حذف تالار بازارچه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
اما بهانه‌های مزحکی مثل گیج‌کننده و خفه بودن بازارسنتر فقط باعث میشه که دیگران به ضریب هوشیتون شک کنن

اوشون پرت نظرشون رو بیان کردن و شما هم ایضن.
نظرِمن اینه که بازارسنتر رابط کاربری لذت بخشی نداره.حالا شما صدتا آیه و قرآن بیار.دلیل اصلی بچه هام همینه که دوست ندارن اونجا فعالیت کنن.
الان میدونم شما جواب میدی که "شما نمیفهمی خیلی هم خوبه".ولی در کل نظرِمن و اون و فلانی و فیلانی هیچ تاثیری تو روند کار نداره و اونجا دایر میشه و اینجا جمع.
بهترین راه همون بود که همینجا باشه با همین پرمیوم و میشد برای کسایی که فروشگاه دارن و میخوان اجناسشون رو همیشه بفروشن یه تعرفه بالاتری در نظر گرفت.کاری که فروم پی.تی داره میکنه.
پی.تی قسمت خرید و فروشش رایگانه اما باز بچه ها میومدن بازی سنتر و پرمیوم میشدن و پول میدادن تا بیان بازارچه.یه چیزی بوده که جذبشون میکرده.کاری که بازارسنتر نمیکنه و بیشتر بچه ها رو دور میکنه.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
چرا نوید یه نظر نداده اینجا برای من جالبه :D !؟؟!!؟

ثانیا یه چیزیی در مورد تغییرات بگم !
همه جا تغییرات اعتراض به دنبال داره ، چرا چون یه قانون نانوشته داره بشر که میگه ترک عادت مرضه !!
این که کاربرا عادت دارن به فضای بازارچه دلیل این نمیشه که بازار شروع به فعالیت نکنه - اینجا صاحب داره - صلاح دیدن اینطوری بازخورد بیشتری داره ! بازار از موقع نمایشگاه که بودیم من فهمیدم قراره راه بیوفته ! تصمیم یهویی نبوده ;)

مگه اونموقع که فیسبوک اجبار کرد که کاربرا از Timeline استفاده کنن از این اعتراضا نبود ؟! تموم شد و رفت :) - با آرزوی پیشرفت برای بازار

نوید کوش ؟ :D

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
مگه اونموقع که فیسبوک اجبار کرد که کاربرا از Timeline استفاده کنن از این اعتراضا نبود ؟! تموم شد و رفت :) - با آرزوی پیشرفت برای بازار

کی گفته تموم شد رفت؟
هنوز هم خیلی ها مثل من بشدت از Timeline نفرت دارند و حالشون از Timeline بهم میخوره

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
چرا نوید یه نظر نداده اینجا برای من جالبه :D !؟؟!!؟

ثانیا یه چیزیی در مورد تغییرات بگم !
همه جا تغییرات اعتراض به دنبال داره ، چرا چون یه قانون نانوشته داره بشر که میگه ترک عادت مرضه !!
این که کاربرا عادت دارن به فضای بازارچه دلیل این نمیشه که بازار شروع به فعالیت نکنه - اینجا صاحب داره - صلاح دیدن اینطوری بازخورد بیشتری داره ! بازار از موقع نمایشگاه که بودیم من فهمیدم قراره راه بیوفته ! تصمیم یهویی نبوده ;)

نوید کوش ؟ :D
مگه اون موقع که مدیر ها سیستم امتیاز(اون ستاره ها) رو اوردن خیلی ها اعتراض نکردن ؟! (مدیر ها هم دقیقا واکنش همیشگی رونشون دادن!)
چی شد اخرش ؟! "تمـــــــــــــوم شد و رفــــــــــــت" ! :))
در اخر هم مدیر ها یک کاری رو بخوان بکنن ، میکنن ! اونقدر هم مهم نیست که بخوایم 100 تا فلسفه اینجا به هم ببافیم ! که فلان سایت اینطور کرد ، الان اینطوره !

آخرین ویرایش:

B3HNAM.M

کاربر سایت
Apr 15, 2011
288
نام
بهنام
قصد چیز مالی ندارم ولی انصافا قشنگ طراحی شده و فکر همه جاشو کردن:)

حالا اثن کاری ندارم که خوبه یا بد:D

چون من از بازارسنتر استفاده میکنم نه از بازارچه استفاده کردم:D

ولی فقط خواستم بگم طراحی و سیستمش باحاله:D

و من االله توفیق

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
مگه اون موقع که مدیر ها سیستم امتیاز(اون ستاره ها) رو اوردن خیلی ها اعتراض نکردن ؟! (مدیر ها هم دقیقا واکنش همیشگی رونشون دادن!)
چی شد اخرش ؟! "تمـــــــــــــوم شد و رفــــــــــــت" ! :))
در اخر هم مدیر ها یک کاری رو بخوان بکنن ، میکنن ! اونقدر هم مهم نیست که بخوایم 100 تا فلسفه اینجا به هم ببافیم ! که فلان سایت اینطور کرد ، الان اینطوره !

اونموقع هم سیستم ستاره رو فک کنم آزمایشی اجرا کردن ولی با توجه به بی جنبگی کاربرا برش داشتن !! پس همیشه مشکل سیستم نیست مشکل فرهنگ استفاده ـشه

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
درود

تالار بازارچه سایت بامداد شنبه هفته آینده مورخ 91/11/7 از دسترس کاربران خارج خواهد شد و تمامی معاملات اعم از خرید،فروش و تعویض در بازار سنتر انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که تمامی امکانات تالار بازارچه در بازار سنتر فراهم شده است.
دقیقا عین روز روشن بود این کار رو انجام خواهید داد.......

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,476
نام
Nightwing
سایت الان Rank خوبی داره
ببینم میتونید با تلاش های مکرر و بچه بازی خرابش کنید یا نه

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
درود

تالار بازارچه سایت بامداد شنبه هفته آینده مورخ 91/11/7 از دسترس کاربران خارج خواهد شد و تمامی معاملات اعم از خرید،فروش و تعویض در بازار سنتر انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است که تمامی امکانات تالار بازارچه در بازار سنتر فراهم شده است.

بازارسنتر برای من مشگل داره آخه .......

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
بازارچه بهتره به نظرم
محیط بازارچه خیلی امن تره
این بازارسنتر امن نیست و احتمال کلاهبرداری درش وجود داره

S.V.R

کاربر سایت
Dec 12, 2008
541
اونموقع هم سیستم ستاره رو فک کنم آزمایشی اجرا کردن ولی با توجه به بی جنبگی کاربرا برش داشتن !! پس همیشه مشکل سیستم نیست مشکل فرهنگ استفاده ـشه
عقل سلیم میگه هر سیستمی رو با توجه به سطح ( فرهنگ ، جمعیت و ... ) اعضاء ــش تغییر بده ! غیر از اینه ؟!
ولی در کل بازارسنتر از خیلی جهت ها از بازارچه کامل تره ، و بیشتر محبوبیت بازارچه هم به عقیده ی من بخاطر ــه راحتی استفاده شــه . به نظر من بهتر بود به نحوی این دوتا سیستم با هم ترکیب میشدن ... .

---------- نوشته در 04:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:19 AM ارسال شده بود ----------

بازارچه بهتره به نظرم
محیط بازارچه خیلی امن تره
این بازارسنتر امن نیست و احتمال کلاهبرداری درش وجود داره
شما چطور به این نتیجه رسیدید ؟

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
یجوری به این نتیجه رسیدم دیگه
حالا شما زیاد ذهن خودتو درگیر نکن

خب شما نگی چجوری مدیرا هم یجوری به نظرتون توجه نمیکنن:d

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
مدیران سایت با این کارشون سایترو به بد چالشی میبرن
گویا یهو تو سایت انفجار بیگ ینگ اتفاق بیوفته.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
باو یک خواهش محترمانه دارم خواهش می کنم حدفش نکید بذارید این ها در کنار هم کار کنن:dواسه کسایی که پریمیوم نیستن از بازار سنتر و واسه کسایی که پرمیوم هستن بازارچه:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر