بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
و سرانجام کسب رتبه فوق العاده 8 ام و نشان TOP 10 جهانی به عنوان اولین اسکادران ایرانی در رقابتهای آرکید بین اسکادرانها توسط اسکادران [IRAN] Persian Warriors

بزرگترین و حرفه ای ترین اسکادران ایرانی وارتاندر .... برای رقابت با قدرتهای جهانی این بازی به ما بپیوندید.

تیم اسپیک اسکادران : ts.iranwt.ir

photo_2019-01-02_14-02-01.jpg

20190101120413_1 - Copy.jpg

Top-10-WT-banner (2).jpg

آخرین ویرایش:

225555pedram

کاربر سایت
Feb 16, 2019
21
با سلام من میخوام از طریق استیم برا این گیم GE بگیرم با روبل اما موقع خرید اون رو بر اساس دلار حساب میکنه تا روبل و در نتیجه مجبوریم قیمت بالا بدیم.کسی راه حلی داره یا روش ارزانتری داره برا خرید GE?

Tanki_Hit

کاربر سایت
Dec 3, 2016
103
دوستانی که مشتاق این بازی هستن از هر کلنی بیان به گروهی که ساختم اپدیت روزانه اخبار بازی و اموزشهای اولیه و چت برای عموم ازاد است

warthunder
اگه نتونستین جوین بشین به ایدی پیام بدین
@alireza1194

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
دوستانی که مشتاق این بازی هستن از هر کلنی بیان به گروهی که ساختم اپدیت روزانه اخبار بازی و اموزشهای اولیه و چت برای عموم ازاد است

warthunder
اگه نتونستین جوین بشین به ایدی پیام بدین
@alireza1194

درود برای دریافت آخرین و جدیدترین اخبار بازی و آموزشهای لازم در حال حاضر کانال مرجع وارتاندر ایران : بزرگترین و حرفه ای ترین اسکادران وارتاندر در ایران persian warriors موجود هستش با آدرس : @IRANwarthunder

لینک کانال : ⚔IRAN⚔ Warthunder (Persian Warriors squadron)
تیم اسپیک اسکادران : ts.iranwt.ir
اینستاگرام اسکادران : IRAN Warthunder (@irwarthunder) • Instagram photos and videos

eigs_43374905_1876128205838908_1111998927361540096_n.png45.png

آخرین ویرایش:

parsa2005

کاربر سایت
Jul 9, 2012
24
سلام و درود
حدودا یک ماهه دارم روی ps4 بازی می کنم و بیشتر روی تانک ها متمرکز شدم با موس و کیبورد. بسیار بازی با حال و به شدت اعتیاد آوره
چند سوال از دوستان داشتم لطفا راهنمایی بفرمایید:
1- برای ارتقا خدمه تانکها اولویت را روی کدوم آیتم بگذارم . بیشتر هدفم اینه که دقت شلیک ها و سرعت لود بهتر بشه
2-با تانک های شوروی شروع کردم و اگر تموم بشه به نظرتون بهتره با کدوم کشور ادامه بدهم(الان اواسط رنک 3 هستم)
3-آیا امکان جابجا کردن خدمه تانک از کشوری به کشور دیگه هست؟
4-سایت داخلی یا خارجی اختصاصی برای آموزش سراغ دارین؟

asmantak

کاربر سایت
Jun 26, 2014
18
نام
iman
سلام و درود
حدودا یک ماهه دارم روی ps4 بازی می کنم و بیشتر روی تانک ها متمرکز شدم با موس و کیبورد. بسیار بازی با حال و به شدت اعتیاد آوره
1- برای ارتقا خدمه تانکها اولویت را روی کدوم آیتم بگذارم . بیشتر هدفم اینه که دقت شلیک ها و سرعت لود بهتر بشه
2-با تانک های شوروی شروع کردم و اگر تموم بشه به نظرتون بهتره با کدوم کشور ادامه بدهم(الان اواسط رنک 3 هستم)
4-سایت داخلی یا خارجی اختصاصی برای آموزش سراغ دارین؟
دوست عزیز لینک گروه جهت سوالات شما به pv شما ارسال شد

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
5iub_shot+2016_acda13e13422f4a0594eae5884c7f0c1_06_acda13e13422f4a0594eae5884c7f0c1_20+13_acda13e13422f4a0594eae5884c7f0c1_41_acda13e13422f4a0594eae5884c7f0c1_11_acda13e13422f4a0594eae5884c7f0c1.jpg

درود دوستان ، افتخار این رو داریم که برگزاری اولین سری مسابقه "تاندر شو" در ایران رو به اطلاع تمام پلیرهای پارسی زبان وارتاندر برسونیم. خوب همونطور که ممکنه در جریان این سری از مسابقات هفتگی که توسط وارتاندر برگزار میشه باشید،روال این مسابقات به این شکل هستش که به ویدئوهای برگزیده جالب و یا حماسی که توسط پلیرها رکورد شده جوایزی اهدا میشه.خوب بر این اساس تصمیم گرفتیم که برای اولین بار این سری از مسابقات رو در ایران برگزار کنیم و با افتخار پذیرای ویدئوهای جالب و یا حماسی پلیرهای ایرانی وارتاندر باشیم و به بهترینها و منتخبین جوایز ناقابلی رو اختصاص بدیم :

برای اطلاعات بیشتر به کانال تلگرام و یا تیم اسپیک اسکادران مراجعه کنید با تشکر :

کانال تلگرام : @IRANwarthunder
تیم اسپیک: ts.iranwt.ir

[IRAN] :Persian Warriors مرجع وارتاندر در ایران.

parsa2005

کاربر سایت
Jul 9, 2012
24
سلام کسی اموزش کلی از این بازی نداره این مد world war چیه یکم توضیح بدید
متاسفانه کسی پاسخگو نیست. من چند سوال قبل شما پرسیدم و بجای اینکه اینجا توی این فروم جوابم را بدهند ، مرا ارجاع می دن به یک گروه تلگرامی که بازم اونجا هم که میری کسی بهت چیزی یاد نمی ده(فقط چند نفر دارن از خودشون تعریف میکنن). انگار دوست ندارن کسی چیزی یاد بگیره . بنظرم دوست دارند بی رقیب بمونن ولی اشتباه میکنن چون هر چی بازی گیمر بیشتر و بهتری داشته باشه جذابیت و محبوبیت بیشتری هم پیدا میکنه
دئوست عزیز بهترین کار اینه که تو نت بسرچی ازین سایت های خارجی که بخوبی هم راهنماییت میکنن کمک بگیری

• Like
Reactions: baba

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
@baba
خیلی دوست داشتم بتونم کمکی کنم اما ازونجاییکه من این بازی رو روی کنسول انجام میدم و محتوای بازی روی کنسول هم تا حدودی ناقص هست لذا نمیتونم کمکی کنم. به هر روی اگه از دوستان کسی این بازی رو روی Xbox one انجام میده و پرسشی داره شاید بتونم پاسخگو باشم

• Like
Reactions: parsa2005

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
متاسفانه کسی پاسخگو نیست. من چند سوال قبل شما پرسیدم و بجای اینکه اینجا توی این فروم جوابم را بدهند ، مرا ارجاع می دن به یک گروه تلگرامی که بازم اونجا هم که میری کسی بهت چیزی یاد نمی ده(فقط چند نفر دارن از خودشون تعریف میکنن). انگار دوست ندارن کسی چیزی یاد بگیره . بنظرم دوست دارند بی رقیب بمونن ولی اشتباه میکنن چون هر چی بازی گیمر بیشتر و بهتری داشته باشه جذابیت و محبوبیت بیشتری هم پیدا میکنه
دئوست عزیز بهترین کار اینه که تو نت بسرچی ازین سایت های خارجی که بخوبی هم راهنماییت میکنن کمک بگیری

دوست عزیز سلام به کدوم گروه تلگرامی ارجاع دادن شمارو؟ سوالی دارید بفرمایید راهنمایی کنیم شمارو. واضح تر بفرمایید. ممنون. درضمن همونطور که میدونید به طور کلی فرومها دیگه به اون شکل مخاطب و دنبال کننده ندارن الان شبکه های اجتماعی همه کاره شده در این خصوص. به همین دلیله که ممکنه اینجا جوابی بعد از مدتهای طولانی نگیرید.

سوال 1 شما : تو بخش لودر قسمت وپن ریلودینگ رو بالا ببرید و برای دقت هم بخش گانر و تارگتینگ
2 : هر ملیتی نقاط ضعف و قوت خودشو داره و نمیشه به شکل کلی گفت که کدوم ها برتر هستن اما به شکل کلی (از این لحاظ که برای تمامی سبکها مثل کمپ و اسنایپ و راش و فلنک یونیت مناسب داشته باشه آلمان گزینه مناسبی هستش)
3:خیر

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: parsa2005

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر