اطلاعات جدید از بازی Modern Warfare 4 لیک شد

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
y2697_1.png

قبلا طی خبر از سوی اکتیویژن اعلام شده بود که بازی MW4 توسط استدیو Neversoft ساخته خواهد شد . بعد از مدتها که خبری از این استدیو نشد ، امروز این استدیو چندین عکس جدید بر روی وب سایت خود از مراحل ساخت و توسعه MW4 قرار داده . همچنین تصویری به بیرون درز کرده که عکس یک سرباز را نشان میدهد و زیر اسلحه آن نوشته : " آماده اید تا به اصل یا اصول اصلی برگردید ؟ "

البته اکتیویژن در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 ، تراویایی ( Trivia ) قرار داده بود و ساخت نسخه 4 بازی را تایید کرده بود : ( Trivia ) بازی Modern Warfare 2 به شرح زیر است :

دراین بازی ، پلاک برخی ماشین ها به شکل "IW20094" نوشته شده بود . که بخش اول آن به مخفف Infinity Ward است و 2009 سال ساخت Modern Warfare 2 است و عدد 4 اشاره به ساخت شماره 4 بازی دارد .

t2124_MW4.jpg

برای دیدن عکس ها درسایز بزرگ روی آنها کلیلک کنید

منبع

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
کسی دونسته بازی برای کدام پلتفرم ها میاد وادامه داستان نسخه مدرن وارفر 3 هست یا یک داستان جدید؟؟؟؟؟؟ (البته اگر داستان جدیدی باشد خیلی خوب است چون این قدر پرایس رو دیدم که دیگه نگو)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
کسی دونسته بازی برای کدام پلتفرم ها میاد وادامه داستان نسخه مدرن وارفر 3 هست یا یک داستان جدید؟؟؟؟؟؟ (البته اگر داستان جدیدی باشد خیلی خوب است چون این قدر پرایس رو دیدم که دیگه نگو)
هنوز حتی یک اسکرین شات از بازی در نیومده چه برسه به اطلاعات داستان:D

---------- نوشته در 08:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:37 PM ارسال شده بود ----------

اینور قضیه اصلا مهم نیست. مهم اون قسمتش میشه که منتظر نسخه جدید و مخوف بازی باشیم که infinity ward میسازتش:D
خوشم میاد خبرا رو هم تا ته نمیخونین:D
ناراحت نشیا:D
والا اگه Inifity ward هم بسازش یک چیزی مثل MW3 در میاد که مفت نمیرزه:| گرچه اونم بد نبود ولی مثل نسخه های دیگه خوب نبود

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
والا اگه Inifity ward هم بسازش یک چیزی مثل MW3 در میاد که مفت نمیرزه:|
مفت نمیارزه؟؟:-/
آخه پسر گل تو چه توقعی از شوتر اول شخص داری که MW3 براورده نکرد؟
کسی رو میشناسی مولتی MW3 زده باشه و معتادش نشده باشه؟

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,578
نام
حسین
والا اگه Inifity ward هم بسازش یک چیزی مثل MW3 در میاد که مفت نمیرزه:| گرچه اونم بد نبود ولی مثل نسخه های دیگه خوب نبود
حالا خوبه داری مولتی دو تا بازی رو انجام میدی و لذت میبری بعد میای اینجوری در مورد mw3 و iw میگی8-|

در مورد مولتی هم همون سال مولتی bf4 رو ترجیح دادم
جان؟؟؟:blink:

آخرین ویرایش:

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
مفت نمیارزه؟؟:-/
آخه پسر گل تو چه توقعی از شوتر اول شخص داری که MW3 براورده نکرد؟
کسی رو میشناسی مولتی MW3 زده باشه و معتادش نشده باشه؟

داداش
mw3 خوب نبود داستانش کلیشه ای بود و بازی خیلی کوتاه بود! گرافیک به سال 2011 نمیخورد و در یک کلام ضعیف بود! گیم پلی هم هیجان داشت ولی نواوری نداشت و خیلی ساده بود! باگ هاشم بماند!

leo messi

کاربر سایت
Jul 17, 2012
125
نام
محمد
داداش
mw3 خوب نبود داستانش کلیشه ای بود و بازی خیلی کوتاه بود! گرافیک به سال 2011 نمیخورد و در یک کلام ضعیف بود! گیم پلی هم هیجان داشت ولی نواوری نداشت و خیلی ساده بود! باگ هاشم بماند!
داداش بتل 4 نه بتل 3. مدرن 3 هم موافقم ولی روایت داستان عالی بود. در ضمن خواهشا من به جز بلک آپس دو و تا حدودی فارکری 3 همه ی شوترها رو کلیشه ای میدونم. لابد کریسیس 3 خیلی نوآوری داشت و داستان کاملا غیر خطی ای داشت:|

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
از موقع MW2 تا حالا این بحثای مسخره داره میشه و تمومی نداره ! آخه نو آوری چی میتونه باشه تو یه بازی مثل COD ؟!؟! مثلا توقع دارین soap بیاد وسط بازی از تو کلاهش خرگوش در بیاره شما رو سرگرم کنه ؟! الان مثلا Halo 4 که بنچمارک FPS هست یه جورایی نو آوری داشت ؟! داستانش به خوبیه نسخه های قبلیش بود ؟! چیز جدیدی توش داشت که ندیده بودین ؟! اما همه ی نظرا راجع بهش مثبت بود (به جز خودم :D) , قرار نیست توی COD جدید چیزای جدید زیادی ببینید ! دیگه وقتی بازی به یه پختگی میرسه فقط جزییاتش رو توی نسخه های بعد باید بیشتر کرد نه اینکه تغییر داد بازی رو ! هنوز همه Uncharted 2 رو بهتر از 3 میدونن در صورتیکه 3 بازی کاملتری بود ! دلیلش اینه که شماره ی 2 اینقدر کامل بود که نمیشد چیز زیادی بهش اضافه کرد جز گرافیک که دهن همه باز بمونه ! MW هم همینجوره ! شماره ی 2 اینقدر خوب و کامل بود که 3 فقط میتونست یکم گرافیک بهتری ارائه بده و بخشای جدید مالتی و داستان جدید و ... متاسفانه توقع الکی از بازی بالا رفته ! ملت توقع دارن الان بیان COD رو روی کنسول 2005با گرافیک در حد crisis 3 با 60 فریم ببینن ! ول کنید این حرفا رو , اگه نمیخریدین یا نمیخریدن میگفتیم حق با شماست ...

NUKE POVVER

کاربر سایت
Feb 25, 2013
63
نام
محمد مهدی
امید وارم فقط اسم COD رو به گند کشیده نشه یعنی همون کاری رو که 3ARC با اون محصول خنده دارش (BO2) با اسم COD کرد
این رو هم بگم که داستانش جدید خواهد بود جون اون سه گانه که دیگه تموم شد دیگه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
من نمیدونم حالا همه اینجا شدن نقاد MW3 . ول کنین تو رو خدا !
اونم مثل بقیه کالافا یه زمانی یه حالی بهمون داد که مقطعی بود ولی لزومی نداره که الان تخریبش کنید !

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
همون اصلی که هر چی بازی تو این نسله حتی اگه هم سبکش نبود رو هم مجبور کرد ازش تقلید کنن و هیچکدومم حتی به گردش نزدیک هم نشدن من کمکم دارم نگران بازی تو اواتارو و امضات هم میشم:laughing:
من تو بحث های بازیسنتر واقعا کم پیش میاد که شرکت کنم ولی برا بایوشاک بحث ناموسی میشه! :|
حتی اگه به شوخی هم به اون دوستمون که امضا و آواتارش بایوشاک هست هم تیکه انداخته باشین شوخی بسار بی مزه ای بودش ...
من به سری کال آف کاری ندارم ولی واقعا لازم نیست نگران شاهکار نسل باشین چون سری بایوشاک بی تردید از بهترین و نوآورانه ترین FPSـی های تاریخ گیم هستش ...
بازی هم نیست که هر ساله یه نسخه بی ارزش ازش بدن بیرون ...
Bioshock Infinite هم بی تردید یکی از بهترین بازی های این نسله ...

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
بهترین COD بنظرم MW1 بود که کلا سبک روایت رو با داستانی بسیار عالی ترکیب کرد.
در مورد این نسخه هم اشاره به ساخت بازی با توجه به اصول اولیه COD که بعد از قسمت اول MW, باقی قسمت های ساخت IW و Tryarch ازش دور شدن داره و فقط اینبار never soft سازنده بازیه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر