همه چیز درباره بازی های کراش/Crash Bandicoot Central

کدام يک از شماره هاي بازي را بيشتر ميپسنديد؟

• crash 1,2,3

رای‌ها: 117 52.7%
  • CTR

رای‌ها: 48 21.6%
  • crash bash

رای‌ها: 16 7.2%
  • crash bandicoot:the wrath of cortex

رای‌ها: 8 3.6%
  • crash nitro cart

رای‌ها: 2 0.9%
  • crash twinsanity

رای‌ها: 17 7.7%
  • crash tag team racing

رای‌ها: 13 5.9%
  • crash on GBA

رای‌ها: 1 0.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    222

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
سلام جک
مهدی حالت چطوره؟

خیلی خوشحالم که بعد از مدت ها اومدی و اینجا رو اپدیت کردی همیشه از اینکار بکن

ممنون امین جان تو که احوالی از ما نمیپرسی هر چی پی ام میزارم برات.باشه حتما تاپیکو دوباره بالا میارم به خاطر تو...

سلام مهدی جان
خوشحالم که بازم می بینمت.سال پیش که تاپیک کرش و ماریو ترکونده بودند و شما هم دو روز یکبار داستان سری رو می گذاشتی و ما استفاده می کردیم.
این تابستان اصلا" ندیدیمتون...
می خواستم بدونم نسخه هایی از کرش برای کنسولهای نسل بعد در حال ساخت هستند و آیا ساخت شون تایید شده است ؟
سلام اسمت شریفتون رو فراموش کردم چون خیلی وقته نیومدم تو سایت.اره تابستون قبل بیکار بودم حالا درگیر پروژه دانشگاه و یه سری از مسائل دیگه ام نمیتونم زیاد بیام...
همین نسخه که تو پست قبلیم توضیح دادم فعلا در حال ساخته برای نسله بعد...
ممنون از لطفت که سر زدی ...

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
یه خبر نچندان جدید:

Xbox Originals Download
On December 4th 2007, The Wrath of Cortex made its way onto the Xbox Live Marketplace as a downloadable game (at the cost of 1200 Microsoft Points). The game was one of the launch titles for the Xbox Originals service, which allows players to download Xbox games directly into the Xbox 360's hard drive (985 MB).

مثله این که کراش رث اف کورتکس به عنوان یک بازی قابل دانلود در xbl عرضه شده باقیمت 1200 پوینت و حجم 985 مگا بایت...
چون دوستان زیاد درخواست کردم مطلب بعدیمو که خیلی مفصله ظهر پست میکنم...
از توجهتون ممنون...

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
Crash Bandicoot : N-tranced

Crash Bandicoot : N-tranced

6u48u3t.jpg
6l28xmo.jpg
6ufza0l.jpg

تصاویری از باکس شات های بازی نسخه pal-ntsc-japan

پلاتفورم گیم بوی ادونس
سبک پلاتفورمر 2 بعدی
تاریخ عرضه 2003
اسم ژاپنی Crash Bandicoot Advance 2: Guruguru Saimin Dai Panic!?
اسم اصلی crash bandicoot2 :n-tranced
Vicarious Visions سازنده
ناشر vivendy
ساخته شده در استودیو یونیورسال

اطلاعات در باره بازی

این نسخه یک دنباله مستقیم بر کراش ایکس اس میباشد.چون کرونچ در این نسخه ظاهر شده بود بحثهای بسیاری بوجود امد که چه اتفاقی بین کراش ایکس اس و ان ترانسد افتاده که این شخصیت به بازی افزوده شده است.این بازی از نظر تکنیکی بهتر از نسخه قبل از خود بود.این بازی پنج مرحله اضافه و یک رییس اضافه نیز داشت.گرافیک دقیقا شبیه نسخه قبل بود و به جز پیشرفت هایی در بعضی از مراحل بازی چیز دیگری نداشت.در این مراحل کاراکترها کاملا به صورت سه بعدی واقعی بودند(اما بنا به اقتضا و محدودیت هایی که گیم بوی ادونس وجود داشت از پلیگون های کمتری نسبت به پلی استیشن 1 برخوردار بودند).اکنون در این نسخه از بازی شما میتوانستید چند تا از مرحله ها را به صورت مولتیپلیر با خاصیت بلوتوت گیم بوی ادونس انجام دهید و مرحله های جدیدی را ازاد کنید .همچنین شخصیت های جدیدی نیز در بازی قابل ازاد کردن بودند که با وصل کردن این نسخه به نسخه ایکس اس ازاد میشدند(البته بیشتر مراحلی که به صورت چند نفر انجام میشد شما درون گویی بودید و با رقیبتان مسابقه میدادید
چند عکس از گیم پلی بازی:
c_thumb001.jpg
c_thumb005.jpg
c_thumb004.jpg
c_thumb019.jpg

داستان

در اعماق فضا و در بالاترین قسمت فضا ما مشاهده میکنیم که اوکا اوکا در باره اخرین نقشه دکتر کرتکس برای حکومت بر دنیا و چگونگی شکست خوردن ان با دکتر ان تروپی صحبت میکند اوکا اوکا این دفعه به دکتر ان تروپی معموریت میدهد چون او شخص وظیفه شناس و لایق و یکی از خطر ناک ترین نیروی ها ی شیطانی است.او از ان تروپی خواست که به او برای تسلط بر کائنات کمک کند.ان تروپی به خودش افتخار کرد و همان موقع بود که نقشه خودش را برای تسلط بر جهان که مدت ها در ذهنش بود را بیان کرد.او معتقد بود که دلیل این که نقشه های انها همیشه شکست میخورد این است که گروهی از خانواده باندیکوت ها همیشه در کار های انها مداخله و فضولی میکنند و بنابر این تنها کاری که انها باید انجام میدادند این بود که انها را وادار کنند که به طرف انها بیایند و برای انها کار کنند.ان تروپی دوست خود به نام ان ترانسد را صدا زد.او یک موجود تخم مرغ رنگ صورتی بود از بعد پنجم فضا بد و استاد هیپنوتیز کردن بود به طوری که هر موجودی را میتوانست هیپنوتیزم کند.با کمک او بد ها میتوانستند خوبها را مجبور کنند که برای انها کار کنند.
در این حین در کره زمین ما کراش و کوکو و کرونچ و اکو اکو در حال استراحت در جلوی خانه شان هستند میبینیم و ناگهان کوکو جیغ میزند و کمک میخواهد و کرونچ هم دزدیده میشود.اکو اکو به کراش میگوید که اگر او بتوانید یک کریستال جمع اوری کند خواهد فهمید که چه اتفاقی لفتاده است.به محض این که کراش توانست یک کریستال جمع اوری کند او به درون یک تونل زمان کشیده شد.اکو اکو از تمام قدرتش برای گرفتن و نگه داشتن کراش استفاده کرد. در ان طرف تونل زمان ان تروپی سعی میکرد کراش را به طرف خود بکشد.اما او به جای این که کراش را بکشد در حال کشیدن باندیکونت دیگری به نام فیک کراش بود.ان ترو پی فیک کراش را با کراش اشتباهی گرفته بود.بعد از این که کو کو و کرونچ و فیک کراش دزدیده شدند ان تروپی به انترانسد گفت که کار شستشوی مغزی را شروع کند.حالا ما میبینیم که کراش و اکو اکو در طرف دیگیری از فضا هستند و جزیره ای را پیدا کرده اند که میتواند انها را به هر مکانی که یک کریستال قرار دارد بفرستد اکو اکو برای متوقف کردن ان تروپی و برگرداندن کو کو و کرونچ به حالت اول خود به این کریستال ها نیاز داشت. حالا میبایستی کراش با دوست قدیمی و چندین هزار ساله خود با دکتر ان تروپی و دستسار جدیدیش میجنگید.

شخصیت های موجود در بازی
Crash Bandicoot/Coco Bandicoot/Crunch Bandicoot/Fake Crash/Aku Aku/Uka Uka/Dr. N. Tropy/N-Trance

شخصیت های اضافی(حالت چند نفره)
Cortex/Dingodile/Tiny Tiger/N. Gin/Mega-Mix

شخصت قابل بازی
Crash Bandicoot
تمام حرکات کراش 3
Super Powers- Super Slide/Rocket Jump/Death Tornado/Crash Dash

وسایل نقلیه موجود در بازی
Atlasphere
وسیله کره مانندی که کراش درون ان قرار میگیرد و میتوانید به هر طرفی ان را حرکت دهید
Space Suit
با زدن دکمه چرخش به طرف هدف خود شلیک کنید و با حرکت کردن مداوم به اطرافتان از موشک هایی که به سمتتان میایند فرار کنید.به درون حلقه های سرعت بروید تا از شعله ها فرار کنید.

لیست مراحل بازی
این هم لیست مراحل بازی به همراه رکورد ها و الماس های هر مرحله که به صورت پی دی اف براتون اماده کردم امیدوارم خوشتون بیاد:
http://www.savefile.com/files/1295836

لینک دانلود بازی
www.justroms.com
برای اجرای بازی باید شبیه ساز گیم بوی ادونس رو از لینک زیر دانلود کنید
http://www.emulator-zone.com/download.php/emulators/gba/vboyadvance/VisualBoyAdvance-1.8.0-beta3.zip

تفاوت نسخه ژاپنی با بقیه نسخه ها
نسخه ژاپنی بازی بسیار سخت تر از بقیه نسخه ها میباشد به این صورت که شما باید 18 یاقوت به دست بیاورید تا بتوانید از روی پل راه بروید ولی در نسخه های دیگر این کار لازم نمیباشد
یه نکته دیگه هم مونده که شما میتونید با داشتن دو گیم بوی ادونس که روی یکی crash xs و دیگری کراش n-tranced باشد و متصل کردن انها به یکدیگر میتوانید شخصیت های زیر را در حالت مولتی پلیر ازاد کنید :
Cortex, Dingodile, Tiny Tiger, N. Gin and Megamix.

تا 1 ماه دیگه بای...

• Like

gray-wolf

کاربر سایت
Oct 11, 2007
116
نام
احمد
آقا دمت گرم من که کلی حال کردم!
نمیدونستم کراش هم همچین طرفدارهایی داشته!
من خودم کراش 1 و 2 و3 رو 100کردم.
3 رو همه کلید سفید هاشم گرفتم.
و برای سی تی ار الان میفهمم چرا بهم غول اخرش رو باز نکرد نگو مال من پلاتینیوم بوده:(
حیف اون همه زوری که زدمو 101% کردم و با اون غول اخرش مسابقه دادم اخرشم ازاد نشد و کلی ضد حال خوردم.
کراش 3 رو هم وقتی همه کلید سفید ها که 31 هست رو گرفتم هیچی نشد در صورتی که کلید زرد ها رو گرفتم کنار اون محل سیو واسم چند تا الماس ترکید!!!
اون 5 تا مرحله زیر زمینیو اون 2 مرحله مخفی که اصلا مراحلش دیده نمیشه رو هم کلید سفید کرده بودم!
الانم سیو شبیه سازش رو دارم که فکر کنم 6 تا کلید سفید دارم!

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
آقا دمت گرم من که کلی حال کردم!
نمیدونستم کراش هم همچین طرفدارهایی داشته!
من خودم کراش 1 و 2 و3 رو 100کردم.
3 رو همه کلید سفید هاشم گرفتم.
و برای سی تی ار الان میفهمم چرا بهم غول اخرش رو باز نکرد نگو مال من پلاتینیوم بوده
حیف اون همه زوری که زدمو 101% کردم و با اون غول اخرش مسابقه دادم اخرشم ازاد نشد و کلی ضد حال خوردم.
کراش 3 رو هم وقتی همه کلید سفید ها که 31 هست رو گرفتم هیچی نشد در صورتی که کلید زرد ها رو گرفتم کنار اون محل سیو واسم چند تا الماس ترکید!!!
اون 5 تا مرحله زیر زمینیو اون 2 مرحله مخفی که اصلا مراحلش دیده نمیشه رو هم کلید سفید کرده بودم!
الانم سیو شبیه سازش رو دارم که فکر کنم 6 تا کلید سفید دارم!

سلام
منم فکر نمیکردم همچین طرفدارایی توی سایت باشن رفیق تو تا حالا کجا بودی؟؟؟
اره منم برای این غول اخر سی تی ار کلی حرص و جوش خوردم بیخوابی کشیدم ولی بالاخره هیچی نشد...
ایول ولی کراش 3 با اون دو مرحله مخفی که دیده نمیشه میشه 105% اره هیچ اتفاقی هم نمیافته فقط چند تا انفجار....
سی تی ار هم بازی کردی ؟ اگه بازی کردی بیا رکوردی بازی کنیم رکوردامونو بزاریم تو سایت(یه مسابقه)...
موق باشی
یا حسین...

• Like

gray-wolf

کاربر سایت
Oct 11, 2007
116
نام
احمد
سلام
منم فکر نمیکردم همچین طرفدارایی توی سایت باشن رفیق تو تا حالا کجا بودی؟؟؟
اره منم برای این غول اخر سی تی ار کلی حرص و جوش خوردم بیخوابی کشیدم ولی بالاخره هیچی نشد...
ایول ولی کراش 3 با اون دو مرحله مخفی که دیده نمیشه میشه 105% اره هیچ اتفاقی هم نمیافته فقط چند تا انفجار....
سی تی ار هم بازی کردی ؟ اگه بازی کردی بیا رکوردی بازی کنیم رکوردامونو بزاریم تو سایت(یه مسابقه)...
موق باشی
یا حسین...
من در مقابلت حرف نیستم ولی خب الان نه گیم پد دارم نه کراش تیم ریسینگ نه اون حوصله قدیم رو اما بازم اگه این موارد گیر اومد میام باهات یه دور مسابقه میدم اما حریف نیستم!من یه 4 سال پیش بود بازی میکردم به همراه چند تا از دوستام!
باب من خودم خوره کراشم اما فقط 4 تا اولی نه باقیش!چون بقیه مزخرف بودن و هیچی مثل نایتی داگ نمیشه!
کیا ان میشی یه مقدار یاد قدیم کنیم!!!
من خودم شبها ان میشم!

آخرین ویرایش:
  • Like

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,805
نام
محمد رضا
دوستان من یکی که کراش خور هستم البته نسخه های PS1 شون:cheesygri

الانم روی PSP بازی میکنم CTR رو و تقریبا دیگه 97% بازی رو رفتم.
آقا من آمادم تا رکوردم رو بزارم اینجا اما چه جوری؟

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
CTR Championship

سلام دوستان من از بعد از امتحانا میام رکورد بزنیم :cheesygri
هر کی خواست بیاد شرکت کنه نحوه شرکت هم اینجوریه که تو حالت تایم تریل بهترین رکوردی رو که رفتین ازش عکس بگیرین(حالا یا رو شبیه ساز روی پی سی یا از تلویزیون) بیاین اپلود کنین. بینیم کی بیشتر خورست...
تا حالا سه نفریم اگه کسی دیگه هم هست اعلام امادگی کنه...
اگه خواستین از 20 روز دیگه شروع کنیم برید تمرین کنید...:p
در ضمن اسم رکوردتون رو هم با نام کاربری bazicenter ذخیره کنید...

• Like

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
ايزو شو بزار که با امولاتور اجرا کنيم مهدی
سلام رضا جان .دیگه فکر کنم همه این بازی رو داشته باشن نیازی به گذاشتن ایزو نباشه...
نتونستم لینک مستقیم برای دانلود ایزو پیدا کنم فقط تورنت بود ولی اگه برید 200 تومن بدید بازی رو بخرید بهتره:cheesygri
http://www.mininova.org/tor/281791

• Like

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
سلام دوستان
بالاخره امتحانام تموم شد تونستم بیام ...
این چند روز درگیر crash of the titan بودم بالاخره همین الان صد درصدش کردم اخه خیلی سخت بود صد درصد کردنش... یه نقد و بررسی مفصل هم دربارش اماده کردم که احتمالا زیاد تا فردا تکمیل میشه...
از این مسابقه سی تی ار هم که مثل همیشه استقبال نشد... به هر حال...
چند خبر جدید هم دارم که فکر کنم براتون جالب باشه:
بعد از 8 سال از عرضه crash team racing یکی از سوپر فن های کراش با اسم مستعار hacc پنج چیت(رمز) جدید برای بازی کشف کرد که به قرار زیرند:

Fake Crash (cheat by Hacc): Win the Purple Gem Cup -or- at the main menu, hold L1 + R1 and press Circle, Down, Down, Up, Circle, Circle, Down, Left, Right.

Unlimited Turbos (by Hacc): Hold L1 + R1 and press Triangle, X, Right, Left, Left, Triangle, X

Icy Tracks (by Hacc): Hold L1+R1 and press Down, Left, Right, Down, Right, Circle, Triangle, Down

Super Hard Mode (by Hacc and Vextes): Hold L1 + R1 and press Down, Right, Left, Up, X, Right

Mystery Cheat (by Hacc): Hold L1 + R1 and press Right, Up, Down, Up, Right, Circle

• Like

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
Crash of the titan

Crash of the titan

4lo826u.jpg

تصویری از باکس شات بازی(همه باکس شات های شبیه هم هستن به خاطر همین یکی رو میزارم)

پلاتفورم: Wii/PlayStation 2/XBox 360/PSP (also available on Nintendo DS, GBA and mobile phones)
سبک: 3D Beat 'em Up / 3D Platformer
سازنده: Radical Entertainment (ported to the PSP by Supervillain Studios)
تازیخ انتشار:2007

اطلاعتی درباره بازی

slpt8j.png

به تولد دوباره سری بازیهای کراش یعنی crash of the titan خوش امدید.
در حالیکه کراش توینسنیتی سبک و فورمول اصلی و واقعی کراش را بهبود بخشید و گسترش داد. تیتان سعی دارد که یک تجربه کاملا متفاوت و جدید را خلق کند که اساسی ترین و قابل توجه ترین تفاوت های ان در نگاه اول از سبک طراحی کاراکتر ها و نوع بازی که بر مبنای نابودی همه دشمنان است پیداست.
بازی دارای سه مرحله سختی است که شما میتوانید درجه مناسب برای خود را انتخاب کنید: حالت اسان بازی برای تازه کار ها و اماتورها و حالت نرمال برای اکثریت پلیرها و حالت سخت بازی فقط برای انهایی که در بازی خبره هستند پیشنهاد میشود چون اگر برای اولین بار بازی را از روی حالت سخت شروع کنید برای شما مثل خوردن یک کلوچه سفت و خشک میشود. بسته به حالت انتخابی شما شدت حمله و هوش دشمنان هم فرق میکند این مساله به خصوص در تعداد چند ضرب های شما ملموس تر است که هر چه درجه بازی سخت تر باشه اثر چند ضرب شما بر روی حریف کمتر میشود.
وقتی شما اولین بار شروع به بازی میکنید توجه به این نکته ضروری است کهکه به یاد داشته باشید که سبک بازی کاملا با نسخه های قبلی بازی متفاوت است. تایتان دو ابداع جدید و مهم را وارد سری بازی کرده است: jacking وcombat
در حالی که کراش هنوز حرکات قبلی اش مانند دویدن و پریدن و غیره را دارد بازی بر روی مبار زه های نزدیک و رودر روبا چند ضرب ها و حرکات مختلف برای از بین بردن تعداد زیادی از دشمنان تمرکز کرده. چرخش به دور خود (یا spin attack) - تنها حرکت دفاعی کرش در تمام شماره های قبل بوده که ثابت مانده- این حذف شده و شما باید حرکات تهاجمی فراوان و همچنین چند ضربهای زیادی را اجرا کنید.- بوسیله ترکیبهای مختلفی از مشت و لگد-. وقتی که شما در حال جمع اوری موجو هستید(بیشترین چیزی که در بازی قابل جمع اوری است) یک موجو کونتر در بالای تصویر مشاهده میکنید که با هر بار چرخش 360 درجه ان شما یک حرکت جدید را بدست میاورید یا حرکات قبلی خود را اپگرید میکنید. مثلا میتوانید چرخش قدیمی کراش را که در شماره های قبلی بود بدست بیاورید و با چرخاندن انولگ سمت چپ و مربع میتوانید ان را اجرا کنید. کراش و دشمنانش حالا قویتر شده اند به طوری که هر کدام از انها نوار سلامتی( (health bar دارند . این سیستم مبارزه ی جدید که کمپانی رادیکال اولین بار ان را به دنیای کراش وارد کرده است ممکن است طرفداران قدیمی بازی را که با سیستم قدیمی عادت کرده بودند را اذیت کند یا موجب ناراحتی انها شود . اما بقیه افراد را مجاب میکند که یادگیری ان بسیار اسان است. این بازی 70 درصد به صورت مبارزه ای و 30درصد به صورت پلاتفورمر است...
دشمنان در بازی بسیار زیاد و متنوع و خشن تر و خطرناک تر از قبلند.بعضی از انها هنوز به اندازه کرش اند و معمولا هم ضعیف هستند اما اغلب انها هیولاهایی اند که از کراش بزرگترند و اینها همان تایتانها هستند. 12 نوع تایتان در سراسر بازی وجود دارد(بعلاوه 3 رییس بازی) که هر کدام از انها حرکات و اندازه و قدرت خودش را دارد. بعضی از انها سه برابر کراش بزرگی دارند اما بقیه خیلی بزرگترند. در این جا وارد بهترین قسمت میشویم: بعد از این که شما یک تایتان را مغلوب کردید و و او به حالت سرگیجه رفت. شما میتوانید مغز او را کنترل کنید. به این صورت که با زدن دکمه دایره کراش به بالای سر او میپرد و اکو اکو را بر روی چهره او قرار میدهد که بعد از ان کراش هر حرکتی را که اراده کند تایتان نیز انجام میدهد- مثل این که اعصاب تایتان به مغز کراش بوسیله اکو کو متصل شده است-.این حرکت jacking نام دارد و شما در طول بازی بسیار ان را انجام خواهید داد( البته نه به خاطر این که حرکت قشنگی است بلکه به خاطر این که مجبورید انجام بدهید)
شما میتوانید از تمام حرکاتی که یک تایتان عیله شما استفاده میکند برعلیه خود او استفاده کنید مانند حرکت های مخصوص او ویا مانند ان. با یک تایتان از بین بردن بقیه بسیار اسان است. مخصوصا دشمنان کوچک. تنها راه کنترل تایتان های بزرگتر این است که از یک تایتان کوچکتر استفاده کنید به این صورت که ابتدا سوار بر تایتان کوچکتر شده و بوسیله او تایتان بزرگتر را مغلوب کنید و سوار بر او شود و به همین ترتیب حتما باید از کوچک به بزرگ شروع کنید. این روشی است که میتوانید بوسیله ان حتی تایتان های بسیار غول پیکر مانند رییس های بازی را نیز کنترل کنید.شما در هر زمانی که خواستید میتوانید یک تایتان را unjack کنید یعنی کنترل او را رها کنید. با این کار جان تایتان تمام مشود و بعد از چند لحظه گیج شدن میمیرد و چند موجو از ان به جا میماند. همچنین هنگامی که شما سوار بر یک تایتان هستید و یک تایتان دیگر در حالت گیجی است میتوانید با زدن دکمه دایره از یک تایتان به تایتان دیگر بپرید و کنترل او را در دست بگیرید. اگرچه بازی اساسا در تمام نسخه هایش یکسان است ولی به عقیده بسیاری از هواداران نسخه وی بازی بهترین انتخاب است. چون با کنترل از راه دور وی میتوانید تمام حرکت ها و حتی کمبو ها را نیز اجرا کنید که این به بازی هیجان زیادی میبخشد و چنان که میدانید این بازی برای بقیه کنسول ها از روی وی پورت شده است.
قسمت های کمی از بازی نیز به صورت پلاتفورمینگ است(حدود 30 درصد) که کراش باز جعبه ها را اینجا و انجا میشکند و درگیر معماهای پرشی است و حرکت (slide) رانیز بدست میاورد. هر وقت خواستید میتوانید با زدن دکمه ضربدر و سپس بلافاصله R1 از اکو اکو به عنوان اسکیت بورد خود استفاده کنید ولی نباید به درون چاله ها یا ابها بیافتید. هر وقت که کراش به پشت یک دیوار یا یک شی میرود شما سایه او را مشاهده میکنید که در نگاه اول یک باگ گرافیکی به نظر میرسد اما اینچنین نیست این یک ترفند ذیرکانه است که با ما اجازه میدهد که بدون داشتن یک دوربین چرخنده و نرم و انعطاف پذیر در بازی کراش را در تمامی مکان ها به راحتی کنترل کنیم. اجسام کروی شکل موجو در همه جای بازی پراکنده شده اند پس برای بدست اوردن حرکان اضافی و همچنین جان اضافی وغیره انها را جمع اوری کنید. همچنین ماسک های freejack در بازی وجود دارند که زرد رنگ هستند و با جمع اوری انها شما میتوانید با یک ضربه یک تایتان را صرف نظر از اندازه اش به حال گیجی ببرید. میوه های وامپا در این نسخه هیلت شما را افزایش میدهند و به تعداد محدودی در بازی وجود دارند و وامپاهای زرد رنگ به شما extera live میدهند این وامپاهای زردرنگ در گویهای ابی رنگی که در برخی از مناطق بازی وجود دارند و فقط بوسیله تایتانها باز میشوند وجود دارد. عروسک های وودوو هم یکی از ایتم های جدیدی است که در این نسخه اضافه شده است و بوسیله انجام دادن کارهای به خاص و یا پیدا کردن انها در مکان های مخفی مراحل انلاک میشوند. که بوسیله این عروسک ها شما میتوانید پروفایل های دشمنان و تصاویر هنری بازی و لباس های جدید را برای کراش انلاک کنید. پوشیدن اسکین یا لباس یک دشمن به شما اجازه میدهد که او را با یک ضربه از بین ببرید پس بنابراین اگردر مرحله خاصی از بازی گیر کردید از این اسکین ها استفاده کنید. این اسکین ها بوسیله jack کردن تعداد زیادی از یک نوع تایتان خاص یا از بین بردن تعداد زیادی از دشمنان کوچک ازاد میشوند و در هر مرحله مشخص شده است که برای باز کردن هر اسکینی باید چه دشمنی را از بین برد. بعلاوه هر مرحله رنکینگ مخصوص به خود را دارد که به ترتیب شامل عروسک طلایی و نقره ای و برنزی می شود. برای به دست اوردن عروسک طلایی که بسیار مشکل میباشد شما باید سه کار انجام دهید . اول: به تعدادی خاصی کومبو که در اخر مرحله مشخص میشود کمبو بزنید. دوم: تمام spypot ها (دوربین های جاسوسی دکتر نئو که شبیه توالت هستند) را از بین ببرید و سوم: تعدادی مشخصی از دشمان کوچکی که در بازی هستند را از بین ببرید که در هر مرحه تعداد انها مشخص میشود. اگر یکی از این کارها را انجام ندهید خبری ازگرفتن عروسک طلایی نیست. 100% کردن بازی در این نسخه بسیار سخت تر از قبل شده است و نیازند صرف زمان زیادی است
از نظر گرافیکی بازی واقعا زیباست مناظر زیبا حس طراوت طبیعت را به شما القا میکند وپس زمینه های بازی هم بسیار زیبا و هنری و با جزییات زیاد کار شده اند در همه جای بازی که بروید به چشم میخورند. مراحل این طور به نظر میرسند که گویی کارهای هنری زنده شده اند( کرم های شبتاب که در حال پروازمارمولک هایی که در حال بالا رفتن از صخره ها هستند و پرنده هایی که در فضای پس زمینه بازی در حال پروازند و بسیاری از چیزهای دیگر ). موزیک بازی بسیار متفاوت و جذاب است. یک بار دیگر همه موزیک های بازی زیبا شده اند و بر طبق هر منطقه ای از بازی که هستید تغییر میکنند. تمام کات سکن ها یا فیلم های بین بازی به حالت ریل تایم کار شده اند و از گرافیک درون بازی استفاده میکنند اما باز هم توانسته اند با استفاده از حرکت های نرم کاراکتر های خود و همچنین دیالوگ های زیبا یکی از بهترین های سری باشند. ولی این کات سکن ها خیلی کم هستند و همچنین سازنده های بازی یک اشکال قابل توجه و ازار دهنده را در این کات سکن ها قرار داده اند و ان این است که مانند crash twinsanity امکان رد کردن و اسکیپ انها وجود ندارد و خیلی از انها بسیار طولانی اند.
و بالاخره این که یک حالت مولتیپلیرco-op کامل به صورت drop-in/drop-out در بازی وجود دارد. پلیر دوم میتواند در هر زمان یا جایی از بازی بدون هیچ افت فریم یا لودینگی به بازی جوین کند یا خارج شود. فقط دسته دوم را وصل کنید و دکمه را فشار دهید و به بازی وارد شوید . Co-op یکی از بهترین قسمت های بازی است چون خیلی جالب و لذت بخش است. کراش کربنی( کراش به رنگ سفید کپی کراش اصلی) رو ی صفحه ظاهر میشود و پلیر دوم اورا با کنترلی مانند کراش کنترل میکند . نکته مهم این است که صفحه بازی به دو قسمت تقسیم نمیشود بنابر این شما میتوانید محوطه اطراف خود را به راحتی و معمولی ببینید. هر پلیر میتواند یک فاطله قابل توجه را از بازیکن دیگر بگیرد بنابرین پلیر دوم نمیتواند شما را محدود کند. در حالت co-op هر دو کراش یک کوله پشتی بدست می اورند : اگر یک جا از بازی برای یکی از پلیر ها سخت و دشوار بود(مثلا اگر یکی از انها در معماهای پرشی مشکل داشت) میتواند به درون کوله پشتی پلیر دیگر برود و تا محل دلخواه در درون ان حمل شود. شما میتوانید اختیارات یا اپشن های قسمت co-op را از Leapfrog بهPiggyback در اورید که هر کدام نوع خاصی از بازی هستند. وقتی که یکی از دو بازیکن میمیرد مجبور است برای دوباره جوین شدن به بازی 5 ثانیه صبر کند. این حالت بسیار زیا و جذاب است و اگه شما کنترل دوم را به دست یکی از دوستانتان بدهید بسیار از بازی لذت خواهید برد...
اگه شما ازحالت مبارزه ای بازی لذت میبرید این بازی یه تن سرگرمی را به شما عرضه میکند. و اگر شما یکی از هواداران کراش هستید به خاطر دلایلی که بالا ذکر شد باید حتما بازی را تهیه کنید مطمئن بایشید که این بازی به خوبی دنیای کراش را با حالت مبارزه ای مخلوط کرده طوری که بهتر از این نمیتواند باشد.
یکی از نقاط ضعف بازی داستان بازی است که دوباره زیاد تکراری به نظر میرسد. البته از سری کراش انتظار داستان جالبی نمشود داشت و در کل سری بازی های کراش فقط توین سنیتی بهترین داستان را داشت که واقعلا انسان را مجذوب خود میکرد.
و دیگر یکنواخت بودن بازی در بسیاری از مرحله ها که نقش کراش را در بازی محو میکند چون بازی فقط درگیر تایتان ها میشود و کراش فقط سواری میخورد.

تصاویری از گیم پلی بازی:
939005_20070711_thumb003.jpg
939005_20070711_thumb004.jpg
939006_20071016_thumb001.jpg
939006_20071016_thumb013.jpg

برای دیدن تصاویر بزرگتر لیتک زیر را ببینید:
http://www.gamefaqs.com/console/ps2/image/939006.html

داستان بازی

همه چیز در جزیره وامپا خانه جدید کراش در امن و امان و ارامش است. اکو اکو خوابیده است و کرونچ در حال ورزش است و کراش در حال کمک به خواهرش کوکو برای ساخت یه ماشین مکانیکی دیگر است. زیاد طول نمیکشد که سایه بزرگی بر بالای سر انها قرار میگیرد و ان سایه ایر شیپ دکتر و دانشمند شیطانی بزرگ دکتر کورتکس است که انها را محاصره میکند. کورتکس نفرت انگیزانه بازگشت پیروزمندانه خود را به انها خبر میدهد و ناگهان اکو اکو و کوکو درون قفسهایی که دکتر از ایر شیپ خود پرتاب میکند هستند و کرونچ هم تا متوجه میشود بوسیله اشعه ای یخ میبندد.. دکتر قفس ها را بالا میکشد و شروع به حرکت به سمت مقر خود میکند که کراش بوسیله قدرت زیاد دست خود موفق میشود که وسیله مکانیکی کوکو را به سمت سفینه دکتر پرتاب کند که به قفس اکو اکو برخورد میکند و قفس از بالا به درون جنگل میافتد و کراش برای پیدا کردن ان راهی میشود. بعد از این که کراش اکو اکو را پیدا کرد و او را از دست دشمنانش نجات داد انها متوجه موجودات عجیب و عظیم الجثه ای شدند و برای طی مسیر خود برای پیدا کردن کوکو مجبور بودن با انها مبارزه کنند و کراش توانست که بوسیله قدرت های اسرار امیز اکو اکو این موجودات را کنترل کند. هدف کراش رسیدن به معبد موجو بود جایی که ایر شیپ دکتر دیده میشد. موجو گوهر و اساس حیات بود نظر اکو اکو را تایید می کرد: دکتر و اوکا اوکا تمام موجوها را از معبد موجو دزدیده اند تا بتواند هیولاهای تولیدی خود را که بوسیله اشعه والوو ایجاد کرده اند بزرگتر و قویتر و خشن تر کنند و قتی که کراش و اکو اکو راه خود را به بالای معبد موجو باز کردند و به انجا رسیدند با دکتر و اوکا اوکا و کوکو که اینک گروگان انها بود مواجه شدند.. کورتکس نقشه شیطانی خود را برای انها شرح داد: او با کمک جانواران کوچک تغییر شکل یافته(minion ) شروع کرد به ساخت یک ربات بزرگ و غول پیکر به نام dominator برای نابودی جزیره وامپا.
حال باید کراش و اکو اکو کوکو را نجات میدادند و با هیولاهای تغییر شکل یافته کورتس میجنگیدند و جلوی دامینیتور را میگرفتند اما وفتی انها ماجراجویی خود را شروع کردند اکو اکو دکتر را کنار گذاشت و و یک جانشین به جای او اورد...

شخصیت های موجود در بازی

Crash Bandicoot/Coco Bandicoot/Crunch Bandicoot/Aku Aku/Dr. Cortex/Nina Cortex/N. Gin/Tiny Tiger/Uka Uka

شخصیت قابل بازی و حرکات
تمام حرکات و چند ضرب های کراش و همچنین تمام چیزهای قابل انلوک کردن برای تمام کنسول ها به همرا لیست ارشیو دانلود ایکس باکس لایو را به صورت یه فایل اماده کردم که امیدوارم خوشتون بیاد( برنامه نداشتم پی دی افش کنم:blushing:)
View attachment Titans.zip

لیست مراحل بازی برای کنسولهای مختلف:

Wii,PS2

Wumpa Island
Ep. 1: A New Hop [Minions: 65 / Combos: 15]
Ep. 2: A Succumbing to Age Story [Minions: 25 / Combos: 45]
Ep. 3: A Zero's Journey [Minions: 80 / Combos: 30]
Ep. 4: The Temple of Zoom [Minions: 30 / Combos: 15]

Lumber Yard
Ep. 5: The Emerald Pity [Minions: 20 / Combos: 15]
Ep. 6: Don't Eat the Yellow Brick Load [Minions: 50 / Combos: 25]
Ep. 7: The Blizzard of Claws [Minions: 50 / Combos: 25]

Beach
Ep. 8: Life's a Beach [Minions: 15 / Combos: 40]
Ep. 9: Operation Overboard [Minions: 40 / Combos: 50]
Ep. 10: A Sludge Too Far [Minions: 20 / Combos: 15]

Factory
Ep. 11: Shock and Awesome [Minions: 130 / Combos: 20]
Ep. 12: Weapons of Mass Construction [Minions: 35 / Combos: 20]
Ep. 13: Doomraker [Minions: 35 / Combos: 15]

Uka Tree
Ep. 14: Family Tree [Minions: 55 / Combos: 35]
Ep. 15: Calamity Ville Horror [Minions: 40 / Combos: 20]
Ep. 16: Timber Trials [Minions: 70 / Combos: 25]
Ep. 17: Adolt Edumacation [Minions: 19 / Combos: 30]

Cortex Lair
Ep. 18: War of the Whirls [Minions: 25 / Combos: 35]
Ep. 19: Minority Rapport [Minions: 60 / Combos: 80]
Ep. 20: Revengeance 2: The Revengicide [Minions: 35 / Combos: 35]

DS

Wumpa Island
Wumpa Village (Crates: 116 / Mojo: 500) [Event: Slider]
Wumpa Jungle (Crates: 88 / Mojo: 500) [Event: Steering]
Boss: Dingodile

N-Sanity Island - West
N.Gin's Factory (Crates: 78 / Mojo: 500) [Event: Roller]
N-Sanity Jungle (Crates: 127 / Mojo: 750) [Event: Slider]
Boss: N.Gin

N-Trapment Island
N-Trapment Temple (Crates: 90 / Mojo: 800) [Event: Rail Grind]
Tiny's Excavation (Crates: 37 / Mojo: 600) [Event: Slider]
Boss: Tiny

N-Sanity Island - East
N-Sanity Highlands (Crates: 107 / Mojo: 750) [Event: Roller]
Cortex's Lair (Crates: 96 / Mojo: 750) [Event: Rail Grind]
Boss: Nina Cortex

Cortexbot
Cortexbot (No Gems or Events)
Boss: Neo Cortex
در نسخه دی اس بازی هر مرحله یک کریستال و 4 تا یاقوت دارد

GBA

Wumpa Island (Tiki masks: 15 Green, 10 Silver, 6 Gold)
Bandicoot Beach (Boss: Cortex)
Wumpa Village
Oil Refinery (Boss: Dingodile)
Crash Rush

Tiki Island (Tiki masks: 16 Green, 14 Silver, 7 Gold)
Haunted Shores
Lumber Camp
Skull Caves (Boss: Tiny Tiger)
Crash Rush

N-Sanity Island (Tiki masks: 24 Green, 14 Silver, 8 Gold)
Lava Beach
Volcanic Wasteland
Weapons Factory Caves (Boss: N. Gin)
Crash Rush

N-Trapment Island (Tiki masks: 22 Green, 16 Silver, 8 Gold)
Shady Wharf
Twisted Tree
Tree House (Boss: Arachnina, Nina)
Crash Rush

Floating Fortress (Tiki masks: 24 Green, 16 Silver, 7 Gold)
Landing Strip
Neo's Complex
Doominator Robot (Boss: Cortex + random boss)

سرعت اینترنتم پایینه مودمم هم مثله این که خراب شده چون خیلی کم ریسیو میکنه والله کامل تر میزاشتم مطلبو .یکم ناقصه دیگه اگه تو جایی از بازی مشکلی داشتین در خدمتیم ...
تا بعد...

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
New CTR CHEATS

Tracks and Battle Arenas

Turbo Track: Unlock Turbo Track in Adventure Mode.

Parking Lot: Win all 4 cups in Arcade mode (Easy).
North Bowl: Win all 4 cups in Arcade mode (Medium).
Lab Basement: Win all 4 cups in Arcade mode (Hard).
:
Cheat to unlock all of the above: At the main menu, hold L1+R1 and press Right, Right, Left, Triangle, Right, Down, Down (REWARDS).
-------------------------------------------------------------------------
Beakers and Explosive Crates only: (by Hacc): Hold L1 + R1 and press Right, Up, Down, Up, Right, Circle (ENDNEO).
-------------------------------------------------------------------------
1-Lap Races (by Hacc): Hold L1 + R1 and press Down, Up, Down, Down, Right, Up, Down, Right, Triangle, Down.
------------------------------------------------------------------------
Super Engine Mode (by Hacc): Hold L1 + R1 and press Up, Up, Left, Right, Triangle, Down, Right, Down.

• Like

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
سلام دوستان بالاخره امروز مورخ 2 فروردین 1387 در ساعت 8 تونستم N.oxide رو انلوک کنم. اگه کسی دوست داره باهاش بازی کنه یا بدونه چجوری باید انلوکش کرد بگه تا بگم باید چیکار کنه....
مثه این که امثال ساله خوبیه ...
20zbll4.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر