TearAway

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
والا نواوري توش زياده اما جذاب نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk
چرا ×_× ؟
از گرافیکش گرفته تا سیستم عکاسی و gameplay و ایناش همش که قشنگ بود ؟؟؟؟
یکی از بهترین Platformer هایی بود که بازی کردم.

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
آطمینان ندارم ساپورت بشه
خیلی کنترلهایه touch screen و یا وابسته به دوربین داشت این بازی.

سپاس
پس ساپورت نمیکنه
تو این سبک بازی که روی playstation tv اجرا بشه چه بازی هایی هست؟
منظورم از نظر گرافیک نیست از نظر جذابیت و درگیر کننده بودنه - بازی مثل Plants vs. Zombies با اینکه ساده بود اما ازش خیلی لذت بردم
بازی Plants vs. Zombies نسخه ویتا قیمتش چنده؟ افت فریم داره؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سپاس
پس ساپورت نمیکنه
تو این سبک بازی که روی playstation tv اجرا بشه چه بازی هایی هست؟
منظورم از نظر گرافیک نیست از نظر جذابیت و درگیر کننده بودنه - بازی مثل Plants vs. Zombies با اینکه ساده بود اما ازش خیلی لذت بردم
بازی Plants vs. Zombies نسخه ویتا قیمتش چنده؟ افت فریم داره؟
فکر نمیکنم ساپورت بشه با توجه به استفاده سنگین از تاچ و دوربین. احتمالا بخوای باید بری سراغه نسخه 4 که داره میاد اگر 4 داری.
والا به جز Little Big Planet تو این استایل بازی چیزی نیست ..... MineCraft هم مثلا هست !

تا جایی که میدونم بازیه Plants Vs Zombies دیگه تو psn قابل خرید نیست و از همه استور ها حذف شده . دلیلش هم نمیدونم متاسفانه.

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
فکر نمیکنم ساپورت بشه با توجه به استفاده سنگین از تاچ و دوربین. احتمالا بخوای باید بری سراغه نسخه 4 که داره میاد اگر 4 داری.
والا به جز Little Big Planet تو این استایل بازی چیزی نیست ..... MineCraft هم مثلا هست !

تا جایی که میدونم بازیه Plants Vs Zombies دیگه تو psn قابل خرید نیست و از همه استور ها حذف شده . دلیلش هم نمیدونم متاسفانه.

سپاس
هزینه خرید پلی استیشن 4 ندارم و playstation tv بازیا نسل جدید و با کیفیت داره با هزینه کم و خروجی تصویر 1080i
Little Big Planet نسحخه پی اس پی بازی کردم
MineCraft مثل نسخه pc ه؟
Plants Vs Zombies خیلی دوست دارم حیف که برش داشتن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سپاس
هزینه خرید پلی استیشن 4 ندارم و playstation tv بازیا نسل جدید و با کیفیت داره با هزینه کم و خروجی تصویر 1080i
Little Big Planet نسحخه پی اس پی بازی کردم
MineCraft مثل نسخه pc ه؟
Plants Vs Zombies خیلی دوست دارم حیف که برش داشتن
اره مثل نسخه pc هست. زیاد ارزش خرید نداره چون میتونی رو Pc راحت بازی کنی بدون مشکلات performance
اره متاسفانه نمیدونم دلیله برداشتنش از استور چی بود ولی خیلی وقت هست اینطور شده . چند وقت یکی از دوستام میخواست بخره که هی به من میگفت نمیتونم پیدا کنم من فکر میکردم خودش اشتباه میکنه ولی وقتی تو google سرچیدم زده بودن که از استور حذف شده و فقط در دسترس کسایی هست که بازی رو خریده بودن .

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
اره مثل نسخه pc هست. زیاد ارزش خرید نداره چون میتونی رو Pc راحت بازی کنی بدون مشکلات performance
اره متاسفانه نمیدونم دلیله برداشتنش از استور چی بود ولی خیلی وقت هست اینطور شده . چند وقت یکی از دوستام میخواست بخره که هی به من میگفت نمیتونم پیدا کنم من فکر میکردم خودش اشتباه میکنه ولی وقتی تو google سرچیدم زده بودن که از استور حذف شده و فقط در دسترس کسایی هست که بازی رو خریده بودن .

پس عالیه - نه روی کنسول حس و حال خودشو داره

من اگر میخواستم با pc بازی کنم با اینکه pc با قدرت سخت افزاری متوسطی دارم راحت خیلی از بازی ها روز میتونم اجرا کنم اما سال هاست دیگه با pc بازی نمیکنم آخرین بازی هایی که روی pc بازی کردم بازی همسایه آزاری و کالاف دیوتی وردلد ات وار بود

خیلی بد شد اگر بود حتما میخریدم بازی Plants vs. Zombies

https://store.playstation.com/#!/en...ible-games:null:STORE-MSF77008-PSTVCOMPATIBLE

https://store.playstation.com/#!/en...ible-games:null:STORE-MSF77008-PSTVCOMPATIBLE

یه سوال : این صفحه رسمی playstation tv در سایت پلی استیشن

https://www.playstation.com/en-us/explore/playstationtv/

حالا تو این صفحه گفته شده که playstation tv به سیستم ps now وصل میشه

https://www.playstation.com/en-us/explore/playstationtv/features/

حالا سوالم اینه حق اشتراک و سرعت اینترنت مورد نیاز ps now چنده؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پس عالیه - نه روی کنسول حس و حال خودشو داره

من اگر میخواستم با pc بازی کنم با اینکه pc با قدرت سخت افزاری متوسطی دارم راحت خیلی از بازی ها روز میتونم اجرا کنم اما سال هاست دیگه با pc بازی نمیکنم آخرین بازی هایی که روی pc بازی کردم بازی همسایه آزاری و کالاف دیوتی وردلد ات وار بود

خیلی بد شد اگر بود حتما میخریدم بازی Plants vs. Zombies

یه سوال : این صفحه رسمی playstation tv در سایت پلی استیشن

حالا تو این صفحه گفته شده که playstation tv به سیستم ps now وصل میشه

https://www.playstation.com/en-us/explore/playstationtv/features/

حالا سوالم اینه حق اشتراک و سرعت اینترنت مورد نیاز ps now چنده؟
ps now بازیاش اجاره ای هست و قیمتهایه مختلفی داره
نیاز به نت به شدت قوی و Stable داره . توصیه سونی دانلود 5 mpbs هست. فکر نمیکنم توی ایران جواب گو باشه ( حداقل یه سری بچه ها اون اوایل test سرعتش رو انجام داده بودن همه unsuccessful بوده . )
PvZ هم اره ولی دیکه قدیمی شده D: لول . به نظرم شماره دو رو بازی کن . مثلا تو ipad لول :/ من بعضی موقه ها یهویی معتادش میشم دوباره مخصوصا اینکه F2P هست و همیشه update و محتوا جدید براش میدن .

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
ps now بازیاش اجاره ای هست و قیمتهایه مختلفی داره
نیاز به نت به شدت قوی و Stable داره . توصیه سونی دانلود 5 mpbs هست. فکر نمیکنم توی ایران جواب گو باشه ( حداقل یه سری بچه ها اون اوایل test سرعتش رو انجام داده بودن همه unsuccessful بوده . )
PvZ هم اره ولی دیکه قدیمی شده D: لول . به نظرم شماره دو رو بازی کن . مثلا تو ipad لول :/ من بعضی موقه ها یهویی معتادش میشم دوباره مخصوصا اینکه F2P هست و همیشه update و محتوا جدید براش میدن .

سپاس از شما
سپاسگذارم مرا بسیار راهنمایی کردید
تا جایی که میدیدم ویتا دستگاه بازی دستی پرفروشی بود تو پاساژ لباف همه جا psp و ps vita داشتن نمیدانم چرا بخش این دستگاه در این سایت چرا خالی هست

پس ps now بدرد سرعت اینترنت ما نمیخوره
Plants vs. Zombies دوست دارمش - نسخه دوم ipad ندارم بازی کنم گوشی موبایلمم اندرویدی قدیمی هست فکر نکنم روش نصب بشه

بازی ها پلی 1 که در استور فروخته میشوند همون بازی ها اصلی هستن یا افزایش کیفیت داده شده هستند؟ چون دستگاه playstation tv خروجی hdmi داره وقتی به lcd و led وصل کنیم به طبع بازیا ps1 رزولشن بالایی نباید داشته باشن

برای همه بازیا ویتا دمو برای دانلود هست؟ محدودیت دارند؟

این بخش free to play چه بخشیه؟ چیا توش داده میشه؟ آپدیت میشه ؟
http://thevitalounge.net/wp-content/uploads/2014/10/2014-10-16-101900.jpg

بازی Proteus عکس هاشو دیدم جالب بود سبک بازیش چیه؟ بازیش کردید؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سپاس از شما
سپاسگذارم مرا بسیار راهنمایی کردید
تا جایی که میدیدم ویتا دستگاه بازی دستی پرفروشی بود تو پاساژ لباف همه جا psp و ps vita داشتن نمیدانم چرا بخش این دستگاه در این سایت چرا خالی هست

پس ps now بدرد سرعت اینترنت ما نمیخوره
Plants vs. Zombies دوست دارمش - نسخه دوم ipad ندارم بازی کنم گوشی موبایلمم اندرویدی قدیمی هست فکر نکنم روش نصب بشه

بازی ها پلی 1 که در استور فروخته میشوند همون بازی ها اصلی هستن یا افزایش کیفیت داده شده هستند؟ چون دستگاه playstation tv خروجی hdmi داره وقتی به lcd و led وصل کنیم به طبع بازیا ps1 رزولشن بالایی نباید داشته باشن

برای همه بازیا ویتا دمو برای دانلود هست؟ محدودیت دارند؟

این بخش free to play چه بخشیه؟ چیا توش داده میشه؟ آپدیت میشه ؟
http://thevitalounge.net/wp-content/uploads/2014/10/2014-10-16-101900.jpg

بازی Proteus عکس هاشو دیدم جالب بود سبک بازیش چیه؟ بازیش کردید؟
خواهش میکنم عزیز
والا یه زمانی اره . ویتا اون اوایلش خوب بود الان دیگه بازی براش ساخته نمیشه زیاد. یه سری indie ها هست یه سری بازیهایه japanese که تک و توک توشون کیفیت خوب پیدا میشه . سونی بعد از فروش پایینه ویتا به صراحت گفت که بازیهایه aaa مثل Uncharted اینا براشون جواب نداده و احتمالا دیگه شاهد این تیپ بازیا نیست
در قباله جایه سنگینی 3DS تو بازارهای دنیا داره ویتا تغریبا یه مرگه تدریجی رو داره تجربه میکنه. PS Vita TV هم ریسکه عجیبی بود که سونی کرد . چون عملا یه سری بازیهام ساپورت نیست. بیشتر سوده سونی از ویتا داخله بازارهای شرقی هست چون اونور کلی بازی متناسب با سلیقه هاشون میاد.
ویتا تغریبا الان دیگه حداقل تو ایران پول دور ریختنه . حتی اینجام هم همینطور .
بازم با همه این اوصاف هم پلاس الان بازیهایه خوبی میده هم Indie هایه خوبی داره ویتا اگر احله خرج کردن باشی

اره Ps now متاسفانه سیستمش به درده ایران نمیخوره. حالا شاید جلو رفت بهتر شد و نت معمولی تری خواست. اما هنوز اول راه هست. باید دید به کجا میرسه این سیستم .

هیچ افزایش کیفیتی داده نشده . اینا همون بازیهای اصلی ps one هستن که رو ویتا و یا Ps3 به واسطه emulator رسمی که سونی رو این کنسولها گذاشته اجرا میشن ( Backward compatible هستن به اصلاح ) - به همون نسبتی که بازیهای psp قابل خرید هست . - بازی هیچوقت وضوح تصویر بالاتری نخواد داشت. حتی شما خروجی 1080 هم بگیری بازی شما 1080 واقعی نیست. بازیهای ویتا نهایتا با وضوح ویتا رندر میشن ( 960x544 ) و بعد به 1080 تبدیل میشن. در واقع وضوح تصویر Internal همون هست. فعلا فقط Ps4 قابلیت رندر کردن بازیا رو با وضوح واقعی 1080 داره. ( و البته one < شاید بازیهای محدودی نسل قبل رو کنسولهای نسل قبل )
اره یه سری گزینه خوده ویتا داره که سعی میکنه وضوح تصویر رو بهتر کنه البته نمیدونم این سیستمها تو ps tv هم هست یا نه . ولی تو ویتا صفحه رو که نگه میداشتی تنظیمات میومد بالا.

خیر . برایه همه بازیا دمو نیست. کلا دمو یه چیزی هست که اومدنش تو استور خیلی بسته به ناشر داره . خیلی بازیا ممکنه دمو نداشته باشن.

Free to play بازیهای مجانی هستن که میتونی کامل دانلود کنی و بازی کنی . اصولا بازیهایه هستن که به انلاین متصلن یا In game store چیزی دارن

Proteus یادمه کلا یه تیپیه حالت گشت و گذار و لذت بردن از محیط بازی اینا داره D:
exploration خالص هست بازیش.

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
Free to play

خواهش میکنم عزیز
والا یه زمانی اره . ویتا اون اوایلش خوب بود الان دیگه بازی براش ساخته نمیشه زیاد. یه سری indie ها هست یه سری بازیهایه japanese که تک و توک توشون کیفیت خوب پیدا میشه . سونی بعد از فروش پایینه ویتا به صراحت گفت که بازیهایه aaa مثل Uncharted اینا براشون جواب نداده و احتمالا دیگه شاهد این تیپ بازیا نیست
در قباله جایه سنگینی 3DS تو بازارهای دنیا داره ویتا تغریبا یه مرگه تدریجی رو داره تجربه میکنه. PS Vita TV هم ریسکه عجیبی بود که سونی کرد . چون عملا یه سری بازیهام ساپورت نیست. بیشتر سوده سونی از ویتا داخله بازارهای شرقی هست چون اونور کلی بازی متناسب با سلیقه هاشون میاد.
ویتا تغریبا الان دیگه حداقل تو ایران پول دور ریختنه . حتی اینجام هم همینطور .
بازم با همه این اوصاف هم پلاس الان بازیهایه خوبی میده هم Indie هایه خوبی داره ویتا اگر احله خرج کردن باشی

اره Ps now متاسفانه سیستمش به درده ایران نمیخوره. حالا شاید جلو رفت بهتر شد و نت معمولی تری خواست. اما هنوز اول راه هست. باید دید به کجا میرسه این سیستم .

هیچ افزایش کیفیتی داده نشده . اینا همون بازیهای اصلی ps one هستن که رو ویتا و یا Ps3 به واسطه emulator رسمی که سونی رو این کنسولها گذاشته اجرا میشن ( Backward compatible هستن به اصلاح ) - به همون نسبتی که بازیهای psp قابل خرید هست . - بازی هیچوقت وضوح تصویر بالاتری نخواد داشت. حتی شما خروجی 1080 هم بگیری بازی شما 1080 واقعی نیست. بازیهای ویتا نهایتا با وضوح ویتا رندر میشن ( 960x544 ) و بعد به 1080 تبدیل میشن. در واقع وضوح تصویر Internal همون هست. فعلا فقط Ps4 قابلیت رندر کردن بازیا رو با وضوح واقعی 1080 داره. ( و البته one < شاید بازیهای محدودی نسل قبل رو کنسولهای نسل قبل )
اره یه سری گزینه خوده ویتا داره که سعی میکنه وضوح تصویر رو بهتر کنه البته نمیدونم این سیستمها تو ps tv هم هست یا نه . ولی تو ویتا صفحه رو که نگه میداشتی تنظیمات میومد بالا.

خیر . برایه همه بازیا دمو نیست. کلا دمو یه چیزی هست که اومدنش تو استور خیلی بسته به ناشر داره . خیلی بازیا ممکنه دمو نداشته باشن.

Free to play بازیهای مجانی هستن که میتونی کامل دانلود کنی و بازی کنی . اصولا بازیهایه هستن که به انلاین متصلن یا In game store چیزی دارن

Proteus یادمه کلا یه تیپیه حالت گشت و گذار و لذت بردن از محیط بازی اینا داره D:
exploration خالص هست بازیش.

آها پس برای همینه این بخش خالیه
آخه هر چی هم نسازن بازم کلی بازی خوب داره که آدم بار ها بازی کنه بازم قشنگن , تازه playstation tv یه سری از بازیا ویتا اجرا نمیکنه ولی بازم میخوام بخرم چون همون بازی هام ارزش خرید رو داره

بازی ها نسل جدید که میخوام روی این دستگاه هست مثل لگو بتمن 3 و بازیا دیگه
دوستم 3ds داره آنلاین بازی کردنش مجانیه تو خو شاپشم بدون هیچی بازیا تخفیف میخورن مثل پلس نیست اما بازیاش در حد ps1 یا فوق فوقش به ps2 میرسه به دل من نمیشینه بازیایی که من میخوام روی ps4 ه اما هزینه خرید ps4 ندارم و هزینه لوازم اضافیش بخاطر همین playstation tv برام خیلی مناسبه هم قیمتش مناسبه هم بازیا قشنگی داره تو استور دیدم بازیا خوبی بودن

من اکثرا بازیایی مثل Locoroco دارم

الان تازه دیدم شما استرالیا :d

Ps now اگر اینترنت کمتری میخواست خوب میشد البته نخابرات اینترنت 16 مگ داره اما فکر کنم باید ماهی بالا 120 هزار هزینه باشه تازه محدودیت حجمی هم داره که کم میاد - رایتلم 1 مگ اینترنت واقعی داره

ااا پس ps1 اجرا میکنه کیفیت بدی باید داشته باشه -- آخه یه مقایسه تو سایت یوتیوب دیدم بازی سایلنت هیل 1 روی ps1 و ویتا مقایسه کرده بود تصویر رزولشن بالاتری داشت

یه دنیا ممنون

Free to play پس بخش خیلی خوبیه برای من :d حتما بازیاش از همون سبک بازی هاییه که دوست دارم

Proteus دیدم نظرمو جلب کرد ارزش داره از استور بخرم؟

playstation tv پک استاندارد هست تو بازار اما دنبال پک کامل هستم آخه هم دسته ps3 اصل داره هم مموری کارت 8 گیگ داره هم کد دانلود 3 تا بازی مطرح ویتا داره تو box ش
اما پک استاندارد دسته و مموری نداره و بازی هاشم متفاوته

اگر هک بشه ویتا تو ایران قیمتش میره بالا منم راحت میتونم بازیا psp و ps1 مجانی بازی کنم

بازم از کمک و راهنماییتون ممنونم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آها پس برای همینه این بخش خالیه
آخه هر چی هم نسازن بازم کلی بازی خوب داره که آدم بار ها بازی کنه بازم قشنگن , تازه playstation tv یه سری از بازیا ویتا اجرا نمیکنه ولی بازم میخوام بخرم چون همون بازی هام ارزش خرید رو داره

بازی ها نسل جدید که میخوام روی این دستگاه هست مثل لگو بتمن 3 و بازیا دیگه
دوستم 3ds داره آنلاین بازی کردنش مجانیه تو خو شاپشم بدون هیچی بازیا تخفیف میخورن مثل پلس نیست اما بازیاش در حد ps1 یا فوق فوقش به ps2 میرسه به دل من نمیشینه بازیایی که من میخوام روی ps4 ه اما هزینه خرید ps4 ندارم و هزینه لوازم اضافیش بخاطر همین playstation tv برام خیلی مناسبه هم قیمتش مناسبه هم بازیا قشنگی داره تو استور دیدم بازیا خوبی بودن

من اکثرا بازیایی مثل Locoroco دارم

الان تازه دیدم شما استرالیا :d

Ps now اگر اینترنت کمتری میخواست خوب میشد البته نخابرات اینترنت 16 مگ داره اما فکر کنم باید ماهی بالا 120 هزار هزینه باشه تازه محدودیت حجمی هم داره که کم میاد - رایتلم 1 مگ اینترنت واقعی داره

ااا پس ps1 اجرا میکنه کیفیت بدی باید داشته باشه -- آخه یه مقایسه تو سایت یوتیوب دیدم بازی سایلنت هیل 1 روی ps1 و ویتا مقایسه کرده بود تصویر رزولشن بالاتری داشت

یه دنیا ممنون

Free to play پس بخش خیلی خوبیه برای من :d حتما بازیاش از همون سبک بازی هاییه که دوست دارم

Proteus دیدم نظرمو جلب کرد ارزش داره از استور بخرم؟

playstation tv پک استاندارد هست تو بازار اما دنبال پک کامل هستم آخه هم دسته ps3 اصل داره هم مموری کارت 8 گیگ داره هم کد دانلود 3 تا بازی مطرح ویتا داره تو box ش
اما پک استاندارد دسته و مموری نداره و بازی هاشم متفاوته

اگر هک بشه ویتا تو ایران قیمتش میره بالا منم راحت میتونم بازیا psp و ps1 مجانی بازی کنم

بازم از کمک و راهنماییتون ممنونم
اون اوایل که ویتا اومده اینجا خیلی فرق داشت با الان D:
یادش بخیر اون موقه ها !

چرا خوده ویتا رو نمیخری ؟ اینطوری که بهتره همه بازیهایه ویتا در دسترست هست ! که هیچ . با خودت اینور اونور هم میتونی ببری

بازیهای کنسول نباید با کنسول دستی مقایسه کرد. 3ds به نظرم خیلی بهتره. یعنی از زمانی که 3ds گرفتم فک کنم چند ماهی گذشته باشه که 1 بارم ویتا رو روشن نکردم D: محتوا و بازیاش عالیه. گرافیک برام مهم نیست. دیگه به اندازه کافی گرافیکه حسابی رو 4 و pc میبینم D: لول
به نظرم میتونی وایسی بیشتر جمع کنی برایه 4

از من میپرسی ویتا زیاد خریدش ارزش نداره . زیاد جوگیرش نشو. ویتا بیشتر واسه کسی خوبه که یا یه pc توپ داشته باشه یا یه 4 .

ps now باید جا بیفه حالا . بازیاشم اجراه ای ...

خیلی هم بد نیست. باز به این دلیل که صفحه ویتا بزرگم نیست. من Silent hill و re3 رو رو ویتا بازی کردم Ok بود ! دیگه چندتا بازی psp هم دارن که خب لبه هایه زشت زیاد دارن. باز با افکت خوده ویتا یکم بهتر میشه ولی خب همینطوریه دیگه D:

Protues اطمینان دشاته باش بازی این تیپی دوست داری. خیلی خاصه D:

jafar_jakson

کاربر سایت
Jun 23, 2014
138
اون اوایل که ویتا اومده اینجا خیلی فرق داشت با الان D:
یادش بخیر اون موقه ها !

چرا خوده ویتا رو نمیخری ؟ اینطوری که بهتره همه بازیهایه ویتا در دسترست هست ! که هیچ . با خودت اینور اونور هم میتونی ببری

بازیهای کنسول نباید با کنسول دستی مقایسه کرد. 3ds به نظرم خیلی بهتره. یعنی از زمانی که 3ds گرفتم فک کنم چند ماهی گذشته باشه که 1 بارم ویتا رو روشن نکردم D: محتوا و بازیاش عالیه. گرافیک برام مهم نیست. دیگه به اندازه کافی گرافیکه حسابی رو 4 و pc میبینم D: لول
به نظرم میتونی وایسی بیشتر جمع کنی برایه 4

از من میپرسی ویتا زیاد خریدش ارزش نداره . زیاد جوگیرش نشو. ویتا بیشتر واسه کسی خوبه که یا یه pc توپ داشته باشه یا یه 4 .

ps now باید جا بیفه حالا . بازیاشم اجراه ای ...

خیلی هم بد نیست. باز به این دلیل که صفحه ویتا بزرگم نیست. من Silent hill و re3 رو رو ویتا بازی کردم Ok بود ! دیگه چندتا بازی psp هم دارن که خب لبه هایه زشت زیاد دارن. باز با افکت خوده ویتا یکم بهتر میشه ولی خب همینطوریه دیگه D:

Protues اطمینان دشاته باش بازی این تیپی دوست داری. خیلی خاصه D:

اخبار قدیم نگاه کردم اوایل فروش ویتا بالا بوده و 3ds فروش نداشته که نینتندو با کاهش قیمت شدید باعث شد این روند برعکس شه , کاهش سونی هم کاهش قیمت میداد

خوب من دستگاه بازی خونگی بیشتر دوست میدارم چون هم به تلویزیون وصل میشه , هم میشه بقیه هم ببینن , هم بازی چند نفره و دلایل دیگه
کنسول دستی مشکل شارژ تموم کردن اینا داره و من کلا روی دستگاه بازی و همه چیزام حساسم همیشه
من ترجیه میدم ps4 بخرم چون پولشو ندارم فقط میموند ویتا که هم هزینه اش بلا بود هم رمش , محافظ دو طرف کنسول , کیفش و .... خودش بالا روی هم 940 هزار حدودا در میاد اما خرج هزینه اجاره خونه و .... هم هست بعد گفتم سعی کنم یه ویتا بخرم

به صورت اتفاقی با playstation tv آشنا شدم پک استاندارد 250 هزار تومن اول نمیدونستم چیه - تو اینترنت سایت ها خارجی جستجو کردم دیدم دقیقا همونیه میخوام یعنی همون ویتایه که میخواستم بعدا 940 هزار کلا با لوازم جانبی بخرم هم دستگاه بازی خونگی شده که من خونگی رو ترجیه میدم
یعنی انگار دنیا رو بهم دادن یه عالمه بازی نسل جدید با گرافیک بالا در یک دستگاه بازی مینی شده با هزینه یه wii دست دوم در ایران - چون تو ایران یه wii دست دوم حدود 300 تا 350 هزاره

همین الان تو بازار ps2 ها آکبند 400 هزار تومنه اما playstation tv که 250 هزاره 100 هزارم هزینه دسته و رمشه

آخه 3ds بازیاش حس بازیا سگا رو داره دوربین از بالا و از بقل و ......... بود بااینکه میگن قدرتش در حد wii ه اما بهش نمیخوره - تو 3ds دوستم بازیا رو چنایی دیدم کلا برام جذاب نبود نمیدونم چرا
خود دوستمم که 3ds داره میگه مدل new اومده عجب اشتباهی کردم 3ds مدل اولی خریدم

یعنی بنظرت playstation tv نگیرم؟

https://www.playstation.com/en-us/explore/playstationtv/games/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر