طرفدارا سگا

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سگا

دوستان من اگر بخوام یه مگا درایو سالم بخرم و از اون مهم تر بازی هاش رو باید کجا رو بگردم؟ممنون
سگا مگا درایو و جنسیس اگه دست دوم قدیمی اصل میخوای سالمش حدود 120 هزار تومنه . اگه سگا مگا درایو یا جنسیس چینی آکیند درجه 1 با 300 تا بازی میخوای 45 هزار تومنه من خودم سگا آکبند میفروشم

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
اولین باری که Sega Dreamcast رو دیدم اول دبیرستان بودم . هیچ وقت یادمنمیره هنوز ps1 نیومده بود چه گرافیکی داشت اون موقع . ۴ نفر با ۴ تا دسته همزمان فوتبال بازی میکردن ی چیز عجیب غریبی بود . ی بازی داشت که میشه اونو پدربزرگ اویل امروزی دونست واقعا وحشتناک واقعا سخت واقعا عالی . اسمش هم Parasit Eve بود .
.یادش بخیر میدون تسلیحات کلوپ احمد اقا مسعود قندی و امیر و علی میرزا چه روزایی بود همش دود شد رفت هوا .

فکر کنم منظورتون ps2 هست چون ps1 دستگاه 32 بیتی بود و سال 94 اومد ولی دریم کست اولین 128 بیتی بود

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خاطراتتونو از خریدن و تجربه سگا بگید؟

---------- نوشته در 10:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:21 AM ارسال شده بود ----------

خاطراتتونو از خریدن و تجربه سگا بگید؟

ghargharak

کاربر سایت
Jul 14, 2012
264
کنسول دریم کست خیلی خوب بود اما با ورود PS2 نتونست رقابت کنه و خیلی زود رفت کنار و آخرین کنسول سگا شد.

بعد از اون دیگه سگا فقط به ساخت بازی بسنده کرد.

سگا از اولین ها بود اما با ورود قدرتمند نینتندو و سونی و مایکروسافت کاملا گوشه نشین شد.

هیچوقت بازی های Tiny Toon،Streets of rage،Mortal Kombat کنسول سگا مگادرایو رو از یاد نمیبریم....

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سگا

کنسول دریم کست خیلی خوب بود اما با ورود PS2 نتونست رقابت کنه و خیلی زود رفت کنار و آخرین کنسول سگا شد.بعد از اون دیگه سگا فقط به ساخت بازی بسنده کرد.سگا از اولین ها بود اما با ورود قدرتمند نینتندو و سونی و مایکروسافت کاملا گوشه نشین شد.هیچوقت بازی های Tiny Toon،Streets of rage،Mortal Kombat کنسول سگا مگادرایو رو از یاد نمیبریم....
شرکت سگا خیلی قدرتمند بود و بینظیر اما چند اشتباه بزرگ کرد که اعتماد مردم از بین رفت که میشه از سگا سی دی 32 و سگا ساترن گفت و ............ . شرکت نینتندو هنوز روند قدیم خودشو ادامه داده و از تجربیات سگا استفاده میکنه نینتندو از تکنولوژی جالب و و گيم پلی عالی استفاده میکنه و فروش زیادی داره خود شرکت سگا چند عنووان بسیار عالی خودشو برای کنسول wii عرضه کرد

ghargharak

کاربر سایت
Jul 14, 2012
264
سگا تو بازی سازی حتی برای نسل فعلی یکی از بهترین ها بوده اما حیف که تو بخش سخت افزار دیگه فعالیتی نداره.:(

شاهکارهایی همچون : Yakuza-Vanquish-Sonic و ... همه از سگا هستند و واضحه که این شرکت هنوزم خلاقیت داره.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سگا

سگا تو بازی سازی حتی برای نسل فعلی یکی از بهترین ها بوده اما حیف که تو بخش سخت افزار دیگه فعالیتی نداره.:(شاهکارهایی همچون : Yakuza-Vanquish-Sonic و ... همه از سگا هستند و واضحه که این شرکت هنوزم خلاقیت داره.
درسته حق با شماست من دو بازی mad world و conduit مثال میزنم برای شرکت سگا هستن و بینظیر

emad_hs

کاربر سایت
Aug 12, 2012
113
دوستان یک سوال است که بیش از 10 سال نتونستم جوابش رو پیدا کنم
در بازی التیمات مورتال کمبات 3 همه رمز ها رو میشد زد بجز حیوانی شدن
یک دفترچه آبی بود برای لوحه خانه که رمز ها توش بود گفته بود نیاز به کارتریج Lock-on است که اول باید اون رو در سگا قرار بدید بعد نوار رو روش شوار کنید که من هرکاری کردم نتونستم پیداش کنم هرجا هم گشتم تو اینترنت چون برام خیلی جالب بود بدونم این کارتریج Lock-onچیه آخر هم نفهیدیم
احیانا شما نمیدونید این چی بود اصلا؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سگا

دوستان یک سوال است که بیش از 10 سال نتونستم جوابش رو پیدا کنمدر بازی التیمات مورتال کمبات 3 همه رمز ها رو میشد زد بجز حیوانی شدنیک دفترچه آبی بود برای لوحه خانه که رمز ها توش بود گفته بود نیاز به کارتریج Lock-on است که اول باید اون رو در سگا قرار بدید بعد نوار رو روش شوار کنید که من هرکاری کردم نتونستم پیداش کنم هرجا هم گشتم تو اینترنت چون برام خیلی جالب بود بدونم این کارتریج Lock-onچیه آخر هم نفهیدیماحیانا شما نمیدونید این چی بود اصلا؟
یه چیزی شبیه گیم شارک بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر