آموزش مولتي پلير و Co Op بازي Far Cry 3 (كرك شده)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
قسمت چند نفره بازی فارکرای 3 بلافاصله بعد از عرضه کرک شده و شما میتوانید طبق آموزش زیر به راحتی با دوستان خود مولتی بازی کنید. حتی بخش جدای کو آپ (Co op) هم به راحتی قابل بازی کردن است و تا چهار بازیکن را پشتیبانی میکند.

1. بازی را نصب کنید و هیچ گونه کرکی نریزید.
  2. Uplay را از اینجا دانلود کرده و نصب کنید.
  3. کرک مولتی پلیر بازی را از یکی از سرورهای اینجا دانلود کنید و در مسیری که Uplay را نصب کردید بریزید.
  4. فقط در صورتی که از نسخه‌ی کم حجم بلک باکس (Black box) استفاده میکنید این فایل را نیز دانلود کنید (هم این فایل لازم است هم کرک مولتی پلیر در شماره 3)
  5. Uplay را باز کنید و وارد شوید. اگر عضو نیستید از همان جا عضو شده و لاگین کنید.
  6. آخرین نسخه نرم افزار تانگل (Tunggle) را از این لینک دانلود کنید،‌ در آن عضو شوید و لاگین کنید. سپس وارد روم Far Cry 3 شوید.
  7. بازی را اجرا کنید و اگر از شما شماره سریال خواست بدون وارد کردن چیزی روی اوکی کلیک کنید.
  8. بازی در این لحظه باید آپدیت شود که حجم زیادی دارد. میتوانید از قبل آپدیت را دانلود کرده و خودتان بازی را آپدیت کنید. برای اینکار قبل از باز کردن بازی آپدیت را جداگانه از سرور پی سی دی و از اینجا دریافت کرده و نصب کنید و سپس بازی را اجرا کنید. (اگه لينك كار نكرد بريد به اين لينك و آپديت 1 رو دانلود كنيد)
  9. وارد بخش Multi Player یا Co op شوید و به بازیها در صورت موجود بودن وصل شوید.

چگونه با دوستان خود بازی کنیم؟

برای این کار باید دوستان خود را در Uplay اد کنید. در محیط نرم افزار یو پلی روی Friends کلیک کنید و با داشتن آی دی دوستتان در یو پلی او را اضافه کنید. بدین ترتیب اسم او در داخل بازی بین دوستانتان قرار میگیرد و شما میتوانید انها را به بازی خود دعوت کنید.

اين آموزش رو در وبلاگ خودم هم گذاشتم: Baziwood.ir

من خودم با اين روش يه دست مولتي زدم و بايد بگم خيلي ميچسبه. كو آپش هم 4 نفره هست و مراحل و شخصيت هاي جداگانه اي داره.
ID من در يو پلي: hosseincode

==================

دانلود فيلم آموزشي با حجم 50 مگابايت از تيم IC
How To play FC3 Online.mp4

==================

با اومدن پچ هاي جديد ديگه اين آموزش كار نميكنه و هيچ راهي براي مولتي بازي كردن نيست. اگه روش جديدي پيدا شد آپديت ميشه.

آخرین ویرایش:

reza4087

کاربر سایت
Apr 1, 2010
147
دوست عزیز ممنون بابت پاسختون
این کارایی که گفتینو انجام دادم قبلا
منظور من پیدا کردن سرور و ... بود

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
دوستان آپدیت 1.4 اومده
یکی دانلود کنه تست کنه ببینیم درست میشه این توی لودینگ موندن؟!
که به احتمال زیاد نمیشه:D

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
دوستام من وقتی می خوام توی u play ثبت نام کنم یه ایروری بالاش میده که زرده بعدم آخرش زده ساپورت چطوری میشه اونو درست کرد؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دوستام من وقتی می خوام توی u play ثبت نام کنم یه ایروری بالاش میده که زرده بعدم آخرش زده ساپورت چطوری میشه اونو درست کرد؟

بابا کلا این روش منطفی شده . دیگه کار نمیکنه

parsa.l

کاربر سایت
Oct 25, 2012
3
salam man update 1.04 ro rikhtam dige bazim bala nemiad
chetori mitonam pakesh konam :(

آخرین ویرایش:

hps

کاربر سایت
Jul 15, 2008
168
نام
حسین
سلام دوستان لطفا کمک . من پچ 1.04 رو دانلود کردم اما وقتی میخوام نصب کنم میگه فصای خالی کافی نیست ! 600 مگابایت فضای کافی میخواد .من تمامیه درایوهام بیش از 2 گیگ هست ! چه کنم !!؟؟؟

nod33

کاربر سایت
Oct 8, 2011
337
سلام دوستان
با نسخه ی Unlockled Version میشه انلاین بازی کرد ؟

minecraft

کاربر سایت
Feb 6, 2013
233
دوستان چه طور میشه اینو بدون اینترنت و فقط با شبکه بازی کرد

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
آپدیت شماره 1.05 هم اومده کسی امتحان کرده؟
کی اومده؟
من یک آپدیتی گرفتم فکر کنم 1.05 بود ولی با اینم درست نشده بود

بابا مخصوصا یوبی این کارو کرده که نتونن مولتی پلیر بازی کنن با یو پلی هک شده:|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر