ارشیو کنسول های من

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
داداش حمید گل و گلاب به به پسر ارشیوتو نشونمون دادی اب از دهنمون راه افتاد
چی میشد اون کارتن میکروتو میفروختی بهم کاپیتان ماجد اولین میکرویی که خریدم همین پک بود
اون زمان 19 هزار تومان خریدم خیلی پول بود چه خاطراتی داشتم
به شدت دنبال بازیه فوتبالیستهایه اورجینال هستم برایه نس یا فامیکم
هر کی داره به قیمت فضایی خریدارم
همینطور بازیهایه شرکت rarewar

smsms

کاربر سایت
Sep 4, 2008
373
داداش حمید گل و گلاب به به پسر ارشیوتو نشونمون دادی اب از دهنمون راه افتاد
چی میشد اون کارتن میکروتو میفروختی بهم کاپیتان ماجد اولین میکرویی که خریدم همین پک بود
اون زمان 19 هزار تومان خریدم خیلی پول بود چه خاطراتی داشتم
به شدت دنبال بازیه فوتبالیستهایه اورجینال هستم برایه نس یا فامیکم
هر کی داره به قیمت فضایی خریدارم
همینطور بازیهایه شرکت rarewar

سلام
پ م چک کن
کلا هر بازی خواستی میتونم برات تهیه کنم...

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
عرض شود که با این عکسایی که جنابان حمید و مرتضی و بقیه دوستان میذارن دیگه جایی برای ما نوپا ارشیو جمع کنندگان ! باقی نمیمونه!:d
منی که فقط:
psone-ps2 fat-dreamcast-gamecube-ps3 fat-psp fat-micro genius iq 501-mega drive-atari 2600

دارم..باید سرمو بندازم پایین!:-s
از مدیران خواهشمندم یه بخشی به نام little collectioners تاسیس کنند:((

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
568
نام
محمد
عرض شود که با این عکسایی که جنابان حمید و مرتضی و بقیه دوستان میذارن دیگه جایی برای ما نوپا ارشیو جمع کنندگان ! باقی نمیمونه!:d
منی که فقط:
psone-ps2 fat-dreamcast-gamecube-ps3 fat-psp fat-micro genius iq 501-mega drive-atari 2600

دارم..باید سرمو بندازم پایین!:-s
از مدیران خواهشمندم یه بخشی به نام little collectioners تاسیس کنند:((

داداش شما که آرشیوت خفن هست چرای میگی لیتل؟!
اگه مال شما لیتل هست منی که فقط یه دریم کست دارم چی هستم دقیقا؟ :D

بی زحمت شما هم یه تاپیک بزن خودم ساپورت میکنم.

رضا کجایی؟ فقط تو موندیا یکم دست بجنبون!

fishbed

کاربر سایت
May 20, 2012
134
نام
حمید رضا
همتون بزرگ و عزیز هستی دوست گلم بازی های کیوبو برات میزنم فقط میدونی که رام ایول ۲ مال پاله منم وقت نکردم رامو مولتی کنم چشم سه شنبه یا چهارشنبه بیا ببر

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
همتون بزرگ و عزیز هستی دوست گلم بازی های کیوبو برات میزنم فقط میدونی که رام ایول ۲ مال پاله منم وقت نکردم رامو مولتی کنم چشم سه شنبه یا چهارشنبه بیا ببر
عالی شد>:d<
ممنونم از شما اقا حمید گل>:d<

---------- نوشته در 08:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:22 PM ارسال شده بود ----------

داداش شما که آرشیوت خفن هست چرای میگی لیتل؟!
اگه مال شما لیتل هست منی که فقط یه دریم کست دارم چی هستم دقیقا؟ :D

بی زحمت شما هم یه تاپیک بزن خودم ساپورت میکنم.

رضا کجایی؟ فقط تو موندیا یکم دست بجنبون!

چشم در اسرع وقت عکس میگیرم تاپیکشو میزنم;)

اصلا یه عشق عجیبی داره این کنسول جمع کردن..گاهی وقتا به سرم میزنه ماشینو بفروشم در به در بیفتم دنبال کنسولا.!!:))

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کنسول های قبل من

دمت گرم خوب آرشیو جمع کردی من آمیگا 500 . کمودور 64 . آتاری 2600 . نینتندو نس (میکرو) . سگا جنسیس . گیم بوی کالر . گیم بوی ادونس . ایکس باکس 1 . گیم بوی ادونس اسپی . گیم بوی ادونس میکرو . دی اس لایت . ایکس باکس 360 و نینتندو ویی داشتم البته بخاطر مشکل مالی فروختم که الان دی اس لایت و نینتندو ویی دارم فقط

---------- نوشته در 01:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:46 PM ارسال شده بود ----------

البته پلی 1 و 2 هم داشتم . میکرو من رو جعبه اش عکس رامبو بود با آرپیچی تو دستش عموم از ژاپن آورده بود زیرش در داشت باز میشد حافظه بازیش در میومد . وقتی پلی 1 گرفتن از اون ژاپنی بزرگا اولین بازی که کردم پپسی من و بعد هرکولس بود . همیشه تو کف داشتن نینتندو 64 بودم . در ضمن من یه دی اس لایت تمیز عالی دارم برای فروش نو هست با کپی خور ساپورت رم تا 32 گیگ رو خودش رم 2 گیگ هست با 230 باری تو 4 دی وی دی دارم برنامه شبیه ساز آتاری . میکرو . سگا جنسیس روی دی اس لایتم ریختم و بازی ها این کنسول ها اجرا میکنه اگر خواستید بهم بگید

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
حمید جان دستت درد نکنه..;)
دیگه نمیخواد بزنی..حقیقتش بعد از 2 ماه امروز فردا کردن دیگه خسته شدم..ولش کن..خودم رایت میکنم بالاخره.!
ممنونم:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر