TearAway

The Thing

کاربر سایت
Jan 20, 2010
188
معرکه است!بازی اشکالات کوچکی هم داره ولی واقعا جایز نیست آدم ویتا داشته باشه و به جای این بره یه بازی دیگه بگیره.همچنین برای کسایی که تازه ویتا گرفتن و یا میخوان بگیرن بهترین انتخاب به عنوان بازیه اوله(البته اگه اونقدر ضایع نباشن که بگن این بازیا فقط مال بچه هاست:d)
با اینکه گیمپلی خوب و متنوعی داره ولی مثل lbp اینجا هم نقطه قوت اصلی بازی بخش پلتفرمر بازی نیست بلکه طراحی و گرافیک و ایده های واقعا خلاقانه(تو بخش های مختلف)ست که بازی رو فوق‌العاده کرده(موسیقی خوبش رو یادم رفت؟:d)
راستی دوستانی که پیش خرید کردن,این تصویر پس زمینه که روش بود کجاست؟من بازی رو اجرا کردم یه چیزی نصب کرد(سریع بود نفهمیدم چی بود:d),مدل اون خوکه بود تو بخش خودش ولی اونو کلا ندیدم جایی.

آخرین ویرایش:

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,760
نام
ممد
User banned on PSN for 24 hours for drawing inappropriate picture in Tearaway - NeoGAF
:))
15216072822144733061.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
احتمال داشت منم بن شم اگه share میکردم ! خوشبختانه Password اکانت اون موقع ریست شده بود منتظره email سونی بود برای همین به PSN وصل نمیشد لول
از تو بعید بود واقعا:|
دهنت سرویس =))
با این حساب من اگر اکانتم دستم بود الان داشتم از زندان پست میدادم. :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
از تو بعید بود واقعا:|
دهنت سرویس =))
با این حساب من اگر اکانتم دستم بود الان داشتم از زندان پست میدادم. :d
همچین که دیدم همه چی میشه درست کرد شیشه خوردم گرفت D: لول
میدونستم به PSN وصل نمیشه برا همین اون ارم/لوگو کشیدم بالا سرش لول D:
بازیش خورش همین چیزاست اصلا

اره D: زندان D:.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
تو خود سایت اصلی بازی خلاقیت یوزرها هست...اکثر کرکتر هارو درست کردن از ناروتو گرفته تا.... حتی سالید اسنیک پیر هم توش هست خیلی جالب بود....حقیقت من خیلی حوصله ور رفتن تو لیتل بیگ پلنت رو نداشتم ولی این بازی خیلی خوش ساخته...واقعا زیبا و هنری طراحی شده دنیای کاغذی با خلاقیت کم نظیر
tearaway.me

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
خب امروز بازی رو تموم کردم واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم. بینظیر بود این بازی! از LBP هم بیشتر با این کار Mm حال کردم. تا الان برای من بهترین بازی سال بود

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,863
نام
میلاد
خب امروز بازی رو تموم کردم واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم. بینظیر بود این بازی! از LBP هم بیشتر با این کار Mm حال کردم. تا الان برای من بهترین بازی سال بود

عکس چیزی آپلود کردی یا نه؟ :d
آرمان تو چی؟ :d
راستی موفق شدم ایمیلو بفرستم :d با ویتا :|

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
همانطور که برهان قبلا گفت اگر برخی از مدل های داخل بازی رو در حین گیم پلی ازشون عکس بگیرید میتونید با مراجعه به سایت Tearaway.me و رفتن تو پروفایل خودتون از راهنمای ساخت کاردستی همون مدل داخل بازی رو دانلود کنید و بعد ازش پرینت بگیرید و با توجه به راهنمایی های روی خود کاغذ کاردستیتون رو بسازید. من فایل ساخت آتوی رو دانلود کردم و از راهنما PDF اش چند تا عکس گرفتم تا بیشتر با این سیستم آشنا بشید. الان من اگر پرینتر داشتم باید اینا رو پرینت میگرفتم و با قیچی و چسب و ... می‌افتادم به جونشون:d. کلا هم 60 تا از این مدل ها تو بازی وجود داره که با پیدا کردن و عکس گرفتن ازشون میتونید بسازیدشون

به زودی هم یه برنامه برای ios میاد که میتونید از کاردستی هاتون عکس بگیرید و تو سایت بازی آپلود کنید. حالا برای سیستم عامل ها دیگر هم میاد یا نه چیزی اعلام نکردن هنوز

Attachments

• sfsd.jpg
    sfsd.jpg
    95.1 KB · مشاهده: 21
  • Untitleddf.jpg
    Untitleddf.jpg
    89.4 KB · مشاهده: 24
  • ddcc.jpg
    ddcc.jpg
    88 KB · مشاهده: 21
آخرین ویرایش:

55Street

کاربر سایت
Dec 3, 2013
19
Messenger به این جوادی کی دیده ؟ :d

منم چون از Little Big Planet تجربه ی خوبی نداشتم تا قبل از بازی Tearaway اصلا ازش خوشم نمیومد، از اونجایی که ویتا بازی درست و حسابی خیلی کم داره گرفتن یه بازی مثل Tearaway که ارزش تکرارش خیلی بالاست واجبه، اگر همینطوری Tearawy.me هرچندوقتی یه کاردستی جدید و add ones خوب بزاره با یه بازی تموم نشدنی طرفیم.

تا الان تنها بازی ویتاست که اونجوری که باید ازش راضی ام فقط بعضی جاها که شلوغ پلوغ میشد کمی افت فریم میگرفت!

M

!_Meshki_!

من ویتا ندارم ولی از دوستم ویتاشو دیروز گرفتم بکوب تا الان بازی کردم شاهکاره این بازی اصن از وصف خارجه .... طراحی هنریش واقعآ زیباست ... در کل همچین تنوعی بعد از احاطه شدن توسط شوتر ها فوق العاده بود برام ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر