راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

mrm2020

کاربر سایت
Oct 5, 2011
45
ببخشین، ای مطلب نسبتا بی ربط را میگم. ولی برای کسایی که زبانشون بد نیست، این سایت راهنمای بازی ها را معرفی میکنم که هم تصویریه و هم خیلی به روزه. تازه اجازه دانلود به صورت PDF را هم به صورت رایگان میده. جدیدا هم را هنمای بازی هایی مثل Far Cry و Hitman را گذاشته

http://guides.gamepressure.com

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام دوستان من یک سوال داشتم چطوری می تونم تمام لباس های کانر رو داشته باشم من فقط چهار لباس رو گرفتم اما یه عالمه دیگه هم هستند چطوری میتونم اونا رو داشته باشم ؟دی ال سی چیزی می خواد واسه داشتو اونا یا همشون تو بازی هستند اگه دی ال سی داره لطفا منو راهنمایی کنین

saafaa

کاربر سایت
Dec 9, 2012
4
کسی نبود جواب مارو بده

دادا اونو بی خیال برو پیش کاپیتان کشتی کنارش که رسیدی برو تو نقشه بعد با موس اون علامت پرانتز رو ببر روی علامت ! ابی رنگ بعد اینتر کن تا با کاپتان حرف بزنه بعد با هم میرن توی کشتی و ادامه بازی رو انجام بده. منم 1 هفته اینجا گیر کرده بودم با بد بختی تونستم انو بفهمم امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

NIKAN62

کاربر سایت
Dec 10, 2012
11
سلام دوستان من یک سوال داشتم چطوری می تونم تمام لباس های کانر رو داشته باشم من فقط چهار لباس رو گرفتم اما یه عالمه دیگه هم هستند چطوری میتونم اونا رو داشته باشم ؟دی ال سی چیزی می خواد واسه داشتو اونا یا همشون تو بازی هستند اگه دی ال سی داره لطفا منو راهنمایی کنین

سلام رفیق شما که جلوتراز منی لطفا راهنمایی کن توی مرحله اول که عکسش گذاشتم چطوری باید اون نیزه که می افته توی دره بگیری
بعد از روی پله ها بپری بری بالا
مرسی از راهنمایی

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام رفیق شما که جلوتراز منی لطفا راهنمایی کن توی مرحله اول که عکسش گذاشتم چطوری باید اون نیزه که می افته توی دره بگیری
بعد از روی پله ها بپری بری بالا
مرسی از راهنمایی

دوست خوبم نگاه من سه بار این بازی رو تمومش کردم ولی همچین چیزی ندیدم که بخوایی اینجا نیزه یا چیز دیگه ای رو بگیری اینجا بعد فیلمشه که می افته پایین بعد از روی اون چوب ها بپر اونجا هیچ نیزه ای نیست که بخوایی بگیریش باید بعد پله اول بپری رو اون چوب خم شده که توی عکس می شه دید مطمان باش هیچ نیزه ای نیست کاملا عادیه چطوری از روی ساختمون ها میپریدی تو نسخه های قبلی اینجا هم همینطوره

NIKAN62

کاربر سایت
Dec 10, 2012
11
دوست خوبم نگاه من سه بار این بازی رو تمومش کردم ولی همچین چیزی ندیدم که بخوایی اینجا نیزه یا چیز دیگه ای رو بگیری اینجا بعد فیلمشه که می افته پایین بعد از روی اون چوب ها بپر اونجا هیچ نیزه ای نیست که بخوایی بگیریش باید بعد پله اول بپری رو اون چوب خم شده که توی عکس می شه دید مطمان باش هیچ نیزه ای نیست کاملا عادیه چطوری از روی ساختمون ها میپریدی تو نسخه های قبلی اینجا هم همینطوره

باز دم شما گرم جواب دادی سلام من مشکلم اینه باکدوم دکمه های کیبورد میپره من تا میرم روی پله اول همون جا میشینه شیفت با w میزنم از لبه بادستاش اویزون میشه شیفت با A میزتم یه حهش به سمت چپ میکنه فایل راهنمای تموم مراحل بازی رو دارم عکس این مرحله نوشته RT نگه دار A بزن من میزنم هیچ حرکتی نمیکنه رفیق بازم مرسی جواب میدی

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
باز دم شما گرم جواب دادی سلام من مشکلم اینه باکدوم دکمه های کیبورد میپره من تا میرم روی پله اول همون جا میشینه شیفت با w میزنم از لبه بادستاش اویزون میشه شیفت با A میزتم یه حهش به سمت چپ میکنه فایل راهنمای تموم مراحل بازی رو دارم عکس این مرحله نوشته RT نگه دار A بزن من میزنم هیچ حرکتی نمیکنه رفیق بازم مرسی جواب میدی

دوستم گلم نگا کن تو وقتی که w رو نگه داشتی هم زمان کلیک راست و space رو هم بگیر یعنی هرسه تاشونو باهم نگه داراون وقت با تمامه سرعتش میره و از روی همه ی موانع می پره اگه فقط wو space رو بگیری اویزون میشه و نمیپره باید همزمان با اون دوتا دکمه با کلیک راست رو هم بگیری

NIKAN62

کاربر سایت
Dec 10, 2012
11
دوستم گلم نگا کن تو وقتی که w رو نگه داشتی هم زمان کلیک راست و space رو هم بگیر یعنی هرسه تاشونو باهم نگه داراون وقت با تمامه سرعتش میره و از روی همه ی موانع می پره اگه فقط wو space رو بگیری اویزون میشه و نمیپره باید همزمان با اون دوتا دکمه با کلیک راست رو هم بگیری

دست گلت درد نکنه مرسی از راهنمایت رفیق بازم دمت گرم من کلا تو کاره مدال افتخارم جدیدا این جور بازی هارو انجام میدم مثل شما حرفه ای نیستم
زنده باد رفیق

MR_Mehdi

کاربر سایت
Oct 5, 2012
67
اونایی ک تموم کردن مرحله اخر چی میشه

---------- نوشته در 08:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:18 PM ارسال شده بود ----------

اونایی ک تموم کردن مرحله اخر چی میشه می خوام بدونم واسم مهمه چون من چارز لی می کشم تموم میشه بازی

mm24

کاربر سایت
Jun 13, 2012
3
در مورد لباس ها(outfit):

1.لباس کانر:که تو مراحل اصلی بهت میدتش.
2.لباس الطائر:باید تمام مراحل اصلی رو 100% کنی
3.لباس achills:بعد از پایان مراحل homestead
4.لباس بومی کانر:با گرفتن تمام پر ها
5.لباس زندانی ها:بعد از فرار کردن از زندان
6:لباس Ezio:با گرفتن 30 امتیاز uplay
7.لباس اولین assassin های وارد شده به آمریکا:خرید بازی از آمازون(که خودشون به صورت dlc توش میزارن)
8.لباس کاپیتانی کانر:دقیقا نمی دونم باید از کدوم سایت میخریدی تا بهت میداد.
(دو تای آخر برای ایرانی ها تقریبا غیر ممکنه)

mm24

کاربر سایت
Jun 13, 2012
3
یه چیز جالب دیدم.
توی این آدرس نسخه deluxe رو برای دانلود گذاشته اونم فقط با 300 مگابایت(من خودم امتحان نکردم)
ALL ABOUT ASSASSIN - ASSASSINS CREED 3 را به نسخه ی DELUXE تبدیل کنید
(برای گرفتن outfit هشتم باید از این نسخه استفاده کنید)

---------- نوشته در 12:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:13 AM ارسال شده بود ----------

اونایی ک تموم کردن مرحله اخر چی میشه

---------- نوشته در 08:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:18 PM ارسال شده بود ----------

اونایی ک تموم کردن مرحله اخر چی میشه می خوام بدونم واسم مهمه چون من چارز لی می کشم تموم میشه بازی

آخرش همینطوری.
داستان بسیار ضعیفی داره،اول بازی تا مموری9-10 داستانش خوبه ولی از اون به بعد خیلی بیخود تموم میشه.یعنی بی معنی ترین پایانی که دیدم این بوده...

---------- نوشته در 12:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:16 AM ارسال شده بود ----------

، اقااااااااااااا من نصفه بازی را رفتم هنوز نفهمیدم چطوری میشه از این نوچه ها گرفت ، فقط همین قصابه را دارم ، چه کنممممممممممم !!!!!!!!!!
ممنون میشم زود جواب بدید

توی نقشه یه سری علامت شکل پرگار هست که باید بری پیش اونا و ماموریت هارو انجا بدی،بعد از اینکه تقریبا 75% ماموریت های هر منطقه رو رفتی بقیه ی علامت ها ناپدید میشه و باید بگردی و پیداشون کنی.
بعد از تموم شدن اونا یه ماموریت دیگه به همون شکل توی نقشه میده(البته رنگش فرق داره)بعد از انجام او یه assassin دیگه در اختیار میگیری.
اگه باز هم نامفهومه بگو تا بیشتر توضیخ بدم

---------- نوشته در 12:26 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:24 AM ارسال شده بود ----------

کسی چلنج building the homestead رو رد کرده؟
من تموم کاراش رو انجام دادم ولی تموم نمیشه...

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
رفقای عزیز کسی اطلاعی از سلاح ها و لباس هاو.....کلا" چیز میز های مخفی بازی داره....راستی جای هانتر خالی کسی نیست بهش بگه بیاد اینجا کمک کنه....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر