Metroid Prime 3: Corruption

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان سلام شرمنده منتظر موندین راستش این مدت خیلی اینترنتمون بد کیفیت شد و متاسفانه بازی خراب دان شد من دوباره دارم می گیرم . فقط خدا کنه با رژیون دستگاهاتون هماهنگ باشه .در نهایت اگه مشکلی پیش نیاد تا فردا آمادست.
باتشکر

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
دوستان سلام شرمنده منتظر موندین راستش این مدت خیلی اینترنتمون بد کیفیت شد و متاسفانه بازی خراب دان شد من دوباره دارم می گیرم . فقط خدا کنه با رژیون دستگاهاتون هماهنگ باشه .در نهایت اگه مشکلی پیش نیاد تا فردا آمادست.
باتشکر

:love: :love: :love:

سلام tekken_Lord جان !!!!!!

پس بالاخره یکی به داد ما هم رسید!!!! :praying:

تکاوج جان فقط جون من با این برنامه Wii Brick Blocker بازی رو Patch کن تا دیگه مشکلی برای اجراش روی کنسول های J نباشه !!! ( لینک دانلودش توی اون تاپیک بریک شدن هست) فقط حتما Patch شده باشه ، چون کنسول بیشتر بچه ها همون 2.0j هستش...

در ضمن ریجن بازی U/C هست دیگه ؟!

شما مگه تو کار Wii هم هستی؟! بازی های دیگرش رو هم دانلود میکنی ؟

در پایان این گلها تقدیم به شما: :flowers:

همه اینجا منتظریم..... :gathering:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی ، LAIR به کجا رسید ؟! :cheesygri

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوست عزیز ممنونم قابلی نداشت .راستش روز اول می خواستم مثل 360 کار wii روهم انجام بدم ولی دیدم زیاد طرفدار نداره بیخیال شدم . یه چند تایی بازی ازش دارم البته خوباشه و اویل های gamecube روهم آوردم روی dvd5 به همراه متال گیر 1 .
در مورد lair هم راستش دروغ چرا بگم مرحله آخر هستم ولی اصلاَ دلو دماغ بازی کردن ندارم همون جا نگه داشتمش.:(

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
ببین انجل جان دستگاهت نیمه بریک شده باید یه آپدیت دستگاه خودتو بگیری و بریزی تا خدایی نکرده فول بریک نشه .:eek: پس مواظب باش.
برو تو تاپیک بریک wii همه چیو دوستمون psxgamer نوشته بخون و عمل کن ایشالا درست بشه دستگاهت.

angle

کاربر سایت
Mar 4, 2007
170
نام
فرشید
ببخشید یعنی باید دستگاهو آ÷دیت کنم از کجا آخه مگه وی یا adsl به انترنت وصل میشه البته من هنوز تو دستگاهم بازی نکردم واسه دوستم اینجوری شده بازی کنم یا نه

آخرین ویرایش:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
باید وای فای داشته باشی . البته فکر کنم فایل آپدیتش تو سایت خود نینتندو باشه یه سرچ بزن مطمئنن هست که با pc بگیری بعد بریزی روی wii . عجله نکن.درست میشه .

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
دوست عزیز ممنونم قابلی نداشت .راستش روز اول می خواستم مثل 360 کار wii روهم انجام بدم ولی دیدم زیاد طرفدار نداره بیخیال شدم . یه چند تایی بازی ازش دارم البته خوباشه و اویل های gamecube روهم آوردم روی dvd5 به همراه متال گیر 1 .
(
الان بازار Wii خیلی بهتر از اون اول launch هست ، تو همین سایت خیلی ها Wii دارن ، روز به روز هم داره بیشتر میشه تعدادشون...

راستی شما دسته GameCube هم داری ؟
ببخشید یعنی باید دستگاهو آ÷دیت کنم از کجا آخه مگه وی یا adsl به انترنت وصل میشه البته من هنوز تو دستگاهم بازی نکردم واسه دوستم اینجوری شده بازی کنم یا نه

همون طور که تکاوج جان گفتن ، دستگاه رو باید آپدیت کنی تا اون مشکل کوچیک حل بشه.

اگه WiFi نداری ؛Wii یه USB LAN Adapter داره که همون Ethernet هست ؛ فکر کنم تو لباف پیدا کنیٌ

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
دوستان بازی mp3 آماده شد . فقط یه خواهش از این به بعد چیزایی از این قبیل رو بیارید تو لینکی که تو امضام هست .
باتشکر.

دستت درد نکنه تکاوچ جان! خسته نباشی!

فقط نگفتی بازی رو patch کردی ؟! :confused:

مقصد بعدی : Super Mario Galaxy !! :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر