Dark Souls II | Xbox 360

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دمت گرم، البته خودم بعد این پست ، پیداش کردم :d
بنظرت Petrified Dragon Bone بیشتر کجا پیدا میشه یا کجا میشه خرید؟
dragon aerie ، من میخواستم آیتمامو آپ کنم اونجا هی ascetic میسوزوندم و جمع میکردم ... (crystal lizard ها بعضا drop میکنن اگه بکشیشون)

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
اين بازي چقدر سخته ديروز خريدمش مردم اد بس سخته من هنوز اون مرحله اولم تازه وارد majura شدم و تازه با لول اپ اشنا شدم اخه اين چيه ديگه مردم اون دشمناي اول majura هم نميتونم شكست بدم اين undead بودن هم خيلي رو اعصابه حالم از قيافش در مواقع undead به هم ميخوره دوستان براي اسون تر شدن بازي راهنمايي چيزي ميديد تازه تا همينجاشم با guide رفتم لطفا درمورد خريد وسايل و شمشير بگيد كدومو بخرم يه راهنمايي كنيد تو طول عمر گيمريم چنين بازي نديده بودم عجب چيزي شده من max payne3 رو رو هارد تو دو روز تموم كردم من serious sam 3 رو تو ايكس باكس تو يه روز تموم كردم بدون چيت اما اين لامصب حتي يه مرحلشم اشكم دراومد

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
این ویژگیه این بازیه که اینقد سخته.
معمولا چیزایی که میتونی بخری زیاد ارزش ندارن.
فقط باید دشمن بکشی و نزاری حتی 100 تا سول از دست بدی.
سول جمع کن و خودتو up کن.
بازیه فوق العاده ای انتخاب کردی.
بهت خوش بگذره;)

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
این ویژگیه این بازیه که اینقد سخته.
معمولا چیزایی که میتونی بخری زیاد ارزش ندارن.
فقط باید دشمن بکشی و نزاری حتی 100 تا سول از دست بدی.
سول جمع کن و خودتو up کن.
بازیه فوق العاده ای انتخاب کردی.
بهت خوش بگذره;)
اون خيلي اوايل بازي دشمناش اسون بودن و با يه ضربه ميمردن اما اين دشمناي اول majura خيلي سخت هستن و حداقل با دو ضربه ميكشنت و بايد پنج تا بزني تا بميرن ميخوام بدونم ديگه تو بازي دشمناي اسون مثل اوايل نيست

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
اون دشمنهارو هیچ جای دیگه نخواهی دید.
یواش یواش شمشیرهای قوی تر گیرت میاد.سعی کن بازی رو اگه با نژادی غیر جادوگر شرو کردی از اول بری.اول بازی با جادوگر خیلی راحتتره.چون از دور میزنه و دمیج خوبی هم میده.
میتونی اسلحه ها رو آپگرید کنی و قویتر شی.

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
سلام...

خوب بچه ها این آپدیت آخری بازی رو آپدیت کردم و تونستم DLC مجانی Schloar of First Sin رو بازی کنم...
به همه پیشنهاد میکنم بازی کنید...

آخرش پایان دوم بازی باز میشه که در حالت عادی بدون این پچ مجانی باز نمیشد...
{پچ مجانی و 1 گیگ}
تو اسپویل کامل همه چیرو مینویسم :

خوب باید اول مطمعن باشید Vendrick رو کشته باشید...
و دوم اگر Nasadra رو کشتید با Bonfire Ascetic زندش کنید...
راستی حتما Vendrick رو قبل از Nashadra بکشید...

بعدش باید برید دنیال Scholar of First sin که یک شخصیت جدیده...
اول توی Black Gulch ظاهر میشه کنار بونفایر که غول رو کشتید...
بعدش که حرف زدید میره به Undead Crypt Entrance و بعدش حرف زدید میره به Dragon Shrine Entrance و باش حرف بزنید و YES رو بزنید....

بعدش برید Nashadra رو بکشید بجای اینکه برید داخل محیط که پایان اول باز میشه برگردید عقب تا پایان دوم باز بشه و Scholar رو بکشید...
که خیلی آسونه...

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
134
نام
رامین
سلام...

خوب بچه ها این آپدیت آخری بازی رو آپدیت کردم و تونستم DLC مجانی Schloar of First Sin رو بازی کنم...
به همه پیشنهاد میکنم بازی کنید...

آخرش پایان دوم بازی باز میشه که در حالت عادی بدون این پچ مجانی باز نمیشد...
{پچ مجانی و 1 گیگ}
یعنی نسخه ی Schloar of First Sin که هر 3 DLC بازی (Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King, Crown of the Ivory King) رو داره به صورت یک آپدیت مجانی قرار گرفته و حجمش 1 گیگه؟
یا من بد متوجه شدم؟:d

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
یعنی نسخه ی Schloar of First Sin که هر 3 DLC بازی (Crown of the Sunken King, Crown of the Old Iron King, Crown of the Ivory King) رو داره به صورت یک آپدیت مجانی قرار گرفته و حجمش 1 گیگه؟
یا من بد متوجه شدم؟:d

نه اون 3تا DLC که جدا هستند....

این یک نوع پچ/DLC مجانیه که 1 گیگ حجم داره و پایان جدید و شخصیت جدید اونطوری که تو اسپویل گفتم باز کرده...
:-"

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
دوستان من بازي رو يكي دوماه پيش گرفته بودم وليبه دليل سختي زياد نتونسته بودم بازي رو برم و ولش كردم ولي يكي از دوستان shahab skyrim گفتن بازي رو از اول با نژاد جادوگر برو و منم ميخوام برم ولي يك سوال دارم اسم نژاد جادوگر چيه wizardايا ؟ اخه من نديدم الان پرسيدم فردا برم از اول شروع كنم و يه سوال اين حادوگر تيراشتموم ميشه
update:فهميدم srcerer هست حالا يه سوال چه طور تير ميزنه نوشته 30 تا تير دارم ولي طريقه تير زدنو نميدونم

آخرین ویرایش:

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
درست فهمیدی اسمش همونه.
باید عصایی که اول بازی بهت داده رو بعنوان اسلحه دست راست اکویپ کنی و بعد با زدن R2 یکی از 30تا جادوت مصرف میشه.
موقع استفاده پیشنهاد میشه با فشار دادن R3 (ایکس باکس هم RS باید باشه فک کنم) روی دشمن مورد نظرت متمرکز شی.

- - -ویرایش - - -

کسی بازی رو گرفته؟
میشه از اون dlc های پولیشم استفاده کرد؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
دوستان من بازي رو يكي دوماه پيش گرفته بودم وليبه دليل سختي زياد نتونسته بودم بازي رو برم و ولش كردم ولي يكي از دوستان shahab skyrim گفتن بازي رو از اول با نژاد جادوگر برو و منم ميخوام برم ولي يك سوال دارم اسم نژاد جادوگر چيه wizardايا ؟ اخه من نديدم الان پرسيدم فردا برم از اول شروع كنم و يه سوال اين حادوگر تيراشتموم ميشه
update:فهميدم srcerer هست حالا يه سوال چه طور تير ميزنه نوشته 30 تا تير دارم ولي طريقه تير زدنو نميدونم
والا تا جایی که من میدونم تازه وارد های باید با Warrioir برن اون کلاس mage آخرای بازی سخت میشه به درد نمیخوره همین warriorr رو بردار و کم کم ارتقائش بده تا قوی بشه mage به درد کسایی میخوره که برای بار دوم میرن

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
والا تا جایی که من میدونم تازه وارد های باید با Warrioir برن اون کلاس mage آخرای بازی سخت میشه به درد نمیخوره همین warriorr رو بردار و کم کم ارتقائش بده تا قوی بشه mage به درد کسایی میخوره که برای بار دوم میرن

برای تازه کارا بنظر من نژاد knight یکم سخته البته اگه منظورتور از warrior این باشه.
تازه کارها طبیعتا نمیتونن خوب جاخالی بدن پس باید از دور بزنن پس همون نژاد sorcerer عالی.

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
134
نام
رامین
برای تازه کارا بنظر من نژاد knight یکم سخته البته اگه منظورتور از warrior این باشه.
تازه کارها طبیعتا نمیتونن خوب جاخالی بدن پس باید از دور بزنن پس همون نژاد sorcerer عالی.
اتفاقا واریور یا نایت برای تازه کارا مناسبه!
فقط کافیه به یه سپری که ضربات رو کامل بلاک میکنه برسن که تا اونجایی که یادمه بعد از pursuer که همون اوایل بازی میشه هم سلاح و هم سپر مناسب هست

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
شما نژاد واریور رو بردار دو تا سلاح زیر رو هم پیدا کن تا آخر بازی همه باس های رو میشه راحت با آپگرید کردن همین دوتا زد .HELLBARD که یک چیزی توی مایه های تبر زین هست ولی دستش بلنده این برای باس های کند خوبه حسابی دمیج میده یک شمشیر کوتاه هم داره یادم نیست اسمش چی بود SWORD LIGHT. اینم برای اینه که سریع بزنی البته این رو هم باید حسابی با دقت ارتقاع بدی مخصوصا حالت آتیشش رو اینطوری من خودم تا انتها رفتم .در کل سعی کنید DOGE کردن رو یاد بگیرید SHIELD و PARRY برای بعضی جاها کاربرد داره

shahab_skyrim

کاربر سایت
Mar 18, 2014
129
نام
شهاب
اتفاقا واریور یا نایت برای تازه کارا مناسبه!
فقط کافیه به یه سپری که ضربات رو کامل بلاک میکنه برسن که تا اونجایی که یادمه بعد از pursuer که همون اوایل بازی میشه هم سلاح و هم سپر مناسب هست
فقط کافیه تا نفر باهم بهتون حمله کنن اونموقع متوجه میشید سپر فاییده نداره.مخصوصا همونی که بعد از pursuer میده چون stability کمی داره و زود استامینا تموم میکنید و بعدشم مرگ.
اگه بازی رو آپدیت نکردید هم حتما از spear light استفاده کنید بازی رو خیلی ساده میکنه.
بعد آپدیت تعدادش خیلی خیلی کم میشه.
دلیل این که میگم از دور بجنگین اینه که دشمنا دونه دونه متوجهتون میشن ولی از با شمشیر بخواید بجنگید یهو 2-3 نفر میبینتون و مجبورید با 2-3 نفر بجنگید.
بهترین گزینه اینه:
نژار sorcerer بیارید و dex,str,faith رو بیارید بالا.
همه ی نژادها در اول با هم فرق دارن و بعد هرجور خودتون بخواید میتونید ارتقا بدید.فقط sorcerer اول بازی قوی تره:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر