Multi Platform Dark Souls II

02936241011717241017.jpg

Developer : From Software
Publisher :
Bandai Namco
Genre :Action RPG
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date:
25 April 2014

Dark Souls II ادامه دهنده عنوان موفق پیشین خود خواهد بود.

کارگردانی بازی این بار بر عهده Hidetaka Miyazaki نخواهد بود، چرا که وی این بار نقش ناظر را برعهده خواهد داشت. Yui Tanimura و Tomohiro Shibuya این بار در نقش کارگردان ظاهر خواهند شد تا ایده های جدید را به بازی تزریق کنند.

داستان بازی در مورد فردی خواهد بود که به دنبال راهی برای شکستن نفرین خود است. بنابر گفته های کارگردان بازی، این عنوان داستانی عاطفی به همراه خواهد داشت و راه Demon's Souls را دنبال خواهد کرد. اما بازی ادامه مستقیمی بر عنوان پیشین خود نخواهد بود و به عبارتی دنباله معنوی خواهد بود. همچنین فاکتور زمان در بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد.

گیم پلی این عنوان همانند عناوین گذشته خواهد بود و هسته اصلی گیم پلی بدون تغییر خواهد ماند. بازی دو برابر عنوان پیشین خود سخت تر خواهد بود و شروع بازی برای بازیکن های جدید آسان تر. بازی گیم پلی چالش برانگیز خود را همچنان حفظ خواهد کرد و دیگر المان های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد. همچنین کارگردان بازی اذعان داشت که هیچ گونه برنامه ای برای اضافه کردن سختی Easy به بازی نخواهند داشت.

تیم سازنده از موتور گرافیکی جدید استفاده خواهند کرد. هوش مصنوعی دشمنان به مراتب بهتر از عنواوین پیشین خود خواهد بود.

نسخه PC به گفته کارگردان بازی، مدت زمان کمی از عرضه نسخه کنسولی عرضه خواهد شد، چرا که تیم سازنده نمی‌خواهد اشتباهات خود را در قبال نسخه اول تکرار کنند بنابراین، لید پلتفرم این عنوان را پلتفرم PC انتخاب کرده اند تا تجربه منحصر به فردی را برای PC گیمرها به ارمغان بیاورند.

سیستم مورد نیاز بازی:

جداقل مورد نیاز:

Operating System: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
CPU: AMD Phenom II X2 555 3.2 GHz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce 9600GT, ATI Radeon HD 5870
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

سیستم توصیه شده:

Operating System: Windows 7 SP1
CPU: Intel Core i3 2100 3.10 GHz or AMD A8 3870K 3.0 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0C or higher

با نشکر از ماتریکس پویای عزیز

دوستان یک ویدیو امورشی در رابطه با بازی پیدا کردم که واقعا کامله تمام نکاتی که قبل از بازی باید بفهمید برای کسایی که تازه این سری را شروع کردن از جمله خود من داره زمان ویدیو 39 دقیقه و حجمش 90 مگابایت هست که براتون مستقیمش کردم
فقط چون کیفیت ویدیو کمه تمام صفحه مشاهده نکنید ! کیفیت بالاتر حجمش میرفت بالا

Last edited by a moderator:

!WARNING!

کاربر سایت
Nov 29, 2015
1
خب دارک سولز 2 هم به اتمام رسید ، تموم کردن دارک سولز ها برام جنبه حیثیتی داشت وگرنه حوصله بازی کردن رو خیلی وقته که ندارم ! البته خیلی لذت بردم و دوباره به روزهای اوج بازیها سری زدم.
خیلی دوست دارم دوباره تمومش کنم اما خب دیگه وقت این اجازرو نمیده
از اینکه بازی اجازه میده بعد از پایانش هم بتونی داخلش چرخ بزنی خوشم اومد ، حرکت جالبی بود
و این گزینه جدید تو بن فایر واسه شروع دوبارست؟

rfai6tb3t53hiqmzxcju.jpg

سلام !
من صرفا و صرفا به خاطر همین تاپیک عضو سایت شدم جان ما یکی جواب بده .
این بازی اعصاب منو خورد کرده لامصب .

اصلا معلوم نیست باید کجا بری و چی کار کنی .
باز برخی مراحلش خوبه حالا انقدر میگردی تا یه جا بری ولی اون چاه داخل ماجولا که داغونه همه چیه تاریکه همش هم پرتگاهه زارت و زورت میفتی آخر هم نداره :|

و اما بعد .

من میشه یه عکس از مراحلی که تو نقشم باز هست بگیرم بعد شما بگید از کدوم قسمت کدوم سرزمینش برم به مرحله بعدی ؟ چون واقعا دیگه چیزی پیدا نکردم .

دو تا چیز چون رو مخه یکی اون دو تا دری که میگه produce symbol of the king و یکی هم seek mighter ... یادم نیست جمله کاملش . اینا رو نمیدونم چطور باز کنم اینجا خوندم باید چند تا غول رو کشت .

تا جایی که یاد میاد من این غولایی که توضیحش رو میدم کشتم
1 )‌ اون یارو که انگار اسیره و اولش یه هزار پا میره تو دماغش ( ماسک داره )
2 ) اون دو تا غولی که تو اون زمینه ان که شبیه یک سری کلیسا زیر آب رفته است ( همونجا تو ماجولا میری تو راهرو باریکه بعد میرسی به اونجا دو تا غوله )
3 ) یه مرحله بود غولش سه تایی بودن قد دراز و دیلاغ میچرخید میزد ! اونم کشتم
4 ) رو سقف یه خونه بود سه تا مثل دایناسور تیرانیسور رکس !!‌( سه تا هیولا پرنده بود اونا رو کشتم )
5 ) اون یارو شبیه گاو شیطان پرستیه کلا آتیشه تو آیرون کیپ همون یارو
6 ) یه یارو زنه بود سرش رو قطع کرده بود تو دستش بود سرش !!
7 ) میری زیر زمین یه جایی بعد یک غوله بزرگه انگار از زیر سخره در میاد !!‌یه صخره هم تو کتفشه همش
8 ) بازم فکر کنم بود یه چند تا که یادم نیست

پ.ن : حالا اگر کسی هست راهنمایی کنه و پاسخ این تاپیک رو بازم بده دقیقا از کجا برم که من یه چند تا اسکرین شات از صفحه بگیرم مراحل و زمین هایی که برام باز شده رو نشون بدم (بون فایرامو)

پیشاپیش تشکر

- - -ویرایش - - -

سلام !
من صرفا و صرفا به خاطر همین تاپیک عضو سایت شدم جان ما یکی جواب بده .
این بازی اعصاب منو خورد کرده لامصب .

اصلا معلوم نیست باید کجا بری و چی کار کنی .
باز برخی مراحلش خوبه حالا انقدر میگردی تا یه جا بری ولی اون چاه داخل ماجولا که داغونه همه چیه تاریکه همش هم پرتگاهه زارت و زورت میفتی آخر هم نداره :|

و اما بعد .

من میشه یه عکس از مراحلی که تو نقشم باز هست بگیرم بعد شما بگید از کدوم قسمت کدوم سرزمینش برم به مرحله بعدی ؟ چون واقعا دیگه چیزی پیدا نکردم .

دو تا چیز چون رو مخه یکی اون دو تا دری که میگه produce symbol of the king و یکی هم seek mighter ... یادم نیست جمله کاملش . اینا رو نمیدونم چطور باز کنم اینجا خوندم باید چند تا غول رو کشت .

تا جایی که یاد میاد من این غولایی که توضیحش رو میدم کشتم
1 )‌ اون یارو که انگار اسیره و اولش یه هزار پا میره تو دماغش ( ماسک داره )
2 ) اون دو تا غولی که تو اون زمینه ان که شبیه یک سری کلیسا زیر آب رفته است ( همونجا تو ماجولا میری تو راهرو باریکه بعد میرسی به اونجا دو تا غوله )
3 ) یه مرحله بود غولش سه تایی بودن قد دراز و دیلاغ میچرخید میزد ! اونم کشتم
4 ) رو سقف یه خونه بود سه تا مثل دایناسور تیرانیسور رکس !!‌( سه تا هیولا پرنده بود اونا رو کشتم )
5 ) اون یارو شبیه گاو شیطان پرستیه کلا آتیشه تو آیرون کیپ همون یارو
6 ) یه یارو زنه بود سرش رو قطع کرده بود تو دستش بود سرش !!
7 ) میری زیر زمین یه جایی بعد یک غوله بزرگه انگار از زیر سخره در میاد !!‌یه صخره هم تو کتفشه همش
8 ) بازم فکر کنم بود یه چند تا که یادم نیست

پ.ن : حالا اگر کسی هست راهنمایی کنه و پاسخ این تاپیک رو بازم بده دقیقا از کجا برم که من یه چند تا اسکرین شات از صفحه بگیرم مراحل و زمین هایی که برام باز شده رو نشون بدم (بون فایرامو)

پیشاپیش تشکر
من یه حرکت دیگه هم زدم فکر کنم گند زدم !!‌ بعضی ها رو تو بازی کشتم که فکر کنم نباید میکشتم مثلا اون زنه تو ماجولا کنار بون فایر ! ( پول برا آپ گریت نداشتم اعصابم خورد شد زدمش ) اون یارو تو جنگله شمشیر آبی گنده دستش بود کنار همون دروازده ای که در ورودیش رو یه مجستمه بسته (‌البته بازش کردم ) هم اون یارو رو کشتم و شمشیرش رو برداشتم و هم اون مجستمه وقتی تبدیل به آدم میشد هول کردم کشتم
تو چند تا مرحله دیگه یه یارو بود ماسک داشت زدم یکی بود تو زمین مه گرفته زدم یکی خلاصه خیلیا خودی بودن ولی خوب واسه شمشیر و تبرشون زدم مشکلی پیش نیاد یه وقت :|

zagr0s

کاربر سایت
Sep 22, 2011
101
بعد از همون اول میشه خط داستانی دی ال سی ها رو رفت یا اول باید نسخه اصلی رو رفت ؟

نمیتونی بصورت جدا انجام بدی!
دی ال سی ها رو در طول بازی میتونی انجام بدی! چون قبلاً هم اگه بازی رو داشتی و دی ال سی ها رو جدا میخردی نمیتونستی مستقیم انجامشون بدی! هر دی ال سی پشت باس فایت خاصی هستش!
من روی PS3 بازی کردم! ولی توی پی سی میتونی سیو دانلود کنی راحت از دی السی ها بازی کنی!

rostamabad

کاربر سایت
Apr 11, 2017
3
سلام دوستان اون کشتی که تو no man's warf هست رو چجوری حرکت بدم الان دو روزه کاملا گیج شدم بعد یک شوالیه را کشتم بعد شش هزار روح دادم تا شوالیه احضار شد ولی رفتم بونفایر دیدم شوالیه غیب شده و بازم شش هزار تا روح میخواست لطفا کمکم کنید

rostamabad

کاربر سایت
Apr 11, 2017
3
با سلام من باس ivory king. رو زدم و دراگنس کستل رفتم پیش پیر مرده رو ویلچر میشینه رفتم و فعال کردم با human effigy نمیدونم چرا تو بونفایر میرم نصف مراحل بازیم صفحه اش سیاه شده و واردش نمیشه لطفا کمکم کنید

HAMED 12

کاربر سایت
May 18, 2018
1
یکی جوابمو بده من تو دارک سولز 2 هر سه باس اصلیو با هزاز بدبختی زدم فقط یکی مونده اونطور که شنیدم اون باس یه عنکبوت دو سره هر چقدر گشتم نتونستم مکان اونو پیدا کنم

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
یکی جوابمو بده من تو دارک سولز 2 هر سه باس اصلیو با هزاز بدبختی زدم فقط یکی مونده اونطور که شنیدم اون باس یه عنکبوت دو سره هر چقدر گشتم نتونستم مکان اونو پیدا کنم
اسمش The Duke's Dear Freja هست و باید توی Brightstone Cove Tseldora پیداش کنی.
باید اول از Shaded Woods و بعد از Doors of Pharros رد بشی تا به اینجا برسی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر