Resident Evil: Revelations | Xbox 360

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
جونوره رو با جا خالی دادن تو تلویزیون بکش بعد با پیچ گوشتی دستگاه جلو در رو پیچاشو باز کن یه معما هست که باید سیم های دستگاه رو مرتب کنی ! مرتب که کردی در باز میشه

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
خوب حالا تو چپتر 3 گیر افتادم یک کلید بود رفتم دری رو باز ککردم که اونجا وسطش میزو غذا و اینا بود!رفتم یک اتاق بود (قبلش یک چیز کرم مانندی هستا راه رو بسته)رفتم تو اتفاق روشنش کردم!حالا نمیدونم کجا برم همه راهها رو هم برگشتم!تو اسانسور!طبقه بالا //////........
راهنمایی لطفا.

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
باید به قلبش تیر بزنی.مشکلت چیه دقیقا؟.باshotgun راحتره کارت.اگر جون هم کم اوردی خوده نورمنو میتونی تا 3 بار اسکن کنی.کلا یکم تمرین کنی میتونی بکشیش

میدونم، به قلبش ميزنم، قسمت سوم که تغییر میکنه و قاط میزنه جون کم میارم، اونجا قلق خاصی داره؟ اگه اسکن کنم بهم جون میده مگه؟! آخه نمرده که

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
میدونم، به قلبش ميزنم، قسمت سوم که تغییر میکنه و قاط میزنه جون کم میارم، اونجا قلق خاصی داره؟ اگه اسکن کنم بهم جون میده مگه؟! آخه نمرده که

Sent from my MT15i using Tapatalk 2
تو كله بازي هم موجودات زندرو ميشد اسكن كرد :d
اونجا هم روش خاصي نداشت فقط بايد تمرين كني چند بار تا سريع عكس العمل نشون بدي.

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
دوستان بازی رو من 97 درصد گرفتم ارور Clean Disc میداد
نصبش کردم و با روش اجرای آهنگ تا منو رفتم ولی بازم ارور میده
آهنگ باید رو هارد باشه یا از فلش هم میشه؟
چون آهنگ رو از فلش اجرا کردم
اجرای این روش برای کسایی که تو لایو هستن مشکل داره؟

آخرین ویرایش:

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
دوستان بازی رو من 97 درصد گرفتم ارور Clean Disc میداد
نصبش کردم و با روش اجرای آهنگ تا منو رفتم ولی بازم ارور میده
آهنگ باید رو هارد باشه یا از فلش هم میشه؟
چون آهنگ رو از فلش اجرا کردم
اجرای این روش برای کسایی که تو لایو هستن مشکل داره؟

باید یه دیسک آهنگ بصورت Audio CD رایت کنی (بصورت MP3 نباشه) بعد از قسمت موزیک داشبرد ریپ کنی تو هارد خود دستگاه بعد آهنگ رو اجرا کن و برو تو بازی وقتی وارد منو اصلی شدی میتونی آهنگ رو قطع کنی.

واسه لایو هم دیسک ت حتما باید برنرمکس باشه و بخوای با دیسک 97% لایو بازی کنی بن میشی ولی واسه افلاین بازی کردن مشکلی نداره

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
اونجا هست دره قفل جیل روتخت خوابیده میرم تو وان پیچ گوشتی بر میدارم بعدش نمیدونم چیکار باید کرد؟
باید بری نزدیک همون در اتاق که قفل هستش،بعدش کنار در یه جعبه ای حالت جعبه فیوز هستش که روی اون باید از پیچ گوشتی استفاده کنی.

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
دوستان یه سوال
من توی اپیزود 5 هستم همونجا که اون مرده چی بود اسمش پارکر؟ میره یه طرف وایمسته میخواد یه دسته رو بکشه بعد جیل میاد اینطرف باید دسته رو بکشه ولی دسته سره جاش نیست اونوقت میگه دسته رو پیدا کن خوب از کجا پیدا کنم؟
ممنون میشم کمک کنین

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دوستان یه سوال
من توی اپیزود 5 هستم همونجا که اون مرده چی بود اسمش پارکر؟ میره یه طرف وایمسته میخواد یه دسته رو بکشه بعد جیل میاد اینطرف باید دسته رو بکشه ولی دسته سره جاش نیست اونوقت میگه دسته رو پیدا کن خوب از کجا پیدا کنم؟
ممنون میشم کمک کنین
اونجا اول باید همه بخار هارو ببندی و بعد بری یک چرخ دنده رو پیدا کنی.و با وان یکی از در هارو باز کنی که پشتش چرخ دندست.این لینک هم میتونی دانلود کنی
http://soft.99freesoftware.com/file...t_Uncovered_Gameplay-[YT-f5][C0yzBxgH1kc].flv

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر