اطلاعات جدید از بازی Modern Warfare 4 لیک شد

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
y2697_1.png

قبلا طی خبر از سوی اکتیویژن اعلام شده بود که بازی MW4 توسط استدیو Neversoft ساخته خواهد شد . بعد از مدتها که خبری از این استدیو نشد ، امروز این استدیو چندین عکس جدید بر روی وب سایت خود از مراحل ساخت و توسعه MW4 قرار داده . همچنین تصویری به بیرون درز کرده که عکس یک سرباز را نشان میدهد و زیر اسلحه آن نوشته : " آماده اید تا به اصل یا اصول اصلی برگردید ؟ "

البته اکتیویژن در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 ، تراویایی ( Trivia ) قرار داده بود و ساخت نسخه 4 بازی را تایید کرده بود : ( Trivia ) بازی Modern Warfare 2 به شرح زیر است :

دراین بازی ، پلاک برخی ماشین ها به شکل "IW20094" نوشته شده بود . که بخش اول آن به مخفف Infinity Ward است و 2009 سال ساخت Modern Warfare 2 است و عدد 4 اشاره به ساخت شماره 4 بازی دارد .

t2124_MW4.jpg

برای دیدن عکس ها درسایز بزرگ روی آنها کلیلک کنید

منبع

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
من کمکم دارم نگران بازی تو اواتارو و امضات هم میشم:laughing:

کوچک‌ترین مقایسه یه شوتر نظامی سخیف با عنوانی مثل Bioshock یه توهین بزرگ به جامعه گیمرها به حساب میاد. آخه یه شوتر نظامی در بهترین حالت ممکن که بخواد مثلا Moder Warfare 2 باشه در کل چی داره که بخواد انقدر بزرگ بشه و با عنوانی مقایسه بشه که جز تکرار نشدنی‌ترین‌های تاریخ ویدئو‌گیم به حساب میاد؟ موضوع زمانی حاد میشه که MW4 یا BF4 بخوان Infinite رو تهدید کنن. :-j

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
بار مولتی بتل 4 رو بزنه میفهمه CALL OF مولتیش اشغالی بیش نیست
اما به شدت جذاب واعتیاد اوره . کسی منکر مولتی جذابش نیست ! خودمون هم همیشه داریم مولتی شبکه CALL OF بازی میکنیم !
...
؟؟؟

...

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
1 - اولا اینکه شما اسم کرایسیس روسط کشیدی ( من اصلا از کرایسیس طرفداری نمیکنم. چون هر بازی ایرادات خودش رو داره )
2- نوع حرف زدن شما نشون میده که از فن های این بازیها هستی . وگرنه بحث تایپیک ربطی به نقد هیتمن نداشت که شما اسمش رو اوردی . اگر فن call of هم نیستی پس نباید اونطوری میگفتی که یه سرو گردن از نظر فروش و .... از کرایسیس بالاتره . ( چون همونطوری که گفتم اصلا نمیشه این 2 بازی رو از خیلی جهات با هم مقایسه کرد ) . فروش callof بیشتره خوب معلومه ، اصلا نیاز به گفتن نبود . یه شوتر سینماتیک کاملا . مثل یه فیلم سینمایی ، منتها از نوع 8 ساعته ! از طرفی بازی خیلی قدیمی ای هست و طرفدار اره . اما کرایسیس چی ؟! پس از نظر فروش مقایسه کردن، اشتباست .

این قسمتی که با قرمز مشخص کردم اوج منطق شما رو نشون میده !!! یعنی اگه یکی بگه یک عنوان از عنوان دیگه ای از نظر نقد و امتیاز و فروش و مولتی بهتره حتماً باید فنش باشه !!!!!!!!!!!!:-b

3- داری میگی از نظر منتقد ، فروش ، محبوبیت ، مولتی یه سروگردن بالاتره ! خوب قبول ! شاید من توصیف بدی کرده باشم . اما این چیزی که شما گفتی دلیل برتری call of نسبت به کرایسیسه ؟

آقا ما رو سر کار گذاشتی !؟ تو که قبول داری از نظر نقد و امتیازات و محبوبیت و فروش، COD سرتره پس بحثت سر چیه !؟ منم همون پست اولم که البته از کس دیگه ای نقل قول گرفته بودم و شما خودتو انداختی وسط؛ همینها رو گفتم بهتره دیگه ! وگرنه بله خوب در زمینه گرافیک هم crysis سرتره !

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
افرادی که میبینید به شدت به COD هیت میورزن از 2 حال خارج نیستن:

نصفشون افرادی هستن که بازی رو مساوی با گرافیک میبینن و بازی ای که تکسچراش ضعیف باشه رو کلا بازی نمیدونن.

نصف دیگه ـشون هم فن های بی چون و چرای فلان بازی هستن که اسم نمی برم و چون بازی انحصاری کنسول مورد علاقه ـشون از اول نسل از همه نظر (متا، تعداد جوایز بهترین شوتر، تعداد GOTY ها، آمار فروش و آمار بازی شدن) زیر COD بوده وقتی اسم این عنوان میاد اعصابشون متشنج میشه.

به هر حال COD بازی ای هست که اولا؛ تو این نسل متای زیر 80 نداشته، دوما؛ دو تا نسخه با متای 94 داره، سوما؛ تعداد GOTY ها و جوایزش چند برابر بقیه ی شوتر های این نسل هست، چهارما؛ در زمینه ی فروش هیچ عنوانی بهش نزدیک هم نمیشه، پنجما؛ آمار لایو که میاد از 20 تای اول 4 و در بعضی مواقع 5 تاش متعلق به COD هست.

حالا اگر با این مسائل نمیتونید کنار بیاید یه فکری به حال خودتون بکنید چون با این ترول ها و هیت ورزیدن های بیهوده هیچ چیز رو تغییر نمیدید.
و باز هم میرسیم به جمله ی معروف Happy or NOT, Face the TRUTH :)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
cod لذتبخشترین بازی این نسل بود.باهاش کنار بیاید.تنها دلیل آمار نجومیش هم همین بود.هیچ شوتری هم نتونست حتی به اندازه سایه ای نزدیکش بشه.با اینم کنار بیاید.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
این تصاویر آخرین شوتری که neversoft ساخته :Gun یه بازی open world هم سبک RDR که میشه داخلش بین سوم شخص و اول شخص سوییچ کرد
220px-Gun_Showdown.jpg
220px-Gun_blast.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
آخه هدفشون از ساخت این بازی چیه واقعا؟ :| خاک تو سر NeverSoft که ساخت این عنوان رو قبول کرد. :D
تو بشین همش Crysis 2 مولتی بزن:D
CoD چشم بصیرت میخواد.;;)

امسالم مثل همیشه CoD بهترینه البته در نبود FARCRY و HALO و ...:D:D:D

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
نصفشون افرادی هستن که بازی رو مساوی با گرافیک میبینن و بازی ای که تکسچراش ضعیف باشه رو کلا بازی نمیدونن.
نصف دیگه ـشون هم فن های بی چون و چرای فلان بازی هستن که اسم نمی برم و چون بازی انحصاری کنسول مورد علاقه ـشون از اول نسل از همه نظر (متا، تعداد جوایز بهترین شوتر، تعداد GOTY ها، آمار فروش و آمار بازی شدن) زیر COD بوده وقتی اسم این عنوان میاد اعصابشون متشنج میشه.
به هر حال COD بازی ای هست که اولا؛ تو این نسل متای زیر 80 نداشته، دوما؛ دو تا نسخه با متای 94 داره، سوما؛ تعداد GOTY ها و جوایزش چند برابر بقیه ی شوتر های این نسل هست، چهارما؛ در زمینه ی فروش هیچ عنوانی بهش نزدیک هم نمیشه، پنجما؛ آمار لایو که میاد از 20 تای اول 4 و در بعضی مواقع 5 تاش متعلق به COD هست.
حالا اگر با این مسائل نمیتونید کنار بیاید یه فکری به حال خودتون بکنید چون با این ترول ها و هیت ورزیدن های بیهوده هیچ چیز رو تغییر نمیدید.
بهنام جان من CoD MW2 رو بیش از 10 بار تموم کردم! هیچ بازی دیگه رو حتی 2 بار هم کامل تموم نکردم ولی اون یه چیز دیگه بود و اگه آدم یکم سرش رو از زیر برف دربیاره میبینه که از MW2 بازی افت نکرد به فنا (شایدم به ...) رفت. وقتی MW3 گرافیکش از MW2 پایین تره. وقتی بازی به شدت خطی شده با این حال بازی باگ پیدا کرده ( بازی که باگ توش معنایی نداشت!) اونم فراوون (کافیه بری یوتیوب سرچ کنی CoD MW3 Bug یا CoD BO2 اونم بدون کلمه ی باگ!) تا ببینی بهترین شوتر این نسل چی شده! وقتی بازی نابود میشه منم که فن شدید MW1 و MW2 هستم هر چی از دهنم در بیاد به اکتی میگم. همین حرفی که دیگران زدن. آره من فن سری هیلو هم هستم (تازه 360 هم نداشتم و ندارم و نخواهم داشت چون PC بازم!) ولی امکان نداره غیرتی ترین CoD فن هم بتونه توی بازی های MW1 و MW2 به من برسه!
راستی دیگه این Happy or Not هم خیلی خز شد، یه جمله ی جدید پیدا کن حداقل بامزه باشه.
بعد هم من بعد از MW2 یاد گرفتم نباید هیچ وقت فن یه سری بود. باید فن بازی بود. همین طور که من فن سری Medal of Honor تا قبل از عوض شدن سازنده از infinty ward بودم، همین طور که من فن سری CoD تا قبل از رفتن کل خالقین سری بودم. حالا هم بهت قول میدم وقتی بازی Respawn بیاد دیگه کسی اسم CoD هم یادش نمیاد. همین طور که یه زمان MoH خدایی میکرد و با اومدن CoD زبارش در رفت.
حالا خوبه فروش بازی پایین اومد با اینهمه تبلیغ وگرنه دیگه چجوری میشد بگی Black Ops II افتضاح ترین CoD بعد از CoD3 هست؟! راستی یه زمان CoD نامزد GotY میشد الآن بازی که ازش متنفری نامزد میشه. الآن CoD به زور پشت پرده میتونه نامزد Best Shooter بشه که اون رو هم که به Borderlands 2 باخت=))
!!!Happy or Not, Please DON'T be a TROLL

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh

نصفشونم کسائی هستن که با COD 4 زندگی کردن و مولتی این سری رو هنوز مثل چی بازی می کنند.
ولی از این روند تکراری بازی خسته شدن!

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
@ K3l!0$
میدونی دوست عزیز، یا شما معنی آشغال و به فنا رفتن و... رو نمیدونی یا میدونی ولی ترجیح میدی خودت رو به اون راه بزنی.
من به بازی هایی که متای 88 - 87 -83 میارن نمیگم آشغال. نمیگم به فنا رفتن.
همون MW3 که میگی گرافیکش از MW2 هم پایین تره و پر از باگه 2011 هم بهترین شوتر سال شد (از دید VGA و اکثریت سایت ها)، هم پر فروش ترین بازی سال، هم میلیون ها نفر بازیش کردن و هنوز هم بازی میکنن و لذت میبرن (به آمار لایو مراجعه کن). اون هم در حضور گردن کلفت ترین مدعیان شوتر نسل (Crysis 2 - Killzone 3 - BF3 - Resistance 3 - Rage) و متاش هم از همه ی این عناوین بالاتر شد.
سال قبلش هم اتفاق تقریبا مشابهی برای BO افتاد.
حالا شما همه ی اینا رو میخوای منکر بشی؟ آخه چجوری؟ چجوری یه همچین عنوانی میشه آشغالِ تکراریِ به درد نخور که به فنا رفته؟ اگه این به فنا رفته بازی های دیگه چی شدن؟
حالا نسخه ی آخر اون جوری که انتظار میرفت عمل نکرد ولی هنوز عنوان "متوسط" هم نمیشه بهش داد چه برسه به مزخرف و این حرفها.

شما مولتی پلیر داغون میخوای؟ مولتی MOH: W رو بازی کن تا بعدش بیای مولتی همین BO II رو ستایش کنی. سینگل ضعیف میخوای؟ یه نیم نگاهی به سینگل BF3 بنداز تا ببینی سینگل همین BO II جلوش پادشاهه. تکسچر افتضاح میخوای؟ یه سر به Homefront بزن تا ببینی با اینکه نصف COD فریم ریت داره اما نصف همون COD هم هوش مصنوعی و تکسچر و... نداره.

دیگه از این واضح تر نمیتونم یه مسئله رو بشکافم و توضیح بدم.
نصفشونم کسائی هستن که با COD 4 زندگی کردن و مولتی این سری رو هنوز مثل چی بازی می کنند.
ولی از این روند تکراری بازی خسته شدن!
کسی که از روند تکراری خسته شده دیگه بازی نمیکنه. میچسبه به همون COD 4 و مولتیش. یا دیگه نهایتش میاد میگه خسته شدم از این روند تکراری که اکتیویژن پیش گرفته و آرزوی پیشرفت میکنه برا بازی مورد علاقه ـش!
اینکه بازی مزخرفه و آشغاله و نسل قبلیه و حالم ازش بهم میخوره و نوب پسنده و یه مشت بچه بازیش میکنن و بد بیراه گفتن به COD و اکتیویژن تو هر تاپیک با ربط و بی ربطی مختص همون 2 گروهیه که گفتم.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
@ K3l!0$
میدونی دوست عزیز، یا شما معنی آشغال و به فنا رفتن و... رو نمیدونی یا میدونی ولی ترجیح میدی خودت رو به اون راه بزنی.
من به بازی هایی که متای 88 - 87 -83 میارن نمیگم آشغال. نمیگم به فنا رفتن.
همون MW3 که میگی گرافیکش از MW2 هم پایین تره و پر از باگه 2011 هم بهترین شوتر سال شد (از دید VGA و اکثریت سایت ها)، هم پر فروش ترین بازی سال، هم میلیون ها نفر بازیش کردن و هنوز هم بازی میکنن و لذت میبرن (به آمار لایو مراجعه کن). اون هم در حضور گردن کلفت ترین مدعیان شوتر نسل (Crysis 2 - Killzone 3 - BF3 - Resistance 3 - Rage) و متاش هم از همه ی این عناوین بالاتر شد.
سال قبلش هم اتفاق تقریبا مشابهی برای BO افتاد.
حالا شما همه ی اینا رو میخوای منکر بشی؟ آخه چجوری؟ چجوری یه همچین عنوانی میشه آشغالِ تکراریِ به درد نخور که به فنا رفته؟ اگه این به فنا رفته بازی های دیگه چی شدن؟
حالا نسخه ی آخر اون جوری که انتظار میرفت عمل نکرد ولی هنوز عنوان "متوسط" هم نمیشه بهش داد چه برسه به مزخرف و این حرفها.

شما مولتی پلیر داغون میخوای؟ مولتی MOH: W رو بازی کن تا بعدش بیای مولتی همین BO II رو ستایش کنی. سینگل ضعیف میخوای؟ یه نیم نگاهی به سینگل BF3 بنداز تا ببینی سینگل همین BO II جلوش پادشاهه. تکسچر افتضاح میخوای؟ یه سر به Homefront بزن تا ببینی با اینکه نصف COD فریم ریت داره اما نصف همون COD هم هوش مصنوعی و تکسچر و... نداره.

دیگه از این واضح تر نمیتونم یه مسئله رو بشکافم و توضیح بدم.
کسی که از روند تکراری خسته شده دیگه بازی نمیکنه. میچسبه به همون COD 4 و مولتیش. یا دیگه نهایتش میاد میگه خسته شدم از این روند تکراری که اکتیویژن پیش گرفته و آرزوی پیشرفت میکنه برا بازی مورد علاقه ـش!
اینکه بازی مزخرفه و آشغاله و نسل قبلیه و حالم ازش بهم میخوره و نوب پسنده و یه مشت بچه بازیش میکنن و بد بیراه گفتن به COD و اکتیویژن تو هر تاپیک با ربط و بی ربطی مختص همون 2 گروهیه که گفتم.

ملت معلوم نیست براچی بازی میکنن؟!؟

طرف میشینه CoD بازی میکنه کلی هم کیف میکنه باهاش و مولتیشم میزنه و با اونشم خیلی کیف میکنه بعد میای نظرشو توی بازیسنتر میخونی:
CoD افتضاح ترین بازی سال:| چقدر تکراریو مضخرفه و ...:|

من دیگه هیترا رو شناختم:D

همین BOII هم از نظر من نقصی نداشت
داستانش هم بنظر من میزد رو دست بازی های دیگه. و گیم پلیشم که مثل همیشه عالی بود

ولی تنها بهانه ای که هیترا برا ترول کردن این سری گیر آوردن تکراری بودن گیم پلی و بازی و... هست
خوب اگه برات تکراریه بازی نکن باز میاد میگه من همشو بازی کردم و هر کدومو 5 بارم تموم کردم:|

همین BOII رو اگه کمه کم 4 بار تموم نکنی نمیتونی کل داستان بازی رو ببینی:|

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
cod لذتبخشترین بازی این نسل بود.باهاش کنار بیاید.تنها دلیل آمار نجومیش هم همین بود.هیچ شوتری هم نتونست حتی به اندازه سایه ای نزدیکش بشه.با اینم کنار بیاید.

دقیقا تنها بازی بود که دوست داشتم رو بالاترین درجه سختی چندبار بازی رو تکرار کنم .مراحل و داستانهاش خیلی مهیج بود مخصوصا اون قسمت اسنایپرش و اون قسمت که هلکوپتر هم تیمیمون سقوط می کنه و برای نجاتشون می ریم در کن این نسل اکشن های خیلی خوبی داشتیم خاطرات خوبی کلا با سری کال داشتم ولی هیچ کدومشو ب اندازه شماره دو دوست نداشتم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اینور قضیه اصلا مهم نیست. مهم اون قسمتش میشه که منتظر نسخه جدید و مخوف بازی باشیم که infinity ward میسازتش:D

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
اینور قضیه اصلا مهم نیست. مهم اون قسمتش میشه که منتظر نسخه جدید و مخوف بازی باشیم که infinity ward میسازتش:D

این نسخه که دست IW نیست. دادنش به Neversoft. چون احتمالش خودشون هم فهمیدن که این سری داره درجا میزنه و واسه همین استدیو سازنده رو تغییر دادن

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
infinity و sledgehammer دارن روی موتور نسل بعدی کار میکنند
این نسخه که دست IW نیست. دادنش به Neversoft. چون احتمالش خودشون هم فهمیدن که این سری داره درجا میزنه و واسه همین استدیو سازنده رو تغییر دادن
...
؟؟؟
....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر