درخواست کمک - PSP های Brick شده

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوستان من فرمویر 3.52 دارم . از تو XMB وارد فلش 0 شدم . بعد یه تم 3.52 ریختم . بعد PSP رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم . حالا نه Recovery میاد نه XMB . ترخدا یکی کمککم کنه . PSP خراب شده ؟:((:((:((

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
دوست عزیز پی اس پی شما بریک شده است
شما می توانید با استفاده از روش pandora battry پی اس پی خود را زنده کنید
چطوری ؟ درست میشه ؟ سخته ؟ دوستان من اصلا تو XMB هم نمی تونم برما .

آخرین ویرایش:

mahdijoon

کاربر سایت
Apr 7, 2006
126
نام
mahdi latify
بابا سری که در نمیکنه رو دستمال نمیبندند

آخه پسر خوب تم میخواهی چکار ( تنت سالم )

برو با پاندورا درستش کن

موفق باشی

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
این psp که گفتم هنگ میکنه فریمورشئ 3.52 اپدیت 4 هست ؟علت این هنگ گردن چیه؟بیشتر بازی ها هم بالا نمیاره

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
این psp که گفتم هنگ میکنه فریمورشئ 3.52 اپدیت 4 هست ؟علت این هنگ گردن چیه؟بیشتر بازی ها هم بالا نمیاره

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220

بيشتر بازيها رو تو قسمت گيم نشون نميده يا اينکه نشون ميده ولي اجرا نميشه{ کومشون}
در کل مشيه گفت که احتمالا مموريش مشگل داره
شما براي امتحانم که شده يه بازي در حد 100 مگ رو تو مموريش بريز ببين که بازم هنگ ميکنه يا نه
اگه قفل نکرد{ تو بازي که 100 مگ حجم داره} از مموري هست که نميتونه بازي حجم بالا رو اجرا کنه
موفق باشي
قربانت پناهي:love:

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
Easy Pandora Battery

سلام به دوستاني که بريک کردن
اينم يه برنامه که همه کار رو براي ساختن باطري و مموري مخصوص انجام ميده البته خودم هنوز تست نکردم ولي حتما امروز آموزششو براتون ميزارم.
اينم لينک دانلود برنامه باحجم 33 مگ:
http://www.sendspace.com/file/zwd2lu
منتظر آموزشش باشيد.
موفق باشيد.
پناهي:love:

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
گوگل جان من پرو6 رو اجرا میکنم اشکال از مموری نیست وسط بازی هنگ میکنه بعضی از بازیها رو نمیاره بالا وقتی هنگ میکنه باید باتری رو در بیارم . میخوام ببینم علتش چیه اینجوری شده؟

mahdijoon

کاربر سایت
Apr 7, 2006
126
نام
mahdi latify
چطور ميشه باطری پاندورا رو به حالات اول برگردوند؟؟خواهش ميکنم کمک کنيد خيلی واجب هستش
دستگاه رو با کابل شارژ روشن کن بعد باطری بزار سر جاش و دوباره از game برنامه crate pandora batrry را بزن و اینبار به جای ضربدر دایره را بزن

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
گوگل جان من پرو6 رو اجرا میکنم اشکال از مموری نیست وسط بازی هنگ میکنه بعضی از بازیها رو نمیاره بالا وقتی هنگ میکنه باید باتری رو در بیارم . میخوام ببینم علتش چیه اینجوری شده؟
دوست عزيز
براي من هر از گاهي هنگ ميكنه
اونم بعد از 2 ساعت بازي مداوم
يه بار مموري رو فرمت كن ببين درست ميشه{كه فكر كنم اينكار رو كردي}
ميتوني به 1.5 داگريد كني و دوبارهfw3.52m33 رو بريزي
موفق باشي
قربانت پناهي:love:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر