از خاک تا افلاک

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من موندما بین این همه بازی بزرگ چرااین بازی این همه معروف شده ! PS3 که نداریم ! ولی فکر نکنم یه بازی ارکید چنین شانسی داشته باشه

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
من موندما بین این همه بازی بزرگ چرااین بازی این همه معروف شده ! PS3 که نداریم ! ولی فکر نکنم یه بازی ارکید چنین شانسی داشته باشه
چون بازیش نکردی همچین حسی داری! آره عزیز! چه شانسی دقیقا متوجه نشدم راجب چی صحبت میکنی؟! اگه منظورت بردن جوایز که من چیزی نمیتونم بگم چون خودت شاهد بودی!
شما هم اگه عینک فن بازی رو از چشت برداری خیلی از حقایق برات روشن میشه understand?

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی

یعنی حسین , وحشتناک بهت پیشنهاد میکنم بازیش کنی ! شده باشه اون PC‏ با اون X360 رو بفروش , :D برو اینو بازی کن ! :D :D

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
من بازیو دیروز از psn دانلود کردم یه 20 دقیقه فلن بازی کردم قشنگ بود برم جلوتر ببینم چجوریاست .
راستی بازی طوری هست که بشه داستانو فهمید گیجت نمیکنه؟؟!!

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
بازیرو تموم کردم فوق العاده بود اصلا حس عجیبی داشت به ادم آرامش میده
من تا حدودی از داستان بازی فهمیدم ولی با این مقاله بهتر فهمیدم داستان از چه قراره.
به همه پیشنهاد میکنم ، تا خودت بازی نکنی نمیفهمی چیه با دیدن نمیشه گفت بازی قشنگیه یا نه.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
بازیرو تموم کردم فوق العاده بود اصلا حس عجیبی داشت به ادم آرامش میده
من تا حدودی از داستان بازی فهمیدم ولی با این مقاله بهتر فهمیدم داستان از چه قراره.
به همه پیشنهاد میکنم ، تا خودت بازی نکنی نمیفهمی چیه با دیدن نمیشه گفت بازی قشنگیه یا نه.

دقیقا منظور و هدفم همین بود , محمد جان !

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
خوندنش بهم حس جالبی داد. ولی من تا حالا تریلری ازش ندیدم.
بازیش چه طوریه؟! اصلا گیم پلی داره چه طوریه؟!

اگه دوستات اژدها رو دارن حتما بازیش کن :D
بهت قول میدم تو زندگی نامت , همچین چیزی ندیدی! :D :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر