همه چیز درباره بازی های کراش/Crash Bandicoot Central

کدام يک از شماره هاي بازي را بيشتر ميپسنديد؟

• crash 1,2,3

رای‌ها: 117 52.7%
  • CTR

رای‌ها: 48 21.6%
  • crash bash

رای‌ها: 16 7.2%
  • crash bandicoot:the wrath of cortex

رای‌ها: 8 3.6%
  • crash nitro cart

رای‌ها: 2 0.9%
  • crash twinsanity

رای‌ها: 17 7.7%
  • crash tag team racing

رای‌ها: 13 5.9%
  • crash on GBA

رای‌ها: 1 0.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    222

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
نوشته شده توسط saeed-crisis2:
مهدی چند تا عکس از گیم پلی crash : tag team racing میذاری؟
چشم سعید جان:

شرمنده سعید جان سرعتم خیلی پایینه نمیتونم بیشتر از این اپ کنم دوستمون هم دستش درد نکنه لینک داد برو ببین....

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
سلام آقا مهدی
من صفحات تاپیک را سرسری خوندم ولی فکر کنم در مورد کروچ توضیح نداده باشی!!!
در ضمن از این بازی 2 بعدی کراش هم که تو بازیدات گذاشته بودی هم ممنون!قشنگ بود!
راستی دیدم این بازی را نزاشتی گفتم بزارم: http://www.sepehr-one.persiangig.com/game/Crash.exe
اینم سیوش تا آخر که خودم رفتم: http://www.sepehr-one.persiangig.com/crashsave

در ضمن فکر کنم شما یه زمانی یه وبلاگی در مورد کراش و شرکت نوتی-داگ تو میهن بلاگ درست کرده بودید.درسته؟ اون وبلاگه چی شد؟؟؟!!!

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
نوشته شده توسط SepehrR:
سلام آقا مهدی
من صفحات تاپیک را سرسری خوندم ولی فکر کنم در مورد کروچ توضیح نداده باشی!!!
در ضمن از این بازی 2 بعدی کراش هم که تو بازیدات گذاشته بودی هم ممنون!قشنگ بود!
راستی دیدم این بازی را نزاشتی گفتم بزارم: http://www.sepehr-one.persiangig.com/game/Crash.exe
اینم سیوش تا آخر که خودم رفتم: http://www.sepehr-one.persiangig.com/crashsave

در ضمن فکر کنم شما یه زمانی یه وبلاگی در مورد کراش و شرکت نوتی-داگ تو میهن بلاگ درست کرده بودید.درسته؟ اون وبلاگه چی شد؟؟؟!!!

سلام سپهر جان ممنون که مطالب من رو دنبال میکنی
در مورد کرونچ و بقیه شخصیت ها تو پست های بعدیم توضیح میدم چون هنوز تموم نشده معرفی شخصیتها....
اره بد نبود اون کراش دو بعدی با برنامه گیم میکر ساخته بودنش یه داستان هم داره که بعدم تو یکی از پست ها میگم جریانش رو.....
ممنون که بازی رو برای دانلود گزاشتی چون لینک دانلودش رو گم کرده بودم. یه وبلاگ هم قبلا داشتم که دیگه ول کردم چون حال نمیکنم با وبلاگ فروم یه چیز دیگه است....
اگه مطلبی خواستی در مورد کراش یا بازی های ناتی داگ وغیره بگو بزارم
باز هم ممنون از اینکه حواست به ما هم هست
مخلصت مهدی

• Like

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
19.Crunch Bandicoot

رنگ چشم:سبز
سرگرمیه مورد علاقه: وزنه برداری و دمبل زدن
اولین حضور :کراش رث اف کورتکس
ملیت:جزایر سنیتی
قد:80
وزن :60
مو:قهوه ای تیره
غذای مورد علاقه:؟؟؟
طراح شخیت:جیسون رابین
مراحل تکامل
chcrunch.gif
کراش ان ترانسد دوبله بوسیلهKevin Michael Richards
chCrunchWoC.gif
کراش رث اف کورتکس دوبله بوسیلهKevin Michael Richards
chCrunchCNK.gif
کراش نیترو کارت و کراش بنفش دوبله بوسیلهKevin Michael Richards
chcrunchtwin.gif
کراش توینسنیتی
chCrunchCTTR.gif
کراش تگ تیم ریسینگ دوبله بوسیلهChris Williams

داستان شخصیت

کرونچ یک باندیکوت بسیار قوی است.ژن های او بوسیله دکتر کورتکس دستکاری شده و این کار فقط به خاطر از بین بردن کراش صورت گرفته است بعد از ان او از عناصر طبیعت برای بالا بردن قدرت خودش استفاده کرد و سرانجام به کمک کراش و دوستانش از کنترل مغزی که دکتر بر او انجام ممیداد خلاص شد و به خوانواده باندیکوت ها ملحق شد و به اصطلاح به طرف خوبی ها امد. کمپانی ویکاریوس ویژن خط سر متناوبی دارد که در ان کرونچ همراه با کراش و دوستانش در خانه انها زندگی میکند. کرونچ ویژیون مثل اینکخ وسواس زیادی به وزنه برداری دارد. در باره زندگی کرونچ اطلاع زیادی در دسترس نیست چون او بعد از کراش رث اف کورتکس ناپدید شد و نقش به خصوصی در داستان ها نداشت سومین ویژگی که توسط کمپانی رادیکال در کراش تگ تیم ریسینگ به او اضافه شد این است که کرونچ همه اخلاق طریقه صحبت کردو و سایر خصوصیاتش شبیه اقای تی است....

• Like

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
20.Nina Cortex

رنگ چشم:سیاه
سرگرمیه مورد علاقه:طناب زنی وبازی باحیوانات کوچک
اولین حضور :کراش توینسنیتی
ملیت:؟؟؟؟
قد:50
وزن :40مو:قهوه ای تیره
طراح شخیت:؟؟؟؟؟
مراحل تکامل
chnina.gif
کراش توینسنیتی دوبله بوسیله Susan Silo
chNinaCTTR.gif
کراش تگ تیم ریسینگ دوبله بوسیله Amy Gross
chninafusion1.gif
کراش بنفش

داستان شخصیت

نینا برادر زاده دوست داشتنی دکتر کورتکس است.وقتی او شروع به جدایی از فظرت اصلی خود یعنی خوب بودن کرد دکترسیاستی به کار برد و او را برای درس خواندن به دانشگاه و اکادمی شیطان فرستاد نینا هنوز هم نسبت به حیوانان بانمک کوچک احساس شفقت میکند.اما الان به او اجازه نمیدهند انها را در اغوش بگیرد زیرا فشار خورد کننده دستهای له کننده او میترسند.چیز عجیبی که در مورد او وجو دارد نحوه صحبت کردن او میباشد به مرور زمان او خبیث تر و بد طینت تر شد او دقیقا یکی از دشمنان کرا نیست اما از دوست های او هم نیست با وجود این که با کمک هم به ماجراجویی پرداختند.

• Like

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
21.N. Trance

رنگ چشم:سبز
سرگرمیه مورد علاقه:هیپنوتیزم
اولین حضور :کراش ان ترانسد
ملیت:بعد پنجم فضا
قد:90
وزن :70
مو:ندارد
طراح شخیت:؟؟؟؟؟
مراحل تکامل
chntrance.gif
کراش ان ترانسد
chntrancecnk.gif
کراش نیترو کارت دوبله بوسیله Tom Bourdon

داستان شخصیت

ان ترانس یک عامل شیطان شبیه تخم مرغ از بعد پنجم میباشد او دوست دکتر ان تروپی میباشد و ویژگی به خصوص او این میباشد که توانایی شستشوی مغزی هرکسی را از طریق هیپنوتیزم دارد. یک بار دکتر تروپی از او خواست که به او و اوکا اوکا برای حکومت بر باندیکوت ها و شکست انها کمک کند که البته این نقشه اوکا اوکا بود.ترانس تمام باندیکوتها رو شستشوی مغزی داد اما به طور اشتباهی فیک کراش به جای کراش شستشوی مغزی داده شد و کراش تمام نقشه های انها را نقش بر اب کرد بازوی روباتیک ترنس به او اجازه میدهد که با دقت زیادی حمله کند و همچنین او میتواند جای بازوهایش را با یکدیگر تعویض کند.او میتواند با انرژی مخصوصی نیز حمله کند و ساعتی همیشه در یک طرف از بازوی دستش وجود دارد....
تا فردا خدانگهدار.....

• Like

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
نوشته شده توسط mgs:
امضات با رقص كراش منو كشته چون من تو كل كراش با رقص خيلي حال ميكنم
اره واقعا قشنگه تو کراش توین سنیتی هم اخرش هزاران کراش با هم این رقص رو انجام میدن خیلی باحاله...

• Like

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
22.Elementals

اولین حضور :کراش رث اف کورتکس
chRokKo.gif
اسم این عنصر rok-ko میباشدکه عنصر زمین است و قطعه هایی از سنگ روی سرش وجود دارد او توانایی به وجود اوردن زلزله ها و ریزش کوه و رانش زمین را دارد. دوبله بوسیلهTom Wilson
chwawa.gif
اسم این ماسک wa-wa است و او عنصر اب است. دوبله بوسیلهR. Lee Ermy
chLoLo.gif
اسم این شخصیت lo-lo است و عنصر هوا میباشد. دوبله بوسیلهJess Harnell
chPyRo.gif
اسم این شخصیت py-ro میباشد و او عنصر اتش است. دوبله بوسیلهMark Hamill

داستان:

چندین هزار سال پیش اجداد پیشین یک نبرد شجاعانه با عنصر ها انجام دادند. عناصر یک گروه خائن از ماسک ها هستند که میتوانند عناصر طبیعت از قبیل هوا خاک و اب و اتش را کنترل کنند هر ماسک قدرت کنترل عنصر خاصی را دارد و از قدرت برای از بین بردن زمین استفاده میکند اجداد باستانی توانستند با استفاده از نیروی کریستال ها انها را غیر فعال کنند و در محلی زندانی کنند. عنصرها نقش اساسی در نقشه دکتر و اوکا اوکا داشتند.اوکا اوکا عنصر ها را ازاد کرد زیرا انها میتوانستند قدرت خود را در اختیار کرونچ قرار دهند(ان زمان که کرونچ تحت کنترل دکتر بود).الان انها دوباره به محل زندانی شدن خود برگردانده شده اند....

• Like

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
23.Evil Crash

اولین حضور: کراش توینسنیتی
chevilcrash.gif
کراش توینسنیتی
chevilcrashcttr1.gif
کراش تگ تیم ریسینگ

داستان شخصیت

درقرن اسرار امیز دهم یک باندیکوت زتدگی میکند کهحالا با نام اویل کراش معرفی میشود.مانند همه چیز های موجود درقرن دهم که با نمونه هایشان در دوره حاضر فرق میکنند او هم متضاد نمونه اش در این زمان یعنی کراش است.اویل کراش خوی گوشتخواری دارد. به نظر نمیرسد او باهوش باشد ولی بسیار قوی است .در مقایسه با کراش او دارای پوستی تیره تر دندانهای نیش تیز و پنجه های دراز و تیز و بدن ورزیده تری است.اویل کراش در خانه ای کوچک در جزیره توینسنیتی زندگی میکند.
در کراش تگ تیم ریسینگ اویل کراش به عنوان یک لباس برای کراش ظاهر شد و رویه هم رفته این شخصیت در حقیقت در بازی وجود ندارد.بعضی تغییرات روی او ایجاد شده است از قبیل اینکه او کاملا تاس و بی مو شده است و او همچنین خارهای ابی تیزی روی کمرش دارد...

• Like

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
24.Evil Twins

جنسیت مذکر
اولین حضور کراش توینسنیتی
chtwins.gif
دوبله هر دو شخصیت بوسیلهQuinton Flynn

داستان شخصیت

اویل توینز از بعد دهم امده اند انها در دوره ما دارای قدرت ذهنی بسیار فوق العاده ای هستند مانند حرکت دادن اشیا با تمرکز و زنده کردن اشیاء بیجان.ان یکی که کوچکتر است به نام ویکتور معمولا رهبر است و جدی تر از برادرش است معمولا او بیشتر صحبت میکند تا برادرش. موریتز به اندازه برادرش باهوش نیست و جالبتر و خنده دار تر است او همیشه گرسنه است...

• Like

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
مهدی جان افتتاح این توپیک را بازم بهت تبریک میگم !
منم شدیدا مثل MGS جان با رقص کرش حال می کنم.
راستی چرا این کرش و دکتر کورتکس همیشه با هم دعوا دارند ؟ ریشه ی اختلافاتشون چیه ؟
من سه شماره Twinseniti و Nitro Card و Tag Team Racing رو دارم.

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
نوشته شده توسط حامد:
مهدی جان افتتاح این توپیک را بازم بهت تبریک میگم !
منم شدیدا مثل MGS جان با رقص کرش حال می کنم.
راستی چرا این کرش و دکتر کورتکس همیشه با هم دعوا دارند ؟ ریشه ی اختلافاتشون چیه ؟
من سه شماره Twinseniti و Nitro Card و Tag Team Racing رو دارم.
سلام حامد جان
ریشه اختلافشئن رو بعدا در داستان بازی ها به طور مفصل میگم ولی در یه جمله دکتر میخواد بر جهلان حکومت کنه و همه برده اش باشن ولی کراش نمیزاره...نمیزاره دکتر حالشو بکنه..:D

• Like

CRASH

کاربر سایت
Sep 24, 2005
383
نام
مهدی
نوشته شده توسط حامد:
در توین سینیتی با هم متحد می شوند برعلیه آدم فضایی ها ؟
اره شخصیت شماره 24 و یارانش میخوان دکتر و جزیره رو از بین ببرن که دکتر از کراش کمک میخواد و با هم متحد میشن بعدا کامل در قسمت داستان بازی توضیح میدم...

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر