از خاک تا افلاک

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
ممنون بخاطر تاپیک و مطلب زیبات...
کلشو با لذت خوندم....:x
یادمه تو بازی هر جا سردرگم میشدی و نمیدونستی چیکار کنی و کدوم سمت بری دوربینو میبردی بالا و کوهی که هدفت تو بازی بود یه امید خاصی بهت میداد و سوقِت میداد بسمت هدفت و انتهای زیبای بازی....
یکی از بهترین بازی هایی بود که تجربه کردم و بازم تشکر میکنم برای مطلب

خواهش میکنم
بله این شاهکار هیچ وقت فراموش نخواهد شد

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
آقا اسم کامل این بازی چیه؟؟
توو گوگل سرچ می‌کنیم چندتا میاد.. یه journey 2012 هست که ماله ps3ه .. رو pc منتشر نشده؟؟
JOURNEY OF A ROACH چیه؟
the journey down چیه؟

دبیر ادبیاتت کی بود؟ :D

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
Unbilivel
چرا? بازی که تمام گیم پلیش زدن ضربدر بود،هیچ طراحی محیطی هم نداشت،شخصیت اصلیش هم که یه دختر گنگ بود،هیچ دشمنی هم نداشت که بکشیمش،طراحی محیطش افتضاح بود.من تا اخرش رفتم ولی همش فکر میکردم که این یک شوخی و مینی گیمه و بعدشم قراره بازی اصلی شروع بشه ولی هر چی جلوتر رفتم بازی مسخره تر شد.اخرشم که دختره وسط بیابون یخ زد.کلا می دونم که تعریف کردن از بعضی بازی ها اینجا نشونه روشنفکری و خفن بودنه.ولی من جز حقیقت چیزی رو نمیگم .

- - -ویرایش - - -

استاد شما کلاس خصوصی برا IELTS هم میزارید؟

نه.استادوقتشو نداره الان هم شروع کردم فرانسوی رو به صورت خود اموز یاد بگیرم.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
آقا اسم کامل این بازی چیه؟؟
توو گوگل سرچ می‌کنیم چندتا میاد.. یه journey 2012 هست که ماله ps3ه .. رو pc منتشر نشده؟؟
JOURNEY OF A ROACH چیه؟
the journey down چیه؟

دبیر ادبیاتت کی بود؟ :D

Journey
Only On PlayStation!! :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
چرا? بازی که تمام گیم پلیش زدن ضربدر بود،هیچ طراحی محیطی هم نداشت،شخصیت اصلیش هم که یه دختر گنگ بود،هیچ دشمنی هم نداشت که بکشیمش،طراحی محیطش افتضاح بود.من تا اخرش رفتم ولی همش فکر میکردم که این یک شوخی و مینی گیمه و بعدشم قراره بازی اصلی شروع بشه ولی هر چی جلوتر رفتم بازی مسخره تر شد.اخرشم که دختره وسط بیابون یخ زد.کلا می دونم که تعریف کردن از بعضی بازی ها اینجا نشونه روشنفکری و خفن بودنه.ولی من جز حقیقت چیزی رو نمیگم .

بله بله !!!!!!!!!
خسته نباشید ! :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
مرسی مهدی جان خوب بود بازی فری شده شاید مثل من کسانی هستند در نسل قبل بازی را تجربه نکردند، من این پست رو میدم و مقاله تو میارم بالا

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
مرسی مهدی جان خوب بود بازی فری شده شاید مثل من کسانی هستند در نسل قبل بازی را تجربه نکردند، من این پست رو میدم و مقاله تو میارم بالا
ممنون مصطفی
راستش وسوسه ام کردی رفتم بازی رو نصب کردم میخوام دوباره برم :D
خیلی عجیبه!
شاید مسخره بنظر بیاد ولی هر از چند گاهی میام این مقاله رو میخونم، چون بهم آرامش میده :D

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
ممنون مصطفی
راستش وسوسه ام کردی رفتم بازی رو نصب کردم میخوام دوباره برم :D
خیلی عجیبه!
شاید مسخره بنظر بیاد ولی هر از چند گاهی میام این مقاله رو میخونم، چون بهم آرامش میده :D
چندتا از این مقاله ها بنویس گل پسر :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر