بهترین بازی ps2 از نظر شما چیه؟

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
time splinter 3 به نظرم جز بهترین بازی های ps3 هستش.
موقعی که بازی میکردم برام جالب بود که چطور با کنترلر ps2 یه بازی fps رو به این خوبی بشه کنترل کرد .
یه مسئله هم هست که بهتر نبود چند تا فاکتور برای انتخاب بهترین بازی در نظر گرفته می شد و بهترین بازی رو از رو اونا امنتخاب میکردیم یا مثلا چند تا سبک بازی نام برده میشد که تو اون سبک ها هر کدوم یه بازی رو معرفی می کردیم . چون خداییش امکان مقایسه 2 تا بازی مثل shadow of closios و gran turismo 4 باهم وجود نداره .

• Like
Reactions: che-jaleb

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
من نمیخوام بگم کدوم بازی بهتره و فلان ...
ولی به نظر من هیچی Winning Eleven Series نمیشه :cheesygri من بیشترین بازی که با ps2 بازی کردم همین بود ... مثلا با پسرخالتون یا کسی بازی کنید ، 20 دقیقه ای .. اگه ببازید واقعا احساس ناراحتی به آدم دست میده و برعکس ! هیچی مثل گل مساوی زدن تو دقیقه 93 نمیشه :cheesygri کلا بهترین بازی ps2 به نظرم همینه و من الآن حدود 6 ماهه که با ps2 فقط همین بازی رو بازی میکنم ، فعلا مشغول Eleven 10 هستم که آخرت فوتباله..

• Like

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
سلام

نوشته شده توسط amir_gow4:
bazam salam....are khob behtarin bazie avval shakhs BLACK behtarin bazie hemasi GOD OF WAR...behtarin bazie shabih sazi GRAN TOURISMO 3 va 4 va behtarin baziIE ke nemishe tooye hich zhanery gozashteshoon...shadow of colosous..behtarin bazie action-adventure RESIDENT EVIL 4..va behtarin bazie action 3vom shakhs GTA san andreas va .....hamin dige:cheesygri
سلام امیر جان خوبی؟ شناختی که;) پیمان هستم چاکریم:p
این بازیهارو که گفتی نظر منم همونا بود;)
فقط دو تا نکته بگم با اجازه ،یکی اینکه فارسی بنویس چون اگه مدیرا ببینن گیر میدن;)
یکیم اگه میخای جواب پستهای گذشته رو بدی حتما از نقل قول استفاده کن (مثل من که الان نقل قول کردم)
قربون تو.... وقت کردی off بزار برام;) ;)

aryan_nk

کاربر سایت
Jul 28, 2006
18
بهترین بازی که نمیشه گفت ولی بهترین بازی ها
خدای جنگ
موست وانتد
ولینگ الون
بلک
شیطان هم میگرید
جی تی ای۵و۴
ندای وظیفه
مدال افتخار
رزیدنت اویل و تیکن

آخرین ویرایش:
  • Like

javid

کاربر سایت
Sep 28, 2006
62
Shadow of The Colossus
Fatal Frame 2
Fight Night Round 3
God of War
Final Fantasy 10
Killzone
Pro Evolution Soccer 5

من هم بازیهایی رو که گفتی جزو بهترین ها میدونم .
ولی به نظرم بهترین بازی (دنده فلزی 3)هست به خاطر پیشرفت فوق العاده نسبت به شماره قبلیش و همچنین امکاناتی که دموهاش داره . RE4 هم محشره!

--------------------------------------------------------------------------
من هم مثل تو از Abrasan رد میشم (فکر کنم منظورم رو فهمیدی)

• Like

only_khodam_1988

کاربر سایت
Nov 26, 2006
122
نام
M_M_K_1988
آقا اجازه هستش منم يه چيزي بگم ؟
1- بهترين بازي از نظر من MGS 3 هستش و دليل دارم
چون موقعي كه من افسردگي شديد روحي داشتم ، واقعاً بازي كردن توي طبيعت بكر اين بازي و انجام MISSION هاي جذاب اون ( مخصوصاً اون يارو كه روي ويلچر ميشست ) واقعاً براي جند ساعت آدم رو بي خيال از دنيا و غم و غصه اش ميكرد ( ميگيد نه امتحان كنيد
2- مطمئناً دومين بازي ، بازي جذاب ( Shadow of the colosuses ) هستش
3- مطمئناً سومين بازي ( Resident Evil 4 ) هستش ، چون موقعي كه آدم كنكور داره ميتونه تو دنياي اين بازي فرو بره و بي خيال هر چي درس و دانشگاه بشه ( براي من اينجوري بودش )
4- بازي بعدي ( Black ) هستش ، چون كه من از بازي هاي FPS اصلاً خوشم نمياد و تنها بازي FPS اي كه بازي كردم و كلي هم حال كردم اين بازي بودش .
5- پنجمي هم ديگه معلومه ، GOD OF WAR 2 هستش كه تا يك و نيم ماه ديگه وارد بازار ميشه
6- ششمي هم خود GOD OF WAR هستش
7- و هفتمي ( هفت عدد مباركيه ) بازي ( MGS2 هستش
به نظر من اينا بهترين بودش
چون من هربازي رو بازي نميكنم و فكر كنم بالاي 140 تا بازي داشته باشم ( حال ميكنيد ) و بيشتر علاقه به ساخت بازي به معناي واقعي دارم تا وقت تلف كردن با اين به اصطلاح بازيها كه در بازار هستش و بالخره يه روزي هم ...........

• Like

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
من همیشه بازیهای گرافیک بالا رو دوست داشتم
فکر می کنم گرافیکه این بازی ها روی PS2 از همه بیشتر بود ضمن این که بازی های خوبی هم بودند
Residentevil 4
MGS3
GOD of WAR
GranTurismo
Tourist Trophy
Onimusha 3
GTA SanAndreas
SilentHill 3

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟