1. به منظور درک هر چه بیشتر مشکلات کاربران در ارتباط با نحوه اتصال و پینگ در بازی های آنلاین لطفا به گفتگو های زیر مراجعه و مشکلات خود را بیان نمایید.
    اعلام اسامی بازیهایی که به دلیل PingTime بالا با مشکل یا لگ شدید مواجه هستند
    اعلام اسامی بازیهایی که توسط سیستم فیلترینگ ایران و یا کشور میزبان فیلتر شده
    اعلام بازخور بهبود PingTime
    بستن اطلاعیه

مشکلات Assassins Creed III ( نصب، مشکلات گرافیکی و ...)

گفتگو در 'مشکلات بازی های PC' ایجاد شده توسط sa_sa, ‏Nov 18, 2012.

1. F.A.M.I.L.Y ناظم انجمن

نام:
    صابر

Title: Assassin’s Creed® III
    Genre: Action, Adventure
    Developer: Ubisoft Montreal
    Publisher: Ubisoft
    Release Date: 22 Nov 2012
    Languages: Russian+English
    Platform: PC
    Sound language: MULTI

سیستم مورد نیاز
    System requirements:
    Recommended:
    Operating System Windows Vista (SP2) / 7 (SP1) / 8
    Processor: 2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q9400 or 3 GHz AMD Phenom II X4 940 or better
    Memory: 4 GB
    Video Card: 512 MB DirectX 10-compatible with Shader Model 4.0 or higher
    Sound Card: DirectX 10-compatible 5.1-channel
    Hard disk space: 17 GB
    Input Devices: XBOX 360 gamepad or keyboard and mouse
    Multiplayer: 256 kbps connection or higher

تصاویری از محیط بازی
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. کاربر سایت

میگم The Tyranny Of King Washington-The Infamy DLC با The Tyranny Of King Washington-The Redemption DLC مگه فرق نداره یا یکی هستن؟
    من الان هر دوی اینا نصب کردم The Tyranny Of King Washington-The Infamy DLC به صفحه اصلی اومده ولی دومی نیومده
    اگه همچین DLC نیست پس من اینو چطور دانلود کردم
    اینم عکسش

3. کاربر سایت

بله درسته, چون قبلش نوشته بودی AC من بد متوجه شدم؛ چون اونم مربوط به واشنگتون هست دیگه. من تا چند مین دیگه یه پست کامل مینویسم؛ همه چیو کامل توضیح میدم. :)

- - -ویرایش - - -

راهنمای کامل نصب آپدیت و DLC های ACIII :
    1_ بازی را نصب کنید. (بدون هیچ گونه کرک)
    2_این فایل رو دانلود کنید :
    AC3.v1.05
    و در محل بازی کپی کنید. فایل : AC3.v1.05.Registry.bat نیز که در پوشه می باشد رو اجرا کنید.
    پس از این کار بازی شما به ورژن 1.0.5 آپدیت شده است و دیگر هیچ نیازی به نصب آپدیت نیست؛ توجه کنید دیگر هیچ آپدیتی لازم نیست نصب کنید.
    3_از این کرک استفاده کنید :
    Assassin's Creed III-reloaded105
    بعد از ریخت این کرک بازی شما به ورژن 1.0.5 آپدیت شده است. تماااااام.
    ============= برای نصب DLC ============
    4_ حالا که بازی شما به ورژن 1.0.5 آپدیت شده است؛ می توانید DLC ها را نصب کنید.
    2 تا DLC داریم :
    الف)Benedict Arnold
    ب)Tyranny of king Washington ؛ که خود این شامل 3 تاست : The Infamy و The Betrayal و The Redemption
    وقتی بازی به ورژن 1.0.5 آپدیت شده باشد؛ DLC ها نصب شده و مشکلی برای نصب شون نیست.

محل DLC Tyranny of king Washington در منوی بازی می باشد؛ هر 3 تاش داخل همون بخش است.
    منوی اصلی بازی :

بعد از اون در همون قسمت که وارد بشید هر 3 تا اپیزود DLC رو مشاهده خواهید کرد :

آخرین ویرایش: ‏Jan 31, 2015
  4. کاربر سایت

ویرایش : آقا دمت گرم حل شد
    این DLC هم داخل اون یکی آورده

این Season Pass چیه؟
    حدود 5 گیگه

Files for Season Pass
    Assassin`s Creed 3 Season Pass – DLC 1
    Assassin`s Creed 3 Season Pass – DLC 2
    Assassin`s Creed 3 Season Pass – DLC 3
    Assassin`s Creed 3 Season Pass – DLC 4
    Assassin`s Creed 3 Season Pass – DLC 5

آخرین ویرایش: ‏Jan 31, 2015
  5. کاربر سایت

3 و 4 و 5 که همون واشنگتون هستند؛ شما اولی و دومی رو دانلود کن فقط؛ دو تای اول ماله Season Pass اند.

6. کاربر سایت

سلام آقا، ممنون از راهنمایی کاملت
    من این کارو کردم و بازی اجرا شد، ولی وقتی خواستم DLC اول رو نصب کنم ارور داد و گفت این DLC نیاز به ورژن 1.01 داره ولی ورژن شما 1.00 هستش
    DLC های واشنگتن رو هم امتحان کردم و ارور داد و مطمین شدم ورژن بازی به 1.05 ارتقا پیدا نکرده.
    حدود یه ماه طول کشیده تا این نسخه 16 گیگ رو دانلود کنم و به خیال خودم مشکلی نداشته باشم
    لطفا راهنمایی کنید چه کنم

7. کاربر سایت

راهنمای کامل نصب آپدیت و DLC های ACIII :
    1_ بازی را نصب کنید. (بدون هیچ گونه کرک)
    2_این فایل رو دانلود کنید :
    AC3.v1.05
    و در محل بازی کپی کنید. فایل : AC3.v1.05.Registry.bat نیز که در پوشه می باشد رو اجرا کنید.
    پس از این کار بازی شما به ورژن 1.0.5 آپدیت شده است و دیگر هیچ نیازی به نصب آپدیت نیست؛ توجه کنید دیگر هیچ آپدیتی لازم نیست نصب کنید.
    3_از این کرک استفاده کنید :
    Assassin's Creed III-reloaded105
    بعد از ریخت این کرک بازی شما به ورژن 1.0.5 آپدیت شده است. تماااااام.

من با همین روش اکی کردم

8. کاربر سایت

آخرش به صورت دستی رجیستری رو تغییر دادم تا درست شد،ممنون
    حالا DLC ها رو نصب میکنم ولی فقط دوتای اول یعنی Infamy و Betrayal به منو اضافه میشن و خبری از Redemption نیست.
    لازم به ذکره که بازی رو تو درایو دیگه ای نصب کردم و DLC ها به صورت پیش فرض تو درایو اصلی نصب میشن و من به صورت دستی منتقلشون میکنم که البته دوتای اول مشکلی نداشتن ولی آخری رو نشون نمیده،آیا فایل دیگه ای هم باید انتقال بدم؟
    پیشاپیش از راهنماییتون ممنون

9. کاربر سایت

DLC ها باید در مسیر نصب بازی نصب بشوند. هر سه تا رو در مسیری که خود بازی است، نصب کنید.

10. کاربر سایت

توی منو بخش Tyranny of king Washington برین بعد همون جا new بزنین اونجا میاره

11. کاربر سایت

ممنون
    همونطور که گفتم نصب DLC ها به صورت اتوماتیک در درایو C انجام میشه و به هنگام نصب قابلیت تغییر مسیر وجود نداره، این اتفاق در مورد هر 3 تا DLC واشنگتن صادقه، که من خودم به صورت دستی فایل هایی رو که نصب DLC در درایو C ریخته رو به درایو D که محل نصب بازیه منتقل میکنم. و دو DLC اول در منوی بازی ظاهر میشن ولی DLC آخر یعنی Redemption اضافه نمیشه. احتمالی که خودم میدادم این بود که نصب DLC آخر غیر از فایلایی که در مسیر پیش فرض نصب بازی میریزه جای دیگه ای هم یه سری فایل میریزه که اونا رو هم باید انتقال داد. خلاصه که فعلا از DLC آخر خبری نیست!
    ممنون میشم راهنمایی کنید

12. کاربر سایت

نام:
    Hamid x
    سلام دوستان من خیلی وقت پیش (همون اولا که بازی اومد) نسخه کرک skidrow رو گرفتم و راحت تمومش کردم اما dvdهاش گم شد الان رفتم دوباره گرفتمش ولی نسخه بدون کرک رو حالا نمی دونم چرا اینطوری میشه؟؟؟!!!! وقتی بازی رو شروع می کنم محیط بازی و مخصوصا شخصیت دزموند و هیتم دچار افت فریم شدیدی می شن مثلا از صورت دزموند فقط چشم هاش و دهنش دیده می شن یا همون اول وقتی با هیتم وارد سالن اپرا می شم نور فضای سالن کم می شه و همه جا تاریک می شه!!! کرک های skidrow و reloded رو هم دان کردم واسش ریختم ولی تغییر نکرد! تورو خدا سریع تر کمک کنید حل بشه مشکل!!

13. کاربر سایت

نام:
    Hamid x
    هیچکی یعنی نیست جواب مارو بده از اساتید؟؟؟؟:-$

14. کاربر سایت

نام:
    مهدی
    سلام دوستان یک کمک فوری می خواستم من اساسینز کرید 3 رو داشتم نصب می کردم توی دی وی دی 2 بودم که این ارور رو داد
    http://8pic.ir/images/2q3o0q9xrq46miaf7frd.jpg
    لطفا بگید چه کارکنم
    سیستم
    i3 4130
    gtx 760
    رم 8گیگ

15. کاربر سایت

خب dvd نمیتونه بخونه احتمالا مشکل داره موضوع اینه دکمه ای نداره که بتونید بزنید این فایل بیخیال بشه چون این فایل فقط مربوط به نسخه آنلاین بود و توی نسخه آفلاین براتون مشکلی پیش نمیومد
    ولی نسخه نصبی شما این قابلیت نداره متاسفانه

16. کاربر سایت

نام:
    Hamid x
    لطفا ....

این صفحه را به اشتراک بگذارید