چرا و چطور PS Vita خریدید؟

گفتگو در 'PlayStation Vita' ایجاد شده توسط GT5, ‏Nov 23, 2012.

1. jafar_jakson

کاربر سایت

در صنعت بازی دستگاه ها بازی بسیاری موفق و غیر موفق شدن تو هر کدوم حتی غیر موفق ها بازی هایی هست که ارزش بالایی برای بازی کردن دارند

خودم به زودی میخوام playstation tv بخرم و این دستگاه دوست میدارم و بازی ها خارق العاده ای داره

چه موفق چه ناموفق آیا میتوان بازی ها زیبا این دستگاه بازی رو کنار گذاشت و ردشون کرد؟

2. amin001

کاربر سایت

سلام من عاشق پی اس ام کلا
    ویتارو بخاطر بازیای کراس پلتفورم که مجانی میفته برام و ریمئت پلی گرفتم و کلا کپی خور دوس ندارمو عاشق بازیای آنلاینم.
    یاشاسین ps vita

bazicon این نوشته را Like کرده است.
  3. erfan0o0

کاربر سایت

نام:
    عرفان
    من دیدم پول ps4 ندارم:dاینم تخفیف خوبی خورده بود همچنین خدایش باش بازی کردن کیف میده خریدم

4. korra_korra

کاربر سایت

ایا به نطرتون بازی aaa از ویتا خواهیم داشت من میخوام تو 3 ماه اینده بگیرم ولی بعضیا میگن کازش تمومه بگیرم نگیرم پی کا کنم ؟

خیلی ممنون

5. FUTURE

کاربر فعال

نام:
    Alireza
    اگه دنبال بازی AAA هستی نخر
    از نظر AAA کارش تمومه ولی از هر لحاظ دیگه ای عالیه
    اونایی که میگن کلا کارش تمومه جز چند تا بازی فیزیکی مضخرف که تو بازار ریخته چیز دیگه ای با ویتا بازی نکردن

bazicon و XSAEED-SERVERX این نوشته را Like کرده اند.
  6. masoud_5april

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    الانشم بازیهای خوب کم نداره، اما خب دیگه براش بازی نمیاد، اما به عنوان کسی که بازیهاش رو انجام نداده، کلی بازی مستقل داره که عالی و ارزش بازی دارند.

7. vaan 2

کاربر سایت

نام:
    مازیار
    بازی که براش میاد ... woff میاد .. بالاخره god eater ها هم دارن برای غرب میان ...
    J star
    و دانگون رنپا ۳
    Sword art online the last song اومده ...
    تازه se برنامه داشت نسخه ای spin off از ffxv براش بسازن .. نمیدونم با عوض شدن تیم سازنده برنامشون تغییر کرده یا نه

اگه بازی براش نمیومد که کسی تو ژاپن نمیخرید .... این کنسول یه درد کسایی که دنبال اساسین و cod هستن نمیخوره وگرنه بهشت jrpg بازاست.

من فقط فقط فقط به گراویتی راش فکر میکردم برای خرید بازی ... یه گوشه چشمی به کیلزون و انچارتد و پرسونا هم داشتم

Ozzy the turtle و bazicon این نوشته را Like کرده اند.
  8. korra_korra

کاربر سایت

من راستش می خواستم موبایل بگیرم ولی با خودم فکر کردم دیدم این خیلی بهتر از موبایله چون قبلا پی اس پی داشتم میدونم خیلی بازی باهاش حال میده و بیشتر با بازی های انلاین حال میکنم میخواستم بدونم به جز cod و killzone دیگه چه بازی های انلاینی داره بعد با 3g ایرانسل میشه باهاش انلاین پلی داد ؟ ممنون میشم جواب بدین

9. Hunter lord

کاربر سایت

نام:
    رامتین
    PSP قضیش فرق داشت تو ایران کپی خور بود بازی هاش 10 تا تو یه DVD دو تومن کلی هم بازی سالانه براش منتشر میشد. ساپورتش خیلی بهتر بود
    این ویتا هستش که بازی هاش گرون هستن ( از یک دلار بازی داره تا 60 دلار )
    الان جو میگیره که قراره با ویتا کلی حال کنم ولی وقتی 50 دلار پول COD دادی ( که با نسخه کنسولی هم قیمته ) و دیدی یک هزارم اون هم نیست یا زمانی که یه بازی که روی موبایل رایگان یا با قیمت 1$ می تونستی بازی کنی رو ویتا باید 30$ دلار بدی درک می کنی!!!

کیلزون با تری جی کار نمی کنه ( Wi-fi Only )
    سرور های بازی Killzone فقط کمی شلوغه بعدش هم COD و Unit 13 بقیه بازی ها یا اصلا واسه ویتا آنلاین نزاشتن یا سرور هاش رو بعد یه مدت خاموش کردن یا اصلا کسی رو پیدا نمیشه توی سرور هاش

10. IMANOKA

کاربر سایت

نام:
    Iman
    الان ویتا اصلا ارزش نداره خریدنش

11. korra_korra

کاربر سایت

چه بد پس ps vita نمیگیرم به قول خودتون ps4 بازیهاش با این قیمته ....

12. masoud_5april

کاربر سایت

نام:
    مسعود
    من به نظر دوستان احترام میزارم، اما واقعیت اینه که اونطورهام بد نیست.
    انصافا بازی با ویتا خیلی خیلی بیشتر از بازی با موبایل حال میده، هم به خاطر کنترلش و هم به خاطر گرافیکش. بازی آنلاینم کم نداره، همون killzoneش الانشم ملت ریختن دارن بازی میکنن. من هنوزم fifa 13ش رو آنلاین بازی میکنم و معمولا هم هستن بقیه که باهاشون بازی کرد.
    بازیهاشم قبول دارم کمیابه، اما میشه خرید و بازی کرد و بعدش تعویضش کرد. بازیهاشم میتونی راحت بخری فقط باید صبر کنی، تو استور آف بزنه بتونی بخری، من خودم کلی بازی 30 دلاریش رو حدود 5 تا 10 دلار خریدم.
    درنهایت اینکه اگر کنسول همراه میخوای ویتا بهترین گزینه است. درضمن اگر بتونی بازیهاش رو از یه نفر که ویتاش رو میخواد بفروشه باهم بخری خیلی به صرف تره. از لحاظ قیمت هم همین کنسول سه سال پیش که تازه رو بورس افتاده بود تا 1 تومنم خرید و فروش میشد. الان قیمتش خیلی خوبه.

13. korra_korra

کاربر سایت

موندم بگیرم نگیرم .... میتونم 1 تومنو رو سیستم بزارم یا ps4 بگیرم ولی با چیزای کوپیک مثله این حال میکنم مثلا الان بازی hell divers اومده که باهاش حال میکنم فک کنم انلاینم هست

14. mobile1199

کاربر سایت

اولین بار که باندل ac iberation گرفتم که مجبور شدم بفروشمش بعد یه مدت کوتاه . بعد دیدم وقتی میرفتم سفر یا جای دیگه ای خیلی مسخره بود که کنسول به اون بزرگی رو با خودم بیارم ! از یه طرف هم خیلی دلم میخواست که داشته باشمش به دلیل یه سری عناوین .
    گرفتنش هم که خیلی اسون بود :D زنگ زدم یکی از همین فروشگاه های اینترنتی گفتم برام بفرستن :|

15. aiat_gamer

کاربر سایت

نام:
    ayat
    3DS چی داداش؟