DualShock 4

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام من میخواستم یه دسته دیگه واسه ps4 بخرم ، الان چند مدل دسته تو بازار دیدم که انتخاب رو سخت میکنه،مغازه ای که رفتم یه مدل داشت 190 یه مدل داشت 240 و میگفت اینا با اونی که داخل کارتن ps4 هست تفاوت داره البته غیر از حرف مغازه دار، خودم هم مقداری تقاوت از نظر کیفیت در این دو مدل دسته ، با دسته ای که خودم با دستگاه خریدم دیدم، و میگفت اگر دسته اصلی که تو کارتن ps4 هست رو میخوای 280 بهت میدم، الان موندم که واقعا کیفیت این 190 تومنی ها چطوریه و ایا دسته ای که توی کارتن هست رو دارن که بخوان به من 280 بفروشن یا الکی میگن؟؟؟؟
با عرض شرمندگی فروشنده داره شرو ور میگه میخواد بکنه توی پاچت.
دسته ی اورجینال PS4 هم قیمتش بین 180 تا 200 تومنه بسته به رنگش و انصاف فروشنده.بالای 200 بود داره تو پاچه میکنه.
دسته ی قلابی هم نداریم همش اصله.
فقط واسه ی من سواله! شما مگه دسته ای که دیدی پلمپ نبود که میگی کیفیتش فرق داشت با دسته ی توی کارتن؟!!!! بعد از کجاش دقیقا متوجه شدید؟ خدایی کمتر تحت تاثیر حرف فروشنده برین.

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
با عرض شرمندگی فروشنده داره شرو ور میگه میخواد بکنه توی پاچت.
دسته ی اورجینال PS4 هم قیمتش بین 180 تا 200 تومنه بسته به رنگش و انصاف فروشنده.بالای 200 بود داره تو پاچه میکنه.
دسته ی قلابی هم نداریم همش اصله.
فقط واسه ی من سواله! شما مگه دسته ای که دیدی پلمپ نبود که میگی کیفیتش فرق داشت با دسته ی توی کارتن؟!!!! بعد از کجاش دقیقا متوجه شدید؟ خدایی کمتر تحت تاثیر حرف فروشنده برین.

یه فرقی داره تو پایه انالوگ یه کوتاه هست و یه بلند .بجز این دیگه هیچ فرقی ندارنند البته ختلاف قیمت زیادی ندارند 20 تومان

blackj

کاربر سایت
Feb 23, 2011
199
میدونم که همشون اصل هستن،نگفتم که دکمه هاشون کار نمیکنن، اون مدل 190 تومنی رو از جعبه باز کرد داد دستم منم وقتی نگاه کردم کیفیت دکمه d-pad و رنگ روی 4 دکمه اصلی حس کردم از اونی که با دستگاه خریدم ذره ای تفاوت داره،میدونم همه اصلن منظورم اینه اکه یعنی دسته ای که توی کارتن دستگاه هست با اینایی که تو بازاره از نظر متریال یعنی مواد اولیه ساخت دسته هیچ تفاوتی نداره؟ حتی به اندازه چشم مورچه؟ آخه اون آقاهه میگفت اگر مثلا دسته فابریک دستگاه دو سال کار بده این 190 تومنی ها 1 سال کار میدن.منم موندم بین زمین و هوا

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
میدونم که همشون اصل هستن،نگفتم که دکمه هاشون کار نمیکنن، اون مدل 190 تومنی رو از جعبه باز کرد داد دستم منم وقتی نگاه کردم کیفیت دکمه d-pad و رنگ روی 4 دکمه اصلی حس کردم از اونی که با دستگاه خریدم ذره ای تفاوت داره،میدونم همه اصلن منظورم اینه اکه یعنی دسته ای که توی کارتن دستگاه هست با اینایی که تو بازاره از نظر متریال یعنی مواد اولیه ساخت دسته هیچ تفاوتی نداره؟ حتی به اندازه چشم مورچه؟ آخه اون آقاهه میگفت اگر مثلا دسته فابریک دستگاه دو سال کار بده این 190 تومنی ها 1 سال کار میدن.منم موندم بین زمین و هوا
نه والا هیچ فرقی نمیکنه! چه بسا دسته های ریویژن جدید که اومدن بهتر هم باشن از قدیمی ها...دسته هم کاریش نکنی و استفاده عادی باشه 4-5 سالم کار میکنه...! مگه دسته ی میکرو یا سگاست 1 سال کار بده.
فروشندتو عوض کن,این اقا اصلا به چه حقی چه کنسول چه دسته رو از فابریکی در میاره و جعبشون رو باز میکنه؟!

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
تو بازار چند مدل پک دیدم برای ds4 که تو بازار معروفن به پک بلند و پک کوتاه و از این حرف ها ! یخورده گشتم متوجه شدم فرق پک ها برای منطقشونه مثلا پک بلند ها برای اروپا هستن و پک کوچیک ها برای اسیا !

حالا سوالم اینه که فرقی هست بینشون ؟ چون بعضی از مغازه های اینترنتی هم پک ها رو با تفاوت قیمت میدن !

اگر واقعا فرقی ندارند همون پک کوچیک رو بگیرم چون تو توپخونه 160 هم مفروختن !

مچ شدن و سازگاریش با pc به طرز اعجاب آوری بالاست :-o واقعا سونی شاهکار کرده با طراحی این دسته از همه نظر
حتی بازیهایی که ساپورت درست درمونی از گیم پد رو ندارن هم میشه با ds4 به راحتی بازی کرد
در یک کلام فوق العادست

یه سوال داشتم از خدمتتون ! دسته ی ps4 رو با نرم افزار خاصی وصل میکنید ؟ یا مستقیم ویندوز دسته رو میشناسه ؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
تو بازار چند مدل پک دیدم برای ds4 که تو بازار معروفن به پک بلند و پک کوتاه و از این حرف ها ! یخورده گشتم متوجه شدم فرق پک ها برای منطقشونه مثلا پک بلند ها برای اروپا هستن و پک کوچیک ها برای اسیا !

حالا سوالم اینه که فرقی هست بینشون ؟ چون بعضی از مغازه های اینترنتی هم پک ها رو با تفاوت قیمت میدن !

اگر واقعا فرقی ندارند همون پک کوچیک رو بگیرم چون تو توپخونه 160 هم مفروختن !

یه سوال داشتم از خدمتتون ! دسته ی ps4 رو با نرم افزار خاصی وصل میکنید ؟ یا مستقیم ویندوز دسته رو میشناسه ؟
آره نرم افزار مخصوص داره
ds4 tools for pc رو سرچ کن تو گوگل

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
مچ شدن و سازگاریش با pc به طرز اعجاب آوری بالاست :-o واقعا سونی شاهکار کرده با طراحی این دسته از همه نظر
حتی بازیهایی که ساپورت درست درمونی از گیم پد رو ندارن هم میشه با ds4 به راحتی بازی کرد
در یک کلام فوق العادست

یه سری بازیها رو میشه باهاش بازی کرد.
مثلاً من اساسین یونیتی رو وسط بازی هم دسته رو میزدم شناسایی میکرد حتی علامت های تو بازی هم تغییر میکرد به دسته ps4
ولی الان فیفا 15رو نمیشه باهاش بازی کرد ، اصلا انالوگ سمت راست رو نمیشناسه ، حتی با فرم افزار DS4Windows (کاری میکنه که دسته رو به عنوان دسته 360 بشناسه) هم نشد ، میری تو بازی هر جهتی که میدی 2 تا حساب میکنه
تازه انگار خودش هی داره دایره رو میزنه.

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
یه سری بازیها رو میشه باهاش بازی کرد.
مثلاً من اساسین یونیتی رو وسط بازی هم دسته رو میزدم شناسایی میکرد حتی علامت های تو بازی هم تغییر میکرد به دسته ps4
ولی الان فیفا 15رو نمیشه باهاش بازی کرد ، اصلا انالوگ سمت راست رو نمیشناسه ، حتی با فرم افزار DS4Windows (کاری میکنه که دسته رو به عنوان دسته 360 بشناسه) هم نشد ، میری تو بازی هر جهتی که میدی 2 تا حساب میکنه
تازه انگار خودش هی داره دایره رو میزنه.

این مشکل واسه بازی فیفا واسه همه وجود داره ؟؟ شاید کالیبره ای چیزی باید انجام بدید . توی بازی یونیتی یعنی دکمه ها رو X و O و ... میزنه ؟؟؟ اگر آره دیگه چه بازی هایی این جوری هستن ؟؟ در آخر این که
بازیهایی که ساپورت درست درمونی از گیم پد رو ندارن و میشه با ds4 به راحتی بازی کرد رو میشه یکی دوتا مثال بزنید ؟؟ مرسی .

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,769
نام
Masoud
این مشکل واسه بازی فیفا واسه همه وجود داره ؟؟ شاید کالیبره ای چیزی باید انجام بدید . توی بازی یونیتی یعنی دکمه ها رو X و O و ... میزنه ؟؟؟ اگر آره دیگه چه بازی هایی این جوری هستن ؟؟ در آخر این که
بازیهایی که ساپورت درست درمونی از گیم پد رو ندارن و میشه با ds4 به راحتی بازی کرد رو میشه یکی دوتا مثال بزنید ؟؟ مرسی .

والا من کلا 3 تا بازی امتحان کردم.
یونیتی که مثل هلو بدون هیچ نرم افزاری ، انگار داری با PS4 بازی میکنی (من هم رو ps4 و هم pc با دسته ps4 بازیش کردم)
فیفا که نشد.
متال گیر گراند زیرو هم بدون نرم افزار نمیشه با نرم افزار DS4Windows میشه.

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,453
سلام دوستان...
من میخوام یه DualShock4 اضافی برای کنسولم بخرم اما واقعا گیج شدم!

آیا DS4 های موجود در بازار با هم تفاوت دارن؟ (از نظر ساخت و کیفیت)
قضیه پک کوتاه و بلند چیه؟ چرا بسته بندی ها متفاوته؟
و اینکه علت تفاوت قیمتشون چیه؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید...

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
سلام دوستان...
من میخوام یه DualShock4 اضافی برای کنسولم بخرم اما واقعا گیج شدم!

آیا DS4 های موجود در بازار با هم تفاوت دارن؟ (از نظر ساخت و کیفیت)
قضیه پک کوتاه و بلند چیه؟ چرا بسته بندی ها متفاوته؟
و اینکه علت تفاوت قیمتشون چیه؟

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید...

همشون یکی هستن. برو با خیال راحت بخر.

ped_gamer

کاربر سایت
Aug 11, 2011
310
نام
پدرام
دوستان اگه جایی میشناسید که میشه انالوگ فرورفته به سمت داخل (مثل ایکس باکس) برای DS4 خرید، واسم پی ام کنید بی زحمت.
چون انالوگ های برامده اش تو بازی هایی مثل فیفا واقعا رو اعصابه و بعد یه مدت انگشتم روش لیز میخوره.

درود ds4 در حالت عادی آنالوگاش فرو رفتس
qqm4_screenshots_2015-05-07-17-02-59.png

amir hosein 14

کاربر سایت
Feb 4, 2014
212
نام
امیر حسین
سلام به نظر شما دسته PS4 برا کامپیوتر بهتره یا دسته XBOX ONE ? دسته ی PS4 رو بازی ها راحت شناساییش می کنن ؟ و می شه به صورت بی سیم به PC وصلش کرد ؟
ممنون می شم راهنمایی کنید

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام به نظر شما دسته PS4 برا کامپیوتر بهتره یا دسته XBOX ONE ? دسته ی PS4 رو بازی ها راحت شناساییش می کنن ؟ و می شه به صورت بی سیم به PC وصلش کرد ؟
ممنون می شم راهنمایی کنید
به نظر من با توجه به صحبت های بچه ها دسته ایکس باکس 360 یا وان بهتره آخه دسته پلی 4 برای همه بازی ها عمل نمیکنه !

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام دوستان عزیزم.من ی درخواست عجیب دارم اونم اینکه دنبال ی dual shock 4 اوراغ میگردم که بتونم از یکی از قطعه هاش برای ds4 خودم استفاده کنم.میدونم به نظرتون عجیبه یا خسیس بازیه ولی هرچی هست دلم نمیاد به خاطر این مشکلش بندازمش دور
http://uupload.ir/files/crbl_photo_2015-05-10_18-40-04.jpg
دقیقا قسمت پلاستیکی که بٌرد کنترلر روش سواررو میخوام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر