راهنمای کامل بازی Assassins Creed 3

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
زعزیز کل درایو c رو زیرو رو کردم و تمام تیک های هیدن رو برداشتم و حتی فایلهای محافظت شده سیستم رو هم اشکار کردم و سرچ کردم اما پیدا نکردم که نکردم.بازی رو هم هروقت باز می کنم از همون دنیای مدرن که توش موندم وکاریش نمیشه کرد لود میشه و نمیشه برگشت به سکانس قبل.من به قدری عاشق بازی و کلا کارهای کامپیوتری و اندرویدو...هستم که دیگه اطرافیان همه با روحیاتم اشنا هستن و تعریف از خودم نمی کنم اما به خدا هر کس باز دوروبریام به مشکلی برمیخوره تو اجرای بازی و کرک کردن و مشکل های دیگه کامپیوتر و ویندوز و مسائل اندروید و...از من مشاوره میگیره و واقعا اولین باره که همچین مشکلی برام پیش اومده و دارم تو یه انجمن گیم مطرح می کنم برای حلش.راستی نگفتید با مشخصاتی که من از مرحله اخری گفتم یعنی مراحل اصلی بازی رو تموم کردم یا نه؟؟؟در ضمن خیلی خیلی ممنونم ازتون بایت اینکه دارید وقت میذارید برای حل مشکلم

اره داداش میدونم الان همه کارشون درسته خیلی چیز ها هست که بعضی ها میدونن و ما نمیدونیم و خیلی چیز ها هست که ما میدونیم و بقیه نمیدونن خب با این اوصاف که شما میگید من میتونم در مورد خیلی چیز ها از شما نظر بخوام و از تون کمک بخوام حالا گذشته از این حرف ها خب دیگه همه مراحل اصلی دیگه بعد از اومدن اسم های تولید کنندگان بازی تموم شده فقط مونده در نهایت مراحل فرعی حالا که مسیر سیوت هم نیست کاملا مشخصه مشکل از بازی بوده نیازی نیست زیاد دنبالشو بگیری همین که مراحل اصلی بازی رو تموم کرذی خیلی خوبه اگه خواستی بقیه رو انجام بدی فکر کنم باید یه نسخه بهترشو گیر بیاری و بازی کنی که نیازی نیست اینقدر واسه این بازی وقت بزاری ولی من مشکل رو پی گیری میکنم شاید کس دیگه ای هم این مشکل رو داشت ببینم بهم جواب میدن

ACIII

کاربر سایت
Feb 23, 2013
8
داداش تمام اپدیت هاشو دانلود کردم از 1.01 تا 1.05 اما متاسفانه هیچ کدومشو نصب نمی کنه.به ترتیب از 1.01 شروع کردم اما از همون اولین اپدیتش یعنی 1.01 ارور داد و نصب نکرد.اینم پیغامی که دارد could not retrieve installation folder! installation will be abort

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
داداش تمام اپدیت هاشو دانلود کردم از 1.01 تا 1.05 اما متاسفانه هیچ کدومشو نصب نمی کنه.به ترتیب از 1.01 شروع کردم اما از همون اولین اپدیتش یعنی 1.01 ارور داد و نصب نکرد.اینم پیغامی که دارد could not retrieve installation folder! installation will be abort

نه مشکل از بازی تون بوده چون ابدیت ها هم همخونی ندارن باهاش چاره ای نیست باید یه نسخه دیگه شو بگیرین سخه ی theta یا reloded این دوتا برا ما از همه بهترن ابدیت ها رو داشته باش روزی اگه نسخه دیگ شو تهیه کردی اونا رو نصب کن که هم مراحل اضافی تری داره و هم باعث هم خونی dlc های بازی ووو.... در ضمن ببخشید که من هی شما رو اینور و اونور کشوندم فکر نمیکردم مشکل از بازی باشه حالا دیگه کاریش نمیشه کرد

ACIII

کاربر سایت
Feb 23, 2013
8
اره داداش میدونم الان همه کارشون درسته خیلی چیز ها هست که بعضی ها میدونن و ما نمیدونیم و خیلی چیز ها هست که ما میدونیم و بقیه نمیدونن خب با این اوصاف که شما میگید من میتونم در مورد خیلی چیز ها از شما نظر بخوام و از تون کمک بخوام حالا گذشته از این حرف ها خب دیگه همه مراحل اصلی دیگه بعد از اومدن اسم های تولید کنندگان بازی تموم شده فقط مونده در نهایت مراحل فرعی حالا که مسیر سیوت هم نیست کاملا مشخصه مشکل از بازی بوده نیازی نیست زیاد دنبالشو بگیری همین که مراحل اصلی بازی رو تموم کرذی خیلی خوبه اگه خواستی بقیه رو انجام بدی فکر کنم باید یه نسخه بهترشو گیر بیاری و بازی کنی که نیازی نیست اینقدر واسه این بازی وقت بزاری ولی من مشکل رو پی گیری میکنم شاید کس دیگه ای هم این مشکل رو داشت ببینم بهم جواب میدن
بله.درست می فرمایید.اگر در اینده به مشکلی برخوردید خوشحال میشم اگر کمکی ا دستم بربیاد براتون انجام بدم.خوب پس اگر مراحل اصلی تموم شده بیخیال مراحل فرعیش میشم و حوصله دوباره دانلود کردنش رو ندارم و به دردسرش نمیارزه با این سرعت 256 که اونم الان چند روزه درحد دایل آپ شده از بس افت کرده.(از بس که خدمات عالی ارایه می کنن و واقعا همه هم راضین از این ...)اشتباه کردم از اول از بس تو کف بودم سریع تر دانلودش کنم رفتم نسخه بلک باکس رو گرفتم.اونم یه مشکلاتی پیش اومد و سرمم شلوغ بود که نتونستم همونموقع که اومد بازی کنم و فقط الکی گرفتم دانلودش کردم و تازه دوهفته پیش نصبش کردم.بگذریم.بازم ممنون از اینکه وت گذاشتین و پاسخم رو دادید.اینم ایمیلمه:Manidestination91@yahoo.com.

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
بله.درست می فرمایید.اگر در اینده به مشکلی برخوردید خوشحال میشم اگر کمکی ا دستم بربیاد براتون انجام بدم.خوب پس اگر مراحل اصلی تموم شده بیخیال مراحل فرعیش میشم و حوصله دوباره دانلود کردنش رو ندارم و به دردسرش نمیارزه با این سرعت 256 که اونم الان چند روزه درحد دایل آپ شده از بس افت کرده.(از بس که خدمات عالی ارایه می کنن و واقعا همه هم راضین از این ...)اشتباه کردم از اول از بس تو کف بودم سریع تر دانلودش کنم رفتم نسخه بلک باکس رو گرفتم.اونم یه مشکلاتی پیش اومد و سرمم شلوغ بود که نتونستم همونموقع که اومد بازی کنم و فقط الکی گرفتم دانلودش کردم و تازه دوهفته پیش نصبش کردم.بگذریم.بازم ممنون از اینکه وت گذاشتین و پاسخم رو دادید.اینم ایمیلمه:Manidestination91@yahoo.com.

خواهش میکنم داداش وظیفه بود ولی عجب شما با سرعت 256 این بازی رو دان کردید به قول خودتون که سرعتش با دایل اب فرق چندانی نمیکنه واقعا خیلی خوبه خوش حال شدم از مصاحبت باشما ان شا الله که تو این سایت مشکلاتی که برای بازی کردن دارین بتونه براتون مفید واقع بشه و مشکلاتتونو حل کنه من دوباره مزاحم شما خواهم شد :)
reza_rash329@yahoo.com

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
باسلام

من در مرحله ای که گرگ ها حمله کردن گیر کردم میشه بگین کدوم کلید ها رو باید بزنم

خب تو اون لحظه که حمله میکنه بهت میگه معمولا کلیک راست space و e و q هست بهت میگه که باید چیرو بزنی فقط باید سریع باشی البته تو بعضی از بازی های بچه ها کلید ها رو به صورت یه مربع کوچیک نشون میده که در اون صورت بازیت مشکل داره و باید بری ابدیت هاش رو دان کنی و نصب کنی

ariax77

کاربر سایت
Mar 23, 2012
12
سلام. آقا من دهنم سرویس شد نمیتونم چارلز لی رو بکشم! چیکار باید بکنم دقیقا؟!!!! نمیدونم چرا کانر تو این مرحله انقد خنگ شده! چیکار باید بکنم؟! ترینری چیزی نیست واسه اینکه زود بگیرم نفله ش کنم؟!

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
سلام. آقا من دهنم سرویس شد نمیتونم چارلز لی رو بکشم! چیکار باید بکنم دقیقا؟!!!! نمیدونم چرا کانر تو این مرحله انقد خنگ شده! چیکار باید بکنم؟! ترینری چیزی نیست واسه اینکه زود بگیرم نفله ش کنم؟!

اها میدونم چی میگی تند میره بهش نمیرسی نه متاسفانه ترینر هارو همش امتحان کردم هیچ کدوم نمیتونن کاری بکنن حتی خونت هم 100 بشه باز خلی هنوز جلو پاتو تشخیص نمیدی :d
البته باید یکم میانبور بزنی از قسمت هایی که میره به سمت چپ بپری بری نه اینکه دنبالش بری کلا چیز خاصی نداره باید یکم سریع باشی و دقت بخرج بدی متاسفانه این یکی کمک نداره

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین

اها میدونم چی میگی تند میره بهش نمیرسی نه متاسفانه ترینر هارو همش امتحان کردم هیچ کدوم نمیتونن کاری بکنن حتی خونت هم 100 بشه باز خلی هنوز جلو پاتو تشخیص نمیدی :d
البته باید یکم میانبور بزنی از قسمت هایی که میره به سمت چپ بپری بری نه اینکه دنبالش بری کلا چیز خاصی نداره باید یکم سریع باشی و دقت بخرج بدی متاسفانه این یکی کمک نداره

اگه مرحلهء آخر رو میگید که اصلا نباید بگیریدش وباید دنبالش کنید و اون نیمه بودن خون هم جزو مرحله است...:dاینقد دنبالش میکنید که مرحله تمام میشه...:D

US_ENTERPRISE

کاربر سایت
Jul 17, 2013
24
نام
Pooriya Rz
اگه مرحلهء آخر رو میگید که اصلا نباید بگیریدش وباید دنبالش کنید و اون نیمه بودن خون هم جزو مرحله است...:dاینقد دنبالش میکنید که مرحله تمام میشه...:D
اسم مرحله فک کنم CHASING LEE باشه CHASE یعنی دنبال کردن و باید دنبالش بری تا بعد هردو اسیب ببینن و بعد کانر لی رو تو یه کافه میکشه!

purya.a

کاربر سایت
Jul 19, 2013
17
من تو اون جاش گیر کردم که برف زیادی میاد و هنوز پدر کانر هستم توی یه پادگان باید به حرف های دو نفر گوش بدی بعد از این که گوش میدم باید برم بیرون اما اونا شک می کنن ومن میبازم لطفا کمک کنید

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
اسم مرحله فک کنم CHASING LEE باشه CHASE یعنی دنبال کردن و باید دنبالش بری تا بعد هردو اسیب ببینن و بعد کانر لی رو تو یه کافه میکشه!

اره خب منم منظورم همین بود باید بری دنبالش اما این دوستمون گفت من نمیتونم بهش برسم برا همین گفتم باید سریع باشه تا گمش نکنه b-)

- - -ویرایش - - -

ببخشید درسته اینجا نمتونیم بگیریمش منم منظورم از اینکه نباید دنبالش بری این بود که دقیق نباید پشت سرش بدوی باید از میانبر ها بری تا ازش عقب نمونه

- - -ویرایش - - -

من تو اون جاش گیر کردم که برف زیادی میاد و هنوز پدر کانر هستم توی یه پادگان باید به حرف های دو نفر گوش بدی بعد از این که گوش میدم باید برم بیرون اما اونا شک می کنن ومن میبازم لطفا کمک کنید

داداش میز های دور وبر تو نگا کن یه هاله ی سفید رنگی دورشونو گرفته نزدیک اون میز ها برو بعد وقتی که بهت حمله میکنن e رو بزن اونا پرت میکنه به طرف میز ها
در مراحل اخر هم پدر خود کانر رو باید اینجوری کشت و یه سری مرحله فرعی دیگه تمپلار هارو باید پرت کنی سمت میز ها

purya.a

کاربر سایت
Jul 19, 2013
17
بابا من هنوز سکانس 3 هستم یه جاش هست توی پادگان که اگه بهت شک کنن یه علامت قرمز میاد بالا سرشون که اگه در گیر شی می بازی و اصلا نمی تونی بجنگی مگه اینکه از تیغ مخفی استفاده کنی که نمیشه اینجوری همرو کشت

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
بابا من هنوز سکانس 3 هستم یه جاش هست توی پادگان که اگه بهت شک کنن یه علامت قرمز میاد بالا سرشون که اگه در گیر شی می بازی و اصلا نمی تونی بجنگی مگه اینکه از تیغ مخفی استفاده کنی که نمیشه اینجوری همرو کشت

اها تو این مرحله ابتدا باید اون دونفری رو که تعقیب میکنی به حرفاشون گوش بدی بعد از این که رفتی و اون شی ء مورد نظر رو برداشتی نمیتونی درگیر شی باید یکم اروم خودتو به خرجی برسونی اگه دیدی کسی جلوی خروجی هست پشت یه دیوار قایم شو بطوریکه به دیوار تکیه میده و مخفیانه نگا میکنه e رو بزن سوت میزنه سرباز میاد سمتت همین که نزدیک شد با خنجر مخفی بزنش میکشدش میاردش پشت دیوار بعد دوباره برا یکی دیگه هم همین کارو میتونی بکنی اگرم فقط یه نفر مونده بود میتونی اروم از پشت سر با تیرو کمان یا هر چیز دیگه ای اونو از پا دربیاری و بعد سری بدو و خودتو به زن سرخ پوسته برسون اینجا نکته ی خاصی نداره اگه قبلا بازی های assassins رو انجام داده باشی میدونی که چطور باید از این قسمت ها جون سالم بدر ببری وگرنه برا اولین بار یکمی فقط یکمی سخته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر