Persona 4 The Golden

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
نه همین پرسونا 3 و 4 دقیقا بهترین بازی برای JRPG شدن هستن. گیم پلی سادست ( ولی عمیق) 5 دیقه ای به مبارزات هم عادت میکنی.
آره موافقم. منم اصلا با همین بازی jrpg را شناختم :d

دوستان من یه سوال داشتم ، چون تاپیکای PSP رو دیگه باید با خاک انداز جمع کرد همینجا میگم ، من تازه P3rsona رو دانلود کردم ، یه 15 مین بازی کردم ببینم چه جوریه؟؟ جدیدا زدم تو خط بازی Graphic Novel ، بعد من Rpg مطلق بازی نکردم ، فقط پارازیت ایو 1 و 2 که اونم یه سری الماناشو داره ، خیلی طول میکشه تا بیفته تو داستان و بره تو فایت و این داستاناا ، یکی لطف میکنه یه کوچول در مورد داستان توضیح بده؟؟
من p3 را بازی نکردم :( اما داستانشا خوندم :d مثل اینکه بعد از ساعت 12 شب همه تبدیل به shadow میشن و یه پسره هم هست که جدیدا وارد یه دبیرستان میشه و بچه های این دبیرستان درگیر یه سری ماجرا میشن. این مدرسه هم مثل اینکه اصلا سورس اصلی این ماجراها هستش. ببخشید اگه ناقص بود ;)

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
میشا خوب توضیح داد سوالی داشتی بگو من خر سگ فن متعصب پرسونا 3 هستم :D
خوب پس خودت خواستی :d
من یه 30 مین بازی کردم منتظر بودم که آماده شم برای :-& ، ولی در کمال ناباوری از بازی خوشم اومد :-o، مبارزاتشم بد نبود ، ولی خوب من چند تا سوال داشتم ، اینکه چرا شب میشه یه سریاا Shadow میشن ، ولی کاراکترهای بازی هیچ اتفاقی براشون نمیافته ، بعدشم اینکه این Persona ها رو چه جوری دارن این کاراکترها ، هی ظاهر میکنن برا خودشون :d ، بعد اینکه چرا هر وقت میخوان اینارو ظاهر کنن با تیر میزنن تو مخشون ، اگه واسه ظاهر کردن Persona این کارو میکنن ( کار بهتری نبود ) چرا اول بازی توی کات سین دختره که میخواد با تیر بزنه تو مخش میگه I cant ، خوب اگه واسه ظاهر شدن Persona باشه که چرا میگه I Cant اگه میخواد خودکشی کنه پس داستان ظاهر شدن Persona ها چیه؟؟

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
خوب پس خودت خواستی :d
من یه 30 مین بازی کردم منتظر بودم که آماده شم برای :-& ، ولی در کمال ناباوری از بازی خوشم اومد :-o، مبارزاتشم بد نبود ، ولی خوب من چند تا سوال داشتم ، اینکه چرا شب میشه یه سریاا Shadow میشن ، ولی کاراکترهای بازی هیچ اتفاقی براشون نمیافته ، بعدشم اینکه این Persona ها رو چه جوری دارن این کاراکترها ، هی ظاهر میکنن برا خودشون :d ، بعد اینکه چرا هر وقت میخوان اینارو ظاهر کنن با تیر میزنن تو مخشون ، اگه واسه ظاهر کردن Persona این کارو میکنن ( کار بهتری نبود ) چرا اول بازی توی کات سین دختره که میخواد با تیر بزنه تو مخش میگه I cant ، خوب اگه واسه ظاهر شدن Persona باشه که چرا میگه I Cant اگه میخواد خودکشی کنه پس داستان ظاهر شدن Persona ها چیه؟؟
فکر کنم جواب سوالاتون رو میدونم ولی مطمین نیستم همه شون درسته یا نه:d
الف:تو Dark Hour سه تا اتفاق بر روی مردم می افته
1-کسانی که دوست دارند سریع تر بمیرند در Dark Hour تبدیل به Shadow می شند
2-کسانی که به زندگی اهمیت نمیدند به تابوت تبدیل میشند ولی بعد از Dark Hour به حالت عادی خودشون بر می گردند
3-کسانی به زندگی کردن اهمیت میدند یا نگاه مثبتی به زندگی دارند،قدرت Persona می گیرند.گروه SEES و Kirijo جز این دسته هستند
ب:وسیله ای که شخصیت های اصلی برای احضار Persona شون استفاده می کنند تفنگ نیست.اسم این وسیله Evoker هست.این وسیله توسط دانشمندان گروه Kirijo ساخته شده.Evoker برای کسانی ساخته شده که قدرت Persona دارند
پ:اون چیزی که دست Yukari(همون دختری که شما میگید:d)هست،تفنگ نیستش.همون Evoker هست.ا

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
امم خوب پارسا همه چی رو گفت! شخصیت ها هم چون پرسونا دارن اون بلا ها سرشون نمیاد :D
راضیم ازت رفیق ;)، خیلی خوب توضیح دادی:bighug: ، فقط یه سوال دیگه ، این چیزایی که الان شما فرمودین تو بازی هم بهش اشاره میشه یا نه ، حتما باید نسخه های قبل هم بازی کنی تا از این ماجراها سر در بیاری؟؟
بعد چرا اونجا همین Yukari نشسته روی زمین هیچ خبری هم از دشمن نیست ولی میخواد Persona ظاهر کنه که چی بشه ، بعد چرا میگه من نمیتونم؟؟؟؟
دوستان در کل من شماره های قبلیرو بازی نکردم ، اینو بازی کنم ، یا فایده نداره اول باید 1 و تموم کنم ، بعدشم اینکه یکش هم مثل 3 از لحاظ گرافیکو داستانو ( تا الان که من در کل هیچی از داستان نفهمیدم هنوز:d ، چون یه دفعه بازی میره تو داستان بدون اینکه کاراکترها درست توضیح بده چی به چین اصلا) مثل همین شماره ان یا کلا فرق میکنن؟
یه سوالم شد 784 تا سوال:-s:">

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
راضیم ازت رفیق ;)، خیلی خوب توضیح دادی:bighug: ، فقط یه سوال دیگه ، این چیزایی که الان شما فرمودین تو بازی هم بهش اشاره میشه یا نه ، حتما باید نسخه های قبل هم بازی کنی تا از این ماجراها سر در بیاری؟؟
بعد چرا اونجا همین Yukari نشسته روی زمین هیچ خبری هم از دشمن نیست ولی میخواد Persona ظاهر کنه که چی بشه ، بعد چرا میگه من نمیتونم؟؟؟؟
دوستان در کل من شماره های قبلیرو بازی نکردم ، اینو بازی کنم ، یا فایده نداره اول باید 1 و تموم کنم ، بعدشم اینکه یکش هم مثل 3 از لحاظ گرافیکو داستانو ( تا الان که من در کل هیچی از داستان نفهمیدم هنوز:d ، چون یه دفعه بازی میره تو داستان بدون اینکه کاراکترها درست توضیح بده چی به چین اصلا) مثل همین شماره ان یا کلا فرق میکنن؟
یه سوالم شد 784 تا سوال:-s:">
خیلی ممنون از تعریفتون:d:">
بعضی از چیز هایی که گفتم تو همین Persona 3 Portable یا Persona 3 بهش اشاره میشه نمونش همین جریان Evoker(مدتی قبل از این که شخصیت اصلی برای اولین بار به Tartarus بره،به این وسیله اشاره میشه)
ولی بعضی از چیز هایی که گفتم،فقط تو Persona 3 FES در قسمت The Answer بهش اشاره میشه
Yukari میخواد در اوایل بازی Personaش رو احضار کنه چون که قبل از اون هیچ وقت Personaش رو احضار نکرده بود و از اونجایی که نزدیک به Dark Hour بود میخواست خودش رو اماده کنه.دلیل این Yukari میگه نمیتونم رو من نمیدونم ولی حدس میزنم که فکر میکنه اگه Yukari پرسونا رو احضار کنه یا می میره یا درد بدی رو احساس میکنه
داستان Persona 3 هیچ ربطی به Persona 1&2 نداره.تنها شخصیت که تو نسخه های قبلی بوده و تو این نسخه هم هست Igorه(همون مردی که دماغش درازه!!:d)
بازی روایت خوبی در داستان و معرفی شخصیت ها داره.ولی در اول بازی که نمیاد همه چیز رو توضیح بده!!:d
با مرور زمان میتونی با داستان و شخصیت های بازی بیشتر اشنا بشی ولی به شرط این که به دیالوگ بین شخصیت ها خوب گوش کنی.
شما 100000 تا سوال هم بپرسید باز هم عیب نداره!:d
شرمنده اگه توضیحاتم یک مقدار زیادی خر تو خر شده!:">:d

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
خیلی ممنون از تعریفتون:d:">
بعضی از چیز هایی که گفتم تو همین Persona 3 Portable یا Persona 3 بهش اشاره میشه نمونش همین جریان Evoker(مدتی قبل از این که شخصیت اصلی برای اولین بار به Tartarus بره،به این وسیله اشاره میشه)
ولی بعضی از چیز هایی که گفتم،فقط تو Persona 3 FES در قسمت The Answer بهش اشاره میشه
Yukari میخواد در اوایل بازی Personaش رو احضار کنه چون که قبل از اون هیچ وقت Personaش رو احضار نکرده بود و از اونجایی که نزدیک به Dark Hour بود میخواست خودش رو اماده کنه.دلیل این Yukari میگه نمیتونم رو من نمیدونم ولی حدس میزنم که فکر میکنه اگه Yukari پرسونا رو احضار کنه یا می میره یا درد بدی رو احساس میکنه
داستان Persona 3 هیچ ربطی به Persona 1&2 نداره.تنها شخصیت که تو نسخه های قبلی بوده و تو این نسخه هم هست Igorه(همون مردی که دماغش درازه!!:d)
بازی روایت خوبی در داستان و معرفی شخصیت ها داره.ولی در اول بازی که نمیاد همه چیز رو توضیح بده!!:d
با مرور زمان میتونی با داستان و شخصیت های بازی بیشتر اشنا بشی ولی به شرط این که به دیالوگ بین شخصیت ها خوب گوش کنی.
شما 100000 تا سوال هم بپرسید باز هم عیب نداره!:d
شرمنده اگه توضیحاتم یک مقدار زیادی خر تو خر شده!:">:d

مرسی رفیق ، خیلی خوب توضیح دادی;)
Persona 3 با portable ش فرقی میکنه؟؟
این Persona 3 FES یه جور انجمنه اینترنتیه ، درسته؟
دیالوگارو رد میکردم واسه اینکه ببینم مبارزاتش چه جوریه ، ولی دیگه قفلی میزنم روشون:d
Persona 1 هم سبک بازیش و گرافیکش عین اینه یا فرق میکنه کلا؟؟

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
مرسی رفیق ، خیلی خوب توضیح دادی;)
Persona 3 با portable ش فرقی میکنه؟؟
این Persona 3 FES یه جور انجمنه اینترنتیه ، درسته؟
دیالوگارو رد میکردم واسه اینکه ببینم مبارزاتش چه جوریه ، ولی دیگه قفلی میزنم روشون:d
Persona 1 هم سبک بازیش و گرافیکش عین اینه یا فرق میکنه کلا؟؟
Persona 3 در سال 2006 برای PS2 منتشر شد.بعد از سه سال هم نسخه ی پورت شده ی این بازی برای PSP با همین نام Persona 3 Portable منتشر شد
فرق اصلی این دو تا بازی تو این دو مورده
1-بازیکن در Persona 3 میتونه فقط در نقش شخصیت مذکر بازی کنه.ولی در Persona 3 Portable بازیکن می تونه یا در نقش شخصیت مذکر بازی کنه یا با شخصیت مونث
2-گشت و گذر در شهر در Persona 3 به صورت سه بعدی هست ولی گشت و گذر در شهر در Persona 3 Portable به صورت دو بعدی هست
البته فرق های دیگه ای هم بین این دو تا هست
Persona 3 FES یک بازی هست که در سال 2007 و 2008 برای PS2 منتشر شده و به دو بخش تقسیم میشه.
The Journey و The Answer
داستان The Journey همون داستان هست که در Persona 3 روایت شده ولی تفاوت های کوچیک مثبتی تو گیم پلی دیده میشه.
The Answer هم چند روز بعد از پایان The Journey و Persona 3 روایت میشه.
اره حتما رو دیالوگ ها قفل کن :d
Persona 1 تو سال 1996 برای PS1 منتشر شد.سال 2009 هم نسخه ی بازسازی شده اش برای PSP منتشر شد.گرافیک و مبارزات بازی خیلی با هم فرق داره

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
دوستان من یکم Persona 1 رو بازی کردم ، ولی خیلی با 3 فرق میکنه ، داستانش که تا اینجا بد نبوده ، ولی اصلا معلوم نیست درست باید چیکار کنی ، از یه سری دیالوگا میفهمی که چیکار کنی ولی جزییات خاصی نمیده باید خودت بری دنبالش ، بعدم اینکه الان من توی یه بیمارستانم ولی نمیدونم باید چیکار کنم ، هر راهی هم میرم بر میگردم باید 50 تا مبارزه تکراری بازی کنم ، گزینه Escape نداره تو مبارزه ها؟؟؟ Map درست حسابی نداره؟؟ Igor هم تا اینجا نیومده:d ، ولی اون یارو خیلی باحال بود Persona رو بهت میده قدرتشو

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
دوستان من یکم Persona 1 رو بازی کردم ، ولی خیلی با 3 فرق میکنه ، داستانش که تا اینجا بد نبوده ، ولی اصلا معلوم نیست درست باید چیکار کنی ، از یه سری دیالوگا میفهمی که چیکار کنی ولی جزییات خاصی نمیده باید خودت بری دنبالش ، بعدم اینکه الان من توی یه بیمارستانم ولی نمیدونم باید چیکار کنم ، هر راهی هم میرم بر میگردم باید 50 تا مبارزه تکراری بازی کنم ، گزینه Escape نداره تو مبارزه ها؟؟؟ Map درست حسابی نداره؟؟ Igor هم تا اینجا نیومده:d ، ولی اون یارو خیلی باحال بود Persona رو بهت میده قدرتشو
برادر من old School هست دیگه :D مپ هم داره چرا نداره مربع رو بزن! اسکیپ هم داره! نسخه ی PSP هست دیگه؟؟ چون میگن نسبت به نسخه ی پلی 1 خیلی پیشرفت کرده منم ماله psp رو بازی کردم

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
برادر من old School هست دیگه :D مپ هم داره چرا نداره مربع رو بزن! اسکیپ هم داره! نسخه ی PSP هست دیگه؟؟ چون میگن نسبت به نسخه ی پلی 1 خیلی پیشرفت کرده منم ماله psp رو بازی کردم
آره نسخه PSP ه ، پس کجاست این گزینه اسکیپ ، بعد اینکه چقدر طول میکشه تمومش کنی بازیرو ؟؟ بعد Shin Megami Tensei های دیگه چه جوریه؟؟ به غیر از Persona
شما Corpse Party رو هم بازی کردی روی PSP؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان تو اين بازي فوقعلاده از كجا ميشه HP درست و درمون خريد ؟
چند راه هست.
از مغازه بخری یا dungeon ها رو farm کنی یا ماهی گیری کنی

نوع های مختلف ماهی هست که هرکدوم یه مقدار HP رو برمیگردونن. دو نوع rare هم هست که یکی کله Hp رو برمیگردونه و یکی کله Party رو کلا restore میکنه.
یه سری Hp item ها همینطوری farm کنی به دست میاد. یه سری هم از مغازه shopping district میشه خرید.

NME

کاربر سایت
Feb 10, 2013
173
نام
محمد
این شَدو اِ یوکیکو دهن مارو اسفالت کرده لامصب تا جونش کم میشه یه اتیش میزنه هممون میمیریم ! فک کنم اینقد تو این دانجنِ باید بپلکم لول اپ بشم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر