راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
من نسخه ریلودد رو دارم کجا باید بریزم سیو ها رو؟اونجایی که تو صفحه قبل گفتین نبود؟

در یکی از اون سه تا ادرسی که گذاشتم قرار داره
C:\Users\your username\Appdata\roaming
D:\AC3 install folder
C:\Users\your username\Documents\Assassin's Creed III
امکان نداره خارج از اون سه تا باشه شما یکم دقیق تر بگرد حتما پیداش می کنی

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
نام
R ][ |/|/ |-/
در یکی از اون سه تا ادرسی که گذاشتم قرار داره
C:\Users\your username\Appdata\roaming
D:\AC3 install folder
C:\Users\your username\Documents\Assassin's Creed III
امکان نداره خارج از اون سه تا باشه شما یکم دقیق تر بگرد حتما پیداش می کنی
تو my documents یه ac3 هسته ولی توش یه فایل دیگست save هم کپی میکنم ولی نمیشه.اینم عکس فایلی که تو my documents هسته:

آخرین ویرایش:

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
تو my documents یه ac3 هسته ولی توش یه فایل دیگست save هم کپی میکنم ولی نمیشه.اینم عکس فایلی که تو my documents هسته:
نه اون فایل جیزی نیست ببین اگه پیداش نمیکنی شاید فایل هات مخفی شده بروhidden غیرفعال کن و show all رو بزن تو قسمت view مال خودم بعضی وقت ها اینطوری میشه وقتی این کار رو کردی یه بار دیگه از مسیر اولی برو حتما پیداش می کنی هایدنشو غیر فعال کن واست میاردش مطمانا دلیلش همینه

آخرین ویرایش:

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
نام
R ][ |/|/ |-/
نه اون فایل جیزی نیست ببین اگه پیداش نمیکنی شاید فایل هات مخفی شده بروhidden غیرفعال کن و show all رو بزن تو قسمت view مال خودم بعضی وقت ها اینطوری میشه وقتی این کار رو کردی یه بار دیگه از مسیر اولی برو حتما پیداش می کنی هایدنشو غیر فعال کن واست میاردش مطمانا دلیلش همینه

من show allم زدم الان که تو پوشه roaming میرم یه پوشه ubisoft هسته که توش دوتا پوشه هسته که یکی مال ac2 هسته که قبلا رو کامپیوتر بوده یکیم مال ghost recon هسته حالا چکار کنم؟

mramohamad

کاربر سایت
Jan 15, 2013
1
سلام دوستان من همون اول بازی گیر کردم اونجا که باید موس رو تکون بدی که در باز بشه ،به قسمت دومش هم رسیدم که یه میله میکنه تو قفل در و باید موس رو بالا و پایین ببری ولی هرچی موس رو بالا و پایین میبرم در باز نمیشه و میله رو در میاره
نیم ساعت باهاش ور رفتم درست نشد :-/ :-/ :(
لطفا هرکی راهنمایی یا روش خاصی بلده بهم بگه تا رد بشم
دست همگی درد نکنه :x :-*

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
من show allم زدم الان که تو پوشه roaming میرم یه پوشه ubisoft هسته که توش دوتا پوشه هسته که یکی مال ac2 هسته که قبلا رو کامپیوتر بوده یکیم مال ghost recon هسته حالا چکار کنم؟

اون فایلا نیست دنباله یه پوشه به اسم ورژن بازیت که همون reloaded هست بگرد اونجاست اون فایل های اونجا رو یه کم به حوصله بگرد شاید تو یکی از اونا باشه چون من خودم ورژن theta هستم و دقیق نمیدونم با چه اسمی مال تو سیو میشه مال خودم تو همون پوشه نوشته theta اونجاست واسه همین دقیق مال تو رو نمیدونم اگه باز پیدا نشد از یکی از دوستام پرسیدم گفت اینا اخرین مسیریه که میشه پیداش کرد

• C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\Storage\backup
  • C:\Users\<user_name>\AppData\Roaming\Ubisoft\Assassin's Creed 3\Saved Games.
  • C:\Users\<user_name>\Saved Games\Assassins Creed 3\Saved

اگه باز پیدا نشد بهت یقین میدم که ورژن بازیت این نسخه نیست اشتباه میکنی وگرنه تو همین چنتا که الان گذاشتم و قبلا گذاشته بودم هست

آخرین ویرایش:

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
نام
R ][ |/|/ |-/
اون فایلا نیست دنباله یه پوشه به اسم ورژن بازیت که همون reloaded هست بگرد اونجاست اون فایل های اونجا رو یه کم به حوصله بگرد شاید تو یکی از اونا باشه چون من خودم ورژن theta هستم و دقیق نمیدونم با چه اسمی مال تو سیو میشه مال خودم تو همون پوشه نوشته theta اونجاست واسه همین دقیق مال تو رو نمیدونم اگه باز پیدا نشد از یکی از دوستام پرسیدم گفت اینا اخرین مسیریه که میشه پیداش کرد

• C:\Program Files\Ubisoft\Ubisoft Game Launcher\Storage\backup
  • C:\Users\<user_name>\AppData\Roaming\Ubisoft\Assassin's Creed 3\Saved Games.
  • C:\Users\<user_name>\Saved Games\Assassins Creed 3\Saved

اگه باز پیدا نشد بهت یقین میدم که ورژن بازیت این نسخه نیست اشتباه میکنی وگرنه تو همین چنتا که الان گذاشتم و قبلا گذاشته بودم هست

من تو این ادرس یه چیزایی پیدا کردم:

C:\Users\DANTE\AppData\Local\Ubisoft Game Launcher\savegame_storage\c2tpZHJvdw==\54

بعدش اون فایلایی که تو پوشه 54 هسته رو پاک میکنم اونایی که گذاشتی رو ریختم دوباره نمیشه :((

Master Geralt

کاربر سایت
Jul 3, 2012
20
نام
Mr.World Wide
سلام

من یه مشکل عجیب تر دارم اول اینو بگم که من ویندوز سون دارم و تو فایل اساسینم آپدیت 1.01 هست ولی وقتی روی آیکون اساسین کلیک راست میکنم propertise رو میزنم detail رو انتخاب میکنم نوشته ورژن 1.2.2.0 درصورتی که آپدیت توی فولدر 1.01 هست . بزرگترین مشکل من اینه که تمام کرک ها چه reload . theta .skidrow رو با تمام سیو ها امتحان کردم هیچ کدوم جاب نمیده همه یا damaged save هست یا اصلا عمل نمیکنه مسیرشم درست میریزم ولی اصلا شدنی نیست لطفا زود جواب بدید

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام

من یه مشکل عجیب تر دارم اول اینو بگم که من ویندوز سون دارم و تو فایل اساسینم آپدیت 1.01 هست ولی وقتی روی آیکون اساسین کلیک راست میکنم propertise رو میزنم detail رو انتخاب میکنم نوشته ورژن 1.2.2.0 درصورتی که آپدیت توی فولدر 1.01 هست . بزرگترین مشکل من اینه که تمام کرک ها چه reload . theta .skidrow رو با تمام سیو ها امتحان کردم هیچ کدوم جاب نمیده همه یا damaged save هست یا اصلا عمل نمیکنه مسیرشم درست میریزم ولی اصلا شدنی نیست لطفا زود جواب بدید

مسیر سیوت رو بهم بگو کامل تا بهت بگم چیکار کنی

rock_punk

کاربر سایت
Jun 16, 2009
16
نام
reza
سلام خدمت دوستان . اقا یکی نیس داستانه ac3 رو کامل توضیح بده من که چقدر گشتم نبود دمتون گرم . یا حداقل دیالوگ اخر بازیو بگین ..:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر