(PS Vita) قیمت به روز بازی های اورجینال در فروشگاه های مختلف

Lesners

کاربر سایت
Mar 20, 2013
440
ویتا چیزی مثل گریپ یا استندی برای شارژ داره?چند?
بهترین فروشگاه برای خرید بازیی ویتا و 3 تو تهران کجاست?گرون و ارزونشم مهم نیست اگه ممکنه آدرس و شماره رو پخ کنید!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

بچه ها میگن dc ولی بازهم مقداری گرون میده :d

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
ویتا چیزی مثل گریپ یا استندی برای شارژ داره?چند?
بهترین فروشگاه برای خرید بازیی ویتا و 3 تو تهران کجاست?گرون و ارزونشم مهم نیست اگه ممکنه آدرس و شماره رو پخ کنید!

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
آره داره اگه بخوای برات گیر میارم داداش قیمتشم 40 یا 50 تومنه من خودم دارم..بهترین جا واسه خرید بازی فروشگاه مگا گیم هست که داخل پاساژ لبافه..

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
دوستان عزیز اینجا فقط قیمت بروز بازیها قرار میگیره پس خواهش میکنم سوالات خود را فقط در این مورد بپرسید و مابقی سوالهای خود را در تاپیک های دیگر مطرح کنید
با تشکر

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,865
نام
میلاد
سلام
میشه قیمت بازی های Metal Gear Solid HD Collection و Dead or Alive 5 Plus رو تو توپخونه بگید؟ (ریجن 2)
اگر میشه هم قیمت اکبند و هم دست دوم رو بگید
ممنون

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,865
نام
میلاد
سلام
میشه قیمت بازی های Metal Gear Solid HD Collection و Dead or Alive 5 Plus رو تو توپخونه بگید؟ (ریجن 2)
اگر میشه هم قیمت اکبند و هم دست دوم رو بگید
ممنون
کسی قیمت نداره؟

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
کسی قیمت نداره؟

باو قیمت ثابت نیست که هر کی هرچی دلش بخواد میگه به تیپت هم بستگی داره قیمت بازی (منظورم تو توپخونس ) بگردی از بچه های همینجا بدون واسطه بگیری به نفعته .الان متال تو مایه 85 اون یکی هم من تاحالا برای ویتاشو ندیدم ولی باشه 140 ایناس دست دوش .البته برای ps3 رو قیمت دارم 85 هست doa .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر