قیمت Wii U در فروشگاه های مختلف

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
قیمت آکش یک و چهارصده.
این باندل های جدید رو هم هیچ جایی ندیدم. بعید میدونم تو ایران پیدا کنی. اگه جایی دیدی به منم خبر بده.

یه بار تو فروشگاه نیما دیده بودم که 2 روز بعدش با کسی رفتم بخره فروخته بود - کلا نیما چیزا آس زیاد میاره چند وقت پیش wii آکبند باندل اسکای بندرز داشت پلمپ که اکشن فیگورم داشت حالا نمیدونم هنوز دارتش یا فروخته

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
دوستانی که از play -asia بازی میخرن از طریق سایت های ایرانی لطفا بگن قیمت یه بازی 60 دلاری اونجا تا برسه دستمون به قیمت ریال چند میشه .؟
من از پلی آسیا خرید کردم خودم ولی نزدیک 20 روز تو راه بود از هنگ کنگ تا تهران بعد تحویلش به من تو تهران خودش به تنهایی 14 روز(بندگان خدا فکر کردن قاچاق عتیقست نمی دونم چیه ترخیص نمی کردن).
ولی الان یه سایت پیدا کردم geekaygames/ که تو دوبی ه و به ایرانم شیپ داره.بهتره بری سراغ این یکی.

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,060
نام
Farzad
سلام

قیمت wii u
کنسول

کنسول wii u نتونست موفقیت wii تکرار کنه و موفق نشد سال دیگه قراره نینتندو کنسول خانگی جدید خودشو با اسم رمز nx معرفی کنه
درسته نتونست موفقیت wii رو تکرار کنه ولی به نظر من بازی های متنوع و خوب و سرگرم کننده داره که می تونه مارو مدتی از بازی های خشن دور کنه

Farzad1998

کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,060
نام
Farzad
بله درست میفرمایید

Wii U | Cover & Boxart Gallery

قیمتش در ایران اگر کمتر بود فروشش بهتر میشد و ارزش خرید بیشتری پیدا میکرد wii u که 295 دلار هست میدن 1.430 ولی کنسولی مثل ps4 که 400 دلار هست میدن 1.300
چون خریدار کم داره فروشنده تعداد کم وارد می کنه و می خواد رو همون تعداد کم سود کنه به خاطر همین قیمتو می بره بالاتر

• Like
Reactions: ehsanservat

Farzad1998

کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,060
نام
Farzad
بنده وارد کننده نیستم ولی فکر میکنم وارد کننده نمیره 10 تا wii u بیاره به طور فرض یکی وارد کننده اس 100 تا ps4 و 40 تا xbox one سفارش میده در کنارش هم 10 تا wii u سفاش میده و کل بار باهم میاد همین سایت dc وارد کننده اس اواع و اقسام کنسول میاره و به صورت جداگانه که سفارش نمیده یه ثبت سفارش میکنه کلی کنسول میاره wii u هم در کنارش

نظرم اینه که چون wii u کمه میخوان سود زیادی روش بکنن
منظور منم همین بود که شما گفتی:)

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
دوستان من دوتا سوال دارم.
۱.اینکه به نظرتون بهتر ادم از تهران یه wii u بگیره یا از دبی بیشتر از نظر ریجنش می گم که بازیاش کودوم ریجن راحتر گیر میاد از نظر قیمتی فکر نکنم فرق زیادی داشته باشه
۲.کسایی که این کنسول رو دارن راحت به eshop وصل میشن چون من3ds که گرفته بودم اول راحت به eshop وصل می شد اما الان به زور با سرعت اینترنت بالا فقط به eshop وصل میشه.

Golden Frieza

کاربر سایت
Dec 7, 2015
58
درود

ورژن
یو سی بازیهاش خیلی بهتر و بیشتر گیر میاد و اصلا پال نگیر

برای وصل شدن به ایشاپ هم بسته به شرکتی که نت رو میگیری داره

من تاحالا مشکلی نداشتم

مرسی دوست عزیز من یک مگ نامحدود مخابرات دارم که با psn مشکلی ندارم ولی eshop 3ds از بعد عید خیلی اذیت میکنه امیدوارم برا wii u مشکل نداشته باشه.
و در ضمن دوستان اگه گروهی هست که فن های نینتندو توش عضو هستن لطفا منو عضو کنین.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii رو خریدم 450....اون وقت برا چی باید wii u باشه 1400 یا 1500؟ پایین 1 میلیون wii u جایی نیست؟

wii از لحاظ سخت افزاری که خوب به طبع خیلی ضعیفتر از wii u ه - اصلا wii رو با wii u نمیشه مقایسه کرد
ps2 از نظر خروجی تصویر 480p میده و با کابل امپونت تا 1080p میده روی بعضی از بازیا --- اما wii زیر 480p و با کابل کامپونت تازه میشه 480p

اما wii u خود کنسول فول hd ه - خروجی hdmi و خروجی wii داره برای اتصال به crt - گیم پدش مثل تبلته صفحه نمایش لمسی داره و دوربین و میکروفون و .... داره

من یادمه قبل از گرونیا wii آکبند پلمپ کپی خور نشده ریجن کره رو برای دوستم خریدم 310 هزار تومن - اون زمان ps3 قیمتش 470 هزار تومن بود -- بستگی به زمان خرید داره چون پول ما بی ارزشه الان دلار رفته بالا 4000 تومن

من به همه گفتم که wii u آکبند دیلاکس پلمپ باندل ماریو کارت فیزیکی فروشگاه دریم کالا داره 1.150 میده همه رفتن خریدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر