طرفدارا سگا

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
از سگا فقط مگادرایو و دریم کست زمان خودش داشتم
مستر سیستم و گیم گیر و ساترن فقط برای آرشیو م مجموعه بود که واگذار شدن
البته ساترن و دریمو هنوز نگه داشتم
یاد دریم بخیر با ده بیست تا بازی معرکه + صد تا بازی مزخرف!

SNES

کاربر سایت
Dec 30, 2012
11
یک سگا مگادرایو خیلی قدیمی(برای 20سال پیش) اصل ژاپن دارم که یک مشکلی دارد , که هر کارتریج را باید سه چهار

بار در دستگاه بگذارم , که شاید بالاخره دستگاه آن را بخواند یا نخواند ! مشکل از دستگاه است یا از کارتریج ها؟ چه باید

کرد ؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
یک سگا مگادرایو خیلی قدیمی(برای 20سال پیش) اصل ژاپن دارم که یک مشکلی دارد , که هر کارتریج را باید سه چهار

بار در دستگاه بگذارم , که شاید بالاخره دستگاه آن را بخواند یا نخواند ! مشکل از دستگاه است یا از کارتریج ها؟ چه باید

کرد ؟
از کارتریج. کارتریج رو تمیز کن (با گوش پاک کن آغشته به الکل) مشکلش حل میشه.

SNES

کاربر سایت
Dec 30, 2012
11
یک سوال آماتوری درباره سگا مگا درایو ، آیا در حالت طبیعی ،قراردادن کارتریج سگا درون شکاف دستگاه ، خیلی نرم است یا با فشار و نیرو ؟

بیرون آوردنش چطور ،من برای بیرون آوردن کارتریج ، 7-8 برابر نیروی قرار دادن ، نیرو صرف می کنم ، من چون یک دستگاه دارم نمی دانم که این

حالتها طبیعی است یا نه ! یا اینکه شاید هم کارتریجها استاندارد نیست ؟!

کلا اگر امکان دارد قلقها و جزییات قرار دادن و برداشتن کارتریج از درون سگا را بنویسید .

ممنون از پاسخگویی،

mohsen shafihy

کاربر سایت
Apr 9, 2011
43
نام
محسن شفیعی
عجب سواله کنکوری!
b-)خوب بکن توشو درش بیار ...
البته میتونی بدنسازی هم بری تا عضلاتت قوی بشه و راحتتر درش بیاری...

z619.ahmad

کاربر سایت
Apr 26, 2013
3
نام
Ahmad Ziya
کسی اسم اون بازی که یه گربه تپل آبی رنگ بود و رو سرش فکر کنم چند تا پره برای پرواز بود رو یادتون نمیاد؟! خیلی دنبالشم!!:-/

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
به شخصه خیلی کنسول سگا جنسیس رو دوست داشتم هنوزم بازی هاش رو روی امولاتور روی تمامی وسائلم بازی می کنم
چی میشه یک دفعه سگا بیاد دوباره توی کنسول ها خود من به شخصه هر چی دارم میفروشم میرم سمت سگا حیف این شرکت که زیر پای ps2 له شد :((

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
سلام دوستان من به تازگی تمام بازی های سگاه رو دانلود کردم بیشتر بخاطر تجدید خاطره این کار رو کردم. همه بازیها ی خوب رو از 750 بازی رو پیدا کردم. به غیراز یکی.
یک بازی وسترن بودها که فقط یک نشانه داشت و پایین صفحه یک خشاب فقط بود خیلی با اون بازی حال میکردم اگه میشه دوستان گل اسم درست اون رو به من بگن

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوستان من به تازگی تمام بازی های سگاه رو دانلود کردم بیشتر بخاطر تجدید خاطره این کار رو کردم. همه بازیها ی خوب رو از 750 بازی رو پیدا کردم. به غیراز یکی.

یک بازی وسترن بودها که فقط یک نشانه داشت و پایین صفحه یک خشاب فقط بود خیلی با اون بازی حال میکردم اگه میشه دوستان گل اسم درست اون رو به من بگن

بفرما داداش این هم همون بازی:

Lethal Enforcers II - Gun Fighters ROM Download for Sega Genesis - CoolROM.com

Lethal%20Enforcers%20II%20-%20Gun%20Fighters%20(2).jpg

• Like
Reactions: Sega_genesis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر