ps2 کجایی که یادت بخیر

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
سلام.منم PS2 دارم و میخوام از دوستان واسه انتخاب بازی کمک بگیرم...الان 4 یا 5 ماهه یه گوشه افتاده چون بازی نداره...میخواستم کمک کنید و چند نمونه بازی گرافیگ بالا و مثل black یا خدای جنگ 1 و 2 یا مکس پین بگید تا بخرم و باهاشون بازی کنم...راستی pes20012 واسه ps2 اومده.؟؟؟میخوام اگه ایکس باکس بیاد پایین بخرم...منتظر کمک هاتون هستم ممنون....

---------- نوشته در 02:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:54 PM ارسال شده بود ----------

کمک کنید....

---------- نوشته در 02:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:11 PM ارسال شده بود ----------

کمک....
همم .......... ایکس باکس بیاد پایین؟ چقدر پایینتر؟
برای انتخاب بازی هم زحمت نکش ....... دیگه بازی براش نمیاد ......... چه برسه گرافیک بالا ...... :D

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
میدونین بچه ها...خیلی حس بدیه که وقتی میبینی داری از گیم زده میشی بی اینکه خودت همچین چیزی رو بخوایی...
ps2 یکی از بهترین ها بود

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
من رفتم از زاهدان خریدم اون موقع عروسی پسر عمه ام بود که میشه حدودا نزدیک به 5 سال پیش (بهترین فرصتb-))
هنوز هم دارمش و اگر کسی 2 تا بازی ico و Fahrenheit یا همون فارن هایت خودمون رو داره pm بده
من تازه دوربین یا سنسور ps2 هم داشتم که کمی شبیه به kinect بود اما در نوع خودش خیلی باهال بود
شاید حتی اسم این سنسور به گوش شما نخورده باشه (اسمش eyetoy بود)
[h=1][/h]

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
اونموقع که PS2 اومد من کلاس چهارم دبستان بود یعنی تابستونی که میرفتم کلاس چهارم دبستان.تازه اونموقع پسرداییم PS1 خریده بود و من تو کفش بودم.از قضا هم پدر ما یه بار بیشتر پاشو خارج از کشور نذاشته اونم دبی.یکی از فامیلامون که لنج داشت میخواست بره دبی و جنس بیاره به پدرم گفت اونم باهاش رفت.اونموقع هم اوج بی پولیمون بود.منم از 1 ماه قبل از اینکه بره دیوونه اش کردم از بس گفتم PS1 بخر بخر.اصلا اونموقع نمیدونستم PS2 چیه! اگر هم میدونستم به همین PS1 قانع بودم.این پرد ما رفت و برگشت و یه PS1 خرید برامون.بهترین دوران عمرم فقط و فقط چهارم و پنجم دبستان با این PS1 بود. خداییش حرف نداشت.اول راهنمایی که PC خریدم و توی اینترنت میرفتم و کلا یه دنیای جدید به روم باز شد تازه فهمیدم PS2 چیه ! چون PC ام ضعیف بود اصلا باهاش حال نمیکردم و هنوز هم PS1 بازی میکردم.هر چی سال دوم و سوم به بابام گفتم بخر گفت نه.بابام هم اخلاقش عین صخره میمونه یعنی با هیچی نرم نمیشه !
ما هی نمره گرفتیم هی لاف زدیم که PS2 فلان میکنه بهمان میکنه و فیلم میاره و اینا تاثیر نداشت که نداشت ! حتی تابستون 3سوم به اول دبیرستان(1 سال بعد از ریلیز X360) هم توی رویای PS2 و بازیهاش بودم و از نصب و کرک و گرافیک و رم حالم به هم میخورد چون PC ام ضعیف بود.
وقتی رفتم اول دبیرستان دیگه وضعمون خدا رو شکر خیلی بهتر شد و 360 و PSP و PS3 و همه کوفت و زهر ماری خریدم ولی با اینکه اول امسال همینطوری یه PS2 خریدم ولی اصلا حال نکردم چون هر چیزی موقع خودش به درد میخوره.ای کاش همونموقع میتونستم یکی بخرم.هر وقت فکر میکنم که چه بازیهایی براش اومد میسوزم.حاضر بودم هیچ کدوم از کنسول های این نسل رو نداشتم ولی اونموقع PS2 داشتم.نسل قبل و PS1 و PS2 معجزاتی بودن که هیچ وقت دیگه تکرار نمیشن
خیلی جالب بود :dانشا الله اگه خدا بخواد شاید یکم دیگه مثل شما وضعمون خوب شه بتونم این کوفت و ظهرمار رو که خودت گفتی رو بخرم:(

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,405
نام
Ali
میتونم بگم جزو اولین نفرها در شیراز بودم که ps2 خرید چون قبل از اینکه بیاد هر رور میرفتم به مغازه دارها میگفتم کی میاد و اون موقع تازه تو ماهواره تبلیغش رو میکرد تا عاقبت کلی پول بی زبون دادم به یه مغازه داره شیرازی تا برام سفارش داد از دبی اوردن و جمعا تا الان 6 تا خریدم چون همش خراب میشدن از بدشانسی من یا بهتر بگم از بس از صبح تا شب روشن بودن و یه تجربه با حال که با ps2 داشتم بازی کردن بازی resident evil dead aim با تفنگ مخصوص بود که کاملا با این بازی مچ بود و چه کیفی داشت کشتنه زامبیها با تفنگ و سر بازی کردنه این بازی با تفنگ همیشه دعوام با بقیه میشد و کلا اوج دوران گیمری ما هم در ps2 بود و هیچ وقت هم ps3 و xbox360 و psp دیگه مثل ps2 بهم حال نداد.

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
میتونم بگم جزو اولین نفرها در شیراز بودم که ps2 خرید چون قبل از اینکه بیاد هر رور میرفتم به مغازه دارها میگفتم کی میاد و اون موقع تازه تو ماهواره تبلیغش رو میکرد تا عاقبت کلی پول بی زبون دادم به یه مغازه داره شیرازی تا برام سفارش داد از دبی اوردن و جمعا تا الان 6 تا خریدم چون همش خراب میشدن از بدشانسی من یا بهتر بگم از بس از صبح تا شب روشن بودن و یه تجربه با حال که با ps2 داشتم بازی کردن بازی resident evil dead aim با تفنگ مخصوص بود که کاملا با این بازی مچ بود و چه کیفی داشت کشتنه زامبیها با تفنگ و سر بازی کردنه این بازی با تفنگ همیشه دعوام با بقیه میشد و کلا اوج دوران گیمری ما هم در ps2 بود و هیچ وقت هم ps3 و xbox360 و psp دیگه مثل ps2 بهم حال نداد.
واقعا در عجبم 6تا PS2 به خاطر یه بازی خراب کردی ...(منظورم بازی چرا خودش خراب نشد...)

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
بعضی ها میگن PS2 مرده ولی به نظر من هنوز نیمه جونه چون براش هنوز بازی منتشر میشه مثل FIFA12 که براش منتشر شده ولی نسبت به PS3 و360 کمتره...
خدا کنه براش smackdown VS raw2012 هم بیاد من عاشق کشتی کج هام...:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر