1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

بازی رایگان War Thunder

گفتگو در 'معرفی و بحث پیرامون بازی های آنلاين و تحت شبكه' ایجاد شده توسط SiavashRC2, ‏Dec 31, 2012.

1. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
  2. کاربر سایت

سلام
    الن همین مشکلو من با چیفتن پیدا کردم
    قبل از اپدیت 163 تمام تانک تو هر فاصله ای رو نابود میکرد.تو بازی اخر 5 شلیک تو فاصله 5 متری به is2 کردم اما منفجر نشد.یاد اور بشم گلولهای چیفتن قدرت نفوذ 400 میلیمتر رو تو هر زاویه دارن

COH master این نوشته را Like کرده است.
  3. کاربر سایت

نام:
    Masoud
    سلام.
    این بازی تانک و هواپیما داره؟ پیاده نظام نداره؟

4. کاربر سایت

نام:
    SomeOne
    سلام.

نه پیاده نظام در بازی هست ولی بصورت کنترل شده توسط هوش مصنوعی در برخی عملیات ها. پلیر فقط با هواپیما و یا تانک میتونه بازی کنه.

soltanmasoud این نوشته را Like کرده است.
  5. کاربر سایت

نام:
    آرین
    نیروی دریایی هم مثل قایق های تندرو یا ناو و ناوچه هم بعدا به بازی اضافه میشه

6. کاربر سایت

سلام. من برای کلن درخاست فرستادم لولم 17 و تانکم iv و هواپیماهام رنک III ومن سه اکانت دارم اولی امریکا دومی روسیه سومی المان و اگر هم میشود ادرس تیم اسپک راهم بدهید ممنون میشم

7. کاربر سایت

نام:
    Masoud
    سلام.
    هنوز تح/ریم هستیم؟ درست نشده؟

8. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    درود بله هنوز سیستم چت غیر فعاله اما خود گیم حداقل واسه پی سی فعلا مشکلی نداره میشه حتی دوستانو اینوایت کرد.

9. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    با درود.... کلن IRAN رو تو قسمت منو--->اسکادران سرچ بفرمایید اکتیو ترین کلن ایرانی حال حاضر هستش که به تازگی شروع به فعالیت کرده آدرس سرورس تیم اسپیکشون هم تو قسمت معرفی اسکادران هستش جوین بدید...جالبه که با ممبر زیر بیست نفر نزدیک به 20K اکتیویتی دارن و حتی تو کلن وار هم شرکت میکنن و ریتینگ دارن.....

10. کاربر سایت

جالبه، خوبه که توی این بازی هم کلن داریم، کم کم داشتم فک میکردم همه فقط wot بازی میکنن

COH master این نوشته را Like کرده است.
  11. کاربر سایت

نام:
    بابک
    روزبه روز داره گند تر میشه این بازی t34 با یه تیر kv 85 رو نابود میکنه

12. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    درسته کلن خیلی فعالی هم هستش...میشه گفت اولین کلن ایرانی هستش که داره به شکل جدی تو اسکادران بتل ها هم شرکت میکنه جدیداً هم Rating اسکادران از مرز 2K هم گذشته.

13. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    دوستان اسکادران IRAN برای فصل جدید Squadron Arcade Event (کلن وار) به چند پایلوت حرفه ای نیاز داره :

آدرس چنل تیم اسپیک اسکادران : persianwarriors2.myts.ir ...فصل قبلی امتیاز اسکادران به 10K رسیده بود و رتبه اسکادران شد 113....خیلی خوب و سریع دارن پیشرفت میکنن.

آخرین ویرایش: ‏Mar 3, 2017
  14. کاربر سایت

با این قسمت chat چی کار کنیم که وصل نمیشه ؟ نمیشه که همیشه با v--p//n وصل شد

15. کاربر سایت

نام:
    علیرضا
    برای اسکادران؟؟ یا کلی؟ ...فعلا کاریش نمیشه کرد فقط همون چیز پی ان....اما در کل میشه اینوایت فرستاد و تو اسکواد 4نفره پلی کرد...در حال حاضر عضو اسکادران IRAN هستم خیلی فعالن پیشنهاد میکنم که حتماً عضو شین چون خوب فعالن. آدرس تیم اسپیکشون هم تو پست بالا گذاشتم. برای فصل جدید که یکی دو روزی هستش شروع شده پایلوت خوب میخوان.

micpet این نوشته را Like کرده است.

این صفحه را به اشتراک بگذارید