اجرای بازی از USB و هارد با PS2 تست شده توست خودم

گفتگو در 'مشکلات،راهنمایی و آموزش ها' ایجاد شده توسط saw8, ‏Nov 7, 2012.

1. Mativ

کاربر سایت

من ۲ تا سوال دارم
    ۱ امکان اجرای بازی های PS1 هم هست؟
    ۲ میشه به جای مموری سونی از خود فلش مموری یا هارد دیسک برای ذخیره بازی استفاده کرد و بعداً روی مموری خود سونی کپی کنم

2. delta21

کاربر سایت

نام:
    احسان
    دوستان من کلی وقت گذاشتم و opl 0.9.2 رو هم دانلود کردم و بهترین فلش رو خریدم و دفرگ هم کردم.ولی توی دموی برخی از بازیها مثلا GT3 و KUON و GOW 1 تکه تکه پخش میشه
    بهترین راه خرید یک NETWORK ADAPTER هست که امکان زدن هاردو میده و تمام بازیهارو بدون مشکل میاره

3. ehsanservat

کاربر سایت

به به آقا احسان خوبی؟

4. delta21

کاربر سایت

نام:
    احسان
    بله خوب مشکل افت فریم دموها خودش کم چیزی نبست
    با network adapter دیگه نه احتیاجی ب تنظیم خاصیه و اینکه همه بازیهارو بدون مشکل میاره و هم پورت ethernet رو برای مدل فت فراهم میکنه

5. ehsanservat

کاربر سایت

خود بازیا راحت اجرا میشن بدون مشکل فقط دموها افت فریم دارن که اگه افت فریم دموها برات مهمه ps2 اسلیم اترنت داره میتونی با یه کابل شبکه کردن بازیا رو از هارد pc بیاری بدون افت فریم تو دموها عالی عالی

یا یه HD LOADER PS2 بخر 75 هزاره راحت بازیا رو از هارد بدون افت فریم زمان دموها میاره

اینم عکسش

6. delta21

کاربر سایت

نام:
    احسان
    دوستانی که میخوان بازیهارو از روی هارد بیارند بهترین کار خرید یک دستگاه فت هست چون network adapter دستگاهی هست که خود شرکت سونی برای ps2 زده و 100 در 100 جواب میده و متفرقه نیست و فقط به دستگاه فت میخوره(روی اسلیم سونی این امکان رو حذف کرد)
    قیمتش هم در توپخونه 70 تومنه.تازه میشه با 15 تومن یه مد چیپ روی دستگاه فت انداخت و کلا درایو رو حذف کرد
    تمامی بازیها با بلاترین سرعت اجرا میشوند

7. azins

کاربر سایت

خواهشا کمکم کنید

من پلی 2 دارم فلش خورش کردم بازیها رو خوب اجرا میکنه اما وسط بازی دیگه گیر میکنه مثلا خدای جنگ 1و2 خوهشا کمکم کن ممنون

8. azins

کاربر سایت

چرا کمکم نمیکنید

سلام خوبید میبخشی تورو خدا یکی جواب منو بده . پلی 2 فلش خورش کردم بازی رو اجرا میکنه ولی وسط بازی دموش گیر میکنه و بازی بالا نمیاد.مثل بازی خدای جنگ 1 و2 خواهشا کمکم کنید ممنون میشم. راستی پشت پلی منم net adaptor داره یعنی میشه اینو به کامپیوتر وصل کردو با هارد کامپیوتر لود کرد بازم ممنون میشم کمکم کنید منتظرم

- - -ویرایش - - -

دلتا21 خواهشا راهنماییم کنو بگو چیکارکنم بدجوری اعصابمو خورد کرده نمیدونم مشکل کجاس

- - -ویرایش - - -

دلتا21 خواهشا راهنماییم کنو بگو چیکارکنم بدجوری اعصابمو خورد کرده نمیدونم مشکل کجاسسلام خوبید میبخشی تورو خدا یکی جواب منو بده . پلی 2 فلش خورش کردم بازی رو اجرا میکنه ولی وسط بازی دموش گیر میکنه و بازی بالا نمیاد.مثل بازی خدای جنگ 1 و2 خواهشا کمکم کنید ممنون میشم. راستی پشت پلی منم net adaptor داره یعنی میشه اینو به کامپیوتر وصل کردو با هارد کامپیوتر لود کرد بازم ممنون میشم کمکم کنید منتظرم

- - -ویرایش - - -

سلام خوبید میبخشی تورو خدا یکی جواب منو بده . پلی 2 فلش خورش کردم بازی رو اجرا میکنه ولی وسط بازی دموش گیر میکنه و بازی بالا نمیاد.مثل بازی خدای جنگ 1 و2 خواهشا کمکم کنید ممنون میشم. راستی پشت پلی منم net adaptor داره یعنی میشه اینو به کامپیوتر وصل کردو با هارد کامپیوتر لود کرد بازم ممنون میشم کمکم کنید منتظرم دلتا21 خواهشا راهنماییم کنو بگو چیکارکنم بدجوری اعصابمو خورد کرده نمیدونم مشکل کجاس

9. highlight

کاربر سایت

دوست عزیز در بازی GOW وارد بازی میشین؟ بعد از دموی اول قادر به اجرای بازی هستید؟قاعدتا نباید مشکلی باشه. یه احتمال دیگه هم ایمج بازی شما میتونه باشه چون دموها رو اکثرا میشه رد کرد.

10. onimusha2

کاربر سایت

فلشتو defragge کردی؟ برنامه defraggle دانلود کن فلشو با بازیای توش defragge کن

11. azins

کاربر سایت

سلام واقعا ممنونم که جوابمو دادی من با usb util ایمیج گرفتم با nero گرفتم 4بار دی وی دیشو گرفتم همه دموها و بازی خوبه فقط قسمت بچگی زئوس گیر میکنه جالب اینجاس که این مشکلو با همه دی وی دی ها داره بازی gun قسمت دموش گیر میکنه.gow 1 ,2 هردو

12. azins

کاربر سایت

سلام دوست عزیز به حرفت گوش کردم و اینکارو کردم اما متاسفانه نشد اگه بازم تونستید راهنمایم کنید ممنون میشم=((:((

13. delta21

کاربر سایت

نام:
    احسان
    ببخشید دیر جواب دادم
    دیر به دیر به این تاپیک میام.بهتر بود پیام خصوصی میدادی
    اگه network adapter داری(توصیه میکنم مدل ide دار رو بگیری چون sata دارها اصلی نیستند
    به این لینک برید و در ابتدای جدول برنامه hdloader 8c رو دانلود کنید(اولیشو باید رایت کنی و اجرا کنی و اگرم نخواستی فایل elf رو که دومیه دانلود کنکه با فلش اجرا میشه
    http://sksapps.com/index.php?page=hd.html
    دستگاهت وقتی خاموشه هارد رو به network adapter بزن و hdloader رو اجرا کن
    پیغام فرمت هارد میده که باید فرمت کرد
    دستگاهو خاموش کن و هاردو دربیار و بزن به کامپیوتر
    این برنامه رو دانلود کن و در کامپیوتر باهاش iso بازیها رو بریز روی هارد و حالشو ببر
    Winhiip v1.7.6

14. saw8

کاربر سایت

نام:
    سعید
    دوستانی که پست میدن دمو بازی گیر داره یو اس پی ps2 یک هست واسه همین بعضی بازیها اججرا نمیشه بعضی هم که اجرا میشه تو دمو گیر داره چاره کار برای فت خریدن
    network adapter و وصل کردن هارد هست که بازیها از روی هارد اجرا بشه و در اسلیم هم به علت اینکه هارد نمیشه وصل کرد میمونه یک را و اون هم لن کردن با pc هست که بتونه از هارد کامپیوتر به وصیله سیم لن بازیهارو اجرا کنه در این دو حالت تمامی مشکلات اعم از کند شدن دمو یا اجرا نشدن بازیها به کل برطرف میشه ضمنا با همون برنامه که گیمها رو اجرا میکنید تنظیمات داره که میشه از هارد به عنوان مموری کارت هم استفاده کنید کلا من فت خودمو هارد دار کردم خیلی با حال شده بود یک پا ps3 بود برای خودش که به دلایلی فروختمش.....

15. ehsanservat

کاربر سایت

تی فدا

بخاطر توضیحات کاملت ممنون خیلی کمک کرد