آیا Wii U هک شده ؟

mohsen5730

کاربر سایت
Feb 23, 2012
40
نام
محسن
شرکت کبرا ظاهرا داره سخت افزار هک کنسول وی یو رو می سازه تا بده بیرون، همون شرکتی که سخت افزار کبرا را برای PS3 ساخت.

Cobra Optical Drive Emulator For PS3

Team Cobra ODE - Index

ظاهرا شبیه به یک دستگاه یو اس بی باید باشه، که درایو را شبیه سازی میکنه، باید ببینیم کی می یاد و کی این رو وارد ایران میکنه ...

News

30 - 6 - 2014

Cobra UDE website is launched!

Cobra UDE, the Ultimate Drive Emulator for WiiU! We're coming to the WiiU scene, offering the Ultimate Optical Disc Emulator! The Cobra UDE works on all regions and WiiU motherboards.

Features

• Ultra compact size
  • Designed in Europe
  • Supports all WiiU regions and motherboards
  • Upgradable high speed ARM MCU and FPGA engine
  • Solderless installation
  • Low power consumption
  • Assembled at a high tech facility
  • High quality
  • World class tech support
  • High speed USB 2.0 support

آخرین ویرایش:

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
هک شدن وی یو رو به همه طرفداران این کنسول تبریک می گم . :d

ببخشید دوستان . میشه یکی به من بگه فرمت دیسک های وی یو چی هست ؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
قیمتِ چی بالا نیست؟
کلا بالا بودن قیمت فقط یه بهانس واسه مردم که غر بزنن. وگرنه چجوریه که هرچی مثلا قیمت بنزین بیشتر میشه، مصرف بنزینم میره بالاتر؟
مشکل اینجاس که ما عادت کردیم به زیاد بازی خریدن. عادت کردیم هر بازی اومد فوری بخریم مبادا یه روز دیرتر از روز انتشار بازیش کنیم!

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
درسته. منم کم کم ماریو ها و زلداها رو میگیرم.
ولی از وقتی اوریج باز شدم (!) به این نتیجه رسیدم که وقتی کپی بازی میکنی، فقط تعداد بازیات بیشتر میشه. ولی از هیچ کدوم نمیتونی اونجور که باید لذت ببری. یهو میبینی 5 تا بازی جدید داری که نمیدونی کدومو بازی کنی. برای همین از هر کدوم یخورده بازی میکنی و میندازیش کنار.
ولی وقتی بازی اصل خریده باشی، تا تهِ بازی رو در نیاری، ول کنش نیستی. مثلا من روی 3ds فقط یه ماری و لویجی داشتم. چند روز پیش حساب کردم دیدم من 3 ماهه فقط همین یک بازی رو دارم و هنوز هم بعد از 3 ماه، تموم نشده بازی(خیلی طولانیه!). حدود 37 ساعت بازیش کردم تا الان. مطمئنا اگه کپی بازی میکردم، شاید حتی به 5 ساعت هم نمیرسید بازی کردنم.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
درسته. منم کم کم ماریو ها و زلداها رو میگیرم.
ولی از وقتی اوریج باز شدم (!) به این نتیجه رسیدم که وقتی کپی بازی میکنی، فقط تعداد بازیات بیشتر میشه. ولی از هیچ کدوم نمیتونی اونجور که باید لذت ببری. یهو میبینی 5 تا بازی جدید داری که نمیدونی کدومو بازی کنی. برای همین از هر کدوم یخورده بازی میکنی و میندازیش کنار.
ولی وقتی بازی اصل خریده باشی، تا تهِ بازی رو در نیاری، ول کنش نیستی. مثلا من روی 3ds فقط یه ماری و لویجی داشتم. چند روز پیش حساب کردم دیدم من 3 ماهه فقط همین یک بازی رو دارم و هنوز هم بعد از 3 ماه، تموم نشده بازی(خیلی طولانیه!). حدود 37 ساعت بازیش کردم تا الان. مطمئنا اگه کپی بازی میکردم، شاید حتی به 5 ساعت هم نمیرسید بازی کردنم.

بر عکس چیزی که شما میگی اشتباه هستش وقتی شما میری 200 هزار تومن پول یک بازی میدی میخوای یک چیزه خوف باشه کلی حا کنی باهاش ولی وقتی 4 تومن پول یک بازی رو دادی از اسپایدرمن و deadpool هم لذت میبری چون زیاد هزینه نکردی ! خودم الان اورجینال باز هستم xbox one دارم فکر نکنی طرفدار کپی بازی کردن هستن ولی گفتم شما اشتباه استدلال کردی

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,634
نام
Ali
بر عکس چیزی که شما میگی اشتباه هستش وقتی شما میری 200 هزار تومن پول یک بازی میدی میخوای یک چیزه خوف باشه کلی حا کنی باهاش ولی وقتی 4 تومن پول یک بازی رو دادی از اسپایدرمن و deadpool هم لذت میبری چون زیاد هزینه نکردی ! خودم الان اورجینال باز هستم xbox one دارم فکر نکنی طرفدار کپی بازی کردن هستن ولی گفتم شما اشتباه استدلال کردی
بستگی به فردش داره به نظر من......
من خودم روی کنسول ها کپی بازی میکنم (بازی های اورجینالم فقط روی steam هستن :d و کنسول نسل 8 هم ندارم فعلا) و معمولا 1-2 تا بازی رو همزمان میرم و تا اینا رو تموم نکنم نمیرم سراغ بازی دیگه ای :| (مگه اینکه بازی خیلی بدردنخور باشه و دراپش کنم :| :d )

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,400
نام
امین
کنسول کپی بشه خیلی به نفع نینتندو میشه.
------
وقتی وقتی بحث خرید بازی اورجینال میشه ادم بازی رو با دقت میخره و قبلش کلی تریلر و نقد باید بخونه تا ببینه ارزش خرید داره یا نه.
مورد بعد هم علاقه فرد به سازنده کنسول و بازیه و اینکه بخاد یجورایی قدرشناسی شو نشون بده و ضامن این بشه که بازی ادامه دار بشه و شرکت سازنده نره تو باقالی ها.
به طبع ادم وقت بیشتری رو پا یه بازی میزارزه که اورجینال خریده.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183

وقتی قرار باشه اورجینال بخری، دیگه هیچ وقت نمیای هر بازی اومد بخری. فقط بازیی که واقعا ارزش خرید داشته باشه میخری.
بازیهایی هم که ارزش کمتری دارن واسه آدم(مثل همونایی که مثال زدی) میتونی صبر کنی وقتی به بازی تخفیف خورد و قیمتش اومد پایین بخری.
یه نظرسنجی بود چند وقت پیش دیدم که نتیجه گیری کرده بود بیشتر مردم صبر میکنن بازیها رو از حراجی میخرن.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بستگی به فردش داره به نظر من......
من خودم روی کنسول ها کپی بازی میکنم (بازی های اورجینالم فقط روی steam هستن :d و کنسول نسل 8 هم ندارم فعلا) و معمولا 1-2 تا بازی رو همزمان میرم و تا اینا رو تموم نکنم نمیرم سراغ بازی دیگه ای :| (مگه اینکه بازی خیلی بدردنخور باشه و دراپش کنم :| :d )

کنسول کپی بشه خیلی به نفع نینتندو میشه.
------
وقتی وقتی بحث خرید بازی اورجینال میشه ادم بازی رو با دقت میخره و قبلش کلی تریلر و نقد باید بخونه تا ببینه ارزش خرید داره یا نه.
مورد بعد هم علاقه فرد به سازنده کنسول و بازیه و اینکه بخاد یجورایی قدرشناسی شو نشون بده و ضامن این بشه که بازی ادامه دار بشه و شرکت سازنده نره تو باقالی ها.
به طبع ادم وقت بیشتری رو پا یه بازی میزارزه که اورجینال خریده.

وقتی قرار باشه اورجینال بخری، دیگه هیچ وقت نمیای هر بازی اومد بخری. فقط بازیی که واقعا ارزش خرید داشته باشه میخری.
بازیهایی هم که ارزش کمتری دارن واسه آدم(مثل همونایی که مثال زدی) میتونی صبر کنی وقتی به بازی تخفیف خورد و قیمتش اومد پایین بخری.
یه نظرسنجی بود چند وقت پیش دیدم که نتیجه گیری کرده بود بیشتر مردم صبر میکنن بازیها رو از حراجی میخرن.

دوستان صحبت های شما هم به نوعی درست هست ولی گفتم اون تنوع موقع کپی بازی کردن وجود داره وقع اورجینال بازی کردن نیست . در کل بگم من خودم الان اورجینال بازی میکنم و با یک برنامه ریزی اکثره بازی های مهم رو انجام میدم به خاطره اینکه به گیمینگ خیلی علاقه مند هستم دوست ندارم اصلا کنسول های نسل هشت هک بشن چون به استدیو های کوچیک و خلاق ضربات شدیدی وارد میشه و باید به همین غول های مثل ea اکتیویژن یوبیسافت عادت کنیم .در کل مخالف این امر هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

تبلیغات متنی

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر