محدودیت Demo ها در Wii U

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
ما همه میدونیم که دمو ها چی هستند و چطور استفاده میشوند ... دمو ها قسمتی یا مراحلی از بازی هاستند که ما اون هارو دانلود کرده و پس از بازی اون رو از نسخه Trial به نسخه Full با خریدن اکانت و دانلود اون از شبکه مخصوصش خریداری میکنیم .
اما اینکه چند بار از اون دمو استفاده کنیم و باهاش بازی کنیم هم آیا محدودیتی داره ؟
کنسول جدید Wii U اینگونست که بعد از بازی کردن چندین باره دمو شمارو مجبور به خرید نسخه کامل میکنه و باید نسخه کامل رو حتما دریافت کنید وگرنه نمیتونید دیگه حتی دمو رو بازی کنید یا اون رو پاک و دوباری دانلود کنید .
به نظر من بهترین راه اینه که اینترنتو قطع کرده و دمو هارو بازی کنید و زمانی که ازشون کاملا خارج شدید دوباره وصل کنید .
این کار نینتندو برای خیلی ها واقعا ناراحت کنندس ... اینگونه نینتندو نمیتونه تو عرصه رقابت با کنسول ها خودشو نشون بده چون طرفداران دمو از حالا باید فاتحه علاقشونو بخونن .
We all know how demo software works. Essentially what happens is, we are given a particular small portion of a game to play and once it's complete we are prompted with an ad to purchase the full version of the title should we wish to keep playing. It's a tried and true model that in some senses endows gamers with just a little bit of freedom and extra evidence to make sure that they are making smart purchase decisions.

Obviously some of these demos are more restrictive than others in terms of how much content they are willing to surrender, but Nintendo's Wii U seems to suggest that there are even more stipulations on the way that will alter how we try out titles. Should you download a demo from the eShop, you might be greeted with a rather curious message that tells you how many uses you have of the designated software. In most cases it will start at ten and progress downward till the demo is no longer active.

This is quite the leap for a company that in general hasn't been too notorious about restricting their users. For many, this will bring great disappointment, but what are you thinking? Is this just the first peek we have into what the competition will be doing with their own next consoles too! Lovers of demos will have to take the hit for today, but maybe there are better days to come
.
ترجمه : خودم
منبع : Dashhacks

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
محدودیت نینتندو هست ... چون میتونه این اجازرو نده
2 - تاپیک خبری و اطلاع رسانی
هرچیزی بی‌اهمیتی که تاپیک نیاز نداره. بعد هم eShop هیچ محدودیتی نداره براس سازندگان و اختیار کامل دارند.
بی اهمیت ؟ ممنون

شاید برای شما اینطور باشه ...

یا علی
من مشکلی با محدودیت بازی‌ها ندارم

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

اولأ این محدودیت سازنده بازی اعمال کرده . ندیده که نیستید حتی خیلی از برنامه و بازی ها پی سی از قدیم نسخه دمو و محدود داشتن . قیمت بازی تو کشور های دارای کپی رایت بالاس وقتی کسی که میخواد یه بازی بخره دوست داره قسمتی از بازی تجربه کنه تا سبک بازی گیم پلیشو شخصیت پردازی و......... ببینه و تصمیم بگیره بازی میخواد یا نه اگه خوشش اومد بازی تهیه کنه محدودیت داشتن بازی خیلی بهتره از اینکه 4 تا عکس بی مفهوم از محیط بازی ببینی . من وقتی پلی استیشن1 بزرگ ژاپنی گرفتم یه دیسک پشت سیاه داشت توش دمو چنتا بازی بود . پس سعی کنید غیر منطقی نباشید الکی ایراد نگیرید چون خودتو آدم خنگ عصر حجری نشون میدید

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

اتفاقا خیلی تاپیک خوبیه و تو تصمیم گیری برای خرید wii u کمکمون میکنهفکر نمی کردم نینتندو چنین کاری بکنه
شما هر چی دوست داری فکر کن الان زمان تولید آتاری نیست یکمی به روز باش تو کجا دنیا کدوم شرکت پیدا میشه بازی که هزینه سنگین برای تولیدش کرده مجانی بزاره تو بازی کامل دانلود کنی هر کی این فکر میکنه دارای عقل کاملی نیست بس کنید این افکار مسخره بچه گونه رو

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اتفاقا خیلی تاپیک خوبیه و تو تصمیم گیری برای خرید wii u کمکمون میکنه
فکر نمی کردم نینتندو چنین کاری بکنه
کسی که می خواد بره wii u بخره اول نمی ره ببینه دموهاش محدودیت دارن بعدش هم کسی که بخواد بره می ره سوال می کنه نه این که به خاطر این مشکل یکی بیاد تاپیک بزنه

AhN

کاربر سایت
Dec 5, 2011
435
نام
アミール
اتفاقا خیلی دمو باز هستند مخصوصا کشور های دیگه ... الان من مثلا ویتا همش 1 بازی دارم ... بقیش دمو هست

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اتفاقا خیلی دمو باز هستند مخصوصا کشور های دیگه ... الان من مثلا ویتا همش 1 بازی دارم ... بقیش دمو هست
خداییش کسی که بخواد بره دستگاه بخره دستگاه رو می خره تا باهاش بازی کامل انجام بده نه دمو رو دمو هم 30 بار استفاده کنید دیگه براتون جذابیتش رو از دست می ده
دمو یک چیزی هست که می رید بازی می کنید ببینید بازی چطوره نه این که توی خرید کنسول نقش داشته باشه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii

خداییش کسی که بخواد بره دستگاه بخره دستگاه رو می خره تا باهاش بازی کامل انجام بده نه دمو رو دمو هم 30 بار استفاده کنید دیگه براتون جذابیتش رو از دست می ده دمو یک چیزی هست که می رید بازی می کنید ببینید بازی چطوره نه این که توی خرید کنسول نقش داشته باشه
باهات موافقم . دمو کارش همینه یعنی به جا 4 تا عکس بی معنی از بازی میتونی قسمتی از بازی رو تجربه کنی تا ببینی بازی میپسندی یا نه

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
محدودیت از طرف سازنده‌هاست نه نینتندو بعد هم دیگه این چه تاپیکی هست؟
یا حضرت فیل این دیگه چه نوع گیر دادنی هست!
تاپیک اطلاع رسانی هست دیگه..من خودم اصلا از این موضوع خبر نداشتم.
شاید جای تاپیک نابجا باشه اما پوچ و بی فایده ...مطمعنا نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر