راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

milad999999

کاربر سایت
Apr 3, 2015
37
درمورد کتاب راهنمایی میخام

درمورد استاد کانر هم نه توی خونست نه بیرون یعنی مرده ؟ چون من خیلی دوسش دارم

وچون سیو نصب کردم نمیدونم مرده یانه

- - -ویرایش - - -

راهنمایی میخام درمورد شمشیر

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza

- - -ویرایش - - -

داداش ببین شمشیر از یه راه بدست میاد اون علامت ها هستن شبیه فنجون سفید رنگ باید همه اونارو بگیری تا مراحل دریای برات باز شه البته باز میشه ولی برا ادامه ش نیازه همش رو بگیری بعد تو یکی از این مراحل دریای یه شمشیر سبز دست بهت میده مراحل دریایی هم که همون شکل فنجون هستن رو باید بری علاوه برشمشیر تو یکی از همون مراجل فکر کنم اخرینش یه انگشتر بهت میده که 70 درصد تیر های شلیک شده رو از سمتت منحرف میکنه اونم با یه هاله ی زرد رنگ هنگام برخورد گلوله مشاهده میشه
بعد اگه مراحل homestate رو رفته باشی میبینی اکیلیز یا همون استاد کانر میمیره اخرش پس دنبالش نگرد:d

- - -ویرایش - - -

خوب اون دره که زیر شهر بوستونه چیه اخه میگن اونو که باز کنی یه لباس سرخ پوست هست توش

- - -ویرایش - - -

توی عکس لباس های کانر دیدم دوتا تفنگ داره
اون دره هم یه مراخل اضافی برات باز میکنه هیچ لباسی هم بهت نمیده قرار بود اون لباس سرخئوست به عنوان دی ال سی براش بیاد که نیومد بعد برای اسلحه ی دوم باید جا تفنگی تو کرافت کنی فکر کنم اسمش twins یه همچین چیزی بود ببین منابع نیازش چیه اونو که ساهتی یه بار دیگه بری فروشگاه رو خرید اسلحه بری دو تا رو میاره برات

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام

- - -ویرایش - - -

در مورد كتابه

ببين وقتي كتابو باز ميكني سه گزينه داره گزينه ي اول مال چوب و وسايل ديگره كه در ادامه توضيح ميدم گزينه ي دوم براي ساختن وسايله.ميتوني توش وسايلي درست كني تا تفنگ يا باروت بيشتر و... بگيري و خيلي جيز هايه ديگه و شمشير لينكولن و ......
براي اين كار بهتره مراحل homestate davenport فكر كنم اسمش بود رو تموم كني تا يك شهر با مردم داشته باشي كه بعضي از كار هارو همين مردم انجام ميزن.وقتي خواستي وسيله اي بسازي وقتي روش كليك ميكني موادي كه ميخواد رو مينويسه اون ها رو ميتوني از قسمت اول تهيه كني بعضي مواد هم بايد درست كني اون ها رو هم ميتوني از قسمت دوم پيدا كني.وقتي وسيله اي رو ساختي ميري روي قسمت سوم.بعد از توي قسمت دوم ميتوني كشتي تهيه كني تا بتوني وسايل رو برسوني به يك مغازه تا به دستش بياري.ترجيحا كشتي بردار چون سريع تر از كالسكه هست.بعد بقيه كارهاش هم ساده هست ديگه:d

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
چجوری به Uplayوصل بشم تا بتونم لباس اتزیو رو بگیرم
نمیتونی که به uplay وصل شی بازیت که اورجینال نیست باید ابدیت بازی رو نصب کنی بعد کرکش کنی همه لاباس ها و یه سری اسلحه و یه مرحله اضافی برات باز میکنه

- - -ویرایش - - -

چجوری به Uplayوصل بشم تا بتونم لباس اتزیو رو بگیرم

تو این پست توضیح دادم باس چیکار کرد
http://forum.bazicenter.com/thread71713/page15/#post2434356

mohammad122

کاربر سایت
Jun 17, 2016
1
سلام دوستان من تو بازی اساسین تو اون قسمت گیر کردم که باید پنج نفرو بکشی یه نفر که پای اسبشه تنهاس اونو کشتم سه نفر سوار به اسب دارن میرن اونا هم کشتم ولی اون اخری خیلی سخته چجوری رد کنم سوار به اسب از منم خیلی دوره چجوری برسم بهش تا میخوام برسم میرسه به مقصدش لطفا کمک کنید

happyman_404

کاربر سایت
Mar 7, 2018
1
اگه کسی مشکلی در Assassins Creed 3 داره در این بخش مطرح کنه ممنون امیدوارم بتونم کمکتون کنم;)
سلام خسته نباشید
من تو این تیکه گیر کردم(seqence3-execution is everything) و نمی دونم چطوری نقشه رو بردارم.لطفا راهنمایی کنید

SepehrBagheri86

کاربر سایت
Apr 2, 2018
2
سلام.من سه چهار روزه که توی مرحله ای گیر کردم.توی سکانس چهارم.همون مرحله ای که کنون(cannon)به دوستش چیز میز یاد میده. اولین بار که رفتم دوستش تویه رود خونه پرت میشه. رفتم نجاتش دادم ولی دوباره پرت شد توی آب ولی بر نگشت.توی نقشه هم هیچی نبود.هی این ور و اونور رفتم.روز بعد اصلا دوستش نبود.از اینترنت دیدم یه مسیریو میگه برم.همون جایی که باید برم روی لونه ی عقاب. توی سایت که عکس گرفته بود روی لونه علامت داشت.ولی من که رفتم علامت رو نداشت. وقتی بازی رو از جایی که سیو شده شروع می کنم.دوباره نگفته باید چیکار کنم.

Mahdi 7898

کاربر سایت
Oct 20, 2018
1
در یکی از اون سه تا ادرسی که گذاشتم قرار داره
C:\Users\your username\Appdata\roaming
D:\AC3 install folder
C:\Users\your username\Documents\Assassin's Creed III
امکان نداره خارج از اون سه تا باشه شما یکم دقیق تر بگرد حتما پیداش می کنی
همشو میتونی بگیری البته اگه سیو منو دانلود کنی وگرنه اگه بخوایی خودت همشو بگیری باید این dlc رو تو محل سیوت کپی کنی
http://s3.picofile.com/file/75815678...rucie.rar.htm
اخه نمیشه من لباس Ezio فقط میخوام

amirhossein4570

کاربر سایت
Nov 16, 2018
2
سلام . خسته نباشد . من سیو 94 درصد بازی اساسین کرید 3 رو زدم کار کرد. تو بازی چندتا مرحله رو رفتم بعدش هم رفتم به یک شهر . بعد از اون شهر دیگه هیچ مرحله ای برام نمیاد . بازی هم هنوز تموم نشده . لطفا کمکم کنید .بگید که چیکار کنم.:sob::Thinking:

amirhossein4570

کاربر سایت
Nov 16, 2018
2
سلام . یه سوال دیگه هم داشتم . من نمیتونم با تیر و کمان یا بمب و این چیزا حمله کنم . فقط با یه شمشیر میشه حمله کرد. تیر و کمان هم پشت شخصیته ولی نمیتونم بیارم پایین و شلیک کنم . لطفا کمک کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر