Crysis

سلام من این تاپیک را درست کردم برای بازی Crysis هست..;)

T0_-1_1264055.jpg

Crysis نام دومین بازی هست که استودیوی Crytek قرار است برای PC بسازه...پیش ازین بازی Far Cry در سال 2004 توسط همین استودیو برای PC ساخته شده بود و توانست عده ی بسیار زیادی را مجذوب خود کند...

البته Crysis دنباله ای برای FarCry نیست و هیچ ارتباطی هم با آن ندارد اما در یک مورد این دو با هم مشابهند مکان بازی در هر دوی آنها در زنجیره ای از جزیره هایی واقع شده ...

وقایعCrysis در سال 2019 روی میدهد درست بدنبال افتادن یک شهاب سنگ بسیار بزرگ بدرون یکسری مجمع الجرایر.....در پی این حادثه کره ی شمالی ارتباط جزیره را با تمام منابع و جهان خارج از آن قطع و مسدود می کند ...همانطور که احتمالا اطلاع دارید کره ی شمالی و آمریکا میانه ی خوبی با هم ندارند ازین رو آمریکایی ها هم نیروها و یگان ویژه ای اعزام میکنند تا پی ببرند که در آن منطقه چه خبر است ونتیجه را گزارش دهند...

درحالی که هر دوی این دو کشورها در حال نزاع علیه یکدیگر هستند ، شهاب سنگ از هم باز میشود و سفینه ای بیگانه از آن خارج میشود..همانطور که ممکن است بتوانید تصور کنید این سفینه مجهز به اسلحه های جنون آوری است و در همین احوال سیستم آب و هوایی جهان در هم میریزد و قسمتی از مجمع الجزایر بطور کامل یخ میزند. انسان ها نیز نیروهایشان را با هم متحد می کنند تا با این دشمن جدید و بمراتب خطرناک تر مبارزه کنند... خب این خلاصه ای از داستان بازی بود

T0_-1_1264051.jpg

همانطور که انتظار دارید ، شما در این بازی در نقش یک سوپر قهرمان بازی می کنید تا جهان را نجات بدید در این بازی شما در جنگل ها ..بر روی کوه ها ... در درون شهر ها و در قلب سفینه ی موجودات بیگانه به جنگ میپردازید تا تهدید به بشریت را از میان بردارید...
.
همانطور که میدونید اسلحه ها در بازی های Shooter نقش بسیار مهمی بازی میکنند وCrytek هم ابراز امیدواری کرده که این بازی فصل جدیدی را در بخش اسلحه در بازی های FPS باز کنه...در مورد هوش مصنوعی بازی هم باید گفت که Crytek روی این قسمت بسیار کار کرده و نه تنها هوش مصنوعی انسان ها جالب توجه است و از تاکتیک های نظامی بصورت بسیار واقع گرایانه ای استفاده میکنه حتی موجودات فضایی هم از تاکتیک های خاص خودشون استفاده میکنند تا زندگی را برای هر کسی که ادعای قهرمان بودن دارد را سخت کنند.

حتی جالب توجه تر از همه وعده ی بحران های طبیعی در بازی است تا شرایط را از این هم بغرنج تر کند...بحران های طبیعی مثل زلزله ..شکستن یخ ..ریزش زمین و گردباد دنیای جدیدی را در این بازی خلق خواهد کرد که میتواند بسیار بر جذابیت بازی بیفزاید..

در Crysis تعداد گوناگون و متنوعی از وسایل نقلیه نیز وجود خواهد داشت که شما میتوانید آن ها را کنترل کنید از جمله انواع تانک ها و هلیکوپتر ها..

T0_-1_1264058.jpg

و اما از همه مهمتر در بازی Crysis موتور استفاده شده در آن میباشد با نام Cry Engine 2 ..موتوری که به اعتقاد بسیاری انتظارات از گرافیک و جلوه های وِیژه در بازی های رایانه ای را تغییر خواهد داد..بگذارید به گوشه ای ازویژگی ها و جلوه های بکار رفته در این موتور نگاهی بیاندازیم..

Volumetric Clouds.... Real-time Ambient Maps.... Depth of Field... Motion Blur..... Soft Shadows.... Sneak Peak Crysis.... soft vegetation bending.... high-dynamic range rendering..... sub surface scattering

در این بازی گیاهان را میتوان منهدم کرد و همچنین این بازی از یک تکنیک رند رینگ بسیار پیشرفته در نورپردازی و شبیه سازی ابر ها استفاده میکند برای مثال اگر شما در فضا مشغول جنگیدن با موجودات بیگانه باشید ابرها بر روی هر چیزی که در زیرشان باشد سایه های واقع گرایانه ای خلق میکنند

این ها که گفته شد تنها بخش کوچکی از جلوه ها و تکنیک های بکار رفته در موتور Crytek 2 بود .....Crysis در حقیقت بعنوان یک بازی نسل بعد شناخته میشود و جزو اولین بازی هایی است که بر پایه ی Directx 10 ساخته میشود البته به گفته ی Crytek این بازی با Directx 9 هم سازگار خواهد بود اما برای استفاده از تمام جلوه ها در این بازی به یک کارت گرافیک با پشتیبانی از DirectX 10 نیاز خواهید داشت...هنوز هیچ تاریخ انتشاری برای این بازی در نظر گرفته نشده اما بنظر نمیرسد که این بازی در سال 2006 روانه ی بازار شود ...اما مطمعنا این بازی یک تجربه ی وافعی از بازی های رایانه ای نسل بعد را برای مشتاقان PC رقم خواهد زد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

grand.special

کاربر سایت
Dec 19, 2008
8
من تو مرحله آخر گیر کردم! تا میخوام با غوله بجنگم بازی هنگ میکنه و میپره بیرون. کل بازی رو با high یا medium بازی کردم ولی حالا همه چیز رو low هم میکنم باز هنگ میکنه. بدجوری اعصابم رو داغون کرده. چیکار میشه کرد؟

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
مشخصات سیستم ؟ درایور آپدیت هست ؟ ورژن بازی ؟
هنگ میکنه یعنی چی ؟ یعنی میاد بیرون Error Reporting (همون don't send به قول معروف :D) میده ؟

hdtv_master

کاربر سایت
Feb 12, 2008
354
من تو مرحله آخر گیر کردم! تا میخوام با غوله بجنگم بازی هنگ میکنه و میپره بیرون. کل بازی رو با high یا medium بازی کردم ولی حالا همه چیز رو low هم میکنم باز هنگ میکنه. بدجوری اعصابم رو داغون کرده. چیکار میشه کرد؟

با سلام

کلا کار درستی کردی LOW کردی.
منظورت از هنگ چیه؟
یعنی خیلی کنده یا سیستم متوقف میشه ؟
خودت نوشتی میپره بیرون یعنی CRASH می کنه؟
آخرین PATCH رو بزن....

Tochini

کاربر سایت
Jun 16, 2009
122
سلام، دوستان بازي خيلي خوب داشت پيش ميرفت و نسبتا هيجان انگير، اما اون مرحله كه وارد دنياي فضايي اون موجودات ميشه ضد حال اساسيه.
سر درد گرفتم انقدر تو هوا چرخيدم دور خودم.

خيلي ضد حاله، نميدونم چي كار كنم.
امروز ميخواستم Uninstall اش كنم، اما اين تاپيك رو كه ديدم گفتم برم راهش رو پيدا كنم.

نا سلامتي رو ما براي نجات زمين حساب كردن
yoda1.gif

Tochini

کاربر سایت
Jun 16, 2009
122
خوب اون مرحله رو رد كردم،
رفتم جلو تر اونجا كه Prophet رو دوباره ميبينه، بايد اون موجودات رو بزني و بعدش prophet رو برسوني به يك منبع گرما، ديگه اين پروفت از جاش تكون نميخورد! مجبور شدم چند بار اونجا رو دوباره برم.

كلا خيلي باگ نداره اما 2 تا باگ اعصاب خورد كن و چند تا مرحله اعصاب خورد كن تر داره ،‌مثل غول يكي مونده به آخرش....

تازه توي غول آخري هم يك باگ داره و خيلي ها تو اينترنت شاكي بودن، و اون هم اين كه بعد از اين كه بازوي راست غول رو با اون اسلحه براي اصابت lock ميكني، ديگه بازي چپش رو هر كار ميكني lock نميشه...

خواستم patch جديد رو بگيرم كه سرور هاش خيلي سرعت كمي داشتند (براي اينترنت من)

توصيه ميكنم از اين استفاده كنيد:
http://download804.filefront.com/s1tr3ltnsxeg/9766468/Crysis_Patch_1_2.exe

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان میشه یکی کمک کنه

که من مرحله اخرم که هی میگه با TAC Canon قفل کن روش

بابا اصلا این اسلحه رو از کجا بگیرو :((

یکی از دوستان هم گفت تو اونجایی که نانو سویتت رو دستکاری میکنن هست و من رفتم به سیو اونجا ولی بعد دستکاری نانو سویتت بعد که بلند میشم هر کاری میکنی که اسلحه رو بردارم نمیشه:confused::confused::confused::confused:

میشه یکی بگه که تو چه موقعی باید اسلحه رو بردارم:confused::confused::confused::confused:

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستان میشه یکی کمک کنه

یکی از دوستان هم گفت تو اونجایی که نانو سویتت رو دستکاری میکنن هست و من رفتم به سیو اونجا ولی بعد دستکاری نانو سویتت بعد که بلند میشم هر کاری میکنی که اسلحه رو بردارم نمیشه:confused::confused::confused::confused:

میشه یکی بگه که تو چه موقعی باید اسلحه رو بردارم:confused::confused::confused::confused:
موقعی که به ناو حمله میشه و داری میای بیرون

Lord AGM

کاربر سایت
Nov 26, 2007
334
نام
علی
سلام
من اول مرحله 3 همونجايي كه مارو گرفتن و فضايي ها ميان گير كردم
همونجايي كه جلومون يخ زده و اصلحه هم نداريم

Tochini

کاربر سایت
Jun 16, 2009
122
دوستان میشه یکی کمک کنه

تا اونجایی که یادمه ، اون جا که به اتاق مهمات میری تو کشتی و بهت میگن که یه اسلحه جدید ساختیم و نشونت میدن...همون رو باید برداری.

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
بله نسخه 64 هم داره
------------

یادی از گذشته...>:d<
2pblu.jpg

wrrs_scrnsht_b_a_006.jpg
c32maz.jpg

ultrajungle-1.jpg

عزیز من زدی دهن صفحه رو سرویس کردی که.من که adsl دارم نمیتونم صفحه رو باز کنم.خب بذارشون تو اسپویل.
دوستانی هم که اینجا میان سوالاتشون رو درباره crysis warhead میپرسن ؛ لطفا اسم تایپیکو اول بخونید بعد بیاید تو اینجا تایپیک CRYSIS هست .خب رعایت کنید دیگه...

اصلا حواسم نبود
گذاشتم تو اسپویل/:)

حاجي با يادي از گذشته منو مردي كه ! الان باز نصبش ميكنم :d

قصد منم همین بود:))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر