بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان این مشکل loading modes حتی با فیلترشکن هم حل نمیشه
چیکار باید کرد ؟ یعنی هیچ راهی نیست بشه بازی کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Fulcrum22

کاربر سایت
Mar 6, 2017
2
سلام دوستان این مشکل loading modes حتی با فیلترشکن هم حل نمیشه
چیکار باید کرد ؟ یعنی هیچ راهی نیست بشه بازی کرد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه های اسکادران ما این مشکلو حل کردن به گروه ما تشریف بیارین بچه ها راهنماییتون میکنن
⚔️IRAN⚔️ Persian Warriors W.T Squadron

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان مشکل Loading modes Operation time out رو بالاخره خودم حلش کردم ( توی کنسول PS4 )
من اکانتم واسه امریکا بود به خاطر همین وقتی میرفتم استور بازی رو از ریجن 1 دانلود میکرد
یه اکانت انگلیس ساختم که میشه ریجن 2
بازی رو پاک کردم از اول از استور انگلیس دانلود کردم درست شد بدون ف ی ل ت ر شکن

9mohammad

کاربر سایت
May 25, 2018
6
سلام من یه مشکلی دارم من نمیتونم از to battle بازی کنم مدل ها شو لود نمیکنه و ارور operating timed out فقط میتونم برم تو custom battleبه زور با قویا دو سه دور بازی کنم مشکل از کجاست

micpet

کاربر سایت
Apr 7, 2015
192
سلام من یه مشکلی دارم من نمیتونم از to battle بازی کنم مدل ها شو لود نمیکنه و ارور operating timed out فقط میتونم برم تو custom battleبه زور با قویا دو سه دور بازی کنم مشکل از کجاست

فیلتر تلگرام اختلال انداخته تو اینترنت، تنها راه ناوشکن pptp هست.

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
حضور در بین 10 قدرت بزرگ وارتاندر دنیا...پر افتخار ترین و بزرگترین اسکادران وارتاندر ایران : Persian warriors
با تگ : ⚔️IRAN⚔️
آدرس تیم اسپیک : persianwarriors2.myts.ir
instagram : @irwarthunder

20180723023618_1.jpg

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
تصاویری از رکورد و فیلمبرداری تیزر پایان فصل اسکادران Persian Warriors ، حرفه ای ترین و بزرگترین اسکادران وارتاندر ایران...

آدرس تیم اسپیک : persianwarriros2.myts.ir
کانال تلگرام : ⚔️IRAN⚔️ Warthunder

پیش به سوی رقابت با اسکادرانهای تراز اول و برتر دنیا..خبرهای خوبی در راه است....حرفه ای باشید.

⚔️IRAN⚔️

x700_photo_2018-08-24_00-12-13.jpg

wh5_photo_2018-08-24_00-48-25.jpg

• Like
Reactions: asmantak

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر