Dark Souls II | Xbox 360

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
فقط کافیه تا نفر باهم بهتون حمله کنن اونموقع متوجه میشید سپر فاییده نداره.مخصوصا همونی که بعد از pursuer میده چون stability کمی داره و زود استامینا تموم میکنید و بعدشم مرگ.
اگه بازی رو آپدیت نکردید هم حتما از spear light استفاده کنید بازی رو خیلی ساده میکنه.
بعد آپدیت تعدادش خیلی خیلی کم میشه.
دلیل این که میگم از دور بجنگین اینه که دشمنا دونه دونه متوجهتون میشن ولی از با شمشیر بخواید بجنگید یهو 2-3 نفر میبینتون و مجبورید با 2-3 نفر بجنگید.
بهترین گزینه اینه:
نژار sorcerer بیارید و dex,str,faith رو بیارید بالا.
همه ی نژادها در اول با هم فرق دارن و بعد هرجور خودتون بخواید میتونید ارتقا بدید.فقط sorcerer اول بازی قوی تره:d
يه سوال ميشه از دست اون دو تا جاينت اول بازي فرار كرد همون اول كه تازه وارد majula ميشي با همه كلاسي امتحان كردم فوق العاده سختن ميخوام بدونم ميشه فرار كرد

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
يه سوال ميشه از دست اون دو تا جاينت اول بازي فرار كرد همون اول كه تازه وارد majula ميشي با همه كلاسي امتحان كردم فوق العاده سختن ميخوام بدونم ميشه فرار كرد
منظورت از جاینت چیه ؟؟ به بونفایر majula رسیدی ؟؟ تو majula دشمنی نیست که ! اگه منظورت همون منطقه اول بازیه (کارکترت رو میسازی) راهو اشتباه رفتی !

grobs

کاربر سایت
Mar 28, 2015
29
نام
mohamad
بازیش واقعا به طرز فجیعی سخت است. و در اول به خوبی با پلیر ارتباط برقرار نمیکنه . داستانشم که اول واقعا مبهمه واقعا حال نکردم تا ارخرش بازی کنم

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
بازیش واقعا به طرز فجیعی سخت است. و در اول به خوبی با پلیر ارتباط برقرار نمیکنه . داستانشم که اول واقعا مبهمه واقعا حال نکردم تا ارخرش بازی کنم

اولش شاید سخت باشه ولی اواسطش ساده میشه.البته از شماره یک خیلی راحتتره بنظر من.

اگه فک میکنی یه گیمر حرفه ای هستی لذت بازی کردنشو به هیچ عنوان از دست نده.
از این دسته بازیهای فاخر کم وجود داره.

من اول عاشق اسکایریم بودم از اسمم معلومه فقط اینو بگم ک سیستم مبارزات دارک سولز خیلی حرفه ای تره ولی آزادیه اسکایریم رو نداره موسیقیشم به نظر من در اسکایریم کمتر به دل میشینه.

آخرین ویرایش:

grobs

کاربر سایت
Mar 28, 2015
29
نام
mohamad
اولش شاید سخت باشه ولی اواسطش ساده میشه.البته از شماره یک خیلی راحتتره بنظر من.

اگه فک میکنی یه گیمر حرفه ای هستی لذت بازی کردنشو به هیچ عنوان از دست نده.
از این دسته بازیهای فاخر کم وجود داره.

من اول عاشق اسکایریم بودم از اسمم معلومه فقط اینو بگم ک سیستم مبارزات دارک سولز خیلی حرفه ای تره ولی آزادیه اسکایریم رو نداره موسیقیشم به نظر من در اسکایریم کمتر به دل میشینه.

چند تا ودیو اموزشی دیدم تو یوتیوب و یه چیز هایی یاد گرفتم. و الانم دارم بازی رو نصب میکنم :d

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
منظورت از جاینت چیه ؟؟ به بونفایر majula رسیدی ؟؟ تو majula دشمنی نیست که ! اگه منظورت همون منطقه اول بازیه (کارکترت رو میسازی) راهو اشتباه رفتی !
نه تو ماجولا كه ميري بعد بونفاير تو ماجولا يه ساختمان كلييا مانندي در انتها هست مه وارد اون ميشي يه يك ذره اون تو راه ميري و به يه جاي زيرزميني ميرسي و يه در بسته است كنارش يه چيز اهرم ماننديه كه اويزونه و اونو ميكشي و درباز ميشه براي راحت تر فهميدن ميگم كه كانال اب هم هست و ميري و از يه حايي درمياي كه محيط باز است و يه غول بزرگ هست و جلوش هم يه غول ديگه البته شايدم راه رو اشتباهي رفتم شما راهنمايي كنيد كه بعد وارد شدن به ماجولا كجا بايد بريم

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
نه تو ماجولا كه ميري بعد بونفاير تو ماجولا يه ساختمان كلييا مانندي در انتها هست مه وارد اون ميشي يه يك ذره اون تو راه ميري و به يه جاي زيرزميني ميرسي و يه در بسته است كنارش يه چيز اهرم ماننديه كه اويزونه و اونو ميكشي و درباز ميشه براي راحت تر فهميدن ميگم كه كانال اب هم هست و ميري و از يه حايي درمياي كه محيط باز است و يه غول بزرگ هست و جلوش هم يه غول ديگه البته شايدم راه رو اشتباهي رفتم شما راهنمايي كنيد كه بعد وارد شدن به ماجولا كجا بايد بريم
متوجه شدم کجا رو میگی ! اونجا اسمش heide's of tower flame هست. بهتره اونجا رو بعد تر بری ! این نقشه خیلی کمک میکنه :
DS2map3%20with%20DLC%20area_links.jpg
الان باید بری forest of fallen giants ...

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
متوجه شدم کجا رو میگی ! اونجا اسمش heide's of tower flame هست. بهتره اونجا رو بعد تر بری ! این نقشه خیلی کمک میکنه :
DS2map3%20with%20DLC%20area_links.jpg
الان باید بری forest of fallen giants ...
ممنون خيلي كمك كرد دركل خيلي خيلي كمك كرد اگه شما اينو نميگفتيد شايد من حتي مرحله اولشم رد نميكردم اخه اين چه صيغه ايه كه ماجولاوبه ده تا جا ديگه راه داره الام مثلا گيمرا از كجا بفهمن كجا باس برن ببخشيد شما ميدونين كجانوشته بايد به كجا بريم منظورم از اين به بعده مثلا اگه دوباره به اين جاها برخورديم

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
ممنون خيلي كمك كرد دركل خيلي خيلي كمك كرد اگه شما اينو نميگفتيد شايد من حتي مرحله اولشم رد نميكردم اخه اين چه صيغه ايه كه ماجولاوبه ده تا جا ديگه راه داره الام مثلا گيمرا از كجا بفهمن كجا باس برن ببخشيد شما ميدونين كجانوشته بايد به كجا بريم منظورم از اين به بعده مثلا اگه دوباره به اين جاها برخورديم
فقط همین اوله که تقریبا فقط باید forest of fallen giants و ادامش ... بری، بقیه جاها هرکدوم بری تفاوتش خیلی نیست ! و اینکه خوبه که همه مپ رو زیر و رو کنی و مکان ها رو پیدا کنی ... حالا به عنوان کمک میتونی از این سایت کمک بگیری تو همه موارد :d
واسه ترتیب رفتن هم اینجا یه نمونه نوشته ! هرچند حتما لازم نیست طبق این ترتیب بری ! میتونی مکان ها رو بری ببینی هر کدوم راحت تره رو بری !
راستی یه خبر خوب : dark souls 2 : scholar of the first sin که شامل همه DLC ها و مقادیری تغییر میشه هم ، امروز release شد و چند روز دیگه حتما اینجا هم قابل خریداریه :x

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
من دی ال سی هاشو دانلود کرده بودم.
3تا جای جدید داشت ک برای ورودش آیتمای خاصشو میخاست و باید میخریدی تا این آیتمارو بده.
الان دیگه میشه بازی کرد به نظرتون؟

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
من دی ال سی هاشو دانلود کرده بودم.
3تا جای جدید داشت ک برای ورودش آیتمای خاصشو میخاست و باید میخریدی تا این آیتمارو بده.
الان دیگه میشه بازی کرد به نظرتون؟
باید بازی کامل رو تهیه کنی حتما ! در واقع قیمت دی ال سی ها تو قیمت بازی اومده اما واسه ما که کپی هستش انگار که دی ال سی ها مجانیه o:-)

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
حدس میزدم.
من فقط آنلاین تونستم یکی از باسهاشو بکشم ک نمیگم بازی بی نمک شه:D
حیف ک هارد اکسترنالم رو فقط پلی استیشن میخونه:(
نمدونید چجوری میشه بدونه فرمت تعمیرش کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر