Call of Duty | PSN

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
خسته نباشی اگه راست میگی 4ساعته بتلفیلد رو برسون به لول 18 :p
کلا تو همه ی کال ها رسیدن به لول 20 خیلی سریع انجام میشن تازه بعد از اینک برسونی به 50 شکل کنار اسمت عوض میشه و باید از اول رنک آپ کنی زیاد پز نده بیا زامبی ببینم چقدر میتونی دووم بیاری

- - -ویرایش - - -

امشب مثلا اومدیم با بچه ها زامبی بزنیم انقدر نتشون داغون بود که نشد بازی کنیم به خصوص این حسین 123 وسط بازی فریز میشد گیر میکرد
دوستان خواهشا اگه آیدی میذارید اکسپتش کنید میان اینجا آیدی میذارن یه ماه بعد ادد میکنن

بابا شانس تو بود تاحالا بی سابقه بوده نتم ایطوباشه کی هستی زامبی بزنیم؟
من تا لول28 رفتم باحامد

MOEIN MPM

کاربر سایت
Jul 19, 2014
97
نام
Moein
اولندش نوکرتم آقا معین :x
دومندش من تو بتل 3 ساعته شدم لول 15 b-)>:)
الانم لول ۳۷ :d

داداش عزیزی :-bd

- - -ویرایش - - -

بابا شانس تو بود تاحالا بی سابقه بوده نتم ایطوباشه کی هستی زامبی بزنیم؟
من تا لول28 رفتم باحامد

راست میگه اوندفعه بازی کردیم مشکلی پیش نیامد زامبی بازی می کنین من هستم فقط بازیم تو زامبی خوب نیست یه بار با حامد و حسین بازی کردیم حامد فقط کارش شده بود منو از زیر دست و پا جمع کنه :d

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
منم فردا صبح میام فقط وقتی بازی میکنیم گدا بازی در نیارید و سریع در ها رو باز کنید تا برسیم به جعبه و خواهشا اگه 5000 تا دارید سریع برید pack a punch کنید چون اسلحه های جعبه زیاد اطمینانی نیستن
خواهشا دوستان dlc ها رو از تایپیک مهرداد دانلود کنن یعنی همش میخواین kino بازی کنید؟ به نظر من ascension و der rise خیلی بهتر از kino هستن تو این دو تا هم راحت تر میشه pack a punck کرد هم جای دایره وار چرخیدن دارن
فردا 8:30 میام صبح قرار گذاشتن خیلی بهتره چون وضع نت خیلی عالیه

hossein_online

کاربر سایت
Mar 31, 2011
113
نام
مهدی خالی
من بلد نیستما بچه ها :d به منم یاد بدید تا فردا پس فردا هم کلاسیک زامبیز دانلود میشه

امروز صب خیلی حال میداد من که همش داون بودم ههههه حامدم انگا گاد مود بود حال داد ولی برنامه ریزیتون تو حلقم ساعت ۸/۳۰ قرار گذاشتیم ۹ تازه ۲ نفر آنلاین شدن :d ههه اونجاش باحال بود که ۹۵۰ دادم جعبع واز شه عروسک در اومد ازش اونورم یه میلیون تا زامبی :O ولی رفتم دث مچ میبینم از ۱۰ نفر ۶ نفر هکرن اعصابم پشمکی شدااااا)x

Last edited by a moderator:

MOEIN MPM

کاربر سایت
Jul 19, 2014
97
نام
Moein
امروز صب خیلی حال میداد من که همش داون بودم ههههه حامدم انگا گاد مود بود حال داد ولی برنامه ریزیتون تو حلقم ساعت ۸/۳۰ قرار گذاشتیم ۹ تازه ۲ نفر آنلاین شدن :d ههه اونجاش باحال بود که ۹۵۰ دادم جعبع واز شه عروسک در اومد ازش اونورم یه میلیون تا زامبی :O ولی رفتم دث مچ میبینم از ۱۰ نفر ۶ نفر هکرن اعصابم پشمکی شدااااا)x

امروز با حال بود حامد مثل اینکه زامبی ها اشناشن نمی ندازنشن این شانسی با ما سر لج داره یه بار بهم تو اون شلوغی اسنایپ داد دف دوم پوچ بود دف اخر از این میمون ها کلا حالم گرفت ناامید شدم از این اخر هم پول نداشتم :d
داداش مهدی دیگه مولتی کال اف کیف نمیده من بیکار میشم بتل 4 می زنم بیا اونجا تنهایی ام حال نمیده :d
حسین و حامد تنبلی شان میاد اپدیت بتل چهار بگیرن =))

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
شما دو تا چرا رفتین؟ خب بلدنیستین به درک خب آقا لفت ندین.)x
من وحامدبدبخت الان باید زامبی های شماهم بکشیم ... تازه بااین وجود شما رفتین من و حامد خیلی همه
هماهنگ تا لول 31 رفتیم
تازه رسیدیم لول31 نباختیم نت قطع شد . اگه نت قطع نمیشد حداقل تالول40 میرفتیم.
از9 بازی کردیم الان ساعت12نت قطع شد
کسایی که بامن وحامدزامبی بازی میکنن یا لفت ندن یا بگین بازی نمیکنیم)x

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
شما دو تا چرا رفتین؟ خب بلدنیستین به درک خب آقا لفت ندین.)x
من وحامدبدبخت الان باید زامبی های شماهم بکشیم ... تازه بااین وجود شما رفتین من و حامد خیلی همه
هماهنگ تا لول 31 رفتیم
تازه رسیدیم لول31 نباختیم نت قطع شد . اگه نت قطع نمیشد حداقل تالول40 میرفتیم.
از9 بازی کردیم الان ساعت12نت قطع شد
کسایی که بامن وحامدزامبی بازی میکنن یا لفت ندن یا بگین بازی نمیکنیم)x
کاملا باهات موافقم به خدا وقتی دیدم جفتتان رفتین اعصابم خرد شد...من و حسین ماندیم یه دوبار زامبی که رو دستمان مانده بود که از شانس خوبی که ما داریم ساعت دوازده نشده اینترنت به حالت عادیش برمیگرده کل لولی که رفته بودیم پرید اعصابم بدتر خراب کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر