چرا و چطور PS Vita خریدید؟

amin001

کاربر سایت
Jul 5, 2011
91
سلام من عاشق پی اس ام کلا
ویتارو بخاطر بازیای کراس پلتفورم که مجانی میفته برام و ریمئت پلی گرفتم و کلا کپی خور دوس ندارمو عاشق بازیای آنلاینم.
یاشاسین ps vita

• Like
Reactions: bazicon

korra_korra

کاربر سایت
Jan 31, 2016
6
ایا به نطرتون بازی aaa از ویتا خواهیم داشت من میخوام تو 3 ماه اینده بگیرم ولی بعضیا میگن کازش تمومه بگیرم نگیرم پی کا کنم ؟

خیلی ممنون

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
ایا به نطرتون بازی aaa از ویتا خواهیم داشت من میخوام تو 3 ماه اینده بگیرم ولی بعضیا میگن کازش تمومه بگیرم نگیرم پی کا کنم ؟

خیلی ممنون

اگه دنبال بازی AAA هستی نخر
از نظر AAA کارش تمومه ولی از هر لحاظ دیگه ای عالیه
اونایی که میگن کلا کارش تمومه جز چند تا بازی فیزیکی مضخرف که تو بازار ریخته چیز دیگه ای با ویتا بازی نکردن

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود

خیلی ممنون
الانشم بازیهای خوب کم نداره، اما خب دیگه براش بازی نمیاد، اما به عنوان کسی که بازیهاش رو انجام نداده، کلی بازی مستقل داره که عالی و ارزش بازی دارند.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بازی که براش میاد ... woff میاد .. بالاخره god eater ها هم دارن برای غرب میان ...
J star
و دانگون رنپا ۳
Sword art online the last song اومده ...
تازه se برنامه داشت نسخه ای spin off از ffxv براش بسازن .. نمیدونم با عوض شدن تیم سازنده برنامشون تغییر کرده یا نه

اگه بازی براش نمیومد که کسی تو ژاپن نمیخرید .... این کنسول یه درد کسایی که دنبال اساسین و cod هستن نمیخوره وگرنه بهشت jrpg بازاست.

من فقط فقط فقط به گراویتی راش فکر میکردم برای خرید بازی ... یه گوشه چشمی به کیلزون و انچارتد و پرسونا هم داشتم

korra_korra

کاربر سایت
Jan 31, 2016
6
من راستش می خواستم موبایل بگیرم ولی با خودم فکر کردم دیدم این خیلی بهتر از موبایله چون قبلا پی اس پی داشتم میدونم خیلی بازی باهاش حال میده و بیشتر با بازی های انلاین حال میکنم میخواستم بدونم به جز cod و killzone دیگه چه بازی های انلاینی داره بعد با 3g ایرانسل میشه باهاش انلاین پلی داد ؟ ممنون میشم جواب بدین

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
من راستش می خواستم موبایل بگیرم ولی با خودم فکر کردم دیدم این خیلی بهتر از موبایله چون قبلا پی اس پی داشتم میدونم خیلی بازی باهاش حال میده و بیشتر با بازی های انلاین حال میکنم میخواستم بدونم به جز cod و killzone دیگه چه بازی های انلاینی داره بعد با 3g ایرانسل میشه باهاش انلاین پلی داد ؟ ممنون میشم جواب بدین

PSP قضیش فرق داشت تو ایران کپی خور بود بازی هاش 10 تا تو یه DVD دو تومن کلی هم بازی سالانه براش منتشر میشد. ساپورتش خیلی بهتر بود
این ویتا هستش که بازی هاش گرون هستن ( از یک دلار بازی داره تا 60 دلار )
الان جو میگیره که قراره با ویتا کلی حال کنم ولی وقتی 50 دلار پول COD دادی ( که با نسخه کنسولی هم قیمته ) و دیدی یک هزارم اون هم نیست یا زمانی که یه بازی که روی موبایل رایگان یا با قیمت 1$ می تونستی بازی کنی رو ویتا باید 30$ دلار بدی درک می کنی!!!

کیلزون با تری جی کار نمی کنه ( Wi-fi Only )
سرور های بازی Killzone فقط کمی شلوغه بعدش هم COD و Unit 13 بقیه بازی ها یا اصلا واسه ویتا آنلاین نزاشتن یا سرور هاش رو بعد یه مدت خاموش کردن یا اصلا کسی رو پیدا نمیشه توی سرور هاش

• Like

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
چه بد پس ps vita نمیگیرم به قول خودتون ps4 بازیهاش با این قیمته ....
من به نظر دوستان احترام میزارم، اما واقعیت اینه که اونطورهام بد نیست.
انصافا بازی با ویتا خیلی خیلی بیشتر از بازی با موبایل حال میده، هم به خاطر کنترلش و هم به خاطر گرافیکش. بازی آنلاینم کم نداره، همون killzoneش الانشم ملت ریختن دارن بازی میکنن. من هنوزم fifa 13ش رو آنلاین بازی میکنم و معمولا هم هستن بقیه که باهاشون بازی کرد.
بازیهاشم قبول دارم کمیابه، اما میشه خرید و بازی کرد و بعدش تعویضش کرد. بازیهاشم میتونی راحت بخری فقط باید صبر کنی، تو استور آف بزنه بتونی بخری، من خودم کلی بازی 30 دلاریش رو حدود 5 تا 10 دلار خریدم.
درنهایت اینکه اگر کنسول همراه میخوای ویتا بهترین گزینه است. درضمن اگر بتونی بازیهاش رو از یه نفر که ویتاش رو میخواد بفروشه باهم بخری خیلی به صرف تره. از لحاظ قیمت هم همین کنسول سه سال پیش که تازه رو بورس افتاده بود تا 1 تومنم خرید و فروش میشد. الان قیمتش خیلی خوبه.

korra_korra

کاربر سایت
Jan 31, 2016
6
موندم بگیرم نگیرم .... میتونم 1 تومنو رو سیستم بزارم یا ps4 بگیرم ولی با چیزای کوپیک مثله این حال میکنم مثلا الان بازی hell divers اومده که باهاش حال میکنم فک کنم انلاینم هست

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اولین بار که باندل ac iberation گرفتم که مجبور شدم بفروشمش بعد یه مدت کوتاه . بعد دیدم وقتی میرفتم سفر یا جای دیگه ای خیلی مسخره بود که کنسول به اون بزرگی رو با خودم بیارم ! از یه طرف هم خیلی دلم میخواست که داشته باشمش به دلیل یه سری عناوین .
گرفتنش هم که خیلی اسون بود :D زنگ زدم یکی از همین فروشگاه های اینترنتی گفتم برام بفرستن :|

• Like

Sina_ES_8718

کاربر سایت
Mar 27, 2016
5
فقط به خاطر اینکه عاشق PSP بودم. راستی، من یه وبلاگ دارم که در زمینه پی اس پی و ویتا فعالیت میکنه، خوشحال میشم سر بزنید و نظر بدید :-bd mypsvworld.mihanblog.com

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر