آموزش تعویض هارد PS3

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام. با تمام صحبت ها و 28 صفحه نظرات قبل ، کسی هارد ssd رو تجربه داشته یا فقط بر مبنای حدس و گمان نظر میدید؟
ضمنا با توجه به سرعت و کش بالای ssd ها ممکن نیست سرعت رو بالا ببره؟
ssd اصلا به نظرم کاره درستی نیست هزینه اضافیه واقا
شما چرا هارد معمولی نمیگیرین؟

mohammadmahya

کاربر سایت
Jan 23, 2013
7
نام
محمد
ssd اصلا به نظرم کاره درستی نیست هزینه اضافیه واقا
شما چرا هارد معمولی نمیگیرین؟

سلام ممنونم از پاسخ شما.
راستیش من هارد 320 رو دستگاه اسلیمم هست. اما به خاطر کندی ها و گاهی فیریز تصویر و حتی بوت شدن فوق العاده کند دستگاه طبق راهنمایی های اساتید مجبورم هاردم رو عوض کنم. از اون جایی که خیلی بازی و محتویات ،کپی و دیلیت می کنم پدر هارد رو درآوردم و از اونجایی که اخلاق خودم رو می دونم ،این رویه ادامه دار خواهد بود.پس دنبال یه هارد ssd با ظرفیت 250 هستم تا جایگزین کنم. حالا چهارصد تومان اینور و اونور خیلی اذیتم نمی کنه. فقط می خوام هاردی رو تهیه کنم که قطعا جواب بده. نه اینکه بخرم بعد ببینم که نه توی فلاپ جا میشه نه اینکه دستگاه شناسایی می کنه. به همین خاطر مزاحم تایپیکتون و شما دوست گرامی شدم. ضمنا اگه مدل خاصی رو دوستان تست کردن و جواب گرفتن بهم پیشنهاد کنید.از راهنمایی تون کمال تشکر رو دارم.
راستی سال نو رو بهتون تبریک میگم. :)

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
سلام ممنونم از پاسخ شما.
راستیش من هارد 320 رو دستگاه اسلیمم هست. اما به خاطر کندی ها و گاهی فیریز تصویر و حتی بوت شدن فوق العاده کند دستگاه طبق راهنمایی های اساتید مجبورم هاردم رو عوض کنم. از اون جایی که خیلی بازی و محتویات ،کپی و دیلیت می کنم پدر هارد رو درآوردم و از اونجایی که اخلاق خودم رو می دونم ،این رویه ادامه دار خواهد بود.پس دنبال یه هارد ssd با ظرفیت 250 هستم تا جایگزین کنم. حالا چهارصد تومان اینور و اونور خیلی اذیتم نمی کنه. فقط می خوام هاردی رو تهیه کنم که قطعا جواب بده. نه اینکه بخرم بعد ببینم که نه توی فلاپ جا میشه نه اینکه دستگاه شناسایی می کنه. به همین خاطر مزاحم تایپیکتون و شما دوست گرامی شدم. ضمنا اگه مدل خاصی رو دوستان تست کردن و جواب گرفتن بهم پیشنهاد کنید.از راهنمایی تون کمال تشکر رو دارم.
راستی سال نو رو بهتون تبریک میگم. :)
دوست عزیز اکثر هارد های 2.5 اینچی سرعتشون پاینه ولی بعضی ها هستن که 7200 rpm هستن مشخصایه دیگه هم توی سرعت تاثیر داره
400 تومن اینور اونور ! این کار کاملا اشتباس به نظرم شما میتونی با هزینه کمترظرقیت بیشتر بگیری
ولی باز اگه میخوای با خودته این کار -
به نظر من شما سری بلک وسترن بگیری بهتره بازم ارزنتره و با سرعت بالا و حجم بالا

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
اقا مهرداد میشه لطف کنید از هارد های ssd پیشنهاد بدید.مدلی که تست شده.مرسی

عزیز من تست نکردم یا کسی از دوستان تست نکرده چون واقا این کار اشتباس چرا چون هزینه اضافه هستش در قبال کارایه کخ زیاد تفاوت نداره
سری بلک وسترن دید شما ؟ یا سری های جدید سیگیت؟

اگ

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
سلام دوستان
یه هارد داخلی 500 گیگ و ترجیها ارزون قیمت برای slim به من معرفی میکنید با قیمت؟؟؟ ممنون

راستی آموزش تصویری تعویض هارد رو هم لطفا بذارید

یه دنیا ممنون

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,906
سلام دوستان یک ssd می خوام رو ps3 بندارم
ورژن الانم REBUG 4.46.1
کپی خور هست ... الان هارد رو عوض کنم پیغام آپدیت بده مثلا 3.55 باید کدوم ورژن رو بریزم همین REBUG 4.46.1 رو مستقیم روش بریزم یا اول اورجینال 3.55 بعدش cfw 3.55 و در نهایت REBUG 4.46.1 ؟؟؟؟؟

یا اصلا قبل تعویض هارد بیام دانگرید کنم به 3.55 بعد آپدیت کنم ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

راستی کسی میدونه سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات تو ps3 چقدره ؟ ( خود دستگاه نه هاردش )

mohammadmahya

کاربر سایت
Jan 23, 2013
7
نام
محمد
سلام مجدد.من امروز رفتم پاساژ رضا فروشگاه ؟؟؟.یکی از بزرگترین فروشگاه های
مخصوص انواع هارد هستش.
در مورد هاردrpm 7200 لب تابی نظر ایشون این بود که هیچکدوم از این هارد ها چه اکسترنال و چه 2.5 اینچی ها با این سرعت کار نمی کنن. فقط بافر 64مگ و 32 مگ فرقشون هست. و بدون استثنا همه هارد های کوچیک 5400 هستن .وسترن دیجیتال هم سری بلک 2.5 نداره. تازه فروشندش هم بهم خندید.(رو یخ بخنده)
خلاصه یه وسترن 500 2.5 با بافر 64 گرفتم همون طوری از پاکت در آوردم و انداختم رو دستگاه و روشن کردم و فریمور رجیو 4.55 و مولتی من و ...نصب کردم و خلاصه دمتون گرم. سرعت هارد با این که 5400 هست ولی فوق العاده است.خیلی لذت بردم. به همین دلیل اومدم ازتون به خاطر راهنمایی های مفید و عالی تون تشکر کنم.
بدرود.حق یارتون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مخصوص انواع هارد هستش.
در مورد هاردrpm 7200 لب تابی نظر ایشون این بود که هیچکدوم از این هارد ها چه اکسترنال و چه 2.5 اینچی ها با این سرعت کار نمی کنن. فقط بافر 64مگ و 32 مگ فرقشون هست. و بدون استثنا همه هارد های کوچیک 5400 هستن .وسترن دیجیتال هم سری بلک 2.5 نداره. تازه فروشندش هم بهم خندید.(رو یخ بخنده)
خلاصه یه وسترن 500 2.5 با بافر 64 گرفتم همون طوری از پاکت در آوردم و انداختم رو دستگاه و روشن کردم و فریمور رجیو 4.55 و مولتی من و ...نصب کردم و خلاصه دمتون گرم. سرعت هارد با این که 5400 هست ولی فوق العاده است.خیلی لذت بردم. به همین دلیل اومدم ازتون به خاطر راهنمایی های مفید و عالی تون تشکر کنم.
بدرود.حق یارتون

مبارکه ولی تو برند توشیبا و سامسونگ 7200 پیدا میشد که بهتر از هارد های وسترن و سیگیت هستن

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
مخصوص انواع هارد هستش.
بدرود.حق یارتون
سلام اول از همه مبارک باشه و شمکلی نخواهین داشت -سری بلو داده بهتون؟
دوست عزیز این فروشنده ها حرف مفت زیاد میزنن اینم سایتش
Internal Mobile Hard Drives Overview
WD Black
این پس چیه ؟
تازه بافر اصلا داستانش جداس

- - -ویرایش - - -

مبارکه ولی تو برند توشیبا و سامسونگ 7200 پیدا میشد که بهتر از هارد های وسترن و سیگیت هستن
اره منم توشیبارو قبول دارم هارد هایه خوبی میزنه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
کسی از دوستان جواب من رو نمیده ?

Sent from my SGH-I317M using Tapatalk

شما باید آپدیت همون ورژنیو که الان کنسولتون هستش رو دانلود کنی بعد هارد رو عوض کنی و فریمور رو نصب کنی
سرعت هارد داخلی کنسول بین 15 تا 30 مگ تو ثانیه هستش و SSD سرعت بیشتری بهتون میده

bluejok3r

کاربر سایت
Feb 26, 2014
2
سلام
من هارد 40 رو میخوام با هارد 320 ps3 یم عوض کنم همه چی میزونه فقط وقتی هارد جدید رو میزارم ازم آپدیت 4.53 میخواد
چطور آپدیتش کنم
آموزشش رو پیدا نمیکنم
کمکم کنید خواهشا

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا

ilovegames

کاربر سایت
Feb 22, 2014
2
سلام
دوستان مشکل اساسی با هاردم پیدا کردم ممنون میشم راهنمایی کنین هاردم پرید بعد اینکه تو پی سی wipe ش کردم الان که وصلش میکنم پیغم میده 4.55 نصب کن تو ریکاوری هم گزینه Rebuild هم میزنه Storage can not accessed رو Update هم هنگ میکنه بقیه مواردم میگه فایلای سیستمی وجود ندارن
slim 160GB Cech- 2504A قبلش هم Rogero4.55 نصب بود خواهش میکنم راهنمایی کنین مشکل از اونجا شروع شد که چند روز قبل فریز شد بعد کابل برقشو قطع کردم بعد ریستور میزد میرفت تا 100% با هنگ میکرد.
آیا کپی خورم پریده؟

aria666

کاربر سایت
Aug 11, 2013
3
باعرض سلام و خسته نباشید .من یه ps3 اسلیم کپی خور با فریمور 4.46 rebug و مولتی من 4.50دارم که میخواستم هاردشو از 160 به 500 گیگ ارتقاع بدم میخواستم مراحل راه اندازی سیستم پس از تعویض هارد(مراحل نرم افزاری شامل نصب فریمور و مولتی من پس از راه اندازی مجدد) رو بدونم.لطفا منو راهنمائی کنید که چیکار باید بکنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر