Onimusha fan Club

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
منم یه سوال دارم !
البته من هنوز شماره 4 رو بازی نکردما ! ولی مثل اینکه از سامانوسکه تو شماره 4 خبری نیست آره ؟ اگه آره ، چرا ؟

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
Onimusha اسم قهرمان داستانه؟؟؟ اگه نه میدونید فلسفش چیه؟
اونطور که از استاد آرش شنیدیم Onimusha یعنی سامورایی شیطانی...
لزوما" Onimusha قهرمان هر 4 قسمت بازی است.در قسمت اول و سوم که سامانوسکه بود.قسمت دوم هم جوبی بود.قسمت چهارم هم اون سامورایی...
Onimusha حکایت سامورایی های عدالت طلبی است که به طریقی داری قدرت تبدیل شدن به Onimusha می شوند.مثلا" جوبی در قسمت دوم در اصل فرزند یک الهه شیطانی بود و بدین واسطه دارای این قدرت شد.( در ابتدای قسمت دوم بعد از دیدن ویرانی روستا و کشتن حدود 30 دشمن بازی دمو می شد.الهه ای که در دهانه غار دیدید مادر جوبی بود. )
---------
البته من هنوز شماره 4 رو بازی نکردما ! ولی مثل اینکه از سامانوسکه تو شماره 4 خبری نیست آره ؟ اگه آره ، چرا ؟
لزومی داشت سامانوسکه باشد ؟ در انتهای قسمت سوم که نوبانوگا اودا را شکست داد و بعد از پیوند برادری با ژاکوب برگشت به زمان خودش...
اگر هم سازندگان می خواستند باشد نمی توانستند چون بازیگر ژاپنی نقش سامانوسکه بعد از مراحل فنی Onimusha 3 درگذشت.روحش شاد...

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اونیموشا ترکیبی از دو کلمه ی ژاپنی است یعنی اونی و موشا که در کل معنای جنگجوی تاریکی رو میده...

lave_101

کاربر سایت
Feb 3, 2007
287
خوشحالم همچین تایپکی اینجا میبینم :love:
شنیدم یک نسخه فرعی Onimusha وجود دارد که ربطی به شماره های اصلی ندارد البته از تمام کارکترهای شمارهای استفاده در ان استفاده شده که به صورت تن به تن میباشد اگر اطلاعاتی در باره اش بگویید :cheesygri

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
خوشحالم همچین تایپکی اینجا میبینم :love:
شنیدم یک نسخه فرعی Onimusha وجود دارد که ربطی به شماره های اصلی ندارد البته از تمام کارکترهای شمارهای استفاده در ان استفاده شده که به صورت تن به تن میباشد اگر اطلاعاتی در باره اش بگویید :cheesygri
بله نسخه های فرعی هم داره .

562260_45235.jpg

onimusha_boxshot.jpg

589771.jpg

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
اکه شد اسم کامل این بازی های فرعی رو هم بگید که شاید بتونیم پیداشون کنیم ببینیم چی هستن !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
onimusha Blade wariors
این رو بازی کردم. همه کارکترها هستن و کلی لوکیشن داره و سبک بازی 3D Fighting هست. به من که حال داده اساسی:biggrin1:. البته این بازی عتیقس و دیگه فکر کنم بشه پیداش کرد:cheesygri.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
این رو بازی کردم. همه کارکترها هستن و کلی لوکیشن داره و سبک بازی 3D Fighting هست. به من که حال داده اساسی. البته این بازی عتیقس و دیگه فکر کنم بشه پیداش کرد.
من فقط اون کاورش رو دارم ! خیلی هم تعجب کردم که جوبی و سامانوسکه رودرروی هم هستند.نمی دونستم فایتینگ است ! بیا داخل تاپیک تبادل بازی بین اعضای بازی سنتر ...خیلی ها برای این بازی سر و دست می شکنند تا گیرش بیارند !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر