آموزش مولتي پلير و Co Op بازي Far Cry 3 (كرك شده)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
قسمت چند نفره بازی فارکرای 3 بلافاصله بعد از عرضه کرک شده و شما میتوانید طبق آموزش زیر به راحتی با دوستان خود مولتی بازی کنید. حتی بخش جدای کو آپ (Co op) هم به راحتی قابل بازی کردن است و تا چهار بازیکن را پشتیبانی میکند.

1. بازی را نصب کنید و هیچ گونه کرکی نریزید.
  2. Uplay را از اینجا دانلود کرده و نصب کنید.
  3. کرک مولتی پلیر بازی را از یکی از سرورهای اینجا دانلود کنید و در مسیری که Uplay را نصب کردید بریزید.
  4. فقط در صورتی که از نسخه‌ی کم حجم بلک باکس (Black box) استفاده میکنید این فایل را نیز دانلود کنید (هم این فایل لازم است هم کرک مولتی پلیر در شماره 3)
  5. Uplay را باز کنید و وارد شوید. اگر عضو نیستید از همان جا عضو شده و لاگین کنید.
  6. آخرین نسخه نرم افزار تانگل (Tunggle) را از این لینک دانلود کنید،‌ در آن عضو شوید و لاگین کنید. سپس وارد روم Far Cry 3 شوید.
  7. بازی را اجرا کنید و اگر از شما شماره سریال خواست بدون وارد کردن چیزی روی اوکی کلیک کنید.
  8. بازی در این لحظه باید آپدیت شود که حجم زیادی دارد. میتوانید از قبل آپدیت را دانلود کرده و خودتان بازی را آپدیت کنید. برای اینکار قبل از باز کردن بازی آپدیت را جداگانه از سرور پی سی دی و از اینجا دریافت کرده و نصب کنید و سپس بازی را اجرا کنید. (اگه لينك كار نكرد بريد به اين لينك و آپديت 1 رو دانلود كنيد)
  9. وارد بخش Multi Player یا Co op شوید و به بازیها در صورت موجود بودن وصل شوید.

چگونه با دوستان خود بازی کنیم؟

برای این کار باید دوستان خود را در Uplay اد کنید. در محیط نرم افزار یو پلی روی Friends کلیک کنید و با داشتن آی دی دوستتان در یو پلی او را اضافه کنید. بدین ترتیب اسم او در داخل بازی بین دوستانتان قرار میگیرد و شما میتوانید انها را به بازی خود دعوت کنید.

اين آموزش رو در وبلاگ خودم هم گذاشتم: Baziwood.ir

من خودم با اين روش يه دست مولتي زدم و بايد بگم خيلي ميچسبه. كو آپش هم 4 نفره هست و مراحل و شخصيت هاي جداگانه اي داره.
ID من در يو پلي: hosseincode

==================

دانلود فيلم آموزشي با حجم 50 مگابايت از تيم IC
How To play FC3 Online.mp4

==================

با اومدن پچ هاي جديد ديگه اين آموزش كار نميكنه و هيچ راهي براي مولتي بازي كردن نيست. اگه روش جديدي پيدا شد آپديت ميشه.

آخرین ویرایش:

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
دوستان عزیز مالتیش فاز میده بیایین جم شیم یه سرور بزنم که پینگ خوب باشه

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
دوستان کسی نمیدونه برای این مشکل باید چی کار کنم ؟
ارور اصلي كه ميده اون نارنجيه هست كه يعني نميتونه بازي رو شناسايي كنه. مطمئن نيستم اين روش جواب بده ولي شما بازي رو تو درايو C نصب كن و اسم پوشه هم FarCry 3 باشه (بدون فاصله).

پس coop رو میشه لن بازی کرد؟
coop دقیقا چه طوریه؟همون مراحل رو که singel بازی میکنی همونو coop میزنی؟
نه مراحل و شخصيت هاي Co op فرق ميكنه.

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بابا دوستمون داره میگه که یه دست بازی کرده بهش هم خیلی فاز داده دیگه چه حرفی باقی می مونه
Uplay الان کامل کرک شدست توسط Steam006 یعنی هر بازی که با Uplay اجرا میشه رو با این Uplay یی که Steam006 هک کرده میشه چشم بسته بازی کرد.
آهنا اون زیرو نخوندم:D
این Steam006 چقدر زود پیشرفت کرد
الان زورش از 3dm و Skidrow بیشتر شده

خوب منم تا چند روز دیگه میپیوندم

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
Uplay هک شد ؟!؟ یعنی الان میتونیم Assassin's Creed و اینارو مولتی بازی کنیم ؟؟؟؟! ...

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
دوستان سیوهای بازیمون چی میپرن؟ من کلی از داستانش رفتم جلو

veteran_gamer

کاربر سایت
Jun 18, 2008
13
دوستان سیوهای بازیمون چی میپرن؟ من کلی از داستانش رفتم جلو
من که کامل انجام دادم مولتیش و co-op کار می کنه ولی سیو هام پرید و نمی دونم برا چی گند زده تو پرفورمنس بازی:قبلا فیکس رو 60 فریم اجرا می شد الان 30 فریم!!

sajedn

کاربر سایت
Jul 29, 2012
381
نام
sajed
دوستان یکی به دادم برسه همه ی کارا رو کردم ولی بعد این که میره تو بازی کرش میکنه .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
منم بازی رو دانلود کردم و تا فردا میپیوندم بهتون:D
ولی میگم این کرکی که واسه مولتیش هست اسمش چیه مال کدوم گروهه؟ Steam006 ؟!؟
الان من اینو بریزم یک وقت سیوام بپره چی؟:D

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
مولتیش فوق العادست کپی مدرن وار فار هس اگر میخواید سرور بزنید بزنید من شبانه روز پایم خیلی فاز میده, بازم تاکید میکنم حتما دمو بخش مولتی پلیر رو ببینین انگار برای رقابت با کال اف و مدال ساختنش

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
آقا دیگه داره میره رو اعصابم
میام UPLAY نصب کنم میگه A recently version of this program was installed
من UPLAY داشتم اونو Uninstall کردم ولی این میگه یک ورژن دیگه نصبه

الان من چیکار کنم با این؟:| چطوری نصبش کنم؟

FPS Dᴏug

کاربر سایت
Apr 19, 2012
2,173
آقا دیگه داره میره رو اعصابم
میام UPLAY نصب کنم میگه A recently version of this program was installed
من UPLAY داشتم اونو Uninstall کردم ولی این میگه یک ورژن دیگه نصبه

الان من چیکار کنم با این؟:| چطوری نصبش کنم؟
UBI Game Launcher رو هم پاک کن . :|

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
خیلی جالب هست من تونستم مولتی بزنم ولی بهترین قابلیتش این بود تونستم hawx2 و چند تا دیگه از بازی های ubisoft رو هم همینطور اضافه کنم.
ولی اصلا با گیم پلی مولتی پلیرش حال نکردم خیلی داغون بود مولتی پلیر fc2 خیلی بهتر بود.

آخرین ویرایش:

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
CO-op همون خط داستانی که با چندتا دوستان رفت؟!
کلا این کار بکنیم سینگل میپره چون تا اخر نرفتم اگر CO_OP فرقی نداره اون کرک بریزم ... ؟!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر