[آموزش] اجرای بازی های GameCube به روی Wii از طریق USB (همراه با عکس)

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان من قبلا WII داشتم و یه هارد 500 usb 2 بهش وصل می کردم و کلیه بازی ها رو اجرا می کردم.ولی متاسفانه وقتی اون رو به wii u ( که تازه خریدم و کپی خورش کردم ) می زنم هر چند ثانیه یه بار یه صدای کو چیک تق می ده ولی بازی ها رو نمیاره !
من هر سه لودر usb loader gx ، CFG usb loader، wii flow رو تو قسمت وی مد دستگاه wii u نصب کردم و بازی ها رو از روی فلش می تونم اجرا کنم .منتها یه مشکلی که هست از روی هارد نمی تونم تمام بازی هام رو اجرا کنم .من یه هارد 1 ترا بایت داشتم که پر از فیلم بود و 200 گیگش رو خالی کردم و با نرم افزار MiniTool Partition Wizard Professional Edition هاردم رو به دو تا پارتیشن تبدیل کردم و فرمت این درایو 200 گیگی رو از NTFS به FAT32 تغییر دادم بعد پوشه wbfs رو که شامل آرشیو بازی هام هستش رو از هارد 500 به این پارتیشن 200 گیگی هارد 1 ترا آوردم که متاسفانه هیچ کدوم از لودر ها نمی تونه هارد رو بشناسه ! لطفا اگه کسی راهی به ذهنش می رسه کمک کنه .
متشکرم

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
این که خیلی قدیمیه. بهتره Compressor هم استفاده نکنید. اگر درست یادم باشه ورژن 2.10 ساپورت نمی کنه.

این لینک ورژن 2.10
Dios Mios (Lite) - LS forums

این هم آخرین ورژن DM Booter:

Dios-Mios-Booter_HBC_Fowrd_Pack_r26

اگه اجرا نشد یه بار DML رو نصب کنید ببینید از روی SD میاد یا نه. چون ممکنه نیاز به نصب BCv6 روی دستگاهتون باشه یا هارد دیسک رو ساپورت نکنه.

بازیهای دو دیسکه هم می تونید اجرا کنید تو ورژن 2.10 که من امتحان نکردم راهش اینه که با DMToolbox که تبدیل کردید. درون فولدر دیسک ۲ برید و فایل game.iso را به نام disc2.iso بگذارید و توی فولدر دیسک نخست بریزید. و نام دیسک اول رو عوض نکنید و فولدر رو به SD یا USB منتقل کنید.
Dios Mios (Lite) نسخه مخصوص اجرای بازی از روی کارت SD هستش نه فلش. برای اجرای بازیهای گیم کیوب از روی فلش باید نسخه Diso Mios فقط دانلود بشه بدون کلمه Lite. در همین لینکی که دوست خوبمون گذاشتند بعد از دانلود و باز کردن فایل فشرده از نسخه موجود در فولدر DIOSMIOS_2.10 استفاده کنید که برای اجرای بازیها از روی فلش هستش.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من قبلا با نئوگاما بازیا گیم کیوب اجرا میکردم بازی رایت میکردم روی dvd معمولی 4.7 گیگی بعد دیسک میذاشتم توی دستگاه با نئوگاما اجراش میکردم البته این روش فقط با wii های انجام میشه که با دیسک هم اجرا میشن

میخوام wii بفروشم ولی بازیا گیم کیوب وسوسه ام میکنه نگهش دارم بنظرتون ارزش داره wii نگه دارم الان 5 سالی میشه wii دارم؟

این برنامه چطوره؟ اصلا تا الان باهاش کار نکردم

همه بازیا اجرا میکنه؟ شنیدم مموری کارت گیم کیوب نمیخواد درسته؟ باید چجوری نصبش کنم؟

gogogy

کاربر سایت
Apr 2, 2011
27
نام
Ehsan
دوستان من قبلا WII داشتم و یه هارد 500 usb 2 بهش وصل می کردم و کلیه بازی ها رو اجرا می کردم.ولی متاسفانه وقتی اون رو به wii u ( که تازه خریدم و کپی خورش کردم ) می زنم هر چند ثانیه یه بار یه صدای کو چیک تق می ده ولی بازی ها رو نمیاره !
من هر سه لودر usb loader gx ، CFG usb loader، wii flow رو تو قسمت وی مد دستگاه wii u نصب کردم و بازی ها رو از روی فلش می تونم اجرا کنم .منتها یه مشکلی که هست از روی هارد نمی تونم تمام بازی هام رو اجرا کنم .من یه هارد 1 ترا بایت داشتم که پر از فیلم بود و 200 گیگش رو خالی کردم و با نرم افزار MiniTool Partition Wizard Professional Edition هاردم رو به دو تا پارتیشن تبدیل کردم و فرمت این درایو 200 گیگی رو از NTFS به FAT32 تغییر دادم بعد پوشه wbfs رو که شامل آرشیو بازی هام هستش رو از هارد 500 به این پارتیشن 200 گیگی هارد 1 ترا آوردم که متاسفانه هیچ کدوم از لودر ها نمی تونه هارد رو بشناسه ! لطفا اگه کسی راهی به ذهنش می رسه کمک کنه .
متشکرم

اولا: آمپر usb توی wii u پایینه و باید از کابل Y استفاده کنید
دوما: تو این روش ها هارد نباید چند پارتیشن ـه باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر