طرفداران wii

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
اجازه ما هم دست شماست

ایول دمت گرم

آره منم عاشق wii ام بهترین کنسول عمرمه

منم یه wii ریجن کره که هم با دیسک بازی اجرا میکنه هم با هارد وفلش با همه متعلقاتش . با یه پک 88 کاره ویی اسپورت . با یه سنسور اضافی که باتری میخوره بیسیمه دیگه سیم نداره با 2 تا ویموت اضافه یه نانچاک اضافه و یه دونه موشن پلاس

منم تو فکرشم برم انگری دانلود کنم انگری بازی کردن با wii چی میشه

wii u هم خوبه بیشتر هاردکور شده اما پولش زیاده

سرگرمی واقعی فقط نینتندوه از اسم کنسول بازی معلومه یعنی بازی کن سرگرم شو همونی که نینتندو داره انجام میده

بازی انحصاری سگا روی محصولات نینتندو میاد خیلی عالیه سونیک باز ها هم دارن فن نینتندو میشن

آره میشه بازی کرد من ریجن دستگاهم کره اس انگلیسی شده بازی مدال افتخار هروس 2 که ریجن پال بود زبون بازی فرانسوی بود راحت با دیسک اجرا کردم بازی کردم

وقتی wii هک میشه فریی ریجن میشه همونطوری که بازی ها دیگه اجرا میکنی اونام اجرا کن
به جاي اين بازي انگري بردز مسخره
بريد اينا رو كه بازي wiiware هست رو دان كنيد و نصب كنيد!
Pokemon rumble
Bomberman blast عاليه اين
excite bike اينم بد نيست!
سر جم حجم اين سه تا ١٠٠ مگ ميشه لول!

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
من که خیلی از این کنسول خوشم میاد حداقل الان 50 تا بازی جالبشو دارم . :))
هیچ وقت بازی های wii کهنه نمیشن به نظر من wii هنوز کنسول خیلی خوبیه .

• Like
Reactions: Mahdi_01

mishellol

کاربر سایت
Dec 24, 2012
17
مشکل منم دقیقا همینه که به عنوان بوت اصلی نمیشه
دستگاهای سری اول مشکل مارو ندارند
حتما تست میکنم میزارم

- - -ویرایش - - -

واقعا هدفشون واقعا سرگرمیه
برای همه سلیقه و سن وسالی بازی داره
یه سری به بازی های wiiware هم بزن یه سری بازی عالی داره
شبیه ساز میکرو هم که حرف نداره کلا شبیه ساز تمام کنسول های قدیمی رو داره
من angry bird رو دانلود کردم اونم عالیه
3 تا ورژن رو داره rio و season و همون اصلیش

همه رجیون ها اجرا میشه به شرطی که تو تنطیمات اولیه که دکمه rest رو باید نگه داریم بره داخلش
اونجا بزنی region free یا region رو off بکنی
من خودم بعضی بازیهارو با region های متفاوت اجرا میکنم

داداش فرید این تنظیمات اولیش کجاست من تو بازی کردن باهاش سر رشته دارم برای بروز کردنش میدم بیرون واسه این از کارهای تخصصیش سر رشته ندارم راستش بعضی بازی های پال رو کامل میاره بعضیا رو تا همون لوگوی شرکت بازی ساز و بعد صفحه سیاه میشه و هیچ کاری نمیشه کرد مگر بری دکمه خاموش ور مدتی نگه داری خاموش شه بعد روشن کنی :) من با برنامه نیو گاما و یو اس بی لودر اینکارو میکنم ممنون میشم بیشتر توضیح بدی منه مبتدیم یه فن نینتندو بشم زمان زیادی نیست صاحب وی شدم واسه این زیاد اطلاعاتم بالا نیست

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
به جاي اين بازي انگري بردز مسخره
بريد اينا رو كه بازي wiiware هست رو دان كنيد و نصب كنيد!
Pokemon rumble
Bomberman blast عاليه اين
excite bike اينم بد نيست!
سر جم حجم اين سه تا ١٠٠ مگ ميشه لول!
آره شنیدم wiiware بازیا قشنگ زیاد داره باید چنتا بازی باحالشو بگیرم بازی کنم

من که خیلی از این کنسول خوشم میاد حداقل الان 50 تا بازی جالبشو دارم . :))
هیچ وقت بازی های wii کهنه نمیشن به نظر من wii هنوز کنسول خیلی خوبیه .

شکی نیست کنسول باحالو دوست داشتنیه

بازیاش خیلی قشنگن

داداش فرید این تنظیمات اولیش کجاست من تو بازی کردن باهاش سر رشته دارم برای بروز کردنش میدم بیرون واسه این از کارهای تخصصیش سر رشته ندارم راستش بعضی بازی های پال رو کامل میاره بعضیا رو تا همون لوگوی شرکت بازی ساز و بعد صفحه سیاه میشه و هیچ کاری نمیشه کرد مگر بری دکمه خاموش ور مدتی نگه داری خاموش شه بعد روشن کنی :) من با برنامه نیو گاما و یو اس بی لودر اینکارو میکنم ممنون میشم بیشتر توضیح بدی منه مبتدیم یه فن نینتندو بشم زمان زیادی نیست صاحب وی شدم واسه این زیاد اطلاعاتم بالا نیست

بعضی بازیا باید بسته به بازی باید بری تو نئوگاما قسمت تنظیمات و تغییراتی بدی اگه نمیدونی بگو تا بیشتر توضیح بدم

mishellol

کاربر سایت
Dec 24, 2012
17
آره شنیدم wiiware بازیا قشنگ زیاد داره باید چنتا بازی باحالشو بگیرم بازی کنم

شکی نیست کنسول باحالو دوست داشتنیه

بازیاش خیلی قشنگن

بعضی بازیا باید بسته به بازی باید بری تو نئوگاما قسمت تنظیمات و تغییراتی بدی اگه نمیدونی بگو تا بیشتر توضیح بدم

بیشتر توضیح بدی که عالیه من تازگیا دادم وی یوسیم رو بروز کردن و همه بازیا رو تست کردم براحتی اجرا میکنه ولی این که دست دوم خریدم این نه کار خاصی باید بکنم ؟ راستی براش فلش 4 گیگ خریدم آیا ساپورت میکنه ؟ ممنون ببخش که تازه کارمو شما رو هم اذیت میکنم

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
wii

بیشتر توضیح بدی که عالیه من تازگیا دادم وی یوسیم رو بروز کردن و همه بازیا رو تست کردم براحتی اجرا میکنه ولی این که دست دوم خریدم این نه کار خاصی باید بکنم ؟ راستی براش فلش 4 گیگ خریدم آیا ساپورت میکنه ؟ ممنون ببخش که تازه کارمو شما رو هم اذیت میکنم

میری تو نئو گاما با فلش پایین میایی پایین گزینه آپشن انتخاب میکنی بعد میری تو wii آپشن

بعد گزینه altern. .dol: جلوش زده دیسک +آنلی باید تغییرش بدی به دیسک خالی

بعد آخرین گزینه به منو قبل بر میگردی دوباره همین کارو میکنی تا صفحه اصلی نئوگاما بر میگردی بعد بازی اجرا میکنی بعد تو بوت میمونه و با کلید جهت باید بوت لودر انتخاب کنی اونی که اسم بازی داره روش تایید کنی اجرا میکنه

بازیایی که اجرا نمیشن من اینجوری اجرا میکنم

اگه ویی که تازه خریدی آخرین آپدیت باشه چیزی لازم نداره اگه تو ویی دست دوم بری تو نئوگاما صفحه اصلی پایین صفحه یه سری کد نوشاه جلو v نوشته باشه 20 آخرین ورژنه

آره ساپورت میکنه

نه بابا خودمم تازه کارم

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
161

دوست عزیز بلدی از homebrew channel نرم افزار نصب کنی؟
اگه بلدی این فایل رو دانلود کن بهترین loader بازیها هست همه بازیهارو اجرا میکنه
فقط سایتش ****** هست با ****** شکن باید بری
FileCrop - Search and Download Rapidshare Mediafire and Hotfile Filesuloader-5.1e-wad.html‎

اگه بلد نیستی نصب کنی هم بگو؟
اگه homebrew channel داشته باشی کار زیاد سخت نیست

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
دوست عزیز بلدی از homebrew channel نرم افزار نصب کنی؟
اگه بلدی این فایل رو دانلود کن بهترین loader بازیها هست همه بازیهارو اجرا میکنه
فقط سایتش ****** هست با ****** شکن باید بری
FileCrop - Search and Download Rapidshare Mediafire and Hotfile Filesuloader-5.1e-wad.html‎

اگه بلد نیستی نصب کنی هم بگو؟
اگه homebrew channel داشته باشی کار زیاد سخت نیست

نصب نرم افزار با homebrew channel خیلی آسونه

اگه wii آخرین ورژن آپدیت باشه با فلش هم میتونی برنامه اجرا کنی

مثلا برای اجرا شبیه ساز میرو برنامه این FCW Ultra GX دان میکنی

تو فلش فایل APPS میسازی برنامه میریزی توش میری تو homebrew channel شبیه ساز اجرا میکنی

دوستان یه wii دارم می گیرم. اگر کپی خور نباشه می تونم نرم افزاری کپی خورش کنم؟
فقط جواب فوری مرسی

مبارکت باشه
:x

آره میتونی . بیرونم 20 هزار تومن میگیرن کپی خور میکنن آپدیتش میکنن برنامه هم نصب میکنن

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
آی قربون شما
چون تهران نیستم و باید احتمالا خودم نرم افزاری کپی خورش کنم. راستی این جریان بریک شدن چیه؟ از کجا بدونم دستگاه بریک شده؟ صااحبش میگه بازیهایی که همراهش هست رو اجرا می کنه. این رو هم جواب بدین ممنون میشم.

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
161
آی قربون شما
چون تهران نیستم و باید احتمالا خودم نرم افزاری کپی خورش کنم. راستی این جریان بریک شدن چیه؟ از کجا بدونم دستگاه بریک شده؟ صااحبش میگه بازیهایی که همراهش هست رو اجرا می کنه. این رو هم جواب بدین ممنون میشم.

نه اگه بریک باشه که اصلا دستگاه لود نمیشه یعنی بالا نمیاد تصویر نمیده
اگه تعداد بازیهای همراهش زیاد هست مطمین باش کپی خور شده
چون بازی اورجینال 20 30 تومن پولش هست
در کل به جمع wii داران خوش اومدی

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
نه اگه بریک باشه که اصلا دستگاه لود نمیشه یعنی بالا نمیاد تصویر نمیده
اگه تعداد بازیهای همراهش زیاد هست مطمین باش کپی خور شده
چون بازی اورجینال 20 30 تومن پولش هست
در کل به جمع wii داران خوش اومدی
یه دنیا ممنون
هنوز که نگرفتم ولی در هر صورت باز هم تشکر ویژه.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
به نظرم دوستان خیلی دیر wii گرفتن و به نظرم wii تازه داره جاشو توی خونه های مردم باز میکنه
یادمه اون زمانی که wii گرفتم اینقدر بازی هاش کم بود که اصلا گیر نمیومد قشنگ یادمه کل تهران رو برای یک بازی گشتم اما گیر نیومد
اون موقع ها هم که نت نبود دوستان بهتون پیشنهاد میکنم حتما حتما بازی super mario striker charged رو تجربه کنن
ماریو فوتبالی به سبک سوباسایی ( شوت قدرتی میزنه همه رو میترکونن ):d

• Like
Reactions: Mahdi_01

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
به نظرم دوستان خیلی دیر wii گرفتن و به نظرم wii تازه داره جاشو توی خونه های مردم باز میکنه
یادمه اون زمانی که wii گرفتم اینقدر بازی هاش کم بود که اصلا گیر نمیومد قشنگ یادمه کل تهران رو برای یک بازی گشتم اما گیر نیومد
اون موقع ها هم که نت نبود دوستان بهتون پیشنهاد میکنم حتما حتما بازی super mario striker charged رو تجربه کنن
ماریو فوتبالی به سبک سوباسایی ( شوت قدرتی میزنه همه رو میترکونن ):d
نسخه گیم کیوب این بازی رو دارم! یعنی شاهکار در یه کلام! وقتی بازیش رو میذارم بدبخت میشیم! دیگه مهمونها مگه دل می کنند از این بازی!!!
هر چی از این بازی بگم کم گفتم. اوج لذت و هیجان و تازه دوستانی که گیم کیوب یا وی ندارند با دلفین کاملا عالی اجرا میشه (روی لپ تاپم حتی سریع تر از خود گیم کیوب اجرا میشه و گزینه 3 بعدی شدن هم در شبیه سازش هست).
نینتندو یعنی بازی برای لذت نه اعصاب خوردی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر