بازی مستقل The Best Green Star

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
تقدیم به فرشاد عزیـــــــــــز

w9352_Rainy_Dreams__The_Be.jpg

آخرین ویرایش:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
داداش برای میکس و مونتاژ ویدیو (تریلری که درست کردی،از چه نرم اقزاری استفاده کردی؟
..
این کاوری که ممد لایو درست کرد خیلی چیز باحالی شد

BB.CODE

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2
نام
شاهین
اَاَاَاَااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا !!! این فیلم تو کدوم درایو بود ؟ کل درایو ها رو گشتم هر فیلمی (:d) پیدا میشد جز این یکی !
فقط اون باکس شات رو پیدا کردم که اونم تو دسکتاپ بود :d

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
ممنون از بر و بچ بابت نظرات :)
شخصا از این شکلک خیلی بدم میاد, احساس لوس بودن به آدم میده !

کاش واسه ios هم عرضه میشد.

پول دستم بیاد لایسنس ios و android رو هم میگیرم و بازی رو براشون remake میکنم.(فک نکنم پورت این ورژن برای موبایل کاره درستی باشه).

=======

محمد جان دمت گرم باکس شات خیلی عالی شده :d

=======

داداش برای میکس و مونتاژ ویدیو (تریلری که درست کردی،از چه نرم اقزاری استفاده کردی؟
..
این کاوری که ممد لایو درست کرد خیلی چیز باحالی شد

کمبود وقت و امکانات دارم برای همین مونتاژ ویدئو رو با خود game maker انجام دادم !!!
فک کنم تریلر رو برای مارک بفرستم همین فردا برای نوشتن ورژن بعدی انجین بام قرارداد ببنده :d چون این انجین برای ساخت بازی هم پدر آدمو به خاطر باگ های زیادش در میاره چه برسه به مونتاژ تریلر !

اَاَاَاَااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ا !!! این فیلم تو کدوم درایو بود ؟ کل درایو ها رو گشتم هر فیلمی (:d) پیدا میشد جز این یکی !
فقط اون باکس شات رو پیدا کردم که اونم تو دسکتاپ بود :d

حالا خوبه که گفتیم به چیزی دست نزنی !:d
باز خوبه همون باکس شات رو هم پیدا کردی :d

=================

دوستان پست اول 115تا لایک خورده ولی صفحه فیسبوک هنوز رو 8تا لایک مونده !
یه لطفی بکنید بیاید یه لایک بزنید تَنگ این صفحه, ممنون میشم:d share هم بکنید که چه بهتر :d

صفحه فیسبو.ک

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
ممنون فرشاد جان منم با كلي تاخير بازي رو تموم كردم و نظرات و ديدگاهم رو در قالب يه نقد نسبتا كوتاه ارائه ميدم فقط تو اين نقد سعي ميكنم تا نه تعريف زيادي بكنم و نه ايرادات الكي بگيرم بلكه بيشتر به حقايق موجود مي پردازم تا زيربنا و الگويي بشه براي بازي بعديت.

بزار اول از همه در مورد گرافيك بازي صحبت كنم:

وقتي نسخه ي بتا رو دادي تا تست كنم ميدونستم كه با گرافيك بالايي رو به رو نيستم و هدف بازي ارائه يك گيم پلي تميز هستش. وقتي مي خواستم نسخه نهايي رو هم تجربه كنم حس مشابهي داشتم اما وقتي بازي رو Play كردم نظرم كمي عوض شد تو طول اين مدت كوتاه تغييرات جالبي رو در بازي اعمال كردين كه جاي تحسين بسيار براي خودت و ممد عزيز داره اما با وجود همه ي اين مسائل، گرافيك بازي همچنان زيبا و چشم نواز نيست و كمي اذيت كنندس. درسته موتور بازي قوي نبوده و دستت تو اين مورد خيلي بسته بوده ولي خوب باز مسائلي مثل رنگ بندي بازي هستش كه بعضي جاها ميزنه تو چشم و نميشه از اين حقيقت چشم پوشي كرد. به هرحال با وجود اين اوصاف نااميد نشو چون گرافيك بازي متوسط و در عين حال خيلي تميز هستش.

گرافيك: 6

شايد اگه بخوام بهترين قسمت بازي رو نام ببرم گيم پليش رو انتخاب ميكنم. گيم پلي بازي با وجود اينكه مشكلاتي داشت و تو برخي مواقع اونجور كه بايد روون نبود در كل خوب بالانس شده و لذت و ارزش بازي رو بالا برده بود. سرعت GS خوب بود اما تو مراحي كه بايد با استفاده از دكمه Space صحنه رو ْآهسته ميكردي كمي دچار مشكل ميشد و به طور دقيق كارهايي كه مي خواستي رو انجام نميداد كه يكم مخاطب رو اذيت ميكرد اما در كل كنترل خوب و قابل توجهي داشت كه رفتن مراحل رو جذاب تر ميكرد.

گيم پلي: 7.5

خوب بزار بپردازيم به بخش موسيقي كه تو نسخه ي بتا هيچ خبري ازش نبود اما تو اين نسخه كامل و نسبتا خوب بود. با وجود اينكه موسيقي بازي تغييرات زيادي به خودش ديده بود و نسبت به نسخه ي بتا خيلي پيشرفت كرده و هماهنگي لازم رو پيدا كرده بود اما زياد گوش نواز و شاهكار نبود. بعضي از آهنگ هايي كه ساخته بودي مثل آهنگ منوي اول و آهنگ برخي از مراحل بازي خيلي خوب بود اما مابقي آهنگ ها بعضي وقت ها حتي آزار دهنده هم ميشدن و بازيكن رو اذيت ميكردن. به خاطر اين حرف من نااميد نشو چون با وجود اين اوصاف آهنگ هاي بازي يه ويژگي خيلي خاص داشتن كه منو خيلي مجذوب خودشون ميكردن و اونم حس نوستالژي زياد بود كه مخاطب رو به ياد بازي هاي ماندگار و قديمي مينداخت.

موزيك و صدا: 6.5

ديدگاه كلي:

اگه بخوام به صورت كلي در مورد اين عنوان نظر بدم مي تونم بگم كه بازي سرگرم كننده و جالبيه اما نيازمند رعايت يه سري استاندارهايي هست كه اغلب بازي هاي امروزي اونارو رعايت ميكنن. من اگه از بازي ايراد گرفتم و يا ازش تعريف الكي نكردم و بهش نمره بالا ندادم نشان از ضعف بازي يا حتي خودت نيست بلكه اين نمره براي اولين كاري كه كارگرداني كردي مي تونه مثل يه برگ برنده باشه. من اين مسائل رو به خاطر اين مطرح كردم كه بتوني تو بازي هاي آيندت ازشون درس بگيري و درستشون كني فكر كنم بيان ايرادات موجود و برطرف كردن اونا خيلي ارزشمند تر از گرفتن نمره ي 9 و 10 باشه;)

ارزش كلي: 7

موفق باشي عزيزم:)

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
سلام
بازی کی اومد من خبر دار نشدم ؟ :d
مغازه هایی که من دیدم ندارنش یا کلا نیست ؟ :d شما ها چطور بازی کردید ؟ :d

ke$ha