اجرای بازی از USB و هارد با PS2

Amir11380

کاربر سایت
Jan 4, 2018
2
سلام دوستان من پلی دو خودمو که اداپتور داره فلش خور کردم و با برنامه Power Iso بازی هامو ایزو گرفتموالان که گزینه OPNPS2LD.ELF میزنم لیست از پوشه واسم میاره که گزینه Mass:/ میزنم بازی ها با فرمت ایزو هست اما اجرا نمیشه وقتی دایره میزنم اون بالا اخطار میده خواستم بدونم مشکلداز چیه

alisantori

کاربر سایت
Jul 15, 2017
459
سلام دوستان من پلی دو خودمو که اداپتور داره فلش خور کردم و با برنامه Power Iso بازی هامو ایزو گرفتموالان که گزینه OPNPS2LD.ELF میزنم لیست از پوشه واسم میاره که گزینه Mass:/ میزنم بازی ها با فرمت ایزو هست اما اجرا نمیشه وقتی دایره میزنم اون بالا اخطار میده خواستم بدونم مشکلداز چیه

سلام داداش
ps2 کپی خور فلشی بازیا ps2 به صورت ایزو اجرا نمیکنه
باید با برنامه خاصی کانورت کنی خودش میریزه رو فلش

صفحه اول این تاپیک بخون
کپی خور نرم افزاری ps2 ( اجرا بازیا با فلش مموری)

• Like
Reactions: che-jaleb

alireza.m.2001

کاربر سایت
Jan 17, 2018
1
سلام چند تا بازی دانلود کردم ک وقتی میخوام از روی ایزوشون بازی رو بسازم ارور میده.ارورش هم دربارهcnfهست.چیکارکنم؟میشه آیدی تلگرام بدین اون جا ازتون بپرسم؟اخه سوالای زیادی دارم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

sajad 123

کاربر سایت
Jun 6, 2018
3
با سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران گرامیتان
من به تازگی متوجه بحث اجرای بازی های ps2 از روی فلش شدم و سایت شما رو پیدا کردم و تا حدودی هم تونستم ps2 خودم رو کپی خور فلشی کنم اما چنتا مشکل دارم :
1- ps2 من مدل 90004 هستش و من برای هر با اجرای بازی از روی فلش و با برنامه opl باید از cd boot استفاده کنم ، میخواستم بدونم آیا روشی هست که بتومه این دستگاه رو کپی خور دایمی و بدون نیاز به لنز و cd boot کنه؟
2- تا حالا با هر روشی که گفته شده سعی کردم چنتا بازی رو با هم از روی فلش اجرا کنم ولی موفق نشدم ، با برنامه USBUtil بازی هارو تبدیل و وارد فلش میکنم ولی موقع اجرا ارور میده و موقع کپی فایل iso به پوشه dvd چون حجم فایل بازی iso بیشتر از چهارگیگه و فرمت فلش هم fat32 هستش کپی نمیشه
ممنون میشم کمکم کنید ، باتشکر

Xpab Shadow

کاربر سایت
May 10, 2009
21
نام
reZa
سلام ببخشيد ميشه يكي از دوستان من رو راهنمايي كنه من ويندوز ١٠ دارم روي لپ تاپ
ميخوام ps2 رو با كابل لن وصل كنم به لپ تاپ ps2 هم اسليم هستش
توي سيستم يه پوشه ساختم بازي هارو تبديل كردم و ريختم توش
ميخوام بازي ها رو از روي سيستم اجرا كنم همون حالت network
ولي وقتي دستگاه رو با كابل به لپ تاپ وصل ميكنم درسته وصل نميشه توي سيستم اون قسمت كه شكل اينترنت مياد كه علامت تعجب زرد مياره ميشه توضيح بدين چجوري دستگاه رو با كابل لن وصل كنم به كامپيوتر؟

Reza2467

کاربر سایت
Feb 13, 2019
2
ببخشید دوستان من پلی 2 90006 بردم مغازه با ایسی فلش خور کردم فلش خور شده ولی حالا وقتی دستگاه روشن میشه مستقیم میره تو opl و اون منو هارو بالا نمیاره لطفا پاسخ بدید

hossin.h

عضو جدید
Sep 26, 2019
1
ببخشید دوستان من پلی 2 90006 بردم مغازه با ایسی فلش خور کردم فلش خور شده ولی حالا وقتی دستگاه روشن میشه مستقیم میره تو opl و اون منو هارو بالا نمیاره لطفا پاسخ بدید
با استارت برو تو تنظیمات میتونی حالت اجرا رو عوض کنی در ضمن فلش خور کردن چه نرم افزاری چه سخت افزاری فقط هفتاد درصد بازی رو اجرا میکنه مشکل گیر کردن وسط بازیایی مثل god of war بعضی فوتبال ها ... رو داره.

mmbd

عضو جدید
Feb 11, 2021
1
سلام خسته نباشید
اگه من این کار رو انجام بدم آیا میتونم که از قسمت سیدی هم استفاده کنم
یا اگر اینکار رو بکنم دیگه از قسمت سیدی نمیشه استفاده کرد و فقط باید از فلش استفاده کرد ؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر