آموزش مولتي پلير و Co Op بازي Far Cry 3 (كرك شده)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
قسمت چند نفره بازی فارکرای 3 بلافاصله بعد از عرضه کرک شده و شما میتوانید طبق آموزش زیر به راحتی با دوستان خود مولتی بازی کنید. حتی بخش جدای کو آپ (Co op) هم به راحتی قابل بازی کردن است و تا چهار بازیکن را پشتیبانی میکند.

1. بازی را نصب کنید و هیچ گونه کرکی نریزید.
  2. Uplay را از اینجا دانلود کرده و نصب کنید.
  3. کرک مولتی پلیر بازی را از یکی از سرورهای اینجا دانلود کنید و در مسیری که Uplay را نصب کردید بریزید.
  4. فقط در صورتی که از نسخه‌ی کم حجم بلک باکس (Black box) استفاده میکنید این فایل را نیز دانلود کنید (هم این فایل لازم است هم کرک مولتی پلیر در شماره 3)
  5. Uplay را باز کنید و وارد شوید. اگر عضو نیستید از همان جا عضو شده و لاگین کنید.
  6. آخرین نسخه نرم افزار تانگل (Tunggle) را از این لینک دانلود کنید،‌ در آن عضو شوید و لاگین کنید. سپس وارد روم Far Cry 3 شوید.
  7. بازی را اجرا کنید و اگر از شما شماره سریال خواست بدون وارد کردن چیزی روی اوکی کلیک کنید.
  8. بازی در این لحظه باید آپدیت شود که حجم زیادی دارد. میتوانید از قبل آپدیت را دانلود کرده و خودتان بازی را آپدیت کنید. برای اینکار قبل از باز کردن بازی آپدیت را جداگانه از سرور پی سی دی و از اینجا دریافت کرده و نصب کنید و سپس بازی را اجرا کنید. (اگه لينك كار نكرد بريد به اين لينك و آپديت 1 رو دانلود كنيد)
  9. وارد بخش Multi Player یا Co op شوید و به بازیها در صورت موجود بودن وصل شوید.

چگونه با دوستان خود بازی کنیم؟

برای این کار باید دوستان خود را در Uplay اد کنید. در محیط نرم افزار یو پلی روی Friends کلیک کنید و با داشتن آی دی دوستتان در یو پلی او را اضافه کنید. بدین ترتیب اسم او در داخل بازی بین دوستانتان قرار میگیرد و شما میتوانید انها را به بازی خود دعوت کنید.

اين آموزش رو در وبلاگ خودم هم گذاشتم: Baziwood.ir

من خودم با اين روش يه دست مولتي زدم و بايد بگم خيلي ميچسبه. كو آپش هم 4 نفره هست و مراحل و شخصيت هاي جداگانه اي داره.
ID من در يو پلي: hosseincode

==================

دانلود فيلم آموزشي با حجم 50 مگابايت از تيم IC
How To play FC3 Online.mp4

==================

با اومدن پچ هاي جديد ديگه اين آموزش كار نميكنه و هيچ راهي براي مولتي بازي كردن نيست. اگه روش جديدي پيدا شد آپديت ميشه.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
csa2089nx7rinn4j1fk.jpg

گروه I.C تقدیم میکند

بهترین
و کاملترین و جامع ترین آموزش آنلاین بازی کردن بازی

FarCry 3

FC3.jpg

ویژگی ها :

نمایشی کوتاه از گیم پلی بازی به مدت 50 ثانیه

آموزش آنلاین بازی از ابتدای نصب تا انتها.

توضیح قسمت
رجیستری ویندوز شما و مشکلات ناشی از اون

توضیح
نحوه مولتی زدن و Coop در خود بازی .

حجم آموزش : 50 مگ

مدت : 25 دقیقه

دانلود

a068jwk7gbo1y48jl362.gif

How To Join I.C

لاکردا چقدر آنلاین بازی کردن این بازی سخته که باز آموزش واسش درست کردن:|:|:|
کرک یو پلی رو میریزید و بازی رو اجرا میکنید!! آپدیت میکنید! باز این آموزش میخواست آخه؟؟؟:|:|:|

---------- نوشته در 07:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:38 PM ارسال شده بود ----------

اقا من تو یوپلی هستم تو بازی هم زده لاگینم ولی وقتی رو co op و مولتی میزنم میگه وصل نیستیو دوباره میخواد وصل شه بعد میگه سرور نیستو بعدا بیاید و از این داستانا !
فکر کنم آپدیت 1.2 رو دانلود نکردی
چون اگه آپدیتت 1.1 هم باشه همین اروری که میگی رو میده

---------- نوشته در 07:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:39 PM ارسال شده بود ----------

آقایون کسانی که پایه هستن آی دی یاهو بدن تا هماهنگ کنیم بریم بازی کنیم

من بیشتر با Co-op حال میکنم

لطفا آی دی بدین
کسی نیست باهاش Co-op بازی کنم

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
کرک یو پلی رو میریزید و بازی رو اجرا میکنید!! آپدیت میکنید! باز این آموزش میخواست آخه؟؟؟:|:|:|

---------- نوشته در 07:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:38 PM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 07:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:39 PM ارسال شده بود ----------

آقایون کسانی که پایه هستن آی دی یاهو بدن تا هماهنگ کنیم بریم بازی کنیم

من بیشتر با Co-op حال میکنم

لطفا آی دی بدین
کسی نیست باهاش Co-op بازی کنم

یکی اومد یک کار درست حسابی کرد باز تو میای چرت و پرت میگی بهش بجای مسخره کردن تشکر کن همین که حوصله داشتن براش فیلم درست کردند یا پیدا کردند ارزش داره.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
توی Synce save game میمونه و synce نمیشه و هیچ اروری هم نمیده .
فکر کنم یوبی جلوشو گرفت:(

ivedik_v

کاربر سایت
Jun 27, 2011
226
نام
وحید
سلام

ورژن من 1.02 هست مشکلم اینه که به هیچ کسی نمیتونم جوین بشم درخواست میاد اما وقتی اوکی میکنم آخر مینویسه COULD NOT JOIN ...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,036
نام
سهند
سلام

ورژن من 1.02 هست مشکلم اینه که به هیچ کسی نمیتونم جوین بشم درخواست میاد اما وقتی اوکی میکنم آخر مینویسه COULD NOT JOIN ...

مشکل از اینترنتت هستش ( آپلود ضعیف یا پینگ بالا )

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سلام

احتمالا ویندوز مشکل داره:d اگه درست نشد بایوس مادربردت هم آپدیت کن=))

ivedik_v

کاربر سایت
Jun 27, 2011
226
نام
وحید
احتمالا ویندوز مشکل داره:d اگه درست نشد بایوس مادربردت هم آپدیت کن=))

دی......س

---------- نوشته در 12:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:33 AM ارسال شده بود ----------

مشکل از اینترنتت هستش ( آپلود ضعیف یا پینگ بالا )

تو بتل لاگ پینگ زیر 200 دارم :( شاید از آپلوده

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
کجا رو بای بزنم برای انلاین ؟ من الان مشکلم حل شدم میرم تو مولتی پلیر میگه صبر کنید جوین شن ! پس این 40 نفری که تو تانگل هستن کجا بازی میکنن ؟! سرور نیست روش بزنیم بریم تو بازی ؟ چه جوریاس ؟!

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
کجا رو بای بزنم برای انلاین ؟ من الان مشکلم حل شدم میرم تو مولتی پلیر میگه صبر کنید جوین شن ! پس این 40 نفری که تو تانگل هستن کجا بازی میکنن ؟! سرور نیست روش بزنیم بریم تو بازی ؟ چه جوریاس ؟!
تانگل نمیخواد
استارتر عزیز صفحه اول ویرایش کن

آخرین ویرایش:

TigerSS

کاربر سایت
Sep 18, 2007
499
نام
سیاوش
استفاده از تانگل اشتباست! بدون تانگل برید تو ، راحت جوین بازی میشه. مشکل از توضیحاتی هست که دادن! این بازی نیازی به تانگل نداره

seyedmahdi110

کاربر سایت
Mar 7, 2012
19
کرک یو پلی رو میریزید و بازی رو اجرا میکنید!! آپدیت میکنید! باز این آموزش میخواست آخه؟؟؟

آخه اگه سخت نبود که تا الان این همه پلیر نمیدیدم که مشکل داشته باشن و تمام مشکلاتشون هم از رجیستری نشأت میگیره که تو هیچ آموزشی توضیح ندادن برا همین این آموزش رو ساختم

خیر اصلا ربطی نداره الان نزدیک 4 6 پلیر داریم که چنین چیزی رو نگرفتند و دارن بازی میکنند این آپدیت ها فقط برخی باگ ها رو برطرف میکنه که هم برای Single Player هست هم برا multi
در این حالت بصورت اتوماتیک یا وصل میشید به سروری که قبلا ساخته شده یا اینکه یدونه ایجاد میکنه و منتظر میمونه که حد کافی بهش جوین بشن بعد استارت میشه.

برای حل این مسلئه داریم یه هماهنگی میکنیم بین پلیر های مختلف که همه با هم بتونن یه جا باشن و مولتی بزنن برای این مسئله باید تمام پلیر ها یا حداقل بیشترشون در یک جا جمع بشن .

اگر پلیر ها لطف کنند امشب بین ساعت 9 تا 10 بیان سرور I.C تا یه ساعتی رو مشخص کنیم تا تمام پلیر ها تو اون ساعت جمع بشن تا بتونیم بصورت Private یه نفر بسازه و بقیه بهش جوین بشن تا بتونیم بازی کنیم.

اگر کسی تیم اسپیک داره که اسم گروه I.C یاهمون Iranian Club هست روم 3 FarCry رو بصورت فری قرار میدیم که بتونید بهش جوین بشید.

هر کس موافقه این نظریه هست لطف کنه پست رو پسند کنه و بین ساعت 9 تا 10 تو سرور I.C باشیم.

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
اقا منم ادد کنید تو uplay لطفا همه اد کنید Majidpc .. سید مهدی همه امادییم یه برنامه درست بچینین هر روز بازی کنیم :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
توی Synce save game میمونه و synce نمیشه و هیچ اروری هم نمیده .
فکر کنم یوبی جلوشو گرفت:(
یوبی فقط با یک کار میتونه جلوی هک رو بگیره
اینه که یک آ پدیت جدید واسه uplay بده که بدون اون آپدیت نتونی نرم افزارو اجرا کنی
اون موقع جلوش گرفته میشه ولی بازم اگه اینکارو بکنه...
Steam006 ... سه سوت:D

---------- نوشته در 02:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:31 PM ارسال شده بود ----------

آخه اگه سخت نبود که تا الان این همه پلیر نمیدیدم که مشکل داشته باشن و تمام مشکلاتشون هم از رجیستری نشأت میگیره که تو هیچ آموزشی توضیح ندادن برا همین این آموزش رو ساختم

خیر اصلا ربطی نداره الان نزدیک 4 6 پلیر داریم که چنین چیزی رو نگرفتند و دارن بازی میکنند این آپدیت ها فقط برخی باگ ها رو برطرف میکنه که هم برای Single Player هست هم برا multi

در این حالت بصورت اتوماتیک یا وصل میشید به سروری که قبلا ساخته شده یا اینکه یدونه ایجاد میکنه و منتظر میمونه که حد کافی بهش جوین بشن بعد استارت میشه.

برای حل این مسلئه داریم یه هماهنگی میکنیم بین پلیر های مختلف که همه با هم بتونن یه جا باشن و مولتی بزنن برای این مسئله باید تمام پلیر ها یا حداقل بیشترشون در یک جا جمع بشن .

اگر پلیر ها لطف کنند امشب بین ساعت 9 تا 10 بیان سرور I.C تا یه ساعتی رو مشخص کنیم تا تمام پلیر ها تو اون ساعت جمع بشن تا بتونیم بصورت Private یه نفر بسازه و بقیه بهش جوین بشن تا بتونیم بازی کنیم.

اگر کسی تیم اسپیک داره که اسم گروه I.C یاهمون Iranian Club هست روم 3 FarCry رو بصورت فری قرار میدیم که بتونید بهش جوین بشید.

هر کس موافقه این نظریه هست لطف کنه پست رو پسند کنه و بین ساعت 9 تا 10 تو سرور I.C باشیم.
من معذرت میخوام حرف شما درست:D

ولی در مورد آپدیت باید بگم
من خودم 1.1 که داشتم وقتی روی مولتی پلیر یا کو اوپ کلیک میکردم هر چی زور میزد نمیتونست جوین شه ولی هنوز آپدیت 1.2 رو میریختم درست میشد
توی پست اول هم نوشته شده برای مولتی پلیر به آپدیت 1.2 نیازه

حالا کسایی که با 1.1 دارن بازی میکنن رو نمیدونم چطوریه ولی بازی من نتونست با 1.1 توی منو اول به UPLAY کانکت بشه

---------- نوشته در 02:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:35 PM ارسال شده بود ----------

پینگ من که خیلی توی بازی افتضاح
طرف داره جلوم راه میره هر چی بهش تیر میزنم نمیمیره از آخر میپیچه یک گوشه وقتی میرم بکشمش اون منو میزنه میمیرم:D

فقط الان یک آر پی جی برمیدارم میزنمشون یکمکی راحت تر میشه:D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر