اجرای بازی از USB و هارد با PS2

nm681123

کاربر سایت
Jan 14, 2012
12
شايد بعضي مدلا كارساز نيست!چون من همين رو راحت بوت كردم با ps2 slım ادابتور خور!!7004!همون بعد وصل كردم به ps2 همونا كه مستقيم وصل ميشن

به برق شهر جواب نداد البته همونطور كه دوستان گفتن بنده هم تجربه كردم رايت رو در پايين ترين سرعت ممكنه انجام بدين هر بازي رو من با فلش اجرا كردم.

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
شايد بعضي مدلا كارساز نيست!چون من همين رو راحت بوت كردم با ps2 slım ادابتور خور!!7004!همون بعد وصل كردم به ps2 همونا كه مستقيم وصل ميشن

به برق شهر جواب نداد البته همونطور كه دوستان گفتن بنده هم تجربه كردم رايت رو در پايين ترين سرعت ممكنه انجام بدين هر بازي رو من با فلش اجرا كردم.
من با 8 x رایت کردم .
سرعتش خوب بوده .
میکم ممکنه کپی خور نشده باشه

Ps2_2012

کاربر سایت
Nov 23, 2012
5
نام
farshid
slomotion demo

اهل فن کسی هست یه روش برای اهسته بودن دمو ها بزاره بعضی بازیها این مشکل ندارن ولی بیشترشون دارن مثلا یکی از بازیها که مشکل کندی دمو داره ONIMUSHA 3 راهی روشی کسی داره بگه

ebrahimbadpa

کاربر سایت
Sep 4, 2012
6
سلام خدمت دوستان من تونستم با این روش که بدون نیاز به لنز و مستقیم از روی مموری بوت بشه بازی رو روی فلش اجرا کنم ولی میخام رو پلی دوستم این کارو کنم نمیشه مدل پلی دوستم هم scph-77006 هستش اینتر فیس m-7 mp-788 روش نصبه یعنی کپی خور شده ولی وقتی مموری که خودم استفاده میکنم و جواب میده رو روی پلی دوستم میزارم همون منوی معمولی بالا میاد و خبری از منوی mcboot نیست که بتونم بازی رو از روی فلش اجرا کنم میخاستم بدونم مشکل از کجاست. مموری و فلشی که استفاده میکنم اوکی هستش چون روی پلی خودم جواب میده .پلی دوستمم کپی خور هستش
مدل پلی خودم که مشکلی نداره scph-70004 هستش و مدل پلی دوستم که مشکل داره scph-77006
لطفا راهنمایی کنید

saw8

کاربر سایت
Jul 30, 2011
175
نام
سعید
سلام مجدد دوستان یکی از دوستانم ps2 را با lan وصل کرده به pc و بازیها را از هارد pc اجرا میکنه. توجه کرده باشین با usb دموها گیرداشتن ولی با lan مثل هلو جواب میده و عکس بازیها هم مثل ps3 میاد کسی از دوستان اموزشش بلده بزاره ضمنا توسعه میکنم کابل 5 سر برای ps2 تهیه کنید و بازیها را با کیفت 720 بازی کنید و لذتشو ببرید زمین تا اسمون کیفیش فرق میکنه گاداف وار 1و2 همونظور که تو ps3 اجرا میشه با کابل کامپوننت هم میتوانید در ps2 با همان کیفیت تصویر اجرا کنیدb-)

آخرین ویرایش:

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
سلام دوستان عزیز
من ps2 نقره ای بزرگ (فن دار)دارم و طبق آموزش سایت بازیهارو از فلش اجرا میکنم
مشکلم اینه که بعضی بازیها اجرا نمیشه تصویر چندتا رنگ عوض میکنه و میمونه.یا برخی دموهاش تکه تکه پخش میشه.چکار باید کرد؟
در برنامه ps2 loader اون صفحه ای که اسم بازی روی فلش میاد یه setting داره که چندتا حالت داره که on و off میشن.با اونا ور بریم تاثیر داره؟
من چندتا ps2 loader دانلود کردم ولی ورژن 0.8 بودن.میشه یه لینکی از آخرین ورژن بدید
خیلی ممنون

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام دوستان عزیز
من ps2 نقره ای بزرگ (فن دار)دارم و طبق آموزش سایت بازیهارو از فلش اجرا میکنم
مشکلم اینه که بعضی بازیها اجرا نمیشه تصویر چندتا رنگ عوض میکنه و میمونه.یا برخی دموهاش تکه تکه پخش میشه.چکار باید کرد؟
در برنامه ps2 loader اون صفحه ای که اسم بازی روی فلش میاد یه setting داره که چندتا حالت داره که on و off میشن.با اونا ور بریم تاثیر داره؟
من چندتا ps2 loader دانلود کردم ولی ورژن 0.8 بودن.میشه یه لینکی از آخرین ورژن بدید
خیلی ممنون
خدمت شما دوست گرامی:
اگر باز هم بازی اجرا نشد بازی رو از روی فلش پاک کنید و دوباره با USButil روی فلش بریزید. بیشتر وقتها با این کار مشکل حل میشه.
مشکل دمو هم که قبلا بحث شد و برای بعضی دموها کماکان پابرجاست.

ebrahimbadpa

کاربر سایت
Sep 4, 2012
6
سلام خدمت دوستان من تونستم با این روش که بدون نیاز به لنز و مستقیم از روی مموری بوت بشه بازی رو روی فلش اجرا کنم ولی میخام رو پلی دوستم این کارو کنم نمیشه مدل پلی دوستم هم scph-77006 هستش اینتر فیس m-7 mp-788 روش نصبه یعنی کپی خور شده ولی وقتی مموری که خودم استفاده میکنم و جواب میده رو روی پلی دوستم میزارم همون منوی معمولی بالا میاد و خبری از منوی mcboot نیست که بتونم بازی رو از روی فلش اجرا کنم میخاستم بدونم مشکل از کجاست. مموری و فلشی که استفاده میکنم اوکی هستش چون روی پلی خودم جواب میده .پلی دوستمم کپی خور هستش
مدل پلی خودم که مشکلی نداره scph-70004 هستش و مدل پلی دوستم که مشکل داره scph-77006
لطفا راهنمایی کنید

یعنی از دوستان هیچکس نمیتونه جواب سوال منو بده

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام
خسته نباشید
من لنز دستگاهم خرابه،میخام برای یه مدت از این روش استفاده کنم تا لنز دستگام برسه.
میشه از این روش استفاده کرد بعد که لنزم رسیدم برش گردونم به حالت اولیه؟
هیچ راهی نیست که بدون لنز این کارارو انجام داد؟
ممنون

victor7

کاربر سایت
Aug 16, 2013
6
نام
آرش
سلام اگه میشه OpenPS2Loader ورژن جدیدشم لینکاشو بزارین بعدش یه سایت خوب اگه میشناسین واسه دانلود بازی ps2 هم بزارین دیگه زیاد زحمتتون نمیدم :d

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
سلام.

اخرین ورژن Open Ps2 Loader ورژن 0.9.1 هست که میتونین از لینک زیر دانلود کنین ( با قابلیت اجرای 100 درصدی تمامی بازی های PS2 از فلش یا هارد)

OpenPS2Loader_0.9.1.zip

بازیتون رو با USB Utill تبدیل کنین و سپس رو فلش مموری کپی کنین و رو کنسول اجرا کنین. حتما قبلش یک بار فلش مموری رو فرمت کنین.

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام اگه میشه OpenPS2Loader ورژن جدیدشم لینکاشو بزارین بعدش یه سایت خوب اگه میشناسین واسه دانلود بازی ps2 هم بزارین دیگه زیاد زحمتتون نمیدم :d
لینک آخرین ورژن رو که 2 پست قبل از پستی که خودتون گذاشتین تو همین صفحه قبلا گذاشتم!!!! :-/
یه سری به این بازیها که گذاشتم بزن:
World of Emulators & Games

victor7

کاربر سایت
Aug 16, 2013
6
نام
آرش
سلام.

اخرین ورژن Open Ps2 Loader ورژن 0.9.1 هست که میتونین از لینک زیر دانلود کنین ( با قابلیت اجرای 100 درصدی تمامی بازی های PS2 از فلش یا هارد)

OpenPS2Loader_0.9.1.zip

بازیتون رو با USB Utill تبدیل کنین و سپس رو فلش مموری کپی کنین و رو کنسول اجرا کنین. حتما قبلش یک بار فلش مموری رو فرمت کنین.

میشه یه توضیح کامل نصب Open Ps2 Loader جدید بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر