مشاوره درباره خرید اسپیکر برای game

گفتگو در 'سخت افزار و وسايل جانبي كنسول ها' ایجاد شده توسط ninja2010, ‏Nov 5, 2012.

1. ninja2010

کاربر سایت

نام:
    امین
    سلام لطفا کمک کنید می خواهم یک اسپیکر با کیفیت صدای خوب برای بازی کردن روی کامپیوتر یه چیزی حدود 150 تا 200 تومان بخرم چی پیشنهاد می کنید

2. halker2009

کاربر سایت

نام:
    ZAC
    من اسپیکر های فراسو رو پیشنهاد میکنم و هدست gaming سومیک e 95 هم با قیمت مناسب گزینه های خوبی هستند.

3. ninja2010

کاربر سایت

نام:
    امین
    مرسی دوست عزیز فقط میشه مدل اسپیکر بگی

4. halker2009

کاربر سایت

نام:
    ZAC
    بنظرم اسپیکر برای گیم نگیری بهتر هست تقریبا گرون هستند اسپیکر های حرفه ای مثلا logitech g51 بخوای بگیری قیمتش 160 دلار هست و مخصوص گیم هست یعنی 360 درجه رو پوشش میده.

5. parashm

کاربر سایت

کمک به خرید اسپیکر

سلام دوستان[​IMG]

تازگی اسپیکری خریدم که از تکنولوژی Hi-Fi استفاده شده بعدشم دارای فلشر وقتی روشنش میکنی خیلی حال میده کل اتاق نور تابیده میشه . برای کسای که موسیقی زیاد گوش میکنن خیلی عالیه . منکه خیلی ازش راضیم .

اینم سایت فروش اسپیکر

www.lwtn.hamvar.ir

6. mohsen gt5

کاربر سایت

سلام به دوستان
    یه اسپیکر 5.1 با کیفیت میخوام برای گیم. تا سقف 1 تومن میتونم هزینه کنم.موندم چی بگیرم. برام عمق بیس مهمه مخصوصا هرتز های واقعا پایین. خودم که z5500 دوست دارم ولی فک کنم نه گیر بیاد نه قیمتش زیره 1 تومن باشه .z906 چطوره؟ قیمتش حدودا کسی داره؟ چیزه دیگه ای تو حده z5500 که الان بشه گیر آورد سراغ دارید؟
    ممنون