اطلاعات جدید از بازی Modern Warfare 4 لیک شد

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
y2697_1.png

قبلا طی خبر از سوی اکتیویژن اعلام شده بود که بازی MW4 توسط استدیو Neversoft ساخته خواهد شد . بعد از مدتها که خبری از این استدیو نشد ، امروز این استدیو چندین عکس جدید بر روی وب سایت خود از مراحل ساخت و توسعه MW4 قرار داده . همچنین تصویری به بیرون درز کرده که عکس یک سرباز را نشان میدهد و زیر اسلحه آن نوشته : " آماده اید تا به اصل یا اصول اصلی برگردید ؟ "

البته اکتیویژن در بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 ، تراویایی ( Trivia ) قرار داده بود و ساخت نسخه 4 بازی را تایید کرده بود : ( Trivia ) بازی Modern Warfare 2 به شرح زیر است :

دراین بازی ، پلاک برخی ماشین ها به شکل "IW20094" نوشته شده بود . که بخش اول آن به مخفف Infinity Ward است و 2009 سال ساخت Modern Warfare 2 است و عدد 4 اشاره به ساخت شماره 4 بازی دارد .

t2124_MW4.jpg

برای دیدن عکس ها درسایز بزرگ روی آنها کلیلک کنید

منبع

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
البته جوکهای بهتری هم میتونید بشنوید مثل نقدی که از بازی Hitman کرده بودید !!! اینم آدرسش :
http://forum.bazicenter.com/thread71741/?highlight=

بحث ربطی به خبر نداره ! نکنه متای کل کاربران جهان هم از نظر شما جوکه !!!!!!!!!!!!

اینم اضافه کنم : شما از اون فن های تعصبی 2 اتیشه ای هستی که هر چی بهت بگن ، فلان بازی مورد علاقه ات ایراد داره ، تو گوشتون نمیره !
یه کم بدون تعصب بهبازی مورد علاقه ات نگاه کنی ، ایرادات فوق العاده بی شمارش رو میبینی

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
COD داره نون فریم ریتش رو هم می خوره.دمشون گرم که با اقتدار از اول این نسل بازی رو روی 60 ثابت نگه داشتن.کار اسونی نیستا.دمشون گرم.

البته بجز نرخ فریم در تمام زمينه ها یه بازی نسل قبلی هست.

Sent from my MT25i

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بحث ربطی به خبر نداره ! نکنه متای کل کاربران جهان هم از نظر شما جوکه !!!!!!!!!!!!

اینم اضافه کنم : شما از اون فن های تعصبی 2 اتیشه ای هستی که هر چی بهت بگن ، فلان بازی مورد علاقه ات ایراد داره ، تو گوشتون نمیره !
یه کم بدون تعصب بهبازی مورد علاقه ات نگاه کنی ، ایرادات فوق العاده بی شمارش رو میبینی

شما بهتره اول مطالب رو درست بخونی بعد درافشانی کنی ! من نگفتم COD ایرادی نداره ! اون قسمتهایی که باید میدیدی و ندیدی را برات قرمز کردم تا ان شاءالله بتونی ببینی :
مطمئن باش این DLC هم از نظر منتقدا هم از نظر امتیازا هم از نظر فروش هم از نظر مولتی و .... دو سه سرو گردن از بازی ای که عکسشو روی آواتار و امضاتون گذاشتید (یعنی Crysis) بالاتر خواهد بود ...
والا من همه ی نسخه های کریسیس را بازی کردم و به نظرم بجز گرافیک که بی رقیبه در هیچ مورد دیگه ای به COD نمیرسه ...
خوب بازیها را هم لابد همینطور بررسی می کنی که چنان نقد عجیب و غریبی را منتشر می کنی ...

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
شما بهتره اول مطالب رو درست بخونی بعد درافشانی کنی ! من نگفتم COD ایرادی نداره ! اون قسمتهایی که باید میدیدی و ندیدی را برات قرمز کردم تا ان شاءالله بتونی ببینی :

والا من همه ی نسخه های کریسیس را بازی کردم و به نظرم بجز گرافیک که بی رقیبه در هیچ مورد دیگه ای به COD نمیرسه ...
خوب بازیها را هم لابد همینطور بررسی می کنی که چنان نقد عجیب و غریبی را منتشر می کنی ...

شما مشکلت اینه که اونقدر فن متعصب call of هستی که فکر میکنی call of بهترین شوتره ! من موندم کجای گیم پلی call of به کرایسیس میرسه ! اصلا این 2 تا ربطی به هم دارن ! که داری درموردش حرف میزنی !
متاسفانه شما فرق " نقد " با فن بازی رو نمفهمی و همینطوری یکی ازنقدهای بنده رو داری مثل میزرنی که اصلا هم درست نیست ! ( هیتمن اولین نقد من نبود و دوستانی که مثل شما متعصب بودن رو اونبازی ، توئ اخرین بحث ها به ضعف بازی اعتراف کردن ، پست های اون نقد موجوده ، میتونید با چشم های باز برید بخونید !!!!!! ).

2 تامثل زدی که نشونمیدی هر چی بگی ، بازم حرف حرف خودته !

1- : هیتمن : که اصلا ربطی به این تایپیک و این موضوع نداره ! ونشون میده تعصب بیخودی به هیتمن داری ! که نمیتونی ایرادت تقد شده روببینی !
2- : call of : که بیخودیداری ربطش میدی به کرایسیس ! در صورتی که اصلا این 2 تا رونمیشه از خیلی جهات با هم مقایسه کرد . اصولا بازی call of رو باید با بازی مثل خودش ( بتل و مدال ) مقایسه کنی ! نه با کرایسیس که یه سرو گردن تو تمام زمینه ها از call of بهتره !

call of فقط سینماییه ! اصلا ارزش هنری و تکرار نداره . بازی سرتاسر اسکریپته ! اون قدر میشه ازش ایراد گرفت که دیگه حرفی برای گفتن نداشته باشی . پس اینقدر حرف های بی ربط نزن خواهشا ! و پای پحث های بی ربط ( نقد هیتمن ) رو وسط نکش !

---------- نوشته در 03:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:40 PM ارسال شده بود ----------

این رو هم اضافه کنم : وقتی میای 2 تا بازی بی ربط رو با هم مقایسه میکنی واز امار فروش و .... میگی ، به طور غیر مستقیم داری میگی کرایسس ایرا داره. کرایسیس سطحش بالاتره ووقتی اینطوری غیر مستقیم ایراد میگیری ، یعنی بازی پر از اشکال call of ایراد نداره ! پس نگو من اصلا نگفتم بازی ایراد نداره و .... حتما نباید مستقیم بگی !!!!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,560
نام
حسین
شما مشکلت اینه که اونقدر فن متعصب call of هستی که فکر میکنی call of بهترین شوتره !
مطمعنا بهترین شوتر تاریخه همون گیم پلی COD پایه اساس FPS های این نسله + اجرا شدن روی 60 فریم کافیه تا اونو به بهترین شوتر بدل کنه

من ترجیح میدم همین FPS ـه مورد علاقم با متای 50 رو بازی کنم اما با اصغر اقای بقال مولتی نزنم این بازیو و امتیاز بگیرمو خوشحال باشم =))
چون شما ترجیح میدید دلیل نیست بقیه هم ترجیح بدند ظاهرا بعضی ها چیز دیگه ایی رو ترجیح میدن

ماشالا همه نسخه هاش هم که کرک شدن هر کی از راه میرسه میره Cod مولتی میزنه ;;)
خوب چه ربطی داره؟؟؟

البته بجز نرخ فریم در تمام زمينه ها یه بازی نسل قبلی هست.
(:|

آخرین ویرایش:

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
شما مشکلت اینه که اونقدر فن متعصب call of هستی که فکر میکنی call of بهترین شوتره ! من موندم کجای گیم پلی call of به کرایسیس میرسه ! اصلا این 2 تا ربطی به هم دارن ! که داری درموردش حرف میزنی !
متاسفانه شما فرق " نقد " با فن بازی رو نمفهمی و همینطوری یکی ازنقدهای بنده رو داری مثل میزرنی که اصلا هم درست نیست ! ( هیتمن اولین نقد من نبود و دوستانی که مثل شما متعصب بودن رو اونبازی ، توئ اخرین بحث ها به ضعف بازی اعتراف کردن ، پست های اون نقد موجوده ، میتونید با چشم های باز برید بخونید !!!!!! ).

2 تامثل زدی که نشونمیدی هر چی بگی ، بازم حرف حرف خودته !

1- : هیتمن : که اصلا ربطی به این تایپیک و این موضوع نداره ! ونشون میده تعصب بیخودی به هیتمن داری ! که نمیتونی ایرادت تقد شده روببینی !
2- : call of : که بیخودیداری ربطش میدی به کرایسیس ! در صورتی که اصلا این 2 تا رونمیشه از خیلی جهات با هم مقایسه کرد . اصولا بازی call of رو باید با بازی مثل خودش ( بتل و مدال ) مقایسه کنی ! نه با کرایسیس که یه سرو گردن تو تمام زمینه ها از call of بهتره !

call of فقط سینماییه ! اصلا ارزش هنری و تکرار نداره . بازی سرتاسر اسکریپته ! اون قدر میشه ازش ایراد گرفت که دیگه حرفی برای گفتن نداشته باشی . پس اینقدر حرف های بی ربط نزن خواهشا ! و پای پحث های بی ربط ( نقد هیتمن ) رو وسط نکش !

---------- نوشته در 03:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:40 PM ارسال شده بود ----------

این رو هم اضافه کنم : وقتی میای 2 تا بازی بی ربط رو با هم مقایسه میکنی واز امار فروش و .... میگی ، به طور غیر مستقیم داری میگی کرایسس ایرا داره. کرایسیس سطحش بالاتره ووقتی اینطوری غیر مستقیم ایراد میگیری ، یعنی بازی پر از اشکال call of ایراد نداره ! پس نگو من اصلا نگفتم بازی ایراد نداره و .... حتما نباید مستقیم بگی !!!!

آخه عزیز دل تو که میگی این دو تا هیچ ربطی به هم ندارن پس چرا میگی کریسیس در همه زمینه ها بهتره !؟ :-s اصلاً حالت خوبه !؟ بالاخره من نفهمیدم منو متهم به فن هیتمن می کنی یا cod !؟ البته من فن هیچکدوم نیستم ! باز اگه هیلو و مس افکت رو میگفتی یه چیزی !
در ثانی متاسفانه مثل اینکه شما از اونور پشت بوم افتادی هاا ! آخه اینکه من میگم cod از نظر محبوبیت و فروش و امتیاز بالاتره از کجاش نتیجه میگیری که یعنی کریسیس پر از ایراده !!!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
--- ( یک )آخه عزیز دل تو که میگی این دو تا هیچ ربطی به هم ندارن پس چرا میگی کریسیس در همه زمینه ها بهتره !؟ :-s ( 2 )اصلاً حالت خوبه !؟ بالاخره من نفهمیدم منو متهم به فن هیتمن می کنی یا cod !؟ البته من فن هیچکدوم نیستم ! باز اگه هیلو و مس افکت رو میگفتی یه چیزی !
در ثانی متاسفانه مثل اینکه شما از اونور پشت بوم افتادی هاا ! ( 2 )آخه اینکه من میگم cod از نظر محبوبیت و فروش و امتیاز بالاتره از کجاش نتیجه میگیری که یعنی کریسیس پر از ایراده !!!

1 - اولا اینکه شما اسم کرایسیس روسط کشیدی ( من اصلا از کرایسیس طرفداری نمیکنم. چون هر بازی ایرادات خودش رو داره )
2- نوع حرف زدن شما نشون میده که از فن های این بازیها هستی . وگرنه بحث تایپیک ربطی به نقد هیتمن نداشت که شما اسمش رو اوردی . اگر فن call of هم نیستی پس نباید اونطوری میگفتی که یه سرو گردن از نظر فروش و .... از کرایسیس بالاتره . ( چون همونطوری که گفتم اصلا نمیشه این 2 بازی رو از خیلی جهات با هم مقایسه کرد ) . فروش callof بیشتره خوب معلومه ، اصلا نیاز به گفتن نبود . یه شوتر سینماتیک کاملا . مثل یه فیلم سینمایی ، منتها از نوع 8 ساعته ! از طرفی بازی خیلی قدیمی ای هست و طرفدار اره . اما کرایسیس چی ؟! پس از نظر فروش مقایسه کردن، اشتباست .

3- داری میگی از نظر منتقد ، فروش ، محبوبیت ، مولتی یه سروگردن بالاتره ! خوب قبول ! شاید من توصیف بدی کرده باشم . اما این چیزی که شما گفتی دلیل برتری call of نسبت به کرایسیسه ؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
2- نوع حرف زدن شما نشون میده که از فن های این بازیها هستی . وگرنه بحث تایپیک ربطی به نقد هیتمن نداشت که شما اسمش رو اوردی . اگر فن call of هم نیستی پس نباید اونطوری میگفتی که یه سرو گردن از نظر فروش و .... از کرایسیس بالاتره . ( چون همونطوری که گفتم اصلا نمیشه این 2 بازی رو از خیلی جهات با هم مقایسه کرد ) . فروش callof بیشتره خوب معلومه ، اصلا نیاز به گفتن نبود . یه شوتر سینماتیک کاملا . مثل یه فیلم سینمایی ، منتها از نوع 8 ساعته ! از طرفی بازی خیلی قدیمی ای هست و طرفدار اره . اما کرایسیس چی ؟! پس از نظر فروش مقایسه کردن، اشتباست .
CoD خیلی هم قدیمی نیست دلیل محبوبیتش هم GPــه فضایی و لذت بخشش و هسته ی شوتر بینظیرش
مشکل خیلی ها مثل شما اینه که فکر میکنن چون خودشون میرن یه بازی میخرن 5000 تومن و فقط کمپینش رو بازی میکنن بعد میندازنش دور کل تایم بازی همون کمپین به حساب میاد
ولی 99% این بازی ها زمانی که بپاش خرج میشه تو MP ــه !!! نصف جدول XBOX Live رو که هر سری میدن مربوط به CoD هست! MW2 سال 2009 اومده هنوز ملت دارن بازش میکنن!! این تحلیل های 8 ساعته رو از کجا میارید!؟

بعد CoD میشه از نوع 8 ساعته!؟کرایسیس که به 5 ساعت هم نمیرسه 8-|بقیه هم به غیر از یکی 2تا کمپینشون همینه و همینقدر کوتاهن در حد 5-6 ساعتن
3- داری میگی از نظر منتقد ، فروش ، محبوبیت ، مولتی یه سروگردن بالاتره ! خوب قبول ! شاید من توصیف بدی کرده باشم . اما این چیزی که شما گفتی دلیل برتری call of نسبت به کرایسیسه ؟
نمیشه که یه بازی هم نمره هاش بهتر باشه هم پیش مردم محبوبتر باشه هم جوایز بیشتری بگیره بعد از بازی هم سبکش ضعیفتر باشه که :| :|
همه ی این 3 تا فکتن

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
CoD خیلی هم قدیمی نیست دلیل محبوبیتش هم GPــه فضایی و لذت بخشش و هسته ی شوتر بینظیرش
مشکل خیلی ها مثل شما اینه که فکر میکنن چون خودشون میرن یه بازی میخرن 5000 تومن و فقط کمپینش رو بازی میکنن بعد میندازنش دور کل تایم بازی همون کمپین به حساب میاد
ولی 99% این بازی ها زمانی که بپاش خرج میشه تو MP ــه !!! نصف جدول XBOX Live رو که هر سری میدن مربوط به CoD هست! MW2 سال 2009 اومده هنوز ملت دارن بازش میکنن!! این تحلیل های 8 ساعته رو از کجا میارید!؟

بعد CoD میشه از نوع 8 ساعته!؟کرایسیس که به 5 ساعت هم نمیرسه 8-|بقیه هم به غیر از یکی 2تا کمپینشون همینه و همینقدر کوتاهن در حد 5-6 ساعتن

نمیشه که یه بازی هم نمره هاش بهتر باشه هم پیش مردم محبوبتر باشه هم جوایز بیشتری بگیره بعد از بازی هم سبکش ضعیفتر باشه که :| :|
همه ی این 3 تا فکتن

واسه چی همه چی رو قاطی کردی !:| وقتی ییهو میپری وسط اینطوری میشه ! تو اولین پست فتم ، این بازی با اینکه مذخرفه :d اما به شدت جذاب واعتیاد اوره . کسی منکر مولتی جذابش نیست ! خودمون هم همیشه داریم مولتی شبکه CALL OF بازی میکنیم ! اصلا ربطی هم نداشت توضیحات جنابالی :d

8 ساعت رو هم کلی گفتم :d امتیازات و محبوبیت یه بازی اصلا وابدا دلیل برتری اون بازی بر دیگری نیست ! شما میگی مولتی ، تا حالا مولتی بتل 4 رو بازی کردی ؟! هر CALL OF بازی بیاد یه بار مولتی بتل 4 رو بزنه میفهمه CALL OF مولتیش اشغالی بیش نیست . :d اما طرفدارا و فروش و محبوبیتش خیلی خیلی کمتر از CALL OF هست . CALL OF بازی ایه که ارزش یه بار تموم کردن روداره . اما کرایسیس و بتل 4 ارزش تکرار بازیشون بالاست . مولتیشون خیلی سنگین تر و با فیزیک بهتریه که بازی رو لذت بخش تر میکنه . خداییش CALL OF خیلی دیگه ارکید شده شبکه اش ! دوست داری از ایرادات شبکه و باگ هاش هم برات بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
امیدوارم مثل نسخه های قبل بی سرو صدا نباشد ویک نسخه ی متفوات با گرافیکی خوب وگیم پلی خوب وداستانی خوب ولی بیعد میدونم همچین codیـ باشد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
حق با شماست تکراری و سرگرم کننده ولی ادامه داره گرافیک افتضاح(هرشماره جدیدکه میاد گرافیکش پاین تر میره) بازی داستان افتضاح و...ولی در کل هرچی بازی بیشتر بیاد بیشتر سرگرم میشیم
عجبا...:D
داستان افتضاحشو خوب اومدی:D

CoD BOII حتی هیترا که میومدن فحش بارش میکردن میگفتن داستانش عالی بود

اگه توی خود سایت بازیسنتر BOII رو بیاری میبینی توی نکات مثبت بازی. داستان بسیار عالی هم ثبت شده و نکته منفیشم فقط گرافیکشه

---------- نوشته در 06:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:04 PM ارسال شده بود ----------

واسه چی همه چی رو قاطی کردی !:| وقتی ییهو میپری وسط اینطوری میشه ! تو اولین پست فتم ، این بازی با اینکه مذخرفه :d اما به شدت جذاب واعتیاد اوره . کسی منکر مولتی جذابش نیست ! خودمون هم همیشه داریم مولتی شبکه CALL OF بازی میکنیم ! اصلا ربطی هم نداشت توضیحات جنابالی :d

8 ساعت رو هم کلی گفتم :d امتیازات و محبوبیت یه بازی اصلا وابدا دلیل برتری اون بازی بر دیگری نیست ! شما میگی مولتی ، تا حالا مولتی بتل 4 رو بازی کردی ؟! هر CALL OF بازی بیاد یه بار مولتی بتل 4 رو بزنه میفهمه CALL OF مولتیش اشغالی بیش نیست . :d اما طرفدارا و فروش و محبوبیتش خیلی خیلی کمتر از CALL OF هست . CALL OF بازی ایه که ارزش یه بار تموم کردن روداره . اما کرایسیس و بتل 4 ارزش تکرار بازیشون بالاست . مولتیشون خیلی سنگین تر و با فیزیک بهتریه که بازی رو لذت بخش تر میکنه . خداییش CALL OF خیلی دیگه ارکید شده شبکه اش ! دوست داری از ایرادات شبکه و باگ هاش هم برات بگم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
د..
خودتم داری اشتباه میکنی دیگه:D

هر بازیی امکانات مولتیش بیشتر باشه دلیل نمیشه بهتر باشه. بعدشم کل سری BF همش داره رو مولتی کار میکنه و سینگل اونقدر براش اهمیت نداره ولی CoD این قضیه براش برعکسه
مولتیش هر سال مثل قبله ولی سینگلش رو روش کار میکنن(گرچه بازم تکراری):|
خوب یعنی مثل این میمونه که بگی من BF بازی میکنم خیلی خوشم میاد و هیچ بازیی دیگه ای رو بازی نمیکنم چون BF از همه بهتره:D
ممکنه مولتی CoD ضعیف تر از BF باشه ولی بازم ارزش بازی کردن رو داره و اونجور نیست که بگی همش BF BF BF BF :D

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
امیدوارم چند تا چیز جدید بهش اضافه کنن ، تکراری شده ولی به هر حال بازم بازیش میکنم .

نسخه ی black ops 2 که اصلا باهاش حال نکردم !!! اما به نظرم Modern Warfare ها بهترین نسخه های call of duty هستند . تا 11/11 باید صبر کنیم !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر